Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepietiek laika

 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Sveika Damas,
Tads sasapejies jautajums un gribas zinat ka jus qttiecaties pret to.
Ar draugu esam kopa jau 2,5 gadus komuninkacija pirmo gadu bija loti laba daudz parrunajam utt bet pedeja pusgada galigi kaut kur viss pamazam saka pazust. Parasti draugs uzrakstija WhatsApp vai zvanija kad brauc majas tad vismaz kaut ka zinajam ka otrs beidz darbu. Jo vins strada parasti lidz 20 vakara es stradaju lidz 17 tad kad esu maja vienmer uzrakstu lai neuztraucas. Nu vismaz ta domaju sakuma,vairs isti nekadas atpakal zinams vai emoji nesanemu kad uzrakstu vinam ta. Vins diezgan biezi strada pustundu vai stundu citreiz pat 1,5stundu ilgak lidz majam jabrauc pustundu. Tad isti nesanak vakarinas kopa paest un ari dikti daudz laika pavadit vakara kopa jo man laicigi jaiet gulet lai varetu uzsqkt darbu 8 no rita. Kad pacelu vinam so temu ka man liekas ka vinam vairs nav tadas intereses par mani ka pat isti vakara kad brauc maja varetu uzzvanit vismaz varam kaut ka pakomunicet vins neko neatbild kluse. Vakara vins atbrauc nedaudz pasezu ar vinu paskatos TV un eju gulet viena. Jo vins nevelas tik agri iet gulet saprotu to bet tomer pietrukst sarunas kuras bija ieprieks un ta komunikacija...
Pazudasas ari intereses kopigas...
Citreiz liekas ka attiecibam beigas un kad velos nopietni parunat ta vienmer atrunas smaga darba diena nevelos runat,bet es ari stradaju un man ari smagas dienas. Citreiz liekas ka virietis tikai strada un sieviete darba tikai sez un kafiju dzer.
Ko jus ieteiktu darit mana situacija?
Vai es vienkarsi esmu parak piekasiga pie sis situacijas...
10.03.2020 22:02 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Kiskismau @ 11.03.2020 07:50
Bet tev gribētos er viņu kaut kur braukt brīvdienās? Pati kaut ko ierosini? Abi esat mājas sēdētāju tips vai sabiedriskais tips?Ja viens ir tāds otrā tāds, tad ieteiktu laiku netērē, jo tad attiecībās būs mokas abiem.
Mēs abi ar draugu esam mājas sēdētāji. Viņš visu dienu var spēlēt PlayStation un es blakus sēdēt un skatīties vai pati spēlēt pie datora spēles. Easy life. ?
Tas ko tu sauc par boring life ir normāla pāru rutīna un ikdienas dzīve. Ko tad tu gribēji? Lai katru dienu ir kā romantiskā filmā? Okey no rīta gultā pamīļojies bet tad ir jānonāk atpakaļ realitāte.
Es ari uz darbu ceļos 6:00 viņš 8:00. Mājas esmu 20:00 viņš 18:00. Pati eju gulēt 22:00 viņš ap 00:00. Bet mēs laimīgi dzīvojam trīs gadus kopā. Ne viņš man zvana kad brauc mājās ne es par to cepos. Uzraksta kad izbrauc un es pretī pasaku jauki un lai brauc uzmanīgi. Vakariņas ēdam kopā ap 20:00. Tad līdz 22:00 skatāmies kādu seriālu un runājām. Kur problēma? Manuprāt tev vienkārši ir sākusies rutīna kura nepatīk.

Man gan šķiet, ka tas ir kkā pārāk agresīvi pateikts un tas viss ir normāli, bet nez, ja man tā būtu, man tas neliktos normāli, jo 5 gadu attiecībās man nevienu brīdi nav bijusi rutīna vai arī vienkārši neesmu no tiem, kas baigi piedomātu par problēmām.
Runājot par autores jautājumu, pirmkārt jau tas, ka šādi jautājumi ir baigi virspusēji, pilnīgi katrs esam dažādi, tikai Jūs divatā šo jautājumu vislabāk atrisināsiet, nevis kāds cits no malas. Lai nu kā, viedoklis no malas - šķiet, ka visam pa virsu starp Jums ir iestājusies rutīna. Otrs, varbūt draugam ir cita simpātija? Lai gan arī To varēsi sajust tikai Tu un mēs varam tikai minēt, šāds variants gan jau būtu diezgan skumjš. Trešais, varbūt Jūsu starpā ir kādi slēpti aizvainojumi un tāpēc vispār nav griba kaut ko kopīgi darīt, jo gaidiet, kad tas vienkārši pāries? Zinu, ka man tā ir bijis, ļoti esmu noturējusi sevī vairākus aizvainojumus un neesmu gribējusi par to runāt, vienkārši gaidot, kad tas cerams pāries, bet tāpat beigu beigās bez izrunāšanas vai izbļaustīšanās neiztikām.
11.03.2020 09:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Bet tev gribētos er viņu kaut kur braukt brīvdienās? Pati kaut ko ierosini? Abi esat mājas sēdētāju tips vai sabiedriskais tips?Ja viens ir tāds otrā tāds, tad ieteiktu laiku netērē, jo tad attiecībās būs mokas abiem.
Mēs abi ar draugu esam mājas sēdētāji. Viņš visu dienu var spēlēt PlayStation un es blakus sēdēt un skatīties vai pati spēlēt pie datora spēles. Easy life. ?
Tas ko tu sauc par boring life ir normāla pāru rutīna un ikdienas dzīve. Ko tad tu gribēji? Lai katru dienu ir kā romantiskā filmā? Okey no rīta gultā pamīļojies bet tad ir jānonāk atpakaļ realitāte.
Es ari uz darbu ceļos 6:00 viņš 8:00. Mājas esmu 20:00 viņš 18:00. Pati eju gulēt 22:00 viņš ap 00:00. Bet mēs laimīgi dzīvojam trīs gadus kopā. Ne viņš man zvana kad brauc mājās ne es par to cepos. Uzraksta kad izbrauc un es pretī pasaku jauki un lai brauc uzmanīgi. Vakariņas ēdam kopā ap 20:00. Tad līdz 22:00 skatāmies kādu seriālu un runājām. Kur problēma? Manuprāt tev vienkārši ir sākusies rutīna kura nepatīk.
11.03.2020 07:50 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Spooky1070 @ 11.03.2020 06:59
Tu esi pārāk piekasīga, dažreiz pats labākais kā sieviete var palīdzēt vīrietim ir likt viņu mierā.

Jā, bet kāda jēga būt ar kādu kopā, ja katrs dzīvo savu dzīvi ? Vai tad attiecības nav domātas tam, lai mīlētu viens otru, pavadītu laiku kopā, protams, katram arī savs brīvais laiks... es tā nevarētu, dzīvot ar kādu kopā, tikai lai būtu kāds blakus. Tā ir laika tērēšana... ir jābūt laimīgam.
11.03.2020 07:20 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
Tu esi pārāk piekasīga, dažreiz pats labākais kā sieviete var palīdzēt vīrietim ir likt viņu mierā.
11.03.2020 06:59 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Jo spelet brivdienas playstation atslegties nonrealas dzives ir forsi.
Kas var but labaks, neka uzspelet final fantasy vai destiny.
11.03.2020 06:23 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Kapec jus neko nedarat bet sezat majas pat brivdienas??
10.03.2020 23:03 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Brivdienas esam kopa.setdienas dodamies nopirkt partiku un pec tam gatavojam vakarinas.svetdiena neko ipasu vins parasti spele playstation es kartoju maju velak vakara paskatamies kaut ko netflix un tad gulet.nekas tads ipass..boring life
10.03.2020 22:56 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kā Jūs kopā pavadāt brīvdienas?
Ja ir foršas brīvdienas un kvalitatīvi pavadīts laiks, tad tas atspēko, to kas bija vai precīzāk nebija darba dienās.
10.03.2020 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits