Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negodīgā bērna ieņemšana

 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Man jautājums tam būtnēm, kuras cer "nejauši" ieņemt bērnu no sava seksuāla partnera.
Ar ko jūs domājat?
Vai tad domājat, ka tas jums līdzēs piespiest vīrieti būt klāt un pildīt jūsu vēlēšanas, kamēr jūs mēģināt ieņemt bērnu no citiem "naiviem" vīriešiem?
Vai tad jūs domājat, ka uzturlīdzekļi būs jums baiga nauda?
Vai tad nesaprotat ka jums dzīve parādīsies ļoti daudz problēmu un ļoti maz laika?
Vai tad jūs nesaprotat, ka minimālo uzturlīdzekļu jums nepietiks ne sevis ne bērna uzturēšanai?
Vai tad jūs nesaprotat, ka ne īpaši gudrs vīrietis no kura jūs ieņemsiet bērnu, diez vai būs naudas govs?
Vai tad jūs nevarat saprast, ka no tiem seksuāli atkarīgiem jūs nevarēsiet ieņemt bērnu, jo viņu seklas nepaspēj nobriest un līdz ar to viņi vienkārši izmanto jūsu ķermeņus savam seksuālam vajadzībām papildus, bieži vien, nododot jums STS?
Vai tad jūs nesaprotat, ka jūs šāda veida dabūjāt daudz promblēmu ne tikai sev, bet arī otram cilvēkam?
Man personīgi vienmēr izbrīnā tādas būtnes, jo kad viņam atsaka, viņas vēl mēģina jūms atriebties. Man šādas visu laiku nāk virsu. It ka man pierē būtu rakstīts "vientuļu mātes labdarības fonds".
Pašam bērnu nav. Vienkārši man jau riebjas tādas sivietes. Viņas parasti guļ ar visiem pēc kārtas ar nolūku ieņemt bērnu, jo apzinās ka dzīve viņas ir tik riebīgas, ka neviens ar viņu normālas attiecības nekad neveidos.
Ar ko jūs vispār domājat, gan kad jaunas, gan pēc 30, gan ar bērniem, gan bez?
14.02.2020 18:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!