Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Un Elīnai piesienas, jo viņai ir 50k sekotāju. Viņa savu tupuma sēklu sēj daudzās vēl nenobriedušās galviņās, kurām vecāku viedoklis attiecīgajā vecumā ir pie kājas, bet instagram tēla viedoklis liekas stilīgs. Atceries kāda pati biji vai tavi vienaudži.

Atcerēties sevi? Atceros. Mani un manus lēmumus neiespaidoja kaut kādas zvaigznītes. Bet labi, neiet runa par mani. Klau - ja Tu atbildi uz maniem tekstiem, tad izlasi, lūdzu, kārtīgi, ko es rakstu! Un Tu saproti, ka es vnk atbildēšu otrreiz to pašu. Es teicu, ka sociālo tīklu personībām NAV jāuzņemas atbildība par Tavu vai citu svešu bērnu! Tak ir simtiem Instagram kontu (ar daudz sekotājām), kur tiek liktas piedaudzīgas bildes, smēķēšana un citas lietas, kas jaunām meitenēm nav jāredz. Vai tiešām visiem šo kontu īpašniekiem ir jāutraucas par to, ka viņu bildes ieraudzīs SVEŠI bērni. Nē!
26.03.2020 18:22 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pasaule cilveki mirst no Coronavirus katru dienu, bet Didrai ir pilnigi VIENALGA! Labi, vina varbut 'nenokers ' to virusu, un ja ari nokers, loti iespejams, ka izveselosies salidzinosi atri, bet vina var but inficeta un sita vazajotoes apkart, var inficet kadu, kurs nomirs, ja bus inficets.
Rit bus nedela kops es sezu majas izolacija. Esmu jauna sieviete, bet risks ir, ka esmu inficeta un kadu citu varu inficet. Vajag kadreiz padomat par apkartejiem ari, nevis ka tikai nopenit.
Ta vinas melnmataina druska un friziere ir tikpat tupas.
26.03.2020 18:19 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Tev neliekas, ka ir atšķirība vai cilvēks iet uz darbu, jo strādā tādā sfērā, kurai šajā brīdī ir noteicoša loma? Didras tirgus lupatu bodes darbība izraisa tikai vazāšanos apkārt - NEVAJADZĪGU, jo bez tiem sūdiem nu var gan iztikt! Īpaši vēl tāpēc, ka apmeklētājas pārsvarā ir mazgadīgas personas, kurām risks saslimt ir mazs, bet iznēsašanas gan ir augsts, lai aplipinātu savus vecākus, omes, opjus un citus apkārtējos cilvēkus.

Vai tiešām tu uzskati, ka strādā tikai tās darba vietas, kurām tagad ir noteicošā loma? Un pārējie sēž mājās?
Es jau augšā rakstīju - visi (lielākā daļa vismaz) apģērbju (lupatu) turpina strādāt!! Tad kapēc tieši uz Elīnu ir tāds heits??
26.03.2020 18:18 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
kreimene.. @ 26.03.2020 17:57

Nu nopietni? Cik var cepties, ka viņa vnk ar frizieri un fotogrāfi satiekas un uztaisa fotosesiju? Vai tiešām neviena no jums neiet uz darbu šajā laikā un sēž mājās? Tas ir tieši tāpat, kā, ja viņa ietu uz darbu un diendienā satiktos ar saviem kolēģiem. Tak padomājiet vienreiz loģiski un nepiesienieties vnk piesiešanās pēc!
Un par to, ka viņa aicina meitenes nākt uz savu veikalu, nevis aicina sēdēt mājās. Pirmkārt, es pēdējās dienās nevienā storijā neredzēju, ka viņa tiešām tā āri teiktu - "meitenes, nāciet ciemos uz veikalu!". Es, protams, neskatos tos storijus tik cītīgi kā jūs, heiteres, es vsp pēdējās dienās neesmu skatījusies, jo man tik ļoti neinteresē svešu cilvēku dzīves un to iztirzāšana.
Bet vispār - ir kaudzēm kafejnīču, kuras nav aizvērušās un kuras vēl joprojām aicina nākt pie sevis cilvēkus (ar savādākiem darba laikiem, bet tāpat). Kapēc tad tieši uz Elīnu ir tāds heits? Tāpat arī visi apģērbu veikali joprojām strādā.
Un par to argumentu, kas man tika pateikts - "Elīnai piesienas, jo viņai seko daudz mazu meiteņu" . Es joprojām uzskatu, ka tomēr bērnus ir jāaudzina vecākiem, nevis kādai sociālo tīklu personībai ir jāuzņēmās atbildība par to, kā izaugs sveši bērni! un vēl pie tam viņas Instagram konts nav tendēts uz maziem bērniem, jaunām meitenēm, bet tas ir apģērbu veikals un viņas personīgais konts!!
Montyna un visas pārējās, kas tik ļoti cepjas, ka viņa kleitiņā vai bodijos taisa fotosesijas ārā, pilsētā, uz jumtiem utt - Kamoon!! Vai tiešām visas fotosesijas vienmēr notiek studijā? Un vai tiešām neesat nekad redzējušas, ka modeles ziemā vai rudenī bildējas ārā nepiemērotā apģērbā (kleitā, apakšveļā)? Elīna taisa skaistas bildes, lai reklamētu savu veikalu. Kas tur ir nepareizi?
Tas, ka ir tādi tupekłi kā vińas nenozīmē, ka tas ir normāli.
Jā, es sēžu mājas. Man ir veselibas problēmas un ieteikums ir sēdet mājas. Strādaju no laptopa.
Zinu , ka ne visi tā var , bet tie kuri var nevazāties apkārt, kāpec jālien arā no mājām?
Nu nav photoshoots nepieciešams saki ko Tu gribi!!!! Ja Elīna grib stradat un sūtīt savas pacińas un vaig sabildēt jaunās drēbes dari to vienatnē, salonā ar nauri. Kaut uz manikeniem uzliec tās lupatas. Bet izvairies no citiem cilvēkiem.
Tas , ka kafeinicas ir vel vałā tas nozime , ka arī šīm kafeinīcām par saviem klientiem pilnīgi pie kājas, galvenā ir nauda.
Tu , zińas skaties? Pašai draugi nav arzemēs? Neredzi , kas notiek? Tas , ka LV to vel visu neuztver Tik nopietni kā citās valstīs , tas nenozīme , ka ir jāvazajas apkart. UK vel pagajušo nedełu kafeinīcas un frizētavas bija atvertas. Un tagad visas , kā viena aizvērtas. Tu tiešam doma , ka LV situacija ir labaka? Ar katru dienu saslimušo cipars aug in Tas tikai augs, ja cilvēkiem būs tāda attieksme kā Tev. “Ko var piesieties, citi arī tā dara”. Nu vnk WTF. Tevi varbut neuztrauc Tavas vecmāmińas, draudzenes kura gaida bērnińu, vai māsas kura ir jau tā slima veselība , bet padomā par citām gimenēm un beidz vazāties apkārt un aizstāvet to kuri to dara.
Nav tas normāli!
26.03.2020 18:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.01.2020
kreimene.. @ 26.03.2020 17:57

Nu nopietni? Cik var cepties, ka viņa vnk ar frizieri un fotogrāfi satiekas un uztaisa fotosesiju? Vai tiešām neviena no jums neiet uz darbu šajā laikā un sēž mājās? Tas ir tieši tāpat, kā, ja viņa ietu uz darbu un diendienā satiktos ar saviem kolēģiem. Tak padomājiet vienreiz loģiski un nepiesienieties vnk piesiešanās pēc!
Un par to, ka viņa aicina meitenes nākt uz savu veikalu, nevis aicina sēdēt mājās. Pirmkārt, es pēdējās dienās nevienā storijā neredzēju, ka viņa tiešām tā āri teiktu - "meitenes, nāciet ciemos uz veikalu!". Es, protams, neskatos tos storijus tik cītīgi kā jūs, heiteres, es vsp pēdējās dienās neesmu skatījusies, jo man tik ļoti neinteresē svešu cilvēku dzīves un to iztirzāšana.
Bet vispār - ir kaudzēm kafejnīču, kuras nav aizvērušās un kuras vēl joprojām aicina nākt pie sevis cilvēkus (ar savādākiem darba laikiem, bet tāpat). Kapēc tad tieši uz Elīnu ir tāds heits? Tāpat arī visi apģērbu veikali joprojām strādā.
Un par to argumentu, kas man tika pateikts - "Elīnai piesienas, jo viņai seko daudz mazu meiteņu" . Es joprojām uzskatu, ka tomēr bērnus ir jāaudzina vecākiem, nevis kādai sociālo tīklu personībai ir jāuzņēmās atbildība par to, kā izaugs sveši bērni! un vēl pie tam viņas Instagram konts nav tendēts uz maziem bērniem, jaunām meitenēm, bet tas ir apģērbu veikals un viņas personīgais konts!!
Montyna un visas pārējās, kas tik ļoti cepjas, ka viņa kleitiņā vai bodijos taisa fotosesijas ārā, pilsētā, uz jumtiem utt - Kamoon!! Vai tiešām visas fotosesijas vienmēr notiek studijā? Un vai tiešām neesat nekad redzējušas, ka modeles ziemā vai rudenī bildējas ārā nepiemērotā apģērbā (kleitā, apakšveļā)? Elīna taisa skaistas bildes, lai reklamētu savu veikalu. Kas tur ir nepareizi?
Un Elīnai piesienas, jo viņai ir 50k sekotāju. Viņa savu tupuma sēklu sēj daudzās vēl nenobriedušās galviņās, kurām vecāku viedoklis attiecīgajā vecumā ir pie kājas, bet instagram tēla viedoklis liekas stilīgs. Atceries kāda pati biji vai tavi vienaudži.
26.03.2020 18:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.01.2020
kreimene.. @ 26.03.2020 17:57

Nu nopietni? Cik var cepties, ka viņa vnk ar frizieri un fotogrāfi satiekas un uztaisa fotosesiju? Vai tiešām neviena no jums neiet uz darbu šajā laikā un sēž mājās? Tas ir tieši tāpat, kā, ja viņa ietu uz darbu un diendienā satiktos ar saviem kolēģiem. Tak padomājiet vienreiz loģiski un nepiesienieties vnk piesiešanās pēc!
Un par to, ka viņa aicina meitenes nākt uz savu veikalu, nevis aicina sēdēt mājās. Pirmkārt, es pēdējās dienās nevienā storijā neredzēju, ka viņa tiešām tā āri teiktu - "meitenes, nāciet ciemos uz veikalu!". Es, protams, neskatos tos storijus tik cītīgi kā jūs, heiteres, es vsp pēdējās dienās neesmu skatījusies, jo man tik ļoti neinteresē svešu cilvēku dzīves un to iztirzāšana.
Bet vispār - ir kaudzēm kafejnīču, kuras nav aizvērušās un kuras vēl joprojām aicina nākt pie sevis cilvēkus (ar savādākiem darba laikiem, bet tāpat). Kapēc tad tieši uz Elīnu ir tāds heits? Tāpat arī visi apģērbu veikali joprojām strādā.
Un par to argumentu, kas man tika pateikts - "Elīnai piesienas, jo viņai seko daudz mazu meiteņu" . Es joprojām uzskatu, ka tomēr bērnus ir jāaudzina vecākiem, nevis kādai sociālo tīklu personībai ir jāuzņēmās atbildība par to, kā izaugs sveši bērni! un vēl pie tam viņas Instagram konts nav tendēts uz maziem bērniem, jaunām meitenēm, bet tas ir apģērbu veikals un viņas personīgais konts!!
Montyna un visas pārējās, kas tik ļoti cepjas, ka viņa kleitiņā vai bodijos taisa fotosesijas ārā, pilsētā, uz jumtiem utt - Kamoon!! Vai tiešām visas fotosesijas vienmēr notiek studijā? Un vai tiešām neesat nekad redzējušas, ka modeles ziemā vai rudenī bildējas ārā nepiemērotā apģērbā (kleitā, apakšveļā)? Elīna taisa skaistas bildes, lai reklamētu savu veikalu. Kas tur ir nepareizi?
Tev neliekas, ka ir atšķirība vai cilvēks iet uz darbu, jo strādā tādā sfērā, kurai šajā brīdī ir noteicoša loma? Didras tirgus lupatu bodes darbība izraisa tikai vazāšanos apkārt - NEVAJADZĪGU, jo bez tiem sūdiem nu var gan iztikt! Īpaši vēl tāpēc, ka apmeklētājas pārsvarā ir mazgadīgas personas, kurām risks saslimt ir mazs, bet iznēsašanas gan ir augsts, lai aplipinātu savus vecākus, omes, opjus un citus apkārtējos cilvēkus.
Lūdzu paseko līdz šobrīd pasaulē notiekošajai situācijai un ieteikumiem LIEKI NEVAZĀTIES NEKUR, lai neapdraudēto apkārtējos, jo kā redzams, tādām aubēm ir pofig sava veselība, bet citiem nav vienalga un diez vai tu priecātos ja tādām idiotes dēļ saslimtu kāds tev mīļš cilvēks.
26.03.2020 18:13 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Un, meitenes, kuras tik ļoti visu laiku sauc Elīnu par tupu. Pēc visām tām briesmām un stulbumiem, un nepamatotiem apvainojumiem un piesiešanās dēļ piesiešānās (jo vnk viņa nedara tā, kā jums patīk) lasīšanas, es varu pateikt - stulbas un tupas te esat jūs! Tieši tik vienkārši!
Un nē, es neesmu Elīnas fane, kā jūs noteikti padomāsiet un man rakstītiet - "uzraksti, cik viņa forša un aizej nopirkt pie viņas to bodiju"! Bet es vnk lasu šo diskusiju (kaut kā ievilka un ieeju paskatīties ik pa brīdim), un visu laiku šokējos, cik stulbi un arī pretīgi teksti te lien ārā.
Un es ļoti reti saņemos, lai ielogotos un kaut ko te uzrakstītu. Visticamāk arī tagad vairs ilgi to nedarīšu. Izlasīšu, ko jūs atbildēsiet un viss. Ja nu vienīgi mani kaut kas ļoti sadusmos, tad uzrakstīšu.
Bet vispār - es uzskatu, ka Elīna IR malacis. Viņa ir ļoti jauna meitene. Viņa izveidoja veiksmīgu (jā, veiksmīgu) biznesu. Un nē, tās nav, kā te dažas meitenes izsakās "lupatas pārdot" un " vienīgais, ko viņa māk, ir pārdot lupatas". Nopietni?? Meitenei ir jāizvēlas, kādas drēbes, kādas fasonus, kādus stilus viņa vēlas pardot, viņa visu pasūta, sanem, tad viņa skaisti izliek visu veikalā, sakombinē. Un, ja jūs uzskatat, ka meitene, kura sāka savu biznesu dzīvoklī, tagad var izīrēt telpas (un pietiekoši lielas), nav diezgan veiksmīga biznesa sieviete, tad nu - prātiņ, nāc mājās. Interesanti, ko jūs esat sasniegušas?
Un - jūs redzējāt tās, kastes, ko viņa filmēja (ko Omniva ved prom) - viņai ir pasūtījumi un daudz un cilvēki pērk tās lietas!! Tā ka - norijat savu krupi beidzot un saprotiet, ka viņai tomēr izdodas.
26.03.2020 18:06 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
kreimene. Āmen. ??
26.03.2020 18:05 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.01.2020
Lai tēls būtu vēl bezsamdzenīgāks, visur jādtaipa līdz tas debilais Vogue žurnāls.???
26.03.2020 18:03 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.01.2020
Tutuuuu @ 26.03.2020 16:37
Didrai galīgi kukū galviņā. Skraida pa Rīgu savās kleitās un tēlo, ka atrodas Barselonā. Nu, wtf.
Reāli kukū aizgājis! Neatrodas realitātē, dzīvo bundžā, tukšpaure.
26.03.2020 18:01 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Es jau dienu, vai divas atpakał cepos par to cik tups cilvēks.
Bet tas pats attiecas uz to otro meiteni, fotografi un īsteniba arī uz frizieri.
Visas vienā maisā metamas, tukšpaures. Pilnīga bezatbildība. Idiotes.

Nu nopietni? Cik var cepties, ka viņa vnk ar frizieri un fotogrāfi satiekas un uztaisa fotosesiju? Vai tiešām neviena no jums neiet uz darbu šajā laikā un sēž mājās? Tas ir tieši tāpat, kā, ja viņa ietu uz darbu un diendienā satiktos ar saviem kolēģiem. Tak padomājiet vienreiz loģiski un nepiesienieties vnk piesiešanās pēc!
Un par to, ka viņa aicina meitenes nākt uz savu veikalu, nevis aicina sēdēt mājās. Pirmkārt, es pēdējās dienās nevienā storijā neredzēju, ka viņa tiešām tā āri teiktu - "meitenes, nāciet ciemos uz veikalu!". Es, protams, neskatos tos storijus tik cītīgi kā jūs, heiteres, es vsp pēdējās dienās neesmu skatījusies, jo man tik ļoti neinteresē svešu cilvēku dzīves un to iztirzāšana.
Bet vispār - ir kaudzēm kafejnīču, kuras nav aizvērušās un kuras vēl joprojām aicina nākt pie sevis cilvēkus (ar savādākiem darba laikiem, bet tāpat). Kapēc tad tieši uz Elīnu ir tāds heits? Tāpat arī visi apģērbu veikali joprojām strādā.
Un par to argumentu, kas man tika pateikts - "Elīnai piesienas, jo viņai seko daudz mazu meiteņu" . Es joprojām uzskatu, ka tomēr bērnus ir jāaudzina vecākiem, nevis kādai sociālo tīklu personībai ir jāuzņēmās atbildība par to, kā izaugs sveši bērni! un vēl pie tam viņas Instagram konts nav tendēts uz maziem bērniem, jaunām meitenēm, bet tas ir apģērbu veikals un viņas personīgais konts!!
Kapec Didra nevar profesionala studija fotografeties? Ne, jastaiga pusplikai pa maju jumptiem. ?

Montyna un visas pārējās, kas tik ļoti cepjas, ka viņa kleitiņā vai bodijos taisa fotosesijas ārā, pilsētā, uz jumtiem utt - Kamoon!! Vai tiešām visas fotosesijas vienmēr notiek studijā? Un vai tiešām neesat nekad redzējušas, ka modeles ziemā vai rudenī bildējas ārā nepiemērotā apģērbā (kleitā, apakšveļā)? Elīna taisa skaistas bildes, lai reklamētu savu veikalu. Kas tur ir nepareizi?
26.03.2020 17:57 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kapec Didra nevar profesionala studija fotografeties? Ne, jastaiga pusplikai pa maju jumptiem. ?
Par izolesanos es vispar nerunasu!!! ?
26.03.2020 17:35 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
Tutuuuu @ 26.03.2020 17:04

Es arī sēžu un brīnos, tas kā joks vai kas, tā viņu vazāšanās pa jumtu bodijos. Laikam viņām kāds nezināms smadzeņu vīruss. ?

Jā, bodijs un ādas jaka. Moš tā pa ielu jāstaigā, ja jau bildes būs tādas, bez biksēm vai svārkiem? ?
26.03.2020 17:28 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Melnaa @ 26.03.2020 16:54

Tādas tādu atrod.? Es vairs nebrīnos par viņām, vienkārši sēžu un domāju wtf

Es arī sēžu un brīnos, tas kā joks vai kas, tā viņu vazāšanās pa jumtu bodijos. Laikam viņām kāds nezināms smadzeņu vīruss. ?
26.03.2020 17:04 |
 
Reitings 29
Reģ: 01.06.2019
HeartBurnCity @ 26.03.2020 16:44

Es jau dienu, vai divas atpakał cepos par to cik tups cilvēks.
Bet tas pats attiecas uz to otro meiteni, fotografi un īsteniba arī uz frizieri.
Visas vienā maisā metamas, tukšpaures. Pilnīga bezatbildība. Idiotes.

Tādas tādu atrod.? Es vairs nebrīnos par viņām, vienkārši sēžu un domāju wtf
26.03.2020 16:54 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Tutuuuu @ 26.03.2020 16:37
Didrai galīgi kukū galviņā. Skraida pa Rīgu savās kleitās un tēlo, ka atrodas Barselonā. Nu, wtf.

Es jau dienu, vai divas atpakał cepos par to cik tups cilvēks.
Bet tas pats attiecas uz to otro meiteni, fotografi un īsteniba arī uz frizieri.
Visas vienā maisā metamas, tukšpaures. Pilnīga bezatbildība. Idiotes.
26.03.2020 16:44 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Didrai galīgi kukū galviņā. Skraida pa Rīgu savās kleitās un tēlo, ka atrodas Barselonā. Nu, wtf.
26.03.2020 16:37 |
 
Reitings 3
Reģ: 25.03.2020
Tā kāja...aaa, nevaru. Reāli tracina???
26.03.2020 13:38 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Pēdējais Didras video, kur kalendy "twerko" vienkārši ārprāts.. Ja nav dirsa, nahujam ir kaut kas tāds jādara??
26.03.2020 13:30 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es nedzivoju Latvija, skatoties uz Didras ikdienas gaitam, domatu - Latvija nekadas pandemijas nav!
26.03.2020 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits