Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu problema

 
Reitings 5
Reģ: 19.02.2020
Sveikas. Šī lieta mani jau ir nomocījusi.
Katru mēnesi pirms mēnešreizēm man ir diskomforts, nieze un bieži balti izdalījumi. Un tieši pirms mēnešreizēm, ja viņas aizkavējas tad šī kaite arī, ja mēnešreizes ir ātrāk tad kaite arī ātrāk.
Eju pie ginekologem visu laiku, tik izraksta canesten un ko padzert pa mēnesi, palīdzēt palīdz bet līdz nākamajai reizei. Es nesaprotu ko vēl iesākt, kādēļ tā ir. Draugam viss ir pilnīgākajā kārtība, bet man..neviena nemāk man pateikt kādēļ. Pat nezinu kur versties vai no saldumiem vai no sazin ka . Es nezinu.
Tā tad jautājums tāds ko jūs man varat ieteikt kur vērsties, varbūt kādas analīzes jānodod? Jo tas ir ka apburtais loks.
20.02.2020 00:03 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Vai augļi, tas teikt dabīgais cukurs arī ir tā teikt kaitīgs sievietēm? Vai pārlieku daudz ēdot saldas vīnogas un citus augļus tas var ka ietekmēt sēnītes?
29.02.2020 22:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 19.02.2020
Man ir clotrimazole ziede, būs jāiedod savam vīrietim pasmeret, par ļaunu nenāks.
21.02.2020 18:12 |
 
Reitings 5
Reģ: 19.02.2020
Katru ritu iesaku ar kefīru, jo zinu ka tad man nāks tikai par labu.
Mums ir pārtrauktais dzimumakts.
Par apakšveļu jāaa, nemaz neskatos kāda materiāla apakšveļu pērku. Vienīgi zinu ka stringi arī nenāk par labu, bet tie kaut ka pie sirds vairāk.
Visdrīzāk jāpamaina ginekologs, ka arī savs vīrietis jāizved pārbaudīties, par sliktu nenāks.
21.02.2020 17:57 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Vēl iedomājos vai nevar but tā ka pirms tajiem 8menesiem kad man sākas pirmā problema seksa laika mans vīrietis dabūja un es Tik ārstējos un vins man laiž klāt, lai gan viņam simptomu nekādu nav, viss ok.

Atkārtošana zināšanu māte - piena sēne ir dabīga maksts mikrofloras sastāvdaļa - kamēr viss kārtībā, tā snauž, ja kaut kas mikroflorā mainās, tā aktivizējas. Pirms menstruācijām tas nav nekas neparasts.
Jā - saldumi piena sēnei ļoti patīk. Var būt arī kā alerģiska reakcija. Kādus izsargāšanās līdzekļus lietojat? Varbūt tie jāmaina.
Papildus Liveo var palietot skābpiena produktus.
21.02.2020 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 07.03.2011
Ļoti svarīgi nēsāt kokvilnas apakšveļu, izmantot piemērotu intīmās kopšanas līdzekli, iespējams esošais nav piemērots. Ginekologam ir jāprasa papildus analīzes, dzert un smērēt katru mēnesi zāles nav risinājums. Liveo intime labās baktērijas gan vajag padzert. Ja vienas jau izdzēri, tad var vēl,tās tikai labu darīs :) Un jā-piena sēnei patīk pieminētie saldumi. Ja esošā ginekoloģe neko nedara, jāmeklē jauna!
21.02.2020 10:45 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Ne tikai tev, bet arī draugam ir jāiet pārbaudīties, jo vīrieši bieži vien pārnēsā STS slimības un viņiem šī slimība var neizraisīt nekādas pazīmes
21.02.2020 06:33 |
 
Reitings 5
Reģ: 19.02.2020
Lietoju Feminine.
Vēl iedomājos vai nevar but tā ka pirms tajiem 8menesiem kad man sākas pirmā problema seksa laika mans vīrietis dabūja un es Tik ārstējos un vins man laiž klāt, lai gan viņam simptomu nekādu nav, viss ok. Jo sekss ir bijis pirmās dienas kad sākas kaite, jo citreiz tie ir bijusi niecīgi izdalījumi bez sajutām un nesapratu līdz nepagāja paris dienas un tad sākas pārejie simptomi.
Par šo ārstei pat neesmu nekad iedomājusies pajautāt.
21.02.2020 00:08 |
 
Reitings 5
Reģ: 19.02.2020
Lietoju speciālo intīmo mazgājamo līdzekli, nosaukumu nepateikšu bet drogas nopērkams.
Ginekoloģe ir taisījusi uztriepi . Bieži arī sanāk aiziet pie ginekologes kad kaite jau ir prom, bet tikko pirms man šī problema šomēnes parādījās nedēļu pirms biju pie ginekologes kur viņa neko neredzēja.
Būs jāpamēģina vagisan un vitamīni.
Ka ir ar labajam baktērijām? Šomēnes biju dzērusi Liveo aktive, bet nu jaa
20.02.2020 21:09 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Varētu būt arī gardnerellas. No tām var diezgan viegli tikt vaļā ar specialam zālēm. Man arī pirms dažiem gadiem bija. Izgāju zāļu kursu un viss pārgāja. Vai ginekologs jau taisīja uzsējumu ?
20.02.2020 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Kādu intīmās higiēnas mazgāšanas līdzekli tu lieto? Vislabākais un efektīvākais ir Vagisan. Jā, padārgs, bet ir tā vērts, draudzenei piena sēne pazuda uz visiem laikiem, kopš lieto Vagisan.
20.02.2020 09:12 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Piena sēne?
Zema imunitāte pirms MR var radīt labvēlīgu vidi sliktajām baktērijām kuras rada niezi.
Padzer c vitamīnu un d vitamīnu lai uzlabotu imunitāti.
Pareizā ķermeņa kopšana arī ir svarīga. Kad slauki dibenu tad tas ir jādara pareizā virzienā. Prom no maksts rajona nevis uz. Bieži vien sievietes neapzinās ka nepareizi slaukot ievazā baktērijas makstī un tad rodas dažādi izdalījumi, niezes.
Tā par arī nevajadzētu katru dienu maksti mazgāt ar ziepēm. Vislabāk iesaka mazgāt ar tīru ūdeni, ir intīmās higiēnas ziepes, bet ar tām arī jāuzmanās.
Principā būtu jāiet pie ginekologa, jo visas analīzes kuras varētu būt noderīgas ir uzsējumi no vaginas.
20.02.2020 06:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits