Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā šo apspriest (un vai ir vērts)?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Čau, kosmo! Situācija ir sekojoša. Es jau gadu tiekos ar sievieti. Viņai ir piecgadīgs bērns. Kādu laiciņu atpakaļ es sāku īrēt divistabu dzīvokli. Zinot, cik grūti klājas manai draudzenei, kura ir spiesta dzīvot vienistabas dzīvoklī kopā ar bērnu un savu mammu, es izlēmu viņai palīdzēt un atdevu viņai atslēgas no savas jaunas mītnes. Runa nebija par kopdzīvi, jo pats es tajā dzīvoklī nedzīvoju ņemot vērā manus trūcīgos ienākumus (man mēnesī sanāk nopelnīt tikai ap 700 eiro, tajā laikā kad mani obligātie ikmēneša
maksājumi sastāda ap 580 eiro). Pēdējā laikā draudzene sāka sūdzēties, ka ir nogurusi no šis situācijas: brīvdienās mēs ar viņu tiekamies, mums ir sekss, spilgtas emocijas, pastaigas, bet pēc tam viss – es, pēc viņas vārdiem, „izgaistu”: darbadienās redzamies ar viņu jau tikai pa vakariem un uz nelielu brīdi. Kā man paskaidrot, ka es neesmu vēl gatavs kopdzīvei? Ka manas algas nepietiek, lai uzturētu divus cilvēkus? Un ka man būs neērti, ja mēs dzīvosim kopā, un es varēšu samaksāt tikai par saviem produktiem, un ka beigu beigās
var iznākt tā, ka katrs pirks sev atsevišķo maizi, jo man nav līdzekļu lai nopirktu kopējo klaipu priekš trijiem cilvēkiem. No citas puses, es negribu izradīt sevi no vājas puses un kaut kā nolaist sevi lejā, runājot ar savu draudzeni par savām finanšu problēmām. Bet ja es par to nerunāšu un klusēšu kā līdaka, vai nesanāks tā, ka es turu citu cilvēku nezināšanā – varbūt viņa tikai un dara, ka gaida kad mēs sāksim kopdzīvi, un es tajā laikā pat neieminos par šo jautājumu. ?
Ko man darīt?
14.02.2020 18:10 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
ar vientuļajām mātēm nav ko pīties, es saprotu ka tev ir laba sirds, bet šitā var visu savu dzīvi sačakarēt, tu saproti ka tu uzņemsies audzināt sveša vīrieša bērnu... padomā par to, viņas bērns vienmēr būs kā prioritāte un tu būsi otrajā plānā, vai tu to tiešām vēlies?
17.02.2020 00:26 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
aij, burkān, nu kāpēc Tev nekad nekas nenotiek kā normālam cilvēkam?? Un kā tas ir - tev ir dzīvoklis, kurā Tu nedzīvo, bet viņa un Tev nav naudas? Cik tālu par dzīvošanu kopā - es, piemēram, piedāvājos ievākt vīrieti pie manis tieši tāpēc, ka tas naudu IETAUPA nevis otrādi. Pie noteikuma, ka abi pelna, protams.
15.02.2020 11:46 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Lai bērnu uztur pati.. vēl ir bērna tēvs kas maksā naudu
15.02.2020 00:35 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Redpill @ 14.02.2020 19:34
Tas Burkāns ir trollis, kārtējais viņa sacerējums, lai jums būtu par ko parunāt.

Tur jau tā lieta, ka nav trollis, bet īsts profils. ??
Bija ielicis diskusiju par tiem krekliem un arī savā instagrammā jautāja to pašu storijos.
14.02.2020 20:02 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tas Burkāns ir trollis, kārtējais viņa sacerējums, lai jums būtu par ko parunāt.
14.02.2020 19:34 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Es īsti nesaprotu. Tu noīrēji dzīvokli, kurā nemaz pats nedzīvo un iedevi atslēgas draudzenei. Pazud loģika
14.02.2020 19:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tava draudzenes nestrādā? Viņa neko neieguldītu lai varētu dzīvot kopā? Kas tad uztur viņas bērnu?
Viņa ir teikusi, ka grib lai tu viņu uzturi vai to izdomāji?
Pasaki ka jūsu kopdzīvi aptur finansiālie aspekti. Varbūt tu viņai esi sablatojis ka pelni baigi daudz un tāpēc šī situācija ir grūt? Ja tā nav tad nesaprotu kur problēma pateikt, ka kopdzīve ir iespējama, bet tad viņai japalīdz rēķinu apmaksā un visu var dalīt uz pusēm vai 60% tu un 40% viņa.
14.02.2020 18:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits