Vajag ļoti steidzami palīdzību!

 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Labdie, visapkārt! Vēršos šeit pēc padoma, ja kāda man tiešām var palīdzēt. Es lūdzu, nedodiet mani par šo ko teikšu...
Situācija sekojoša: Iepazinos ar puisi internetā. Tikāmies, pavadījām kopā laiku, likās viss būs forši. Puisim 19 gadi,man 18. Puisis strādā Valmiermuižā par pildītāju( laikam). Es eju skolā, neklātienē, 11.klasē.
Nepagāja ilgs laiks, kad sākām dzīvot kopā. Abi nolēmām, ka tas būs mums abiem kā pārbaudījums vai spēsim sadzīvot. Kādu laiku izsargājāmies ar gumiju, bet tad drauga mamma pastāstīja par kalendāro metodi. Nolēmām pamēģināt. Es nezināju, ka vajag pagaidīt 3 dienas pēc ovulācijas, lai būtu drošās dienas. Un protams, esmu stāvoklī( 8.nedēļa). Stulbi, bezatbildīgi, naivi...jā.
Māsa atteicās palīdzēt un saka ka vienīgais šādā situācijā ir aborts. Tā domā arī mamma, ome, tētis...visa ģimene. Vecāki man skaidri lika saprast, ka mani neatbalstīs nekādā gadījumā. Drauga vecāki saka tieši to pašu. Viņi saka ka aborts man ir vislabākais variants.
Draudzene piedāvāja dzīvot pie viņas, bet viņa dzīvo ļoti trucīgos apstārkļos. Un māsa teica, ka ja sociālie uzzinātu ka es tādā vidē audzinu bērnu, man bērnu atņemtu.
Parunāju arī ar kādu citu draudzeni un viņas mammu. Viņas saka, lai nekādā gadījumā netaisu abortu, jo es pati to vēlā ļoti nožēlošu. Bet īsti klausīties viņā nevar, jo pašai ir 5 bērni un dzīvo uz pabalstiem, visi bērni mācās palīgskolās viņai, un mātei nav vidējās izglītības. Tikai pamatizglītība. Es varu vēl runāt daudz un gari.....tāpēc nobeigšu pagaidām. Es nezinu kā man labāk rīkoties.
Man ir bail par aborta sekām tālāk nākotnē, jo cita pēc tam var vēl dzemdēt 10 bērnus un nekas nav, citai atliek uztaisīt vienu abortu un viss....neauglība. Un pēc tam skriet un izmest tūkstošus lai tiktu pie bērna?? Lūdzu dodiet man padomu, bet godīgu.....
26.02.2020 22:48 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Funny @ 27.02.2020 07:27
3) variants dzemdet+silīte.

Noteikti ka nav labs variants. Es šito piedāvāju vecākiem...galīgi garām. Mamma teica:'' Un ja nu tas bērns dzimst kropls, kurš viņu ņems?"
Jāpiebilst ka mana veselība arī nav laba: slimoju ar smagu epilepsiju, ar anēmiju un citām problēmām. Neesmu arī emocionāli un fiziski gatava.
27.02.2020 10:39 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
andie @ 27.02.2020 09:58
Ja šis nav trollis ,tad es nezinu kur var būt....tiiikkk...khem.
Pieņemsim,reāla situācija, tad aborts ir vienīgais pareizais risinājums, jo skuķis pretējā gadījumā pakāsis būs visu dzīvi. Aborts nav nekas tāds wooow....šausmas! Pati procedūra max 20 min, pamodīsies no narkozes un varēsi dzīvot tālāk. Nezinu nevienu kas šo izvēli būtu nožēlojis kā to kultivē masu mēdiji.
Nē, neesmu es trollis. Situācija ir neapskaužama, stulba un reāla....diemžēl.
Abortu es pati par sevi noteikti taisīšu. Jo nav variantu.....A ko, pēc tam mētāties un dzīvot pa stūriem kur pagadās? uz pabalstiem?
Mani vairāk uztrauc risks, kas var būt pēc pirmās grūtniecības. Drauga mamma 19 gados arī uztaisīja abortu, ķirurģisko. Taisīja Vidzemes slimnīcā....nu palika pēc tam stāvoklī. Bet ja nu man nenoveicas?!
27.02.2020 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja šis nav trollis ,tad es nezinu kur var būt....tiiikkk...khem.
Pieņemsim,reāla situācija, tad aborts ir vienīgais pareizais risinājums, jo skuķis pretējā gadījumā pakāsis būs visu dzīvi. Aborts nav nekas tāds wooow....šausmas! Pati procedūra max 20 min, pamodīsies no narkozes un varēsi dzīvot tālāk. Nezinu nevienu kas šo izvēli būtu nožēlojis kā to kultivē masu mēdiji.
27.02.2020 09:58 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
3) variants dzemdet+silīte.
27.02.2020 07:27 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Skaties, kā sirds jūtās un kāda ir jūsu kopējā situacijā ar draugu, ja vīrietis blakus ir gādīgs un atbalsta, tad netaisi. Tas, ko apkārt stāsta nemaz neņem galvā, visi apkārt tagad ir baigi gudrie. Apsēdies ar draugu, paņemat kaut vai papīru un pildspalvu, sagrupējiet plānus, izrunājaties, ko abi vēlaties un skataties paši. Ja ļoti grib, dzīvē izmuļļāt var visu. Tā kā neņem kreņķi,varbūt, liktenis tā lēma, ka vajag you never know
Līdz bērniņa sagaidīšanai var pamēģināt klūt par jauno māmiņu influenceri instagramā (joks) :D
27.02.2020 02:18 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Ja tā ir pirmā grūtniecība, tad risks ir diezgan liels. Diezgan.
Tāpēc te būs jāizvēlas noraut laimi un palikt neauglīgai, vai strādāt melnu muti un kaut ko domāt kā to dzīvi iekārtot.
27.02.2020 02:12 |
 
Reitings 18
Reģ: 08.02.2020
Vai Tavs puisis var uzturēt Tevi , Tavu bērnu, sevi? Diez vai! Tāpat jārēķinās, kad visas izmaksas būs uz viņa pleciem.
Mūsdienās maz risks pēc viena aborta palikt neauglīgai.
Vispirms vajag izmācīties, iekārtoties darbā , tad var domāt par bērniem.
Jūs jau dzīvojiet pie kāda no vecākiem?
Tavs vīrietis vispār vēlas bērnus? Ir gatavs gan emocionāli, gan materiāli?
27.02.2020 00:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Jāņem vērā visi aspekti, tai skaitā materiālais. Cik var noprast, pati tu bērnu uzturēt nevari. Ja tava ģimene atsakās palīdzēt, kā tu plāno nodrošināt bērnu ar visu vajadzīgo?. Bērns ir dārgs prieks, īpaši zīdaiņa vecumā.
Ko pats draugs par to saka? Ja viņš ir gatavs strādāt melnu muti, lai sagadātu savai atvasei visu vajadzīgo, tad tā, bet vispār jau...šajā gadījumā dzemdēšana laikam jau nav labākais variants. Tu esi vecumā, kad nevis jāapbērnojas, bet jāstudē, jāiegūst izglītība, lai dzīvē pavērtos kkādas perspektīvas.
26.02.2020 23:55 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Kalendārā metode ibio makj ? Tad tā arī pasako tai muterei, ka domāt vajadzēja, ko bērnam ieteica.
26.02.2020 23:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Bet īsti klausīties viņā nevar, jo pašai ir 5 bērni un dzīvo uz pabalstiem, visi bērni mācās palīgskolās viņai, un mātei nav vidējās izglītības. Tikai pamatizglītība

Neieciklējies uz negatīvo pieredzi, bet sameklē arī pozitīvo piemēru kuri tam ir gājuši cauri.
26.02.2020 23:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kāpēc tik ļoti jābūt atkarīgai no citu viedokļiem? Abu ģimenes, draugi un tagad vēl forums?
Ja arī šeit meitenes pateiks Jā taisi abortu, tad arī taisīsi?
Apsēdies viena pati un padomā par to kā Tu jūties un vai bērnu gribi paturēt, tālāk, protams, arī drauga viedoklis, izlemjiet abi ko darīsiet.
Un ir sliktākas situācijas bijušas, kā arī cilvēkiem domas var mainīties.
26.02.2020 23:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Redpill @ 26.02.2020 23:01
Taisi abortu...
Izklausās pēc troļļa, kā var būt tik dumji (piedodiet) cilvēki, kalendārā metode...
Ja jau bez gumijas patīk maukt, varējāt vismaz pacensties nebeigt vagīnā, tas nav nemaz tik grūti...

+
26.02.2020 23:05 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Taisi abortu...
Izklausās pēc troļļa, kā var būt tik dumji (piedodiet) cilvēki, kalendārā metode...
Ja jau bez gumijas patīk maukt, varējāt vismaz pacensties nebeigt vagīnā, tas nav nemaz tik grūti...
26.02.2020 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)