Ko dāvināsiet Valentīndienā ?

 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Ko jūs dāvināsiet otrajai pusītei rīt? Un vai vispār svinat/ atzīmējat ?
13.02.2020 14:24 |
 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Un par dāvanām - gan jau sarūpēšu ko mazu un mīlīgu. Kā arī no sava puiša negaidu neko dārgu, lielu, lai tikai padižotos citiem. Galvenais lai no sirds
13.02.2020 16:11 |
 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Svētkus svinēt ir jauki un forši, piekrītu, ka mīlēt un lolot vajag katru dienu, bet vai nav jauki, ka ir tāda mīlestības diena, kad to izcelt vēl vairāk un par to vairāk aizdomāties, novērtēt? :) Bet nu ja godīgi, nezinu ko romantisku šogad padarīt, kur aizbraukt. Zinu, ka kino un daudzas iemīļotas kafe būs pilni.
13.02.2020 16:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Mums ar vīru ir nostāja, ka tas ir tikai datums. Izrādīt mīlestību, iepriecināt otru, pavadīt romantiskus brīžus kopā un dāvināt ziedus var katru dienu!
Bet šoreiz sanāk tā, ka iesim uz restorānu, jo vīram, pirms pāris dienām bija dzimšanas diena. ?
13.02.2020 15:54 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Protams, ka sievietei jājūtas novērtētai un vajadzīgai visa gada garumā. Šaubos vai kāda sieviete šādi jutīsies, ja visas sievietes Valentīndienā saņems ziedus vai kā citādi tiks iepriecinātas, bet pati no sava mīļotā nesaņems neko. Neuzskatu, ka man nebūtu jāiepriecina savu otru pusīti Valentīndienā tikai tāpēc, ka tie ir komerciāli svētki.
Es pat varu iztēloties situāciju, kad džeks ir ar šādu attieksmi "Valentīndiena jāignorē", kurai piekrīt arī viņa īstā un vienīgā. Un šis reāli notic, ka viņa arī tā domā... ?
13.02.2020 15:50 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Pormifē @ 13.02.2020 15:33

Nu tiem kam nav attiecību, domāju, ka daudziem/daudzām skauž, ka puķes neviens nedāvina, un ir tikai jānoskatās kā citi priecājas. (es nesaku, ka tā ir visiem, bet vienkārši zinu piemērus) Pat lielākie heiteri priecātos, ja viņiem kaut ko mīļu uzdāvinātu.. Ir kas svin, ir kas heito - tā tas ir un būs!

Starpcitu,es pati personīgi vairāk heiterus pazīstu. Fakts kā tāds,interesanti paskatīties cilvēku attieksmes uz šo lietu,it sevišķi uz tiem,kuriem nav attiecību.
13.02.2020 15:44 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Pormifē @ 13.02.2020 15:33

Nu tiem kam nav attiecību, domāju, ka daudziem/daudzām skauž, ka puķes neviens nedāvina, un ir tikai jānoskatās kā citi priecājas. (es nesaku, ka tā ir visiem, bet vienkārši zinu piemērus) Pat lielākie heiteri priecātos, ja viņiem kaut ko mīļu uzdāvinātu.. Ir kas svin, ir kas heito - tā tas ir un būs!

Nu tā gan jā. Tik tiem cilvekiem jāatcerās viens - kāpēc tad ir nonākuši tādā situācijā,kad neviens viņus nesveic un neapdāvina? Domāju , ka vientuļiem čaļiem mazāk skauž,cik redzēts vispārīgi ,bet meitenes,meitenes... uhhhh,jā. Un vispār,personīgi redzot sirsniņ-dienas heiterus,nu to vairumu..arī es Viņiem nafig neko nedāvinātu. Kā saka,purnā var redzēt ir pelnījis vai nav. Un tās skaudīgās 99% kuces...khm khm. Noteikti nemaz i nav pelnījušas. Tā kā tas ir diezgan amizanti,katru gadu ap šo laiku redzēt tās drūmās un skaudīgās sejas ielās ?
13.02.2020 15:41 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
hiacinteburkā @ 13.02.2020 14:52
Pormifē teksts @ 13.02.2020 14:39[/quote
Nu tas ir padebīli,egoistiski un skaudīgi,kā Tava draudzene uztver šos svētkus. Un kā Tev pašai liekas - ķipa tam parādās jēga,ja džeks 1x gadā uzdāvina puķes? Pilnīgi piekrītu gan Kiskismau komentāram- galvenais pavadīt laiku kopā. Bet nu ka ir gadījies,ka nav ar ko kopā svinēt un esi viens- tikuntā skaust un 'heitot' citus ir pretīga īpašība. Es kad biju viena,nekad tā nedarīju. Pat tad,kad jutos vientuļi un drūmi. Manā galvā tas vispār neiet iekšā - skaust citus par kautko tik svētu un brīnišķīgu,Tikai tāpēc,ka pašam tā nav? Tphu.

Nu tiem kam nav attiecību, domāju, ka daudziem/daudzām skauž, ka puķes neviens nedāvina, un ir tikai jānoskatās kā citi priecājas. (es nesaku, ka tā ir visiem, bet vienkārši zinu piemērus) Pat lielākie heiteri priecātos, ja viņiem kaut ko mīļu uzdāvinātu.. Ir kas svin, ir kas heito - tā tas ir un būs!
13.02.2020 15:33 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Aleksandrs @ 13.02.2020 14:29
Tiešām šito b*hitu vēl kāds vispār atzīmē? Otram ir jāliek justies novērtētam un vajadzīgām ikdienā, nevis tikai par godu kaut kādam mistiskam datumam, kas domāts tikai mārketinga veicināšanai.

varam slēgt tēmu-precīzāka komentāra vairs nebūs.
13.02.2020 15:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nekad neesmu atzīmējusi, bet šogad sanāks iziet sabiedrībā kopīgi. Taču tas arī nav saistīts gluži tieši ar Valentīndienu
13.02.2020 14:58 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Par atzīmēšanu- neatzīmēju . Mīlestības svētkiem ir jābūt katru dienu. Man jānoskatās līdz galam seriāls Dexter. Es naktīm neguļu,lai noskatītos. Nu tak jāpiebeidz līdz galam vienreiz. Kas gan var būt romantiskāks kā seriāls par sērijveida slepkavu? ?
13.02.2020 14:58 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Pormifē teksts @ 13.02.2020 14:39[/quote
Nu tas ir padebīli,egoistiski un skaudīgi,kā Tava draudzene uztver šos svētkus. Un kā Tev pašai liekas - ķipa tam parādās jēga,ja džeks 1x gadā uzdāvina puķes? Pilnīgi piekrītu gan Kiskismau komentāram- galvenais pavadīt laiku kopā. Bet nu ka ir gadījies,ka nav ar ko kopā svinēt un esi viens- tikuntā skaust un 'heitot' citus ir pretīga īpašība. Es kad biju viena,nekad tā nedarīju. Pat tad,kad jutos vientuļi un drūmi. Manā galvā tas vispār neiet iekšā - skaust citus par kautko tik svētu un brīnišķīgu,Tikai tāpēc,ka pašam tā nav? Tphu.
13.02.2020 14:52 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Aleksandrs @ 13.02.2020 14:29
Tiešām šito b*hitu vēl kāds vispār atzīmē? Otram ir jāliek justies novērtētam un vajadzīgām ikdienā, nevis tikai par godu kaut kādam mistiskam datumam, kas domāts tikai mārketinga veicināšanai.

Nu ir vīrieši, kas sievietei nedāvina puķes visa gada garumā - nu tad ir vismaz ir kāds oficiāls datums, kad vīrietis tomēr sievieti iepriecina - vai arī otrādāk. Kas tur tāds? Parasti Valentīna dienu nesvin tie, kuriem vai nu nav otrās pusītes, vai salaustas sirdis vai vnk heito jo jāheito. Atceros, ka draudzene pagājušo gadu teica - es vairs nevaru, vemt gribas no visām tām rozēm ko vīrieši nes sievietēm, piepūstajiem baloniem utt. un tad es viņai pajautāju - a ja Tev būtu attiecības un Tavs vīrietis Tev nestu puķes ar baloniem, Tu nepriecātos? Viņa atbildēja, ka priecatos..
13.02.2020 14:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
*Mēs atzīmējam, bet ne tādā veidā kā citi-ejot uz restorāniem vai taisot vis....
13.02.2020 14:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu ja cilvēki pērk visas tās valentīna dienas lietas kā, piemēram, vakar rimi redzēju zemenes saliktas kastītē kura ir kā sirsniņa tad jā tas ir marketings.
Mēs atzīmējam, bet ne tādā veidā kā citi. Ejot uz restorāniem vai taisot visu ar sirsniņām, pērkot lāci ar sirdi. Neko nedāvinām, tikai pavadām mīļi kopā laiku. Uztaisīšu kūciņu vai pasūtīšu kaut ko no speciālās konditorijas. Paliksim mājās un ieritinājušies gultā skatīsimies vienu no mīļākjām filmām "Eternal Sunshine of the Spotless Mind".
Ja sāk domāt tad visi svētki ir marketings. Arī dzimšanas dienas. Un tad jau nav jēga svinēt nekādus svētkus. Manuprāt, svētki ir jāšvin, bet bez izšķērdības un nedāvinot dāvanas, bet pavadot laiku kopā.
13.02.2020 14:36 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tiešām šito b*hitu vēl kāds vispār atzīmē? Otram ir jāliek justies novērtētam un vajadzīgām ikdienā, nevis tikai par godu kaut kādam mistiskam datumam, kas domāts tikai mārketinga veicināšanai.
13.02.2020 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits