Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smēķēšana

 
Reitings 72
Reģ: 10.09.2019
Pirmo reizi savā dzīvē tā notika, kas liek ļoti apsvērt domu, par šī kaitīga ieraduma atmešanas. Bet jautājums vai nepieciešams vērsties pie ārsta?
Pamodos, uzpīpēju kā ierasts pirmo cigareti (iqos) pēc puss minūtes palika tik slikti, sāka sirds dauzīties, slikta dūša, viss ķermenis trīc, auksti sviedri, visa bāla, sāku skalot seju ar aukstu ūdeni, nelaida vaļā kādas 2-3min. Pēc tam it kā atlaida, bet tagad sāp sirds rajonā.
Saprotu, ka sirds nav joks...
Varbūt kādam ir tā bijis? Ja arī nav, labāk ir aiziet pārbaudīties vai ne?
24.02.2020 12:49 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
blacke @ 24.02.2020 14:01
Man liekas ir jāgrib atmest, jāgrib nesmeķēt. Ja nav gribēšana tad nekādas grāmatas nepalīdzēs.
Es pirms gandrīz trīs gadiem aizmirsu cigarešu paciņu dārzā un kopš tās reizes neesmu smēķējusi vispār, atmetu pat par to nepiedomājot. Viss atkarīgs vai patīk vai nepatīk, ka ir tāds ieradums.
Tieši tā! Vajag galvā izdomāt ka pīpēt nav ok un vienkārši nepīpēt.
Es sev pateicu ka pīpē tikai lohi, negribu būt tāds kā viņi principa pēc - tāpēc atmetu. Tieši tā pat atmetu alkaholu pilnībā.
Vislielākais ieguvums - uzlabojās veselība!
25.02.2020 23:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
.Putns. @ 25.02.2020 21:05

Vispār jau grāmatas un filmas palīdz sākt saprast un gribēt atmest. Man palīdzēja filma, youtube, nofap un dažas citas sīkas nianses.
Šeit ir arī stāsts par to kāds process tas ir un ko var sakombinēt tā, lai viss sanāk. Starpcitu, arī D+k2 vitamīnu lietošana var uzlabot pašsajūtu un izvairīties no lielām garstāvokļa svārstībām. http://devini.com/ka-atmest-smekesanu-bez-motivacijas/

Nu protams, varbūt kādam tas strādā. Man liktos jocīgi pirkt grāmatu par to kā atmest smēķēšanu, lai it kā varbūt uzrastos vēlme atmest. Vai nu grib atmest, vai negrib, tā vismaz bij man, nekādas grāmatas , filmas vai nikotīna košļenes neizmantoju, nekādu stresu vai izmaiņas uz slikto pusi nejutu, aizmirsu cigaretes paņemt uz mājām braucot un viss, nenopirku nākamo paciņu.
25.02.2020 23:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
blacke @ 24.02.2020 14:01
Man liekas ir jāgrib atmest, jāgrib nesmeķēt. Ja nav gribēšana tad nekādas grāmatas nepalīdzēs.
Es pirms gandrīz trīs gadiem aizmirsu cigarešu paciņu dārzā un kopš tās reizes neesmu smēķējusi vispār, atmetu pat par to nepiedomājot. Viss atkarīgs vai patīk vai nepatīk, ka ir tāds ieradums.

Vispār jau grāmatas un filmas palīdz sākt saprast un gribēt atmest. Man palīdzēja filma, youtube, nofap un dažas citas sīkas nianses.
Šeit ir arī stāsts par to kāds process tas ir un ko var sakombinēt tā, lai viss sanāk. Starpcitu, arī D+k2 vitamīnu lietošana var uzlabot pašsajūtu un izvairīties no lielām garstāvokļa svārstībām. http://devini.com/ka-atmest-smekesanu-bez-motivacijas/
25.02.2020 21:05 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pati neesmu smēķējusi, bet palīdzēju draugam atmest.
Es arī viņu tirdīju visu laiku par to ar jautājumiem kad pārstās, ka es varu mentāli palīdzēt utt. Tas ir jāgrib pašam. Tā ir atkarība.
Principā viņam palīdzēja tas ka mēs bijām laukos, kur tuvākais vape shop ir 100 km attālumā un viņam čakarējās veips. Sadusmojās un nometa zemē, salauza pavisam. Tad nu viņš divas dienas vispār dzīvoja bez nikotīna un kad atbraucām uz Rīgu tad pirkām nevis vape bet nikotīna košļēnas. Protams viņam tās divas dienas bija grūti. Lomkas, dusmīgs utt.Ar tām košļenēm viņš 2 mēnešu laikā ir nonācis tik tālu ka patērē tikai 1 mg nikotīna dienā. Tā ir puse no košļenes. Sāka viņš ar 2mg , kas ir aptuveni viena cigarete un izlietoja aptuveni 4 košļenes dienā. Tad pamazām samazināja nikotīna devu košļāja nevis visu košļeni, bet pusi. Es viņu mentāli iedrošināju un nopirktu tās košļenes. Pats tagad saka ka vispār cigarešu smaka liekas pretīga un nikotīnu gandrīz vairs neprasas. Protams, pietrūkst tās socializēšanās kamēr ar kolēģiem ārā smēķē, bet vismaz iepazīst tos kuri neiet ārā.
24.02.2020 16:38 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Es smēķēju 3 gadus, tīri ziņkāres pēc gribēju saprast kā jūtīšos bez pīpēšanas, jo es tiešām daudz pīpēju. Vienu dienu vnk pārstāju smēķēt, pa dienu bija OK, vakarā uznāca psihi, nedaudz raudiens. Kad nomierinājos, sāku domāt vai es vsp esmu adekvāta raudāt cigarešu dēļ lol. Nākošajā dienā bija vieglāk, ik pa laikam uznāca lomkas, bet tikai tāpēc, ka es padomāju par to, vai sajutu smaržu vai ieraudzīju kādu, kas smēķē. Viss ir galvā. Pīpēšana nav dzīvei nepieciešama lieta, bez tās var dzīvot. Vienkārši vajag pašai ar sevi sarunāt.
24.02.2020 15:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man liekas ir jāgrib atmest, jāgrib nesmeķēt. Ja nav gribēšana tad nekādas grāmatas nepalīdzēs.
Es pirms gandrīz trīs gadiem aizmirsu cigarešu paciņu dārzā un kopš tās reizes neesmu smēķējusi vispār, atmetu pat par to nepiedomājot. Viss atkarīgs vai patīk vai nepatīk, ka ir tāds ieradums.
24.02.2020 14:01 |
 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Man ir tā bijis kādas divas reizes laikam manā 7 gadus ilgajā pīpēšanas pieredzē (ārprāts,tik daudz).Nu,tas jau vien liecina par to,ka labāk tomēr būtu nepīpēt,jo nav nekāds noslēpums,ka tā ir inde organismam.Es atmetu,kad uzzināju,ka esmu stāvoklī un tā arī neesmu pīpējusi 4 gadus,par ko pašai baigais prieks.Atklāti sakot,man būtu kauns tagad sākt pīpēt un vislielākais kauns būtu no bērna.Un nav arī īpašas vēlmes.Nesaprotu mammas,kam bērns ratos un pašas kurī,mamma ar smēķi man neiet kopā.Bērnam jācenšas iedot viss tas labākais savās iespējās,a te mammīte jau no bērna kājas māca,ka pīpēt ir OK.
24.02.2020 13:26 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Atmest nekad nenāk par sliktu!!
Ar to ir jāsāk!
Taču tas nav viegli. Pati mēģinu atmest jau kādus 2 gadus, periodiski varu izsmēķēt paku dienā, varu arī 3 dienā.
Bija ok kad iegādājos veipu, taču tā ir vēl lielāka inde par parastajām. Tas saistīts ar propilēna glikola sakaršanu un veidojas vēzi izraisošas vielas. Piem., No veipa man galva bieži sāpēja.
Arī esmu lasījusi grāmatu "kā viegli atmest smēķēšanu" un man tas neko nedeva .
.
Vai tev nav veģetatīvā distonija? Simptomi izklausās līdzīgi kā VD. Noteikti ir vērts pārbaudīties. Varbūt arī tavs organisms vnk vairāk nepieņem smēķēšanu, man vienmēr smēķējot sirds daudzās un paliek seklāka elpošana, bet tā ir ļoti daudziem.
24.02.2020 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits