Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

xanax

 
Reitings 2
Reģ: 30.10.2014
Sveikas.
Vēlod dzirdēt pieredzi ar xanax zālēm. Vai palīdzēja pret trauksim un varējāt labāk gulēt. Vai neveidojas atkarība. Un vai nenāk svars klāt .
24.03.2020 23:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Ļoti spēcīgas zāles. Labāk nelietot, ja nav pilnīga bedre jau klāt.
26.03.2020 09:53 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Lii30 @ 26.03.2020 01:19
neesmu no tiem kas pierod. Cigarets nepīpēju ,alko šad tad,bet patīk relaksēties
Gribu no ikdienas stresa pazust ,iekrist miegā,un nestresot! Nedzirdēt kas apkārt notiek

Bet kāpec tieši xanax? Ir taču daudz līdzīgas zāles, ir citādi nomnierinošie līdzekļi.
26.03.2020 09:52 |
 
Reitings 2
Reģ: 30.10.2014
neesmu no tiem kas pierod. Cigarets nepīpēju ,alko šad tad,bet patīk relaksēties
Gribu no ikdienas stresa pazust ,iekrist miegā,un nestresot! Nedzirdēt kas apkārt notiek
26.03.2020 01:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es varu pateikt tā, viss atkarīgs kāda tipa cilvēks esi. Ja esi no atkarīgajiem, kas ātri pierod, piemēram, pie alkohola, cigaretēm, citām zālēm, tad jā ir ļoti liela iespēja palikt atkarīgai.
Tās ir ļoti, ļoti stipras zāles. Kad man sākās pirmās trauksmes lēkmes, tad sanāca ļoti ātri noreaģēt un sakrita tā, ka tajā pašā dienā bija pieraksts pie ģimenes ārsta, kas man viņu izrakstīja. Izdzēru pirmo tableti un uzreiz aizmigu(pirms tam pusgadu mocījos ar bezmiegu). Nākamajā dienā beidzot jutos kā cilvēks, bet lēkme diemžēl atkal nāca virsū un, tad atkal bija jādzer. Pēc otrās reizes es sapratu ,ka viņas ir pārāk stipras, jo uzreiz Tevi “norubī”. Ar lēkmēm pati tiku galā, ļoti īsā laikā jo sevi atslēdzu no visa negatīvā, kas man to izraisaisīja. Tālāk palika bezmiega problēma un to es nerisināju ar xanaxu, jo tam viņš nav domāts. Viņš lieliski tiek galā tieši ar lēkmi. Biju padzērusi vēl pāris reizes pa pustabletītei, bet tas miegu nekādīgi neuzlaboja, tāpat nevarēju pagulēt. Ja vēlies zināt, kā tiku galā ar bezmiegu, tad vari uzrakstīt privāti.
Ar svaru nekas neizmainījās un atkarīga nepaliku.
25.03.2020 09:47 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Iemigt viennozīmīgi man palīdz - bet jārēķinās, ka no rīta būs nedaudz grūtāk pamosties un jūties tāds nedaudz dulli miegans. Trauksmi gan tā globāli nenovērsa, bet palīdzēja sev tikt ar trauksmi galā no tāda aspekta, ka vismaz ir iespēja izgulēties un nedaudz atpūsties.
25.03.2020 09:30 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Nevajag. Nekas labs tas nav. Pirms meklē šaibās risinājumu, pārliecinies, ka esi izmēģinājusi visu pārējo, lai arī kāda būtu problēma vai iemesls.
25.03.2020 00:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits