Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Blanche @ 21.02.2020 10:24

Viņa tak nevienam tā neliek ēst un ar varu mutē nebāž tos makaronus ar sieru. ? un nesaka, ka tas ir veselīgi, tikai to ka viņai garšo. Lai tak ēd, katrs dara ko grib.
Es arī neatbalstu tādu ēšanu, bet tā jau ir viņas dzīve ne mūsējā. Citreiz pārlieku meitene te uztraucas par visu ?

Protams, neliek, un lai jau dara kā zin. Bet runa iet par to, kādu priekšzīmi viņa rāda un ko māca savām sekotājām, kas vēl jaunas ir un nevērtē visu tik kritiski. Nav viņai pāris simti sekotāju, bet gan vairāki tūkstoši, līdz ar to būtu jāpiedomā pie tā, kas tieši tiek rādīts. Manis pēc lai kaut peldās savā kausētajā sierā un makaronos, bet vai tas ir labākais, ko rādīt jaunajai paaudzei, kas no viņas visu mācās?
Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par to, ka mazās mācās no viņas - Elīna noreklamē Drogās nopērkamu tonālo krēmu, un tuvāko dienu laikā visas mazās skrien uz Drogām un šo tonālo krēmu uzreiz pērk.
Lai ēd ko grib, bet mazāk to rāda savos storijos, jāpiedomā vairāk pie satura un kas tiek rādīts. Varbūt ja vairāk piedomātu pie tā, nesaņemtu tik daudz kritikas.
21.02.2020 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Smaidule @ 21.02.2020 10:18
Cik no skolas laikiem šo meiteni atceros, nekad ar īpašu gudrību nav izcēlusies. Nekas vairāk par drēbēm īpaši arī neinteresēja, līdz ar to karjeras izvēle īpaši nepārsteidz. Malacis meitene, ka darbojas un dara darbu, kas patīk, bet nu viņas attieksme gan to uzņēmumu nobeigs kādā brīdī. Domāju, pat maziņās pamazām sāks novērsties ar laiku, kad beidzot kļūs gudrākas un sāks vērtēt visu kritiskāk. Un par viņas uzturu pilnībā piekrītu. Nav nekas slikts, ja pa reizei sevi palutini ar kaut ko neveselīgu, bet ļoti garšīgu. Bet ēst tik neveselīgi katru dienu un rādīt to kā normu, īpaši ņemot vērā to, ka visas mazās skatās un mācās no viņas. Labāk būtu tad piedomājusi kādu priekšzīmi rāda un ko māca savām vieglāk ietekmējamajām sekotājām, kas arī sāks kafiju litriem dzert, bulkas un kūkas bāzt pa visiem galiem iekšā un vakarā, kad jau jātaisās uz gulēšanu, ēdīs sātīgas, neveselīgas maltītes. Nu kur prāts. ?

Viņa tak nevienam tā neliek ēst un ar varu mutē nebāž tos makaronus ar sieru. ? un nesaka, ka tas ir veselīgi, tikai to ka viņai garšo. Lai tak ēd, katrs dara ko grib.
Es arī neatbalstu tādu ēšanu, bet tā jau ir viņas dzīve ne mūsējā. Citreiz pārlieku meitene te uztraucas par visu ?
21.02.2020 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Cik no skolas laikiem šo meiteni atceros, nekad ar īpašu gudrību nav izcēlusies. Nekas vairāk par drēbēm īpaši arī neinteresēja, līdz ar to karjeras izvēle īpaši nepārsteidz. Malacis meitene, ka darbojas un dara darbu, kas patīk, bet nu viņas attieksme gan to uzņēmumu nobeigs kādā brīdī. Domāju, pat maziņās pamazām sāks novērsties ar laiku, kad beidzot kļūs gudrākas un sāks vērtēt visu kritiskāk. Un par viņas uzturu pilnībā piekrītu. Nav nekas slikts, ja pa reizei sevi palutini ar kaut ko neveselīgu, bet ļoti garšīgu. Bet ēst tik neveselīgi katru dienu un rādīt to kā normu, īpaši ņemot vērā to, ka visas mazās skatās un mācās no viņas. Labāk būtu tad piedomājusi kādu priekšzīmi rāda un ko māca savām vieglāk ietekmējamajām sekotājām, kas arī sāks kafiju litriem dzert, bulkas un kūkas bāzt pa visiem galiem iekšā un vakarā, kad jau jātaisās uz gulēšanu, ēdīs sātīgas, neveselīgas maltītes. Nu kur prāts. ?
21.02.2020 10:18 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Bet tieši tā, neatkarīgi vīrietis vai sieviete, ēst smagu, taukainu ēdienu 23 vakarā nav normāli un veselīgi!! Protams, lai katrs dara kā grib, bet tas ir mans viedoklis, kuram piekrīt daudzi, un godīgi sakot, jebkurš ārsts, fitnesa treneris, dietologs u.c pateiks to pašu. Reizi pa reizei apēst burgeri, frī, vai tos pašus taukainos makaronus par sliktu nenāks, jo, protams, ka garšīgi. Jārūpējas par sevi, nevis tikai tāpēc, ka nāks liekais svars, bet tāpēc, ka uzturs ietekmē orgānus, asinsvadus, nu pilnīgi visu. Un tas Elīnas kafijas patēriņš ir pārāk liels, pati pēc tam brīnās kapec viņai tūska zem acīm.
Personīgi es ēdu visu, kas man patīk, bet vakaros gan kaut ko vieglu, kuņģim viegli pārstrādājamu, tāpēc arī pašsajūta laba, nav liekais svars un tūska zem acīm nekad nav bijusi.
21.02.2020 09:24 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Aarzemniece12 @ 21.02.2020 09:07
Kaut kādā video viņa stāsta, ka tas, ko viņa rāda storijos, ir domāts Naurim un, ka viņa pati sev taisa atsevišķu ēdienu un no neveselīgā ēdiena tikai dažas karotites apēd, lai tā garsa būtu.. nezinu, vai var tam tiešām ticēt, bet, ja viņa tiešām tā dara, respect, es sevi tā nevarētu mocīt.. labāk uzreiz gatavot daudz maz veselīgas maltītes un lai virs arī ed. Protams, ka retu reizi jau var arī makaronus ar taukainām mercem, bet viņas storijos redz tikai šādas kulinārijas izpausmes. Vēl jāpiemin tas, ka 23 vakarā noteikti nav vislabākais laiks šādas maltītes ieturēt, vienalga sieviete vai vīrietis, tieviem vai resniem.

Paldies Dievam, ka man nav tāds vīrs/draugs. Manējais ir tas, kurš mudina uz pilnvērtīgu ēšanu ikdienā. Tāpēc es pati arī esmu iemīlējusi kārtīgu maltīti. Taču tapat nekas mūs neattur no kāda burgera, saldējuma kastes vai siltas picas. ?
21.02.2020 09:23 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Kaut kādā video viņa stāsta, ka tas, ko viņa rāda storijos, ir domāts Naurim un, ka viņa pati sev taisa atsevišķu ēdienu un no neveselīgā ēdiena tikai dažas karotites apēd, lai tā garsa būtu.. nezinu, vai var tam tiešām ticēt, bet, ja viņa tiešām tā dara, respect, es sevi tā nevarētu mocīt.. labāk uzreiz gatavot daudz maz veselīgas maltītes un lai virs arī ed. Protams, ka retu reizi jau var arī makaronus ar taukainām mercem, bet viņas storijos redz tikai šādas kulinārijas izpausmes. Vēl jāpiemin tas, ka 23 vakarā noteikti nav vislabākais laiks šādas maltītes ieturēt, vienalga sieviete vai vīrietis, tieviem vai resniem.
21.02.2020 09:07 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Nu,ziniet, makaroni ar sieru, krējumj vakariņās, tas nedaudz par traku. Es saprotu, ka garšīgi, taču japadomā par savu organismu, kuram ir JĀATPŪŠAS pa nakti, nevis jācenšas pārvārīt visa tā taukainā masa.
Es ar draugu arī mēdzam uzēst tādu ēdienu, taču ikdienā pieturāmies pie vienkāršā lietām: tvaicetiem dārzeņiem, pilngraudu produktiem, vistas filejas, liellopa, olām, graudaugiem, svaigiem dārzeņiem. Un ticiet man, daudz labāka sajūta ir no rīta pamoatoties, ja vakariņās esi apēdis to salātu bļodu ar zivi vai vistu, biezpienu, sieru u.tt, nevis grūžot rīklē taukainus makaronus. Ticiet man, man neskauž, bet savs organisms ir jātaupa. Es domāju, ka nav jāuzskaita kādas blaknes var iegūt ikdienā šādi dzīvojot. Jau pēc meitenes sejas redzama tūska, tātad var pieļaut, ka nieru darbība jau streiko.
Cilvēkam tomēr dienā jāuzņem sabalancēts daudzums olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku, šķiedrvielu, mikro/makro elementu.
Man personīgi ļoti patīk iedziļināties tajā, ko lieku mutē, ko manam organismam dos katrs vitamīns, uzturviela.
Man pret Elīnu nav nekas, un pazīt viņu nepazīstu, tikai izsaku viedokli tīri pat ēšanas paradumiem.
21.02.2020 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Hahha, Elina izdzesusi komentaru, kur kads jautaja, kur Monta palikusi ?
21.02.2020 08:55 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Kiskismau @ 21.02.2020 08:24

Dažkārt kad autbuss stāv sastrēgumā tad paskatos Didrihsones story. Pēc viņas story izsktās ka augli vai dārzeni ieliek mutē reizi mēnesī. No rītiem štopē iekšā bulkas pa vidam vēl kādu kūku un tad vakara makaronus ar sieru vai zupu kuru atškaid ar divām dzintara siera kārbām. Ja tā ir veselīga ēšana tad es esmu garnele. Nav brīnums ka viņai tādi maisi zem acīm un izskatās aizpampusi.

??? vismaz kāds, kas saprot ko vēlējos teikt
21.02.2020 08:39 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Alys @ 21.02.2020 08:34

Tāda sajūta, ka Elīna ēd, bet nāk klāt Tev, ja Tu tik sacepusies esi :D
Priecājies, visas muļķes būs resnas un neglītas, bet Tu slaida, tieva un skaista. Par ko cepiens? Par to, ka pat ēst katrs nevar vairs, ko vēlas?
Un tā, starp citu, katrs mēs varam kaut ko sludināt, un tāpat kāds tajā atradīs par ko pad***. Vienkārši dzīvo savu dzīvi, ēd savu dārzeni...

Nenāk, nenāk. Neuztraucies ?
21.02.2020 08:38 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.09.2019
Blessed @ 21.02.2020 08:09

Ēd tu savus makaronus cik gribi ? vispār jā, ikdienā tik tiešām ļoti veselīgi ēdu, bet "ēst veselīgi" nenozīmē tikai dārzeņi. Ēdu to pašu gaļu un visu ko citi ēd, tikai atšķiras porcijas lielums un pagatavošanas veids. Protams, ja vīrietis mājās nebarosi viņu tikai ar dārzeņiem, bet kaut kādai sajēgai par plus mīnus normālu ēdienu ir jābūt. Ja vien taisies rīt dien dienā makaronus ar kausētu sieru, saldo krējumu un vēl parasto sieru pa virsu, tad nu vecumdienās vien gaidi brīnumu klāt.? neiešu nevienu mācīt, bet kā jau meitene iepriekš minēja - nav jāsludina tik neveselīgs ēdiens . Gribi ēd savus makaronus, bet ieteikt citiem ? labu apetīti?

Tāda sajūta, ka Elīna ēd, bet nāk klāt Tev, ja Tu tik sacepusies esi :D
Priecājies, visas muļķes būs resnas un neglītas, bet Tu slaida, tieva un skaista. Par ko cepiens? Par to, ka pat ēst katrs nevar vairs, ko vēlas?
Un tā, starp citu, katrs mēs varam kaut ko sludināt, un tāpat kāds tajā atradīs par ko pad***. Vienkārši dzīvo savu dzīvi, ēd savu dārzeni...
21.02.2020 08:34 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man patīk, ko viņa tur gatavo. Nu un, ka kaut kur tauki? Tu tikai dārzeņus ikdienā ēd? Man patīk, ka ir garšīgi, lai arī tur tauki vai kas. Īpaši ja mājās ir vīrietis, nebaros taču ar plikiem redīsiem.

Dažkārt kad autbuss stāv sastrēgumā tad paskatos Didrihsones story. Pēc viņas story izsktās ka augli vai dārzeni ieliek mutē reizi mēnesī. No rītiem štopē iekšā bulkas pa vidam vēl kādu kūku un tad vakara makaronus ar sieru vai zupu kuru atškaid ar divām dzintara siera kārbām. Ja tā ir veselīga ēšana tad es esmu garnele. Nav brīnums ka viņai tādi maisi zem acīm un izskatās aizpampusi.
21.02.2020 08:24 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Wooomaaan @ 20.02.2020 23:52

Un tik "šaUsmĪgi taukaini" makaroni jau nu gan nav. Nezinu, es neko traku tur neredzu. Vista, sīpoli, apcepti eļļā un sieriņš pa virsu? Ar ūdenī vārītiem makaroniem. Oj. ?

Ēd tu savus makaronus cik gribi ? vispār jā, ikdienā tik tiešām ļoti veselīgi ēdu, bet "ēst veselīgi" nenozīmē tikai dārzeņi. Ēdu to pašu gaļu un visu ko citi ēd, tikai atšķiras porcijas lielums un pagatavošanas veids. Protams, ja vīrietis mājās nebarosi viņu tikai ar dārzeņiem, bet kaut kādai sajēgai par plus mīnus normālu ēdienu ir jābūt. Ja vien taisies rīt dien dienā makaronus ar kausētu sieru, saldo krējumu un vēl parasto sieru pa virsu, tad nu vecumdienās vien gaidi brīnumu klāt.? neiešu nevienu mācīt, bet kā jau meitene iepriekš minēja - nav jāsludina tik neveselīgs ēdiens . Gribi ēd savus makaronus, bet ieteikt citiem ? labu apetīti?
21.02.2020 08:09 |
 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Blessed @ 20.02.2020 23:27

Tagad jau arī storijā šausmīgi taukainie makaroni ar sieru un dzintaru??? apšķebināja

Un tik "šaUsmĪgi taukaini" makaroni jau nu gan nav. Nezinu, es neko traku tur neredzu. Vista, sīpoli, apcepti eļļā un sieriņš pa virsu? Ar ūdenī vārītiem makaroniem. Oj. ?
20.02.2020 23:52 |
 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Blessed @ 20.02.2020 23:27

Tagad jau arī storijā šausmīgi taukainie makaroni ar sieru un dzintaru??? apšķebināja

Kāda vaina makaroniem ar sieru? ? Man pēc tiem storijiem tieši vēders sagriezās čokurā, cik ļoti es tagad tādus gribētu. ? tuvākajās brīvdienās arī taisīšu, jo vajag tikai redzēt un viss - gribu.
Man patīk, ko viņa tur gatavo. Nu un, ka kaut kur tauki? Tu tikai dārzeņus ikdienā ēd? Man patīk, ka ir garšīgi, lai arī tur tauki vai kas. Īpaši ja mājās ir vīrietis, nebaros taču ar plikiem redīsiem.
20.02.2020 23:48 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Ketija123 @ 19.02.2020 02:36

+++
Es Didrihsonei vienā brīdī pārstāju sekot uz ilgu laiku, apšķebināja viņas saldā krējuma feat dzintara siera vakariņu recepšu ieteikumi (tādas ēdienreizes nav ok un tas nebūtu ikdienā jāsludina), bet sekojot diskusijai, ieinteresēja paskatīties šo video... Vārdi = TU VARI AIZRAUT MANU ELPU CIET ?‍♀️?‍♀️?‍♀️ man ir tiešām kauns, ka es to dzirdēju. Ja tas būtu transleiteris, tas būtu saprotams, ka parodija caur tiešu tulkojumu, ka iesmej. Bet tas ir domāts nopietni? Un tas video... Pamatskolas popiela. Citas klausās un raud? Meitenes, es bez jebkādas agresijas vai uzspēlēta pārākuma jautāju - jūs tiešām dumjas vai kas ar jums?

Tagad jau arī storijā šausmīgi taukainie makaroni ar sieru un dzintaru??? apšķebināja
20.02.2020 23:27 |
 
Reitings 59
Reģ: 17.01.2013
Es domāju, ka šādu forumu un diskusiju, negativu viedokļu nebūtu, ja vienkārši apģērba bildes tiktu nofotogrāfētas un viss! Liek visu laiku storijus, grozās, darās un tad brīnās. Ar tiem filtriem un nez kā salabotām bildēm, saķūnēto izskatu, to visu tik publiski darot neko citu jau nevar saņemt, kā kritiku.
Ja gribi būt publisks un populārs, tad neko nevar darīt, kritika ir sastāvdaļa. Ja dāmai netur nervi klausīties, tad varbūt ir jābeidz storijoties un kautkā savadāk jāpieiet mārketingam!
20.02.2020 10:48 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019

Patika Šomases teiktais par citu cilvēku viedokļiem. Vismaz kādam tā saprašana par lietām ir.
20.02.2020 10:21 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Blanche @ 19.02.2020 22:03

Nu Monta jau nav labāka, tā ka nevajag ? iedomības kalngals?
Kad bijs vēl pēdējās dienas pie teikšanas butterfly, mani nobloķēja gan no sava profila, gan no butterfly, jo ieteicu, lai izlabo vienu kļūdu. ? laikam negribēja, lai iepērkos butterflyaa.
Elīna vismaz atbloķēja. ?

Pat mums sūtīja dažādi cilvēki vēstules, lai dzēšam šo tēmu, arī draudēja. Sūtīja ļoti daudz konkrētu ziņojumu no foruma, taču lielāko daļu nebija pamats dzēst. Arī zvanīja.
Ja Tu esi publiska persona, tad sabiedrība var un ir tiesības izteikt arī kritiku, protams, ievērojot normatīvos aktus.
20.02.2020 10:08 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.02.2020
Bellatresa @ 19.02.2020 21:47

Storijā, kur sporto var vēl labāk redzēt, ka nekur nav implanti redzami, arī krūtīs.., bet nu ok. Lai jau domā katra ko grib.

Viņai ir krūšu implanti tak, jau sen visi zin ?
19.02.2020 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits