Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rojs Rodzers

 
Reitings 1
Reģ: 23.03.2020
Labdien!
Zjnu, ka jautājums muļķīgs un kāda pasmiesies, bet ejat tālāk ar savām pieckapeikām un vēlos reālus padomus vainpieredzi, ja ir gadījies līdzīgi.
Tātad man ir 17 un seksuāli pievelk džeki, kas nav ar tradicionālu orientāciju. Jā, jā, zinu, ka esmu jauna, maza, viss vēl priekšā, bet šis tiešām reizēm nomoka. Man šķiet ka ar viņi ir ideāli vīrieši - jūtīgi, sirsnīgi, sirdsgudri, smieklīgi un ļoti savā garā stipri jo daudz nākas piedzīvot no sabiedrības nosodījumu, bet viņi oet tikai tālāk ar augsti paceltu galvu. Ja es varētu, es apprecētu Roju Rodžeru, jo viņš ir mans sapņu vīrietis - burvīga humora izjūta, cute izskats un stiprs viedoklis par lietām.
Dažreoz vēlos viņam uzrakstīt, bet tad domāju kāda jēga, tāpat nekas starp mums nav iespējams jo viņš nedomās, ka esmu pievilcīga. Savukārt viņš ir viss ko vēlos no vīrieša.
Ko man darīt?
Vai kāda ir bijusi iemīlējusies gejā? Kā tam tikt pāri? Vai or arī straight džeki ar homoseksuālām iezīmēm? Kāda ir Jūsu pieredze?
Palīgā!!!
23.03.2020 22:05 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
1shade @ 29.03.2020 02:06
Es vienīgais dzīvoju zem akmens un nezinu, kas tas par p*daru? Es pat nesaprotu, par ko jūs te runājat, tas, ka šis forums ir pieaugušo sīrups jau sāku saprast, bet kaut kādu latviešu youtuberu un influenceru apspriešanu, nē. Dažkārt, es pat cilvēkiem uzjautāju, kad viņi dzīvē apspriež šīs tēmas:"Latviešiem ir youtube scene?"
Yeah. I am fun at parties. Jēziņ, es pat Žigi labāk klausos un pi*u ogu kā viņš mēdz teikt, bet nejau kaut kādu pusp*daru, nopietni? Tādi džeki meitenēm tagad patīk?

Žigis the best.
29.03.2020 10:25 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Es vienīgais dzīvoju zem akmens un nezinu, kas tas par p*daru? Es pat nesaprotu, par ko jūs te runājat, tas, ka šis forums ir pieaugušo sīrups jau sāku saprast, bet kaut kādu latviešu youtuberu un influenceru apspriešanu, nē. Dažkārt, es pat cilvēkiem uzjautāju, kad viņi dzīvē apspriež šīs tēmas:"Latviešiem ir youtube scene?"
Yeah. I am fun at parties. Jēziņ, es pat Žigi labāk klausos un pi*u ogu kā viņš mēdz teikt, bet nejau kaut kādu pusp*daru, nopietni? Tādi džeki meitenēm tagad patīk?
29.03.2020 02:06 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
sla @ 27.03.2020 23:01
Geji ir lieliski draugi meitenem, bet simpatizet iespejas tikai ja vins ir biseksuals
Ne visi, mazākā daļa.
27.03.2020 23:54 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Geji ir lieliski draugi meitenem, bet simpatizet iespejas tikai ja vins ir biseksuals
27.03.2020 23:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Average meitene var viegli tikt pie seksa, average čalis nē...
Kāpēc tā?

Ļoti vienkārši - Lielākā daļa vīriešu ir pārāk izmisuši un tāda lieta kā kaut kādi standarti neeksistē. Tāpēc arī rodas pieprasījuma un piedāvājuma disbalancs. Bet hey, ja viss būtu mainītās lomās, tad varu garantēt, ka vīrieši arī būtu daudz izvēlīgāki, tāpēc nevienu īsti vainot nevar.
27.03.2020 21:07 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Average meitene var viegli tikt pie seksa, average čalis nē...
Kāpēc tā?
27.03.2020 20:20 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tad pastāsti kāpēc Latvijā nav Lesbiešu saunas/nūdistu pludmales?
Gribu.lv ir neskaitāmas reizes vairāk geju sludinājumu, nekā lesbiešu.

Varbūt tāpēc, ka mums tik daudz lezbiešu nav? Un vispār kāds sakars negribēt seksu tā pat vien ar lezbietēm? Vai tad jābūt lezbietei, lai gribētu seksu tā pat vien? Turklāt sievietēm tak seksu dabūt ir daudz reizes vieglāk nekā vīrietim, pat jāpiepūlas nav un nav pat jābūt ļoti izskatīgai.
27.03.2020 19:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es neapstrīdu, ka vīrieši nodala seksu un attiecības. Taču te vairāk runa par to, ka bieži tādas lietas notiek aiz muguras tām otrajām pusītēm.
27.03.2020 19:11 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
GhostGG @ 27.03.2020 18:48

Kas tev liek šādi domāt? Es drīzāk teiktu, ka viņām neinteresē ar kuru katru, nevis sekss neinteresē tā pat vien.
Tad pastāsti kāpēc Latvijā nav Lesbiešu saunas/nūdistu pludmales?
Gribu.lv ir neskaitāmas reizes vairāk geju sludinājumu, nekā lesbiešu.
27.03.2020 19:05 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jo sievietēm (diemžēl) neinteresē sex tā pat vien.

Kas tev liek šādi domāt? Es drīzāk teiktu, ka viņām neinteresē ar kuru katru, nevis sekss neinteresē tā pat vien.
27.03.2020 18:48 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Dzīvē esmu strādājusi dažādus darbus, kuros pārsvarā uzzina diezgan daudz par cilvēkiem, ar kuriem strādā, un nereti arī saskaras ar dzīves ēnas pusēm. Ja man arī pirms savas profesionālās karjeras būtu bijušas ilūzijas par "koptajiem, jaukajiem, iejūtīgajiem" gejiem, tad tās garantēti būtu sabrukušas...
Tā ka, droši varu teikt, ka te dažām simpatizē ne jau geji, bet atsevišķu geju pibliskie tēli.
27.03.2020 18:39 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Vīriešiem sekss un mīlestība (attiecības) ir 2 dažādas lietas.
Vīrieši var seksot tā pat vien, viņiem nevajag obligāti iepazīties, romantiku, morālo tuvību, u.c
Hetero vīriešiem vienīgā tāda iespēja ir prostitūcija (par naudu protams)
Gejiem un Bi ir unikāla iespēja to darīt par velti... (Jo abas puses ir ieinteresētas gūt baudu)
Tāpēc ir tādas geju saunas (pie mums ir pašā Rīgas sirdī), geju nūdistu pludmales, u.c. Kur iet tikai ar 1 domu - paseksot.
Nav kaut kā dzirdēts ka būtu lesbiešu saunas/nūdistu pludmales.
Jo sievietēm (diemžēl) neinteresē sex tā pat vien.
27.03.2020 16:15 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Paldies par materiālu, bet es atteikšos. Man nav izprotams šāds dubultas dzīves modelis, jo īpaši tapēc, ka kāds šajās attiecībās nonāk upura lomā tikkai tāpēc, ka vīrietis negrib pieņemt sevi tādu, kāds viņš ir, radot otram sāpes savas neizlēmības dēļ.
27.03.2020 15:42 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
ekspertize @ 27.03.2020 14:04
Diemžēl jāpiekrīt, ka tie, kas ir geji vai biseksuāļi patiesi dzīvē ir parasti čaļi ar ģimenēm, kur sievietes bieži nemaz nenojauš, kas viņām notiek aiz muguras.
Ļoti laba dokomentālā filma par šo tēmu.
https://vimeo.com/146715135
Citāts no filmas "puse no geju saunas klientiem ir precēti vīrieši"
27.03.2020 14:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Diemžēl jāpiekrīt, ka tie, kas ir geji vai biseksuāļi patiesi dzīvē ir parasti čaļi ar ģimenēm, kur sievietes bieži nemaz nenojauš, kas viņām notiek aiz muguras.
27.03.2020 14:04 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
rosybabe @ 26.03.2020 21:37
Reti te ienāku, bet bija jāizdara tas, jo bāaac!! man ir tieši tas pats. Ne tieši Rojs (viņu arī dzīvē pazīstu), bet vispār geji nu nenormāli pievelk un nezinu, kādēļ. Nu toties viņi man ir draugi, ja nevar būt kas vairāk ? Un viņi tiešām tādi ir- skaisti, kopti, iejūtīgi. Vienīgais prieks, ka mazliet iedzerot, var paskūpstīties, bet nu vairāk neko. Un jā, biju samīlējusies vienā draugā nu ļooti. Kā tas pārgāja? Neteiktu, ka pilnībā pārgāja, bet viņš atrada sev puisi un tad kaut kā sāku respektēt to un jūtas pamazām padzisa. Bet joprojām, ieraugot homoseksuālus vīriešus, tauriņi vēderā. Un nē, mīļās meitenes, man neinteresē jūsu domas vai, ka tas ir slikti un nepareizi. ?

Esmu biseksuāls, varu piepildīt tavas fantāzijas, sīkāk PM.
26.03.2020 21:44 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Reti te ienāku, bet bija jāizdara tas, jo bāaac!! man ir tieši tas pats. Ne tieši Rojs (viņu arī dzīvē pazīstu), bet vispār geji nu nenormāli pievelk un nezinu, kādēļ. Nu toties viņi man ir draugi, ja nevar būt kas vairāk ? Un viņi tiešām tādi ir- skaisti, kopti, iejūtīgi. Vienīgais prieks, ka mazliet iedzerot, var paskūpstīties, bet nu vairāk neko. Un jā, biju samīlējusies vienā draugā nu ļooti. Kā tas pārgāja? Neteiktu, ka pilnībā pārgāja, bet viņš atrada sev puisi un tad kaut kā sāku respektēt to un jūtas pamazām padzisa. Bet joprojām, ieraugot homoseksuālus vīriešus, tauriņi vēderā. Un nē, mīļās meitenes, man neinteresē jūsu domas vai, ka tas ir slikti un nepareizi. ?
26.03.2020 21:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Rojs Rodžers ir transvestīts. Un nē, transvestīts nav tas pats kas transseksuālis.
Es ar viņu esmu mācījusies vienā skolā. Personīgi nepazīstu viņu.
Tu vnk esi iemīlējusies viņa tēlā ko viņš izveido. Viņš ir homoseksuālis un loģiski ka tur nekas nevar iznākt. Ja vien viņš nav bi
Jā, man arī simpatizē viņa pašpārliecinātība, makeup skills un vispār viņa uzskati.
Latviešu Jeffree Star
24.03.2020 19:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tādi saldie kā Rojs ir mazākā daļa, ja runājam par gejiem.
Pārējie geji ir parasti veči, gan pēc ģērbšanās stila, uzvedības, u.c ko jūs nemūžam neatkostu jo viņi to rūpīgi slēpj. Liela daļa ir arī precējušies ar sievieti un dzīvo parastu ģimenes dzīvi.

Manis pēc šiem cilvēkiem nebūtu jāslēpjas. normāli cilvēki. Viņu seksuālās intereses nav mana darīšana. Varbūt dažiem nepatīk tieši tas drag, jo viņš pārspīlē sievietes izskatu un var būt aizvainojoši. Vai pārspīlētā uzvedība.
24.03.2020 14:39 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tādi saldie kā Rojs ir mazākā daļa, ja runājam par gejiem.
Pārējie geji ir parasti veči, gan pēc ģērbšanās stila, uzvedības, u.c ko jūs nemūžam neatkostu jo viņi to rūpīgi slēpj. Liela daļa ir arī precējušies ar sievieti un dzīvo parastu ģimenes dzīvi.
24.03.2020 14:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits