Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Limiti strīdos

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labvakar,
Padiskutējam atklāti. Kas ir asākais, ko Jūs esat savam šībrīža vīrietim pateikusi vai trakākais, ko izdarījusi, karstu strīdu laikā? Un viņš? Par kādiem limitiem, kurus nepārtākt esat vienojušies un vai izdodas respektēt?
Runāsim atklāti nevis instagram couple Goals stilā ? Var visus teikt, drēbju sviešanu, apsaukāšanos, viltus pamešanu utt utt varbūt būs arī kaut kas oriģināls un pasmiesimies kopā ?
05.03.2020 00:53 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Piespiest pie zemes ir principā tas pats kas iesist pļāuku ... un izlikt no dzīvokļa, un vēl pidžammā.. tā taču ir visīstākā vardarbība .... nemaz tā nevar izlikt ārā... par to varēji iet uz policiju un bez tabu ... tas jau ir tas pats sišanas līmenis. Kur jūs visus tos morālos izdzimteņus atrodat?

Tā bija vidusskola kur tādas "karstasenīgas" attiecības likās okey. Tagad atskatoties ja tas bija dumji būt tādas attiecības un vajadzēja saukt policiju un ātrāk bēgt prom. Par laimi tās ilgas 6 mēnešus un nekādi zilumi nebija. Kamēr sieviete neredz kas ir normāls vīrietis tikmēr sevi novērtē par zemu.
06.03.2020 10:42 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Kiskismau @ 06.03.2020 07:33
Man riebjas ka saka nezinu. Piemēram vajag kompromisu vai izdomāt ko darīt un pasaka nezinu. Ja tu nezini tad kāpēc mana ideja neder. Vai arī kad prasu ko viņš domā par tēmu/strīdu atbilde ir nezinu. Kaitina.
Lai piedod autore, bet aprakstītā situācija tālāk komentāros atgādina neveselīgas attiecības. Pašai līdzīgas bija vidusskolā. Kur sajūta ir ka karstasenīgas, bet beigās izrādās ka vienkārši nesader kopā, jo atrodi kādu ar kuru strīdi ir reti un reiz nedraud ar neprecēšanos un pamešanu.
Mūsu vienīgais un lielākais strīds bija par to ka viņa mamma par daudz jaucas mūsu dzīvē un gandrīz katru dienu zvana. Tad arī bija strīds, jo viņš nesaprata kā tas traucē man.
Sliktāka lieta ko draugs bijušais ir darījis - piespiedis pie zemes, izlicis no dzīvokļa kad kājas ir tikai pidžama, metis ar visādiem priekšmetiem. Vienreiz meta ar slapjās kaķu barības iepakojumu, netrāpīja un izšķīda pa visu sienu. Pēc tam bija fun time to tīrīt jo sienas baltas.
Tagadējās attiecības draugs neko tādu nav darījis, tikai izlicies ka manis dēļ piedzeras un iet uz mašīnu braukt prom.(ļoti nepatīk ka dzer)

Piespiest pie zemes ir principā tas pats kas iesist pļāuku ... un izlikt no dzīvokļa, un vēl pidžammā.. tā taču ir visīstākā vardarbība .... nemaz tā nevar izlikt ārā... par to varēji iet uz policiju un bez tabu ... tas jau ir tas pats sišanas līmenis. Kur jūs visus tos morālos izdzimteņus atrodat?
06.03.2020 09:16 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Blessed @ 06.03.2020 01:40
Parasti strīdus cenšos risināt mierīgi, bez bļaušanas un apvainojumiem, tomēr ir bijušas reizes, kad bez tā nav iztikts, it īpaši kad biju jaunāka un stulbāka.
Varu piekrist meitenēm par to ignorēšanu. Ciest nevaru, ja pēc strīda ir klusums vai ignorēšana. Tas mani uzkurina vēl vairāk, sākas dusmas, pārdomas, stulbas domas galvā un protams tas "viņš mani nemīl, es viņam neesmu vajadzīga". Par to ļoti cepjos un tad draugs nesaprot kas tad man ir lēcies, ko psihoju, ko dusmojos. Bet nu ir izrunāts, ka man ignorēšana nepatīk un tas visu tikai sarežģīs, tapēc viņš ir sācis to iegaumēt. Izstrīdamies, kādu laiku paklusējam un tad runājam kurš nu jau pirmais saņemas.
Ir bijušas reizes, kad situ vīrietim pļaukas, grūdu, metu ar ūdens pudeli un ar visādiem priekšmetiem, kas pie rokas, bet tas galīgi nav pareizi un pati to tagad nožēloju, tāpēc arī cenšos no tā izvairīties. Paldies Dievam, man ir paveicies ar vīrieti, kurš nekad nav pacēlis roku pret mani, lai arī cik dusmīgs būtu. Protams, esam aizskāruši viens otru ar skarbāku vārdu, bet beigās tas ir izrunāts, piedots.

ja vīrietis mani aizskartu ar skarbu vārdu es viņu aizskartu ar karstu pannu. Un pēc tam protams paestu. Kā var uskatīt, ka aizskart ar vārdiem ir normāli, un vispār savaldīties un nepacelt roku pret tādu vīrieti... un kāpēc vispār būt ar tādu kopā, kurš aizskar ar vādriem- tādad ir emocionāli vardarbīgs. Kā vispār var uzrkastīt ''ir paveicies ar vīrieti, kurš nav pacēlis roku pret mani, lai cik dusmīgs bijis?'' Kas iesist sievietei ir norma? Un tu taču savus bijušos nemaz nesiti... parasti jau vāji vīrieši nesvaldās un vienu reizi, kad sieviete pret viņiem kā parasti paceļ roku un aizvaino ar vissāpīgāku viņš iesit pretī... tādu protams ir jāpamet.... bet kā vispār var iedomāties ka ir ok, ja tevi aizskar ar vādriem ...un var iesist tev... ne no šā ne no tā ... mēs man liekas te runājam par PSRS laikiem un 90. gadiem.... kad vēl tādi eksemplāri bija... un tad tam parasti vēl bija labi dziļs stāst apakšā... nu gan jums ir līmenis... zemāks par zemu ...
06.03.2020 09:12 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Vēl varat pastāstīt, ko traku jūsu puisi ir darījusi.

Iepriekšējās attiecībās-fiziski un emocionāli iespaidoja, iespundēja mani virtuvē, ar ģipsētu kāju muka prom no manis. Vispār tās attiecības bija tik toksiskas, ka ilgi pēc tam man bija grūti atiet, es pat jaunajās attiecībās sākumā raustījos, kad draugs gribēja apskaut, pieskarties, jo likās, ka darīs man pāri.
06.03.2020 07:34 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man riebjas ka saka nezinu. Piemēram vajag kompromisu vai izdomāt ko darīt un pasaka nezinu. Ja tu nezini tad kāpēc mana ideja neder. Vai arī kad prasu ko viņš domā par tēmu/strīdu atbilde ir nezinu. Kaitina.
Lai piedod autore, bet aprakstītā situācija tālāk komentāros atgādina neveselīgas attiecības. Pašai līdzīgas bija vidusskolā. Kur sajūta ir ka karstasenīgas, bet beigās izrādās ka vienkārši nesader kopā, jo atrodi kādu ar kuru strīdi ir reti un reiz nedraud ar neprecēšanos un pamešanu.
Mūsu vienīgais un lielākais strīds bija par to ka viņa mamma par daudz jaucas mūsu dzīvē un gandrīz katru dienu zvana. Tad arī bija strīds, jo viņš nesaprata kā tas traucē man.
Sliktāka lieta ko draugs bijušais ir darījis - piespiedis pie zemes, izlicis no dzīvokļa kad kājas ir tikai pidžama, metis ar visādiem priekšmetiem. Vienreiz meta ar slapjās kaķu barības iepakojumu, netrāpīja un izšķīda pa visu sienu. Pēc tam bija fun time to tīrīt jo sienas baltas.
Tagadējās attiecības draugs neko tādu nav darījis, tikai izlicies ka manis dēļ piedzeras un iet uz mašīnu braukt prom.(ļoti nepatīk ka dzer)
06.03.2020 07:33 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nepārspējami šie ??
iespundēju bijušo uz lodžijas, kamēr pīpēja,

metu ar karstu eļļā ceptu cīsiņu un trāpīju pa vēderu

Esmu metusi ar acu ēnu paleti un trāpīju pa kaklu
06.03.2020 02:27 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Es laikam labāk, ka mani ignorē ?
06.03.2020 02:21 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Forši ir padalīties ar to, ka neviens aiz tās savas sienas nemaz nav ideāls un tas nekas. Un ka tas nenozīmē, ka attiesības nav labas ?
Man brīžiem Sāka likties, ka Manējās ir toksiskas ? bet nez, nav ar ko salīdzināt. Esmu naktī gājusi kaut kur prom, esmu raudājusi kāpnēs un uz wc grīdas ? esmu metusi krūzi zemē. Kliegšana ar man vienmēr, tas no ģimenes. Bet ja godīgi, tas viss nāca, ilgāku laiku paesot ar draugu, jo viņš nesavaldīgs un tīešām šķiet, ka nesavaldīgs savaldīgu padarīs nesavaldīgāku!!
Vēl varat pastāstīt, ko traku jūsu puisi ir darījusi. Manējais nesen naktī mašīnā ielēca, lai pie vecākiem brauktu 3 h attālumā, un man rakstīja, esot pie stūres.. kad gandrīz bija klāt, pagriezās un atpakaļ atbrauca ? tāda pārgalvība gan stulba. Vēl viņš visādi neglīti ir runājies, ko es esmu kā nopietnu problēmu pacēlusi. Ir vilcis man saderināšanās gredzenu nost ? aj man tāds dikti karstasinīgs pagadījies, pat nezinu, vai nevajadzētu divreiz padomāt pirms kāzām
06.03.2020 02:18 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Parasti strīdus cenšos risināt mierīgi, bez bļaušanas un apvainojumiem, tomēr ir bijušas reizes, kad bez tā nav iztikts, it īpaši kad biju jaunāka un stulbāka.
Varu piekrist meitenēm par to ignorēšanu. Ciest nevaru, ja pēc strīda ir klusums vai ignorēšana. Tas mani uzkurina vēl vairāk, sākas dusmas, pārdomas, stulbas domas galvā un protams tas "viņš mani nemīl, es viņam neesmu vajadzīga". Par to ļoti cepjos un tad draugs nesaprot kas tad man ir lēcies, ko psihoju, ko dusmojos. Bet nu ir izrunāts, ka man ignorēšana nepatīk un tas visu tikai sarežģīs, tapēc viņš ir sācis to iegaumēt. Izstrīdamies, kādu laiku paklusējam un tad runājam kurš nu jau pirmais saņemas.
Ir bijušas reizes, kad situ vīrietim pļaukas, grūdu, metu ar ūdens pudeli un ar visādiem priekšmetiem, kas pie rokas, bet tas galīgi nav pareizi un pati to tagad nožēloju, tāpēc arī cenšos no tā izvairīties. Paldies Dievam, man ir paveicies ar vīrieti, kurš nekad nav pacēlis roku pret mani, lai arī cik dusmīgs būtu. Protams, esam aizskāruši viens otru ar skarbāku vārdu, bet beigās tas ir izrunāts, piedots.
06.03.2020 01:40 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Un kurai vēl mamma bērnībā teica: "kamēr kāds neraudās Tevi dēļ, Tu laikam laimīga nebūsi?"
06.03.2020 00:19 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Esmu sieveite.
Vispār esmu introverta, pedantiska- bet nekad neko nekārtoju. Ļoti bieži klusa. Interesē lietas, lietu būtība, nevis cilvēki. Matemātika. Nu paraugbērns gluži vai. Daudziem rodas tās iespaids. Īpaši pēc tā, kā iestājos par taisnību attiecībā pret citiem zīdītājiem.
Nepatīk strīdēties. Bet, cilvekiem apkart patīk mani aizvainot vai patstāvīgi bezīt. Dziļi sirdī man ir maiga dvēsele, kuru var aizvainot. Manu dvēseli aivainot nevajag. Ļoti stulba rīcība. Un besīt mani nevajag. Vēl viena stulba rīcība.
Pēkšņi mani var sākt interesēt arī dzīve man apkārt. Tas ir ļoti slikti. Dzīvē nekad neeju uz visu bank. Vispār neeju uz nekādu banku, jo neko nedaru, tikai gudri domāju. Bet, ja mani noved līdz strīdam, tad gan eju uz visu banku. Mana klusā daba rada iespaidu, ka bieži nestrīdos. Nē, tas tā nav! Patīk piesieties sīkākajam vārdam vai darbībai un sākt strīdu. Apvainojos uz visu. Īpaši ja es gribu gulēt vai esmu nogurusi. Ļoti bieži sāku skandālu jo īstenībā gribu gulēt. Vispār esmu ļoti vardarbīga. Un nevajadzētu paļāuties uz to, ka jūsu dzīvību aizstāv likums, man vienkārši ir vāja sasaiste ar realitāti. Kā būt efektīvai vardarbībā apguvu ārpus skolas aktivitātēs. Ja es nebūtu tāda ņuņa, pinkšķe un sevis žēlotāja varbūt 9 gadus atpakaļ būtu dabūjusi kādu sūda medaļu šajā jomā, jo citāts'' man ir raksturs'' hmm kāds un ''potenciāls''. Nē, nav nemazākās noslieces uz potenciāla īstenošanu citās dzīves jomās. Vispār neesmu tendēta uz vardarbību, bet gan mieru. Ļoti patīk miers un kārtība. Citu iespaidošana ir tikai piespiedu veids kā saglabāt iepriekšminētos. Tāpēc dodu priekšroku letālām metodē- ja kaķis patstāvīgi dirstu man glutā.. man viens tāds bija.. bet dirsa visu citu ... es kakim pāri nedarīt .. un pat neizmantotu emocionālo vardarbību- kliegšanu. Bet kad man vienk. pietktu mierīgi dotos uz injekciju. Kā jau teicu patīk miers, noteiktība un paredzamība.
Kā jau teicu, miers, klusums un kārtība un patstāvība man ir viss. Bet visi citi mani noved. Parasti tam pietiek ar viņu eksistenci vien. Tāpēc skandāli ir ikdiena.
Šo gadu laikā man ir izveidota pareiza nostāja skandalēšanas un demolēšanas tehnikā.
Traucēšana kaimiņiem ar skaļu kliegšanu ir laba lieta, bet no tā var pazaudēt blasti. Neuztraucieties, viņi jau ir pieraduši, un pat ja nav pieraduši, sen jau kā atcelts likums, kas aizliedz trokšņot pēc 23. Turpiniet kliet viens uz otru. Eiropā ir dzimumu līdztiesība- tātad mauka ir vīriešu dzimtes vārds. Ja to atkārto 100 reizes, tas noteikti aiskars otu cilvēku. Neticat, pamēģiniet!
Attiecībā uz demolēšanu... nevajag pakātus no sienas plēst un rakstīt uz tapetēm kas ir kas. ... kaut gan.. varbūt jūs tajā dzīvoklī vairs nedzīvosit .... un tas jau būtu loģiski, jo ar cilveku, kas izraisa strīdus, jums noteikti nvajadzētu pārtraukt komunikāciju... un atstāt kaut ko par piemiņu uz tapetēm, būtu tikai pieklājīgi. Te jāskatās dzīvoklis pieder viņai vai jums.
Trauku dauzīšana vienmēr skaņas zinā ir efektīva. Bet kādi trauki Jums ir. Jau pusaudžu gados nācu pie secinājuma, ka jēbeidz plēst skaistie šķīvji un jāsāk sist šķīvjus selekcionāri. Vismaz, kas labs būs izdarīts- būs sasisti šķīvji kas tā īsti nepatika, bet kurus nekad neizmeta ārā. Praktiskums pāri visam. Tomēr apdraudējuma faktors šeit ir liels- ir gūti neskaitāmi roku griezumi. Varbūt apsveriet domu par bijušā dzīvesbiedra cimdu izmantošanu- jāgriž ir mirušu, nevis dzīvu ādu. Esam taču Eiropā un civilizēti. Bijušā, jo ar tādu, kas noved attiecības līdz strīdiem, tā ir jāizbeidz, jūsu nervu dēļ.
Tāpat, gadījumā, ja jūsu aktivitātes notiek popīpašumā, apsveriet, pret ko dauzāt traukus. Izmantojiet tikai tādas virsmas, kuras apzināti vēlaties sabojāt, nevis svaigi ziremontētās virtuves vismas un grīdas flīzes. Mūsdienās remonti ir tādā līmenī, ka trauki ir izturīgāki par šīm virsmām.
Veiksmi savā skandalēšanas mākslas izkopšanā.
Atkārtošos esmu 100% Latviete, un tāpēc ļoti mierīga un nosvērta. Un tam vajadzētu tā arī palikt!
06.03.2020 00:12 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
Mana kultura ir pienemts uzshaut par stipraku stridu. Bijusajai esmu uzshavis ar kulaku pa aci bet vina mani pameta. Tagad esmu ar vieny kopa 5 gadi, pirmos 3 gadus vel ok bet pedejie 2 gadi ar kaushanos, esmu vinai sitis. Bet pa seju nesitu, situ pa plecu vai pa vederu, vienreiz netisam trapiju pa vaigu aiz dusmam. Ir bijis ka sitam viens otru ar to kas pa rokai, mana gadijuma vienreiz lidoja kresls uz manu pusi, ir bijis ka ar slotas katu parauj roku lidz asinim, veljoprojam palikusi reta. Preti esmu ari ar siksnu iebliezis. Nu kaut ka ta. Parasti stridi sakas pat nenozimigam lietam, eju ar draugiem iedzert, atnaku 3 nakti majas sakas dirsana, tas pats ka nelauj vakara 2-3 alinjus iedzert, kas ir pilniba normali. Bet nu neko kaut ka pardzivosim.
05.03.2020 23:00 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
No vina puses ir bijusi ignoreshana - ko jau te tikko mineeja. Vel ari iesmej, ja es par kko cepjos - tas ari kaitina un liek cepties vel vairak :D
05.03.2020 22:22 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Trakakais laikam ir bijis pirms paris menesiem - izkliedzos un vel plauku uzshaavu. Nakamaja diena bija paredzets iet uz koncertu, bet pateicu, ka ar vinu nekur neiesu. Vina vieta panemu lidzi draudzeni. Joprojam nejutos ne grama vainiga, bija tiesam pelniti. Vienigi mazliet par plauku.
05.03.2020 22:21 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Ar tagadējo vienīgais esmu darījusi-pacēlusi balsi. Nepatīk strīdi, manam draugam arī nepatīk, tāpēc cenšamies mierīgi diskutēt :D
Iepriekšējās attiecībās-vienreiz iespundēju bijušo uz lodžijas, kamēr pīpēja, attiecību pirmsākumos, kad nakts laikā sastrīdējāmies, paslēpu viņa bikses un apenes :D Esmu kāpusi ārā no mašīnas(pie sarkanās gaismas), bet šis viss bija, jo viņam patika visās lietās apsūdzēt mani
05.03.2020 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Agrāk braucu pie mammas vai pie draudzenes, paliku tur pa nakti, ka kārtīgi sastrīdējāmies, bet tā nekas nopietns nav bijis ?
05.03.2020 19:23 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tagadējās attiecības kuras ir normālas un nav toxic lielākais kas ir darīts pacelta balss,nosaukts par muļķi un aiziets no mājām nakts vidū. Tālu nekur neaizgāju tikai gribēju pabiedēt ?
Citas attiecības kuras priekš tā laika likās karstasenīgs, bet ja tagad atskatās tad tie bija vienkārši tīņu gadi un stulbums, viss kas ir bijis. Smieklīgākais--metu ar karstu eļļā ceptu cīsiņu un trāpīju pa vēderu, nedaudz apdedzināju vēderu. ? Protams es nedomāju ka tas cīsiņš bija tik karsts. Protams trauku mētāšana. Draudēju izdzēst visas spēles un pārdot datoru kamēr nav mājās. (gameriem tā ir liela katestrofa). Vienreiz arī paņēmu izdzēsu bet pirms tam uzliku save fail uz flesh lai nepazūd progress tikai pati spēle.
05.03.2020 19:10 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Esmu metusi ar acu ēnu paleti un trāpīju pa kaklu?kopš tā laika vairs tā nedaru, nesaprotu ka nav glīti.
05.03.2020 18:46 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Cirtu durvis.
Pirms pāris gadiem par totālu sīkumu izliku dzīvesbiedru aiz durvīm un viņa vietā savācu viņa mantas un izmetu arī pa durvīm kopā ar visu puisi. Toreiz puisis aizbrauca uz laukiem pie vecākiem. A es gulēju gultā skumu un raudāju un gribēju lai atgriežas atpakaļ. :D atceros ka naktī pamodos ar noraudātu seju un telefonu rokā, nevarēju vairs izturēt un ielecu savā mašīnā un arī braucu pakaļ nakts vidū :D
Toreiz mentālā veselība bija diezgan sliktā stāvoklī. Bet nu šī diskusija nav lietas ar ko jālepojas :D
05.03.2020 18:44 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Esmu metusi ar glāzi, bet apzinoties, ka trāpīs nevis viņam, bet blakus, virtuves sienā. Esmu vēlā nakts stundā izsaukusi taxi un aizbraukusi nakšņot viesnīcā. Esmu pateikusi to, ko nedomāju jeb asus vārdus tikai lai sāpinātu. Esmu pacēlusi balsi un cirtusi durvis. Esmu izmantojusi ignorēšanas taktiku. Jāpiemetina, ka šie ir bijuši tādi reti krīzes gadījumi vairāku gadu laikā, jo vispār neciešu nesaprasties un strīdēties. Neesmu karstasinīga un nemīlu kasīties. Dzīvesbiedrs tāpat. Bet kas tik dzīvē negadās ?
05.03.2020 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!