Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negodīgā bērna ieņemšana

 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Man jautājums tam būtnēm, kuras cer "nejauši" ieņemt bērnu no sava seksuāla partnera.
Ar ko jūs domājat?
Vai tad domājat, ka tas jums līdzēs piespiest vīrieti būt klāt un pildīt jūsu vēlēšanas, kamēr jūs mēģināt ieņemt bērnu no citiem "naiviem" vīriešiem?
Vai tad jūs domājat, ka uzturlīdzekļi būs jums baiga nauda?
Vai tad nesaprotat ka jums dzīve parādīsies ļoti daudz problēmu un ļoti maz laika?
Vai tad jūs nesaprotat, ka minimālo uzturlīdzekļu jums nepietiks ne sevis ne bērna uzturēšanai?
Vai tad jūs nesaprotat, ka ne īpaši gudrs vīrietis no kura jūs ieņemsiet bērnu, diez vai būs naudas govs?
Vai tad jūs nevarat saprast, ka no tiem seksuāli atkarīgiem jūs nevarēsiet ieņemt bērnu, jo viņu seklas nepaspēj nobriest un līdz ar to viņi vienkārši izmanto jūsu ķermeņus savam seksuālam vajadzībām papildus, bieži vien, nododot jums STS?
Vai tad jūs nesaprotat, ka jūs šāda veida dabūjāt daudz promblēmu ne tikai sev, bet arī otram cilvēkam?
Man personīgi vienmēr izbrīnā tādas būtnes, jo kad viņam atsaka, viņas vēl mēģina jūms atriebties. Man šādas visu laiku nāk virsu. It ka man pierē būtu rakstīts "vientuļu mātes labdarības fonds".
Pašam bērnu nav. Vienkārši man jau riebjas tādas sivietes. Viņas parasti guļ ar visiem pēc kārtas ar nolūku ieņemt bērnu, jo apzinās ka dzīve viņas ir tik riebīgas, ka neviens ar viņu normālas attiecības nekad neveidos.
Ar ko jūs vispār domājat, gan kad jaunas, gan pēc 30, gan ar bērniem, gan bez?
14.02.2020 18:13 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Sievietes kas strādā par medmāsām slimnīcās ārzemēs ap 40 gadus vecas ir kā trakas uz jauniem 20 gadīgiem puikām. Bija paziņa kurš atstāstija gadījumu kur sāka sarakstīties ar vienu tādu, un 40 gadniece bija tik izmisusi, vientuļa, ka mēģināja visādos veidos pierunāt viņu 'apsēklot', iestāstīt, ka viņa uzņemsies atbildību, ka bērns būs vesels, utt. Traki..
Un būs vēl trakāk. Sāku jau daudz ko līdzīgu LV pamanīt. S*ks/dating portāli pildās ar vien vairāk sievietēm katru gadu, bet latvijā tās ir 35 gadīgas škirtenes ar 1 vai 2 jau bērniem parasti.
17.02.2020 21:32 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Te pat bija topiks par to, meklētājā var atrast.
Meitene gribēja pa kluso tikt pie bērna un audzināt viena pati.

Noteikti cits stāsts, audzina kopā ar vīru.
17.02.2020 16:08 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
PaulaMonro @ 17.02.2020 15:13
Zinu gadījumu, kad vīrietis nemaz netika informēts, vajadzēja tikai bērnu.
Te pat bija topiks par to, meklētājā var atrast.
Meitene gribēja pa kluso tikt pie bērna un audzināt viena pati.
17.02.2020 15:34 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Zinu gadījumu, kad vīrietis nemaz netika informēts, vajadzēja tikai bērnu.
17.02.2020 15:13 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nobriedušais @ 15.02.2020 17:42

Sprižot pēc manas pieredzes, jebkurai sievietei man blakus kritās pašvērtējums. Nav tā ka es viņas nolamāju vai apsaukāju.
Tomēr kaut ka sanāk, ka man blakus sievietes vienkārši apstulbinas.
Saprotiet, ja es skuju seju un man vienkārša klasiska īsa frizūra, sievietes pašas nāk ar mani iepazistinaties vienkārši uz ielas, vai tur kur es esmu.
Bija tā, ka sieviete baidījās pati pienākt pie manis trenažier zāle, citreiz palūdza draudzeni mani pasaukt un kad es pienācu saka visādas stulbības muldēt.
Man uzreiz visa interese par cilvēku pazuda, jo tas nav normāli kad cilvēks uzsāk iepazīšanos ar meliem.
Kāpēc vienkārši nevarēja pateikt, ka lūk Jūs man patīkat, vai mēs varētu trenēties kopā lai labāk viens otru iepazīst?
Par acu kontaktu es pat nerunāju. Ja es nāktu pie katras kura maģina ar mani acu kontaktu izveidot, man vienkārši nekam citam nebūtu laika.
Pat ja šobrīd man ir bārda un garie mati, vienalga mani aiztiek. Man vienmēr dzīve ir sakārtota un ir kaut kāda sistēma, pat vienkārši ejot pārtikas veikalā. Parasti es eju apmēram tajā paša laika un pērku to pašu pārtiku.
Diemžēl tanī veikala kur pērku pārtiku nav pašapkalpošanās kases. Ir jāiet pie kasieriem. Proti esmu pieklājīgs cilvēks, sasveicinos, pajautāju ka cilvēkam iet, pasaku paldies un novēlu cilvēkam labu dienu.
Pēc kāda laika kasieres palika vienkārši trakās, viņas jau savstarpēji cīnās par to kura no viņam mani apkalpos. Piemēram es stāvu rinda. Viņa slēdz kasi. Pamana mani. Pasauc un apkalpo mani vienīgu, speciāli priekš manis atverot kasi vēlreiz. Bieži vien kasieres tieši aiz manis pasaka ka neapkalpos citus jo slēdz kasi. Mani, protams, viņa grib apkalpot ka savu pēdējo klientu tanī dienā. Ja kasiere mani apkalpo un kāda viņas kolēģe pienāk klāt, tad ta kasiere pret savu kolēģi vēršas ar agresiju, it ka viņa ir mazs bērns un viņai atņem konfekti.
Man jau baili iet pārtikas veikalā.
Kad studēju maģistratūrā biju vienīgais cilvēks kurš tiešām gatavojas lekcijām izlasot materiālu uz priekšu. Bija arī tāds burvīgs moments kurš tika ierakstīts diktofonā, kad profesore jautāja jautājumu, kuru viņa it ka uzdod visiem studentiem katru gadu visa savas karjeras garuma un viņa pasniedz vairāk par 20 gadiem, un kuru neviens nekad nevarēja viņai atbildet. Man nebija problēmu to atbildet, jo es vienlarši biju sagatavojies.
Man kursa biedrenes, kuram bija ilgtermiņā attiecības ar saviem draugiem, vienkārši saka piedāvāt sevi maģistratūras beigas. Man atsevišķas profesores bija uzmākušies, jo domāja ka mani interrese seks. Šitais arī bija ierakstīts diktofona, ka profesore lekcijas laika mums pasaka, ka viņa uzskata, ka tas cilvēks kurš tiecas pēc sasniegumiem ir sava libido vadīts.
Laikam mans līmenis ir pārāk augsts, pat ja es to mēģinu slēpt un sievietes pašas jūtas nožēlojami blakus man. Laikam tieši tāpēc jūs arī izvēlaties "sliktus puišus" lai pašai justies labāk, nevis mēģinot celt savu līmeni ?

Man liekas ka labas ipasibas + kimija, kad nak no organisma.
Kopa veido so unikumu.
17.02.2020 10:43 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Spooky1070 @ 17.02.2020 07:32
nu forši, ka sievietes cīnās par vīriešiem, katra kā mācēdama un ar saviem paņēmieniem ?

Vai tad tā ir cīņa par vīrieti, vai tomēr pret, ar mērķi finansiāli paverdzinat vīrieti?
Manuprāt tās ir tikai un vienīgi vīrieša paverdzināšana izveidojot sev un viņam papildus problēmas.
Par to cilvēku kurš ir "jūsu" nav jacinas. Jums vienkārši būs kopā labi un viss. Ir jaciņas tikai par to ko jūs godīga veida dabūt nevarat. Un tas pavisam nav jauki. Tas ir stulbi, jo piespiežot kādu - mīļa tam nekad nekļūsiet.
17.02.2020 08:05 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
nu forši, ka sievietes cīnās par vīriešiem, katra kā mācēdama un ar saviem paņēmieniem ?
17.02.2020 07:32 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Pilni 100 tiešām nav ?
15.02.2020 21:46 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Čalis normāli dedzina!
15.02.2020 21:07 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
miss99 @ 15.02.2020 19:16

Kurš nu cits sunim asti cels ,ja ne pats ?
Ja jānāk sieviešu forumā un jāstāsta cik tu kruts un superīgs,nu nožēlojami ?

Diemžēl jūms ir paranoja un papildus jūs esat manipulativa.
Vai tad jūs nemākat lasīt ka es sūdzos nevis lolojos?
Kādam nolūkam man vajag stāstīt cik esmu krūts un superīgs?
Lai dabūt seksu ar jums?
Vai tad nezinājāt ka esmu aseksuāls?
Vai jūs mēģinājāt kaut atvērt manu profilu lai izlasītu kādi man ir mērķi šeit forumā?
Vai tad jūs nezinājāt ka dzīvoju tālu prom no Latvijas, cita pasaules galā?
Jūsu irracionala domāšana parāda ka jūms ir paranoidas personības traucējumi, bet tas ka gribējāt mani pazemot ar diskreditēšanu nosaucot mani par nožēlojamu ir manipulācija. Tā parāda ka jums arī piemīt narcistiskas personības traucējumi un jūs nevarat paciest ka kāds var būt labāks par jums. Līdz ar to ir noteikti jāuzbrūk cilvēkam, pat ja viņš sūkstījās.
Vai ne?
Ja jums ir patstāvīgs draugs man ir ļoti žēl viņu, katru dienu jāsadzīvo ar tik traku cilvēku ka jūs, kurš visu laiku piedomā klāt un sacenšas ar tevi savā prātā.
Jūs esat bloķēta, jo esat paranoidala narcisiste kura mēģina lasīt starp rindām un salasa to kas nepastāv. Tādi psihiski slimie cilvēki ir velta jebkura cilvēka laika tērēšana.
15.02.2020 20:25 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Nobriedušais @ 15.02.2020 17:42

Sprižot pēc manas pieredzes, jebkurai sievietei man blakus kritās pašvērtējums. Nav tā ka es viņas nolamāju vai apsaukāju.
Tomēr kaut ka sanāk, ka man blakus sievietes vienkārši apstulbinas.
Saprotiet, ja es skuju seju un man vienkārša klasiska īsa frizūra, sievietes pašas nāk ar mani iepazistinaties vienkārši uz ielas, vai tur kur es esmu.
Bija tā, ka sieviete baidījās pati pienākt pie manis trenažier zāle, citreiz palūdza draudzeni mani pasaukt un kad es pienācu saka visādas stulbības muldēt.
Man uzreiz visa interese par cilvēku pazuda, jo tas nav normāli kad cilvēks uzsāk iepazīšanos ar meliem.
Kāpēc vienkārši nevarēja pateikt, ka lūk Jūs man patīkat, vai mēs varētu trenēties kopā lai labāk viens otru iepazīst?
Par acu kontaktu es pat nerunāju. Ja es nāktu pie katras kura maģina ar mani acu kontaktu izveidot, man vienkārši nekam citam nebūtu laika.
Pat ja šobrīd man ir bārda un garie mati, vienalga mani aiztiek. Man vienmēr dzīve ir sakārtota un ir kaut kāda sistēma, pat vienkārši ejot pārtikas veikalā. Parasti es eju apmēram tajā paša laika un pērku to pašu pārtiku.
Diemžēl tanī veikala kur pērku pārtiku nav pašapkalpošanās kases. Ir jāiet pie kasieriem. Proti esmu pieklājīgs cilvēks, sasveicinos, pajautāju ka cilvēkam iet, pasaku paldies un novēlu cilvēkam labu dienu.
Pēc kāda laika kasieres palika vienkārši trakās, viņas jau savstarpēji cīnās par to kura no viņam mani apkalpos. Piemēram es stāvu rinda. Viņa slēdz kasi. Pamana mani. Pasauc un apkalpo mani vienīgu, speciāli priekš manis atverot kasi vēlreiz. Bieži vien kasieres tieši aiz manis pasaka ka neapkalpos citus jo slēdz kasi. Mani, protams, viņa grib apkalpot ka savu pēdējo klientu tanī dienā. Ja kasiere mani apkalpo un kāda viņas kolēģe pienāk klāt, tad ta kasiere pret savu kolēģi vēršas ar agresiju, it ka viņa ir mazs bērns un viņai atņem konfekti.
Man jau baili iet pārtikas veikalā.
Kad studēju maģistratūrā biju vienīgais cilvēks kurš tiešām gatavojas lekcijām izlasot materiālu uz priekšu. Bija arī tāds burvīgs moments kurš tika ierakstīts diktofonā, kad profesore jautāja jautājumu, kuru viņa it ka uzdod visiem studentiem katru gadu visa savas karjeras garuma un viņa pasniedz vairāk par 20 gadiem, un kuru neviens nekad nevarēja viņai atbildet. Man nebija problēmu to atbildet, jo es vienlarši biju sagatavojies.
Man kursa biedrenes, kuram bija ilgtermiņā attiecības ar saviem draugiem, vienkārši saka piedāvāt sevi maģistratūras beigas. Man atsevišķas profesores bija uzmākušies, jo domāja ka mani interrese seks. Šitais arī bija ierakstīts diktofona, ka profesore lekcijas laika mums pasaka, ka viņa uzskata, ka tas cilvēks kurš tiecas pēc sasniegumiem ir sava libido vadīts.
Laikam mans līmenis ir pārāk augsts, pat ja es to mēģinu slēpt un sievietes pašas jūtas nožēlojami blakus man. Laikam tieši tāpēc jūs arī izvēlaties "sliktus puišus" lai pašai justies labāk, nevis mēģinot celt savu līmeni ?

Kurš nu cits sunim asti cels ,ja ne pats ?
Ja jānāk sieviešu forumā un jāstāsta cik tu kruts un superīgs,nu nožēlojami ?
15.02.2020 19:16 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
sla @ 15.02.2020 15:01
Arī nosaka cik augsts ir sievietes intelekta līmenis

Sprižot pēc manas pieredzes, jebkurai sievietei man blakus kritās pašvērtējums. Nav tā ka es viņas nolamāju vai apsaukāju.
Tomēr kaut ka sanāk, ka man blakus sievietes vienkārši apstulbinas.
Saprotiet, ja es skuju seju un man vienkārša klasiska īsa frizūra, sievietes pašas nāk ar mani iepazistinaties vienkārši uz ielas, vai tur kur es esmu.
Bija tā, ka sieviete baidījās pati pienākt pie manis trenažier zāle, citreiz palūdza draudzeni mani pasaukt un kad es pienācu saka visādas stulbības muldēt.
Man uzreiz visa interese par cilvēku pazuda, jo tas nav normāli kad cilvēks uzsāk iepazīšanos ar meliem.
Kāpēc vienkārši nevarēja pateikt, ka lūk Jūs man patīkat, vai mēs varētu trenēties kopā lai labāk viens otru iepazīst?
Par acu kontaktu es pat nerunāju. Ja es nāktu pie katras kura maģina ar mani acu kontaktu izveidot, man vienkārši nekam citam nebūtu laika.
Pat ja šobrīd man ir bārda un garie mati, vienalga mani aiztiek. Man vienmēr dzīve ir sakārtota un ir kaut kāda sistēma, pat vienkārši ejot pārtikas veikalā. Parasti es eju apmēram tajā paša laika un pērku to pašu pārtiku.
Diemžēl tanī veikala kur pērku pārtiku nav pašapkalpošanās kases. Ir jāiet pie kasieriem. Proti esmu pieklājīgs cilvēks, sasveicinos, pajautāju ka cilvēkam iet, pasaku paldies un novēlu cilvēkam labu dienu.
Pēc kāda laika kasieres palika vienkārši trakās, viņas jau savstarpēji cīnās par to kura no viņam mani apkalpos. Piemēram es stāvu rinda. Viņa slēdz kasi. Pamana mani. Pasauc un apkalpo mani vienīgu, speciāli priekš manis atverot kasi vēlreiz. Bieži vien kasieres tieši aiz manis pasaka ka neapkalpos citus jo slēdz kasi. Mani, protams, viņa grib apkalpot ka savu pēdējo klientu tanī dienā. Ja kasiere mani apkalpo un kāda viņas kolēģe pienāk klāt, tad ta kasiere pret savu kolēģi vēršas ar agresiju, it ka viņa ir mazs bērns un viņai atņem konfekti.
Man jau baili iet pārtikas veikalā.
Kad studēju maģistratūrā biju vienīgais cilvēks kurš tiešām gatavojas lekcijām izlasot materiālu uz priekšu. Bija arī tāds burvīgs moments kurš tika ierakstīts diktofonā, kad profesore jautāja jautājumu, kuru viņa it ka uzdod visiem studentiem katru gadu visa savas karjeras garuma un viņa pasniedz vairāk par 20 gadiem, un kuru neviens nekad nevarēja viņai atbildet. Man nebija problēmu to atbildet, jo es vienlarši biju sagatavojies.
Man kursa biedrenes, kuram bija ilgtermiņā attiecības ar saviem draugiem, vienkārši saka piedāvāt sevi maģistratūras beigas. Man atsevišķas profesores bija uzmākušies, jo domāja ka mani interrese seks. Šitais arī bija ierakstīts diktofona, ka profesore lekcijas laika mums pasaka, ka viņa uzskata, ka tas cilvēks kurš tiecas pēc sasniegumiem ir sava libido vadīts.
Laikam mans līmenis ir pārāk augsts, pat ja es to mēģinu slēpt un sievietes pašas jūtas nožēlojami blakus man. Laikam tieši tāpēc jūs arī izvēlaties "sliktus puišus" lai pašai justies labāk, nevis mēģinot celt savu līmeni ?
15.02.2020 17:42 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Arī nosaka cik augsts ir sievietes intelekta līmenis
15.02.2020 15:01 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kas ir zemāka līmeņa?
Tas domāts no nabagam ģimenēm?

Nē, līmenim nav nekāda sakara ar naudu, izglītību, kādā ģimenē dzimusi utt. Ir taču bagātas sievietes, bet izskatās lēti. Ir bagātas, un arī var redzēt, ja ir augstas sabiedrības līmeņa sieviete. Arī ne bagāta sieviete var būt augstas sabiedrības, apdomīga un, kura zin savu vērtību.
15.02.2020 14:59 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ja sievieti apauģļo pret viņas gribu - tad tā skaitās izvarošana?
Ja vīrieti apmāna - tad vis kārtībā? Audzini vai maksā tik alimentus?
15.02.2020 09:33 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Zinu tādu sievieti. It kā būdama meksikāņu seriāla varone izdomāja, ka tādā veidā noturēs vīrieti, kurš sāka no viņas emocionāli attālināties. Laikam saprata, ka attiecības irst un bez viņa ziņas pārtrauca lietot kontracepciju. Pēc laika paziņoja, ka stāvoklī. Vīrietis par bērnu rūpējas, mīl, bet ar sievieti vairs nav kopā, jo uz viņu neiedarbojās šī meksikāņu seriāla cienīgā manipulācija. Kad viņš prasīja kāpēc viņa tā izdarīja, tad saņēma stulbu atbildi, ka viņai būs "something to remember". Tagad vīrietis ir kopā ar citu sievieti nu jau vairākus gadus. Katrā ziņā neatbalstu tādus gājienus ar slepenu apaugļošanos otrai pusei nezinot, manuprāt tas ir galīgi nepareizi kā arī nelietīgi pret otru cilvēku
15.02.2020 04:06 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
sla @ 15.02.2020 00:37
Zema pašvērtējuma un zemākā līmeņa meitenes un sievietes. Neko labu nedomāju

Kas ir zemāka līmeņa?
Tas domāts no nabagam ģimenēm?
Tiešām?
Vai tad no turīgam ģimenēm viņa nav pierādīsi pie attiecīga komforta un arī pierādusi nestrādāt? Jo tētuks taču visu ko vajag nopelnīs. Un kad tētuks aizies aizsaulē, kurš tad viņu uzturēs?
Neaizmirsāt, ka turīgam ģimenēm ir vairāk iespēju atriebties, vai arī piespiest.
Jūs zināt par Fiļu un Santu Kristiānu Zammueli?
Mēs šobrīd nerunāsim par to vai Santa ir jauka vai slikta meitene. Es runāju par to ka turīgie cilvēki var sacept Tev daudz lielākas problēmas un nelaidis tevi vienkārši tāpat.
Santa nav jau pēdējais cilvēks Latvijā un viņai daudz pazīšanas žurnālistu vidū, ka viņa pati faktiski ir publisks cilvēks, tieši tāpēc tas viss arī izlīda uz āra.
Vai tā Igora Ivanova lieta. Ka viņam sievu nogalināja un viņu mēģināja cituma novākt lai dabūtu to Arēna Rīgā kapitāldaļas.
Es esmu pilnīgi pārliecināts ka pastāv ļoti daudz krimināllietu, kur džekus vienkārši piespieda apprecēties, sacepot pret viņiem izvarošanas lietas, vai kaut ko līdzīgu.
Jūs šito kādreiz skataties?

Domājiet ka tas ir vienkārši joks?
Nedod Dievs jums tādu joku.
Sievietēm no ne tik turīgam ģimenēm var vēl sliktāk nākties. Jo viņu vienkārši izvaros un atteiks uzsākt kriminālsodu lietu, par izvarošanu. Vai nu vēl kaut ko sliktāku izdarīs, piemēram skābi seja, viņa pat paglābt sevi nevarēs.
Latvijā tādas lietas notiek, vienkārši visiem aizbāz muti ar krimināllikuma pantu par nomelnošanu. Visa normāla pasaulē nomelnošana ir cilvillieta, bet tādas valstis ka Latvijā kur ierobežo vārda brīvību, tā ir krimināllieta.
Tāpēc Latvijā principa nav droši dzīvot.
15.02.2020 02:28 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Zema pašvērtējuma un zemākā līmeņa meitenes un sievietes. Neko labu nedomāju
15.02.2020 00:37 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Redpill @ 14.02.2020 19:37
Man bail no tādām...
Es parasti cenšos nebeigt iekšā un savu izlietoto prezervatīvu pats savācu :D

ahahaha,tas ir labs gājiens to savākt. Tu Viņu kabatā ieliec? ?
14.02.2020 20:04 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Man bail no tādām...
Es parasti cenšos nebeigt iekšā un savu izlietoto prezervatīvu pats savācu :D
14.02.2020 19:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!