Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazuda dzirkstele

 
Reitings 18
Reģ: 02.12.2018
Ja godīgi par šo es vēlējos runāt jau diez gan ilgu laiku atpakaļ, bet nevarēju saņemties, tādēļ šoreiz esmu saņēmusies izstāstīt savu problēmu. Sākšu visu pilnībā no sākuma. Iepazinos ar viņu (dzēsts). Es ļoti uzklausītu Jūsu domas, droši arī privāti tās uzklausītu.
14.02.2020 03:09 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
1. Ļoti pazīstama situācija. Tā dzīvē notiek, ja savu dzīvi saisti ar cilvēku, kurš nodarbojas profesionāli ar sportu, viņiem pirmajā vietā ir sports. Es labprāt padalītos ar savu sāpi, bet privāti.?
2. Pārskrienot pāri pāris komentāriem, man rodas pretīguma sajūta:
Uzsāk attiecības ar seksuāli atkarīgu vīrieti, kas guļ ar visam pēc kārtas un pēc tam brīnas, ka viņš viņu krap.

Tici man ja seksuāli atkarīgiem vīriešiem būtu zīmogs uz pieres,neviena meitene ar tādu nesaistītu nākotni.
21.02.2020 11:24 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Rudens teksts @ 17.02.2020 00:35
Jūsu koncentrēšanās tikai uz dažām atsevišķām lietām liedz Jums tvert cilvēku attiecības un savstarpējo mijiedarbību kopumā, jo dzīvē nav nekā balta un melna, nav tikai 3 diagnozes, dzīvē krāsas ir daudz vairāk.

Es tak trenējos lai attīstītu konkrētas iemaņas. Vai tad jūs nezinājāt ka notiek iemaņu attīstība? Tas tāpat ka skolā.
Sākumā jūs trenejaties zīmēt apļus, pēc tam dažādus āķus un tikai pēc tam visu kopā - veselus burtus.
Tā pats arī šeit. Sākuma diagnozes forumā, pēc tam dzīvē, pēc tam mijiedarbība. Maziem soļiem, nevis visu uzreiz.
šis bija tas asums?

Vai tad tas ir asums?
Tas būtu asums ja es jūs apsaukātu.
Tomēr tie ir tie divi varianti, ar kuram es sastapos šī forumā.
Līdz ar to es jums tos arī piedāvāju. Ko jūs principa arī izdarījāt. Jo pēc būtības jūs mēģinājāt izdari aikido, kas jums neizdevās. Jo nemācējāt pareizi interpretēt manu rīcību. Jeb interpretejat irracionali, kas noved pie secinājuma, ka jums iespējams ir nedaudz (pavisam bišķiņ) ir paranoja. Jo ka jūs pati teicāt, dzīvē nav viss balts un melns arī diagnozes nav balts un mels ir smagāki gadījumi ir arī vieglāki gadījumi. Pagaidām es redzu ka jums ir pavisam viegla paranoja. Proti, arī viegls tāds narcisisms, jo tanī vieta lai pa taisno pie manis vērsties, jūs izvēlaties tādu nelielo manipulāciju, lai pievērstu manu uzmanību. Lai es pirmais izdaru to pirmo soli.
Jūs tak varējāt vienkārši uzrakstīt neatsaucoties uz mani, jo atsaukties uz angļu valodas avotiem nav mans izgudrojums, es arī to neesmu patentējis. Principa, tam nav nekāda sakara ar mani.
Apmēram tā.
17.02.2020 01:52 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nobriedušais, man pilnīgi noteikti nav nekādu iebildumu pret Jūsu atrašanos šajā forumā. Tā kā forums ir pubkisks, katram ir iespēja un tiesības paust savu viedokli. Man arī ir skaidrs Jūsu mērķis, kaut gan pieļauju, ka Jūsu koncentrēšanās tikai uz dažām atsevišķām lietām liedz Jums tvert cilvēku attiecības un savstarpējo mijiedarbību kopumā, jo dzīvē nav nekā balta un melna, nav tikai 3 diagnozes, dzīvē krāsas ir daudz vairāk.
Rakstīsiet tiešo ziņu? ?
Vai apsaukājiet par stulbeni? ?
:
šis bija tas asums?
Kas Jums lika domāt, ka viens no šiem būtu reāls scenārijs?
17.02.2020 00:35 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Rudens @ 16.02.2020 23:55

Ļoti atvainojos, ja kaut kā aizskāru Jūsu jūtas. Šis vienkārši loģiski izrietēja no pēdējā laika kopējā konteksta forumā un nedaudz "google translate" pieskaņas, kā arī daudzajām atsaucēm uz dažādiem nopietniem tektsiem angļu mēlē. Man nedaudz neērti likās izmantot šo valodu neatsaucoties uz Jums. Atkal jau no manas puses nekas personisks, bet vai tā nav viena no Jūsu diagnozēm, kas liek ar tādu asumu uztvert parastu komentāru? Vēlreiz atvainojos par savu neapdomīgo atsauci.

Kur tad bija asums?
Man vienkārši ieintriģēja. Ziņkārība. Kāds nākamais solis jūsu prata spēle ???
Tomēr izskatās ka jums ir nedaudz paranojas ir, jo piedomājat asumu ??? Nemākat salasīt manas jūtas? ???
Zaudējat savu prata spēli? Man ļoti žēl ?
Ludzu, nākamā vai nākamais, kas tur gaida savu kārti ???
17.02.2020 00:11 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Rudens teksts @ 16.02.2020 22:34

Jums tur ir jau kaut kur komandas punkts kur jūs kopā ar citam narcisistem domājat, kāds man tad ir mērķis šeit?
Es esmu tiešs cilvēks, kurš godīgi pasaka, ka šeit es vienkārši trenējos. Tas ir tas kas man rakstīts profilā.
Neesmu netieš cilvēks, kuri pa taisno godīgi nepateiks ko doma. Netiešiem cilvēkiem parasti ir garīgas slimības narcisistu vai paranoidas traucējumi. Nevajag projicēt un spriest pēc sevis ?
Tam ka es dalos ar piemēriem no savas dzīves un pasaku it ka no sevis ko es gribētu redzēt sava dzīves biedrā ja meklētu, tas nenozīmē ka es meklēju. Vienkārši dalos ar savu pieredzi un pasaku ka es domātu un rīkotos tajā cilvēka vietā kas meklē. Atslābstat. Un samierinājāties, es te kādu laiku palikšu kamēr man būs interesanti. Kad paliks garlaicīgi - iešu prom.
17.02.2020 00:05 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nobriedušais @ 16.02.2020 23:38

Gribējāt pievērst manu uzmanību? ?
Jums tas izdevās ?
Jutos ka vietējā slavenība ???
Kas tālāk?
Rakstīsiet tiešo ziņu? ?
Vai apsaukājiet par stulbeni? ?

Ļoti atvainojos, ja kaut kā aizskāru Jūsu jūtas. Šis vienkārši loģiski izrietēja no pēdējā laika kopējā konteksta forumā un nedaudz "google translate" pieskaņas, kā arī daudzajām atsaucēm uz dažādiem nopietniem tektsiem angļu mēlē. Man nedaudz neērti likās izmantot šo valodu neatsaucoties uz Jums. Atkal jau no manas puses nekas personisks, bet vai tā nav viena no Jūsu diagnozēm, kas liek ar tādu asumu uztvert parastu komentāru? Vēlreiz atvainojos par savu neapdomīgo atsauci.
16.02.2020 23:55 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Rudens teksts @ 16.02.2020 22:34
pieļauju Nobriedušā valodā tas būtu "moment of truth"?

Gribējāt pievērst manu uzmanību? ?
Jums tas izdevās ?
Jutos ka vietējā slavenība ???
Kas tālāk?
Rakstīsiet tiešo ziņu? ?
Vai apsaukājiet par stulbeni? ?
16.02.2020 23:38 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Spooky1070 @ 14.02.2020 07:05
kopsavilkums šim gara darbam: es,es, es, manas emocijas, es, es , es...

Šoreiz pilnīgi piekrītu. Tas nav pārmetums, drīzāk viela pārdomām, respektīvi, dzirkstele bija tik ilgi, līdz pati sevī to uzturēji... Tas ko gribu pateikt - vai kādreiz jautāji otram cilvēkam, kā viņš redz nākotni,vai vienkārši pieņēmi, ka bez Tevis viņš būs pazudis, ka pat nepabeigs skolu, ka dzīvē neko nesasniegs, līdz ar to par savu "upuri" no viņa pretī prasi pilnīgu pakļaušanos un dievināšanu, bet tā kā tas nenotika, nostādīji sevi svētās cietējas lomā. Man liekas, šobrīd esi nonākusi pie viena no saviem dzīves atklāsmes posmiem (pieļauju Nobriedušā valodā tas būtu "moment of truth"?), respektīvi esi gatava veikt izvēli vai arī turpināt šo dzīvesveidu un būt atkarīgai no cita cilvēka viedokļa un uzmanības izpausmēm. Vai esi gatava atzīties sev, ka šo visu situāciju jau sākotnēji esi pati izveidojusi, bet šobrīd esi pietiekami nobriedusi, lai cīnītos ar saviem mazvērtības kompleksiem un ņemtu savu dzīvi savās rokās un pati sev kļūtu par to cilvēku, kādu gribi būt?
16.02.2020 22:34 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
pasaciņa @ 14.02.2020 20:16
Vidusskolas mīlestība diemžēl reti ir mūžīga. Lielākā daļa izšķiras.

Ar šādiem teikumiem cilvēkiem veidojas nepareizs priekštats. Katra situācija ir atšķirīga un viss ir atkarīgs no cilvēkiem un viņu psihiatriskiem personības traucējumiem ?
Tāpēc uzmanaties ar šādiem te teikumiem. Ja jums nebija tas veiksmīgas attiecības, tas nenozīmē ka citiem neveiksies. Ka arī, ka savādāk cilvēks iemācīsies un dabūs pieredzi?
14.02.2020 22:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Nebiju ielāgojis, tāpēc arī redzēju ko bulta uzrakstīja.

bulta teksts @ 14.02.2020 21:01
Ir jādzīvo ar cilvēku, kuru ikdienā var paciest un ar kuru var neizlikties.

Šeit es piekritīšu.
Ir jādzīvo ar cilvēku kurš nebēsi jūs āra. Attiecības ar kuru ir prognozējamas. Jums jāzina ka cilvēks rīkosies šāda vai šitada situācija. Nevis tā ka cilvēks jūs aplido un cik viņš ir romantisks un cik labu dāvanu ir uzdāvināja. Ka arī nevajag skatīties uz to vai māja ir lielāka ne ka draudzenes ģimenei, vai nu gredzens ir lielāks nekā draudzenei.
Respektīvi, mīļas sievietes, ja jūsu partneris saka ka dēļ jums tam negribas vemt, to jāuztver ka vislabako komplimentu ? Ka dzīve ir izdevusies, viņš ir īstais un ir īstais laiks precēties ???
14.02.2020 21:56 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tā ir jā...
Tāpēc man nepatīk attiecības.
14.02.2020 21:35 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
pasaciņa @ 14.02.2020 20:16
Vidusskolas mīlestība diemžēl reti ir mūžīga. Lielākā daļa izšķiras.

2/3 laulību tāpat tiek šķirtas.
Prātā nāk citāts no manas mīļākās filmas - "You're asking me to give up my - my freedom, my joie de vivre for an institution that fails as often as it succeeds? And why should I marry you anyway? I mean, why do you wanna marry me? Besides some bourgeois desire to fulfil an ideal that society embeds in us from an early age to promote a consumer capitalist agenda?"
Dzirkstele? Dzirkstele ir iekšdedzes dzinējam, dzirkstele ir gāzes plītij, dzirkstele ir metinot.
Attiecības ir pavisam kas cits, sākumā rozā brilles un pievērtas acis uz otra trūkumiem, vēlāk kasīšanās par lielām lietām un beigās jau katrs sīkums rada strīdus. Attiecības uzturēt tikai dzirksteles dēļ nevar. Ir jādzīvo ar cilvēku, kuru ikdienā var paciest un ar kuru var neizlikties.
Dzirksteles ir mazu meiteņu neveiksmīgās fantāzijas auglis saskatoties pārāk daudz Ryan Reynolds filmas.
14.02.2020 21:01 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Vidusskolas mīlestība diemžēl reti ir mūžīga. Lielākā daļa izšķiras.
14.02.2020 20:16 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 14.02.2020 19:22
Dārgas dāvanas, es tā necenstos, man visi brīvie līdzekļi aiziet hobijā (mašīnās) :D

Es neticu...šis nav tas gadījums :D
Visdrīzāk, viņš tikai teica, ka tik ļoti cenšas :D
14.02.2020 19:55 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Sagara @ 14.02.2020 19:02
Mani gan visļotāk interesē, ko viņš tādu tik ļoti centās? :D It kā sīkums, bet nereāli interesē, ko TĀDU tik ļoti viņš centās?m?
Dārgas dāvanas, es tā necenstos, man visi brīvie līdzekļi aiziet hobijā (mašīnās) :D
14.02.2020 19:22 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.01.2020
Mani gan visļotāk interesē, ko viņš tādu tik ļoti centās? :D It kā sīkums, bet nereāli interesē, ko TĀDU tik ļoti viņš centās?m?
14.02.2020 19:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Man vienmēr izbrīnā šādas sievietes.
Uzsāk attiecības ar seksuāli atkarīgu vīrieti, kas guļ ar visam pēc kārtas un pēc tam brīnas, ka viņš viņu krap.
Tas ka jūs pamanījāt tikai vienu krāpšanu, nenozīmē ka nebija citu. Viņam vienmēr bija un būs citas sievietes.
Vienkārši jāizvēlas citus vīriešus, kaut gan citi ne liekas pievilcīgi, jo citi pavisam neaplido, ka to dara seksuāli atkarīgie.
Līdz ar to jums ir jāizvēlas vai nu tas kas aplido un guļ ar visam pēc kārtas, vai nu tas kas vispār par sievietēm īpaši interesi neizrāda. Ar tādu jums būs pašai jāizrāda iniciatīvu un jāuztur attiecības. Respektīvi jādara kaut ko tādu lai tādam kam nav intereses par seksu, būtu iemesls būt ar jums kopā.
Tomēr daudzas pašas neko negrib darīt, tikai grib lai viņas aplido ar dārgam dāvanām faktiski apmaiņa pret seksu.
Tāds arī būs jums tas gala rezultāts. Beigu beigas, tāds seksuāli atkarīgs vīrietis jūs pametis, jo viņam gribēsies būt ar jaunāku uz izskatīgāku sievieti nekā jūs.
14.02.2020 18:33 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ļauj viņam pārgulēt ar citām, tas ir normāli, večiem tā vajag un patīk, tā tas ir bijis un būs visos laikos.
Tas nenozīmē ka tu viņam vairs nepatīc, bet ja turpināsi burt drāmu, tad piebesīsi viņu - pametīs tevi pavisam.
Greizsirdība ir tava vājuma pazīme.
14.02.2020 14:06 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tev vispār ir kāda vērtība un pašvērtējums? Pietiek vienu reizi nokrāpt - bloķēt no dzīves!
14.02.2020 10:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es arī biju pieļāvusi līdzīgu kļūdu, kad aizskrēju pakaļ savai pirmajai mīlestībai.
Vārdu sakot kad bijām kopā, es gribēju pēc vidusskolas uz Rīgu, tur darboties, augt un attīstīties. Viņš piekrita man un arī ar mani aizbrauca. Pēc kāda laika mums sākās strīdi, nesaprašanās, domas par šķiršanos, viņam nepatika Rīga un viņš izlēma braukt atpakaļ uz savu pilsētu. Aizbrauca pirmais un pēc mēneša es viņam pakaļ.
Kaut kur pēc diviem gadiem mēs izšķīrāmies. Un pēc tam es uzzinu, ka to mēnesi viņš mani bija nokrāpis ar manu tā laika “labāko draudzeni” un abi kā partizāni klusēja.
Es nenormāli nožēloju, jo aizejot līdzi neko no tā neieguvu un, ja paliktu, tad būtu jau ātrāk izveidojusi savu karjeru.
Secinājums tāds, ka Tava lielā mīlestība nav vēl atnākusi, jo lielās mīlas Tevi nekrāps. Nav jāizklājas kā paklājam otra dēļ, nav jāskrien pakaļ un jāmaina otra dēļ sava dzīve, vēl pie tam šādos apstākļos, kad Tu jau zini par neuzticību.
Viņš ir visu sabojājis un acīmredzot viņam sports ir prioritāte.
Mans ieteikums, padomā par sevi un savu nākotni, ko tieši Tu vēlies darīt??
14.02.2020 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits