Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Acu kontakts

 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Sveikas! Kā jums ar vīriešiem un acu kontaktiem?
Es ar draudzenēm testēju, cik esam kautrīgas. Dažreiz speciāli mēģinām skatīties uz tiem, kas mums patīk, bet reti sanāk, jo parasti sanāk novērsties kautrīguma dēļ.
Protams situācijas jau ir dažādas, kāds, kas iepaticies darbā vai ballītē ir pilnīgi savādāk, jo to, kas darbā jāredz katru dienu.
Vēlējos pajautāt kā jums dāmas ar acu skatieniem? Kautrīgas, nekaunīgas, rotaļīgas... Ja vīrietis skatās jums acīs vai atbildat ar skatienu vai novēršaties gadījumā, ja viņš jums simpatizē. Zinu, ka it ka būtu jābūt līdzīgi, bet katram šī padarīšana un flirtesana ar acīm ir pilnīgi cits stāsts.
Varbūt kādus piemērus studijā. :))
24.02.2020 01:54 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.12.2019
Man nav neērti izveidot acu kontaktu, tikai tas sanāk ļoti reti, jo neviens nav tās uzmanības vērts. Ja arī sanāk nejauši ar kādu saskatīties, tad otrs ļoti ātri novēršas...tur apakšā var būt daudz un dažādi iemesli kādēļ.
Biežāk sanāk izveidot acu kontaktu ar sievietēm, bet tas ir pārāk neinteresanti, jo tas viss bez emocijām, kā vērot kādu priekšmetu.
25.02.2020 01:04 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Parasti man acīs skatās tās, kas mēģina iesmērēt tikko nopizdjīto odieri no Stockmana. Tiesa, tajā situācijā es vispirms esmu "čoms", tad "bračk'" un tad jau vēlāk "pacan", mēģinājumi iesmērēt odieri flirtējot un blenžot man acīs parasti beidzās ar vienu un to pašu, nabadzītei vienmēr trūkst nauda biļetei. Citreiz ar mani šitā flirtē arī vīrieši, un vienmēr tas notiek stacijā. Vienreiz Jelgavas centrā, toreiz palaidu garām flirtu, jo čalis man mēģināja nopārdot Samsung Galaxy S7, biļetei pietrūka, bet nu nebija lādētājs, citādi būtu paņēmis.
25.02.2020 00:02 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ooh, flirtēt, smaidīt,acīs skatīties-kautrīgi, rotaļīgi,izaicinoši...ir man asinīs ? nu patīk, nevaru bez tā ? Kopš pirkstā ir laulības gredzens,protams, vairs nav tas kā agrāk..reizēm sevi pieķeru pie domas,ka man pietrūkst tās sajūtas ?
24.02.2020 22:06 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Grūti teikt. Es parasti vēroju cilvēkus, suņus, kaķus, mašīnas, arhitektūru
Reizēm sanāk noķert kāda skatienu, bet tā kā esmu aizņemta dāma tad nemaz nenāk prātā flirtēt ar citiem. Paskatos un viss. Tā kā uz objektu ? ?
24.02.2020 13:27 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Bērnu dārzs ???
24.02.2020 08:32 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Atzīšos, svešām dāmām grūti skatīties acīs, bet pazīstam/iepazītam cilvēkam, ar kuru ir kas vairāk par pirmo tikšanos un jau kaut kāds kontakts izveidojies, var visu vakaru skatīties acīs.
24.02.2020 02:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits