Limiti strīdos

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labvakar,
Padiskutējam atklāti. Kas ir asākais, ko Jūs esat savam šībrīža vīrietim pateikusi vai trakākais, ko izdarījusi, karstu strīdu laikā? Un viņš? Par kādiem limitiem, kurus nepārtākt esat vienojušies un vai izdodas respektēt?
Runāsim atklāti nevis instagram couple Goals stilā ? Var visus teikt, drēbju sviešanu, apsaukāšanos, viltus pamešanu utt utt varbūt būs arī kaut kas oriģināls un pasmiesimies kopā ?
05.03.2020 00:53 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Kurzemniece @ 05.03.2020 10:31
spooky10, daudzi vīrieši izdomā ignorēt un tad itkā viss norimstot. Personīgi mani nekas nevar nokaitināt tik ļoti kā ignorēšana. Kamēr vīrietis mani ignorē, es, nevis nomierinos, bet sāku domāt par to, cik ļoti viņš mani nemīl, ja jau tik vēsi pret mani attiecas, sāku domāt kaut kādus tizlus atriebības plānus, jo sāpe tajos brīžos iekšā ir pamatīga. Tāpēc negribas ticēt, ka pēc tavas ignorēšanas sieviete nomierinas un nākošajā dienā atkal viss kārtībā, ganjau, ka viņā iekšā tajos brīžos krājas dusmu kamols, kas pēc laika sprāgs!

Vai ne, labāk tās pāris minūtes izbļaustīties un miers.
Ciest nevaru klusēšanu un ignorēšanu, tad viss iekšā svilat, deg un nomierināšanās vispār nav pat prātā. Drīzāk vēl ļaunāk beidzas viss kā vienkārši augstos toņos parunājot. ?
05.03.2020 10:35 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Ja esi ilgas attiecibas velak stridus sac ignoret.
05.03.2020 10:34 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kurzemniece @ 05.03.2020 10:31
spooky10, daudzi vīrieši izdomā ignorēt un tad itkā viss norimstot. Personīgi mani nekas nevar nokaitināt tik ļoti kā ignorēšana. Kamēr vīrietis mani ignorē, es, nevis nomierinos, bet sāku domāt par to, cik ļoti viņš mani nemīl, ja jau tik vēsi pret mani attiecas, sāku domāt kaut kādus tizlus atriebības plānus, jo sāpe tajos brīžos iekšā ir pamatīga. Tāpēc negribas ticēt, ka pēc tavas ignorēšanas sieviete nomierinas un nākošajā dienā atkal viss kārtībā, ganjau, ka viņā iekšā tajos brīžos krājas dusmu kamols, kas pēc laika sprāgs!

Pilnīgi piekrītu par to ignorēšanu, tev varbūt liekas forši, bet otram cilvēkam ne un ja vēl ir kāds jutigaks vai emocionālāks tad tas var atstāt ļoti nepatīkamas sekas pēc tam.
05.03.2020 10:34 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
spooky10, daudzi vīrieši izdomā ignorēt un tad itkā viss norimstot. Personīgi mani nekas nevar nokaitināt tik ļoti kā ignorēšana. Kamēr vīrietis mani ignorē, es, nevis nomierinos, bet sāku domāt par to, cik ļoti viņš mani nemīl, ja jau tik vēsi pret mani attiecas, sāku domāt kaut kādus tizlus atriebības plānus, jo sāpe tajos brīžos iekšā ir pamatīga. Tāpēc negribas ticēt, ka pēc tavas ignorēšanas sieviete nomierinas un nākošajā dienā atkal viss kārtībā, ganjau, ka viņā iekšā tajos brīžos krājas dusmu kamols, kas pēc laika sprāgs!
05.03.2020 10:31 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
ar sievietēm nav jēga strīdēties, jo pat ja tu viņai pasniegsi uz paplātes neapgāžamus pierādījumus par savu pareizumu, viņa tik un tā paliks pie sava, tāpēc ar viņām ir gudrāk piekopt ignorēšanas taktiku , pačīkstēs, pačīkstēs un nomierināsies, un potenciālais strīds būs novērsts. ? un attiecībās būs miers uz kādu laiku.
05.03.2020 07:26 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Tā kā esmu ar latīņu kultūras pārstāvi, kas tik man nav gājis vaļā ? karstasinīga ir tā kultūra
05.03.2020 00:55 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Limiti, kurus Nepārkāpt*
05.03.2020 00:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits