Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu saknes

 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
Varbut kāda var kaut ko ieteikt- Kā iegūt gaišākas matu saknes tās nebalinot? Īsti nepatīk kā izskatās melnās saknes uz gaiši blondiem matiem, bet balināt arī vairāk negribu,jo mēģinu matus ataudzēt. Nevajag protams,lai ir vienā tonī ar pārējiem matiem,bet vienkārši ,lai nav tik tumšas.
Zinu,ka ir matu krāsas ar lightning, bet no tās arī īsti nav jēgas. Esmu mēģinājusi un beigās sanāk brunganas un saulē vispār nesmuki izskatās.
31.03.2020 14:04 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Esmu dabīgi brunete, bet blondīne jau 5 gadus. Sākumā saknes tikai un vienīgi balināju, bet ar to panācu maksimāli sabojātus, bet platīnblondus matus. Tagad jau 1,5 gadus nebalinu, bet saknes tikai krāsoju. Mati, protams, vairs nav platīnblondi, bet gan dabīgi (zeltaini) blondi. Arī matus audzēju, un nebalinot esmu ieguvusi patiešām.skaisths un veselīgus matus. Vienīgais ko varu ieteikt ir balayage, kas jau tika minēta.
01.04.2020 00:49 |
 
Reitings 49
Reģ: 23.03.2020
Ieteiktu nokrasot visus matus līdzīgi kā saknes un pēc tam nokrāsot smuki Balayage un tad lai paši aug..
Neesmu dzirdējusi,ka saknes varētu gaišināt,jo cik zinu,visām blondīnēm saknes nāk ļoti tumšas. Tā tas vienkārši ir.:)
31.03.2020 23:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!