Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pavasara alerģija

 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Sveikas,
Kā jūs tiekat galā ar pavasara/putekšņu alerģiju ? Man pirms dažām nedēļām jau sāka parādīties pirmie simptomi - tekošs deguns, nieze acīs un degunā, šķaudīšana līdz pat 8 reizēm pēc kārtas.
Vakar nopirku sev bezrecepšu zāles, tabletes, ko jādzer vakarā. Saucas Cetirizin
Iedzeru ap 20, 21 mani jau izrubīja, vēl tagad nedaudz miegaina esmu. Nezinu, vai tas ir labs variants ilgtermiņā, bet ceru, ka vismaz nedaudz palīdzēs. Pūšamos es nevaru ņemt, tad man sākās vēl trakāka šķaudīšana.
Kāda jums ir pieredze, ko varat ieteikt?
31.03.2020 08:28 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
.Putns. @ 31.03.2020 22:43
Šāda veida alerģijas ir organisma autoimūna reakcija uz apkārtējās vides faktoriem.
Tas nozīmē, ka slimība ir ārstējāma bagātinot mikrofloru. Dzerot probiotiķus, ēdot fermentētu pārtiku un lietojot prebiotiķus. Arī dažāda veida sēnes visai labi var palīdzēt, jo tās mēdz izstrādāt antivielas (bezmazvai dabīgs antibiotiķis).
Tas viss gan ir ilgs process, bet ja alerģijas apnikušās, tad atliek tik ielēkt googlē/youtube un sākt lasīt/klausīties.
https://www.youtube.com/watch?v=EfFjIL-TrqQ

Paldies par padomu. Interesants video.. noteikti centīšos atrast dziļāku cēloni, nevis dzert ķīmiskas tabletes, kas tikai nomāc simptomus, bet neatrisina īsto problēmu
31.03.2020 23:00 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Šāda veida alerģijas ir organisma autoimūna reakcija uz apkārtējās vides faktoriem.
Tas nozīmē, ka slimība ir ārstējāma bagātinot mikrofloru. Dzerot probiotiķus, ēdot fermentētu pārtiku un lietojot prebiotiķus. Arī dažāda veida sēnes visai labi var palīdzēt, jo tās mēdz izstrādāt antivielas (bezmazvai dabīgs antibiotiķis).
Tas viss gan ir ilgs process, bet ja alerģijas apnikušās, tad atliek tik ielēkt googlē/youtube un sākt lasīt/klausīties.
https://www.youtube.com/watch?v=EfFjIL-TrqQ
31.03.2020 22:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Zini uz kādiem putekšņiem ir alerģija?
Ja zin tad var laicīgi jau sākt dzert vieglāka tipa zāles lai tad kad jau ir simptomi tie nebūtu tik izteikti.
Ieteiktu aiziet pie alergologa, jo viņi var izrakstīt recepšu zāles kuras palīdz daudz labāk un bez miega.
31.03.2020 10:31 |
 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Zyrtec.
31.03.2020 09:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits