Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāda jums ir attieksme pret mīļvārdiem?

 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Sveikas burvīgas skaistules!
Kāda jums ir attieksme pret mīļvārdiem, ko jums saka jūsu mīļotais cilvēks?
Piemēram:
Kā no rīta jūtas mana burvīga puķīte?
Kā pagāja diena manai vienīgai un neatkārtojamai?
Nāc pie manis mana smaržīga puķīte es Tev apskaušu.
Kā Tev garšoja pusdienas mana princesīte?
Nāc pie manis gultiņā mana čakla bitīte. Laikam nogurusi pa dienu sava darbiņa?
Kāpēc jautāju: kad biju pavisam jauns, man gadījās tā, ka pēkšņi cilvēks kļūst iedomīgs un uzskata, ka es galīgi iemīlējos. Un tad sāk ar mani komandēt, faktiski pieprasīt dārgas davanas un izvirzīt visādas pretenzijas, kaut gan mums jau viss bija, gan intīma tuvība, gan viss pārējais (konfekšu-bukešu perioda pat nemaz nebija).
Savukārt es no savas puses darīju to lai cilvēks justos labi man blakus un viņam gribētos pavadīt vairāk laika ar mani.
Proti es momentāni izšķiros no tā cilvēka, ik tikko viņš saka izvirzīt savas pretenzijas.
Atbildēšu arī pats uz savu jautājumu. Kad man mana sieviete pateica: "Ka šodien no rīta jūtas mans labākais vīrietis?"
Mums ar to sievieti bija tikai platoniskas attiecības (viņa dzīvoja tālu prom cita valstī un mums bija tādas ka Skype attiecības, mēs nekad nebijām satikuši viens otru).
Man bija tāds ka vau! Kas tas tāds šobrīd bija? Proti bija ļoti patīkami kaut ko tādu dzirdēt no sava mīļotā cilvēka, jo līdz tam man neviena ne ko tādu nav teikusi.
Diemžēl tas bija daļa no viņas manipulācijas un kad es to sapratu (proti pagāja pietiekami ilgs laiks) es no viņas arī momentāni izšķiros, nobloķējot viņu visur kur es tikko varēju ?
Un kāda jums ir pieredze ar mīļvārdiņiem?
09.02.2020 20:07 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Un, ja mani nosauc kaut kādā mīļvārdiņā, piemēram, par puķīti, nespēju to uztvert nopietni ?
12.02.2020 12:57 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Man mīļvārdiņi nepatīk. Deminutīvā gan tagadējā drauga vārdu mēdzu izrunāt, bet ne visi vārdi tā labi izklausās. ?
12.02.2020 12:56 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
nu, drīz viņš visus būs nobloķējis un būs miers,ne!? ???
Kāpēc administrācija pieļauj acīmredzami slima cilvēka murgu uzturēšanu!?
11.02.2020 19:10 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
eergle @ 11.02.2020 10:07
čalīt, kas tev kaiš ? :D

Vai tad tas nav manipulatīvais neargumentēts uzbrukums ar mērķi mani diskreditēt?
It ka man kaut kas kaiš.
Ka īsts narcisists sacenšaties jūsu prātā ar citiem cilvēkiem lai palolojot jūsu niecīgumu?
Izdomājat, ka esmu labs pretinieks lai parādītu, ka jūs esat gudrāka?
Ejat un pierādat reālajā dzīvē ka esat gudrāka, godīgi nopelnot lielu naudu, nevis sēžot šeit foruma un niecīgi spēlējoties savas prata spēles ar citiem.
Jūs esat narcisiste un tieši tāpēc es jūs bloķēju.
Jūs tikai tērējat manu laiku.
11.02.2020 18:11 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
čalīt, kas tev kaiš ? :D
11.02.2020 10:07 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
woman_wonderland @ 10.02.2020 16:19
Nobriedušais atgādina Ķiršu zēnu.

Pagaidam pret jums ir neitrala attieksme, jo tas ka jums liekas ka esmu lidzigs kadam citam cilvekam tas ir vienkarši jusu viedoklis, kas manuprat nesatur apvainojumus (vismaz tiešus apvainojumus) un meģinajumus diskreditet mani, ka to dara citi.
11.02.2020 01:58 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

bulta teksts @ 11.02.2020 01:33
uzbriedušais, vari necensties uzstādīt man diagnozi, savai psiholoģei uzticos ✌

Vai tad nezinajat, ka ja jus nebutu uzrakstijis šo te gabalu, es jus neaiztiektu :D
Vai tad pats saprotat, ko tikko izdarijat ar "uzbriedušais"?
Vai tad tas neizklausas par paranoida cilveka atriebibu, saucot mani "vardos"?
Tadad, jus jau saprotat, ka jums ir paranoidas personibas traucejumi, jo es jau iepreikš jums to jau teicis :D Šis te biaj atriebiba, meģinot diskreditet. Tad jums arī iespejams viegls narcistisms piemit :D
Jūs arī esat nobloķets :D
11.02.2020 01:55 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Kiki007 teksts @ 10.02.2020 10:51
Autors,manuprāt, ir krievu valodā runājošs. Tulkojot no krievu valodas ziediņš- цветочек ir jauks,normāls mīļvārds ?

Vai tad tas fakts ka "Tulkojot no krievu valodas ziediņš- цветочек ir jauks,normāls mīļvārds ?" norada uz to ka esmu krievu valoda runajošais?
Vai jus parzinat citas valodas?
Vai tad zinat, ka angliski beautiful flower arī ir labs komplimets?
Tas ka es meģinu izmantot vardu puķes vienskaitli deminutīva var nozimēt ka esmu vienkarši neizglitots latvietis, kas izkapa no meža :D Jo citus argumentus jus ari neesat minejusi.
Jo vairaki Latvieši pat nezina atšķiribu un kada konteksta to pielietot tadiem vardiem ka "atšķiriba" un "starpība".
Tas ka Latvijā pieņemts apsaukat, pieteikami negativaja konteksta, tos kas neruna labi Latviski "krievu valoda runajošais", nemaz nenozime ka es runaju krieviski. Jo jus tak arī runajat krieviski, vai ne?
Vai tad jums neškiet izteikums "krievu valoda runajošais", tads par stulbu?
Jebkura gadijuma, jums ta analize un secinajums nu tads pa švaku :)
Vai tad neteicu, ka jums ir paranoidas personibas traucejumi?
Vai tad neteicu, ka tadi cilvēki izdara neloģiskus secinājumus, jo aizpilda tukšumus ar nejaušu informaciju kas jums apkart?

Par autoru- pagaidām nesaprotams tips, domàju,ka pats cieš no kādas slimības izpausmēm.

Vai tad jus nedomajat, ka jums šeit tada ka neliela manipulacija, laikam jums ari ir tada viegla narcisisma stadija, jo meginat manipulet, nesniedzot tiešus pieradijumus.
Tāpēc neko sliktu negribās teikt...bet mētašanās ar diagnozēm ir agresīva,netaktiska rīcība.

Vai tad jus nezinat, ka cilvekiem ar paranoidas personibas traucejumiem, viņi neredz problemu sevi vai ka viniem kaut kas kaiš un uzskata ka viniem vienkarši uzbruk?
Atsauce uz informaciju:
https://my.clevelandclinic.org/health/diseases/9784-paranoid-personality-disorder
Saturs uz kuru atsaucos:
Are hypersensitive and take criticism poorly.
Read hidden meanings in the innocent remarks or casual looks of others.
Perceive attacks on their character that are not apparent to others; they generally react with anger and are quick to retaliate.
Cannot see their role in problems or conflicts, believing they are always right.
Are hostile, stubborn, and argumentative.
Tend to develop negative stereotypes of others, especially those from different cultural groups.
Vienā citā diskusijā rakstīja,ka foruma dalībnieki ir viņam kā izmēģinājuma žurkas... tā par cilvēkiem nesaka.

Vai tad nerakstiju, ka žurkas priekš manis ir tie cilvēki, kam ir personibu psihiatriskie praucejumi, tadi ka narcistiskas un paranoidas personibas traucejumi, jo tie ir gandriz nearstejami, jo neuzskata ka viniem ir problemas?
Vai tad jus nedomajat, ka ta šobrid jus manipulejat?
Tas laikam ka jus meginat man atriebties, vai ne?
"they generally react with anger and are quick to retaliate."
Pagaidām uzvedība ir kā tvaika ielas sanitāram vai sociopātam! Jebkurā gadījumā,izraisa nepatiku.

Vai tad es neteicu, ka cilvekam ar paranoidas traucejums ir norma slikti uzņēmt kritiku?
Kritika, tas ir tad kad par jums pasaka negativus faktus, kas jums jaizlabo, nevis meģina panipulet ar merķi diskreditet, ka jus tikko meģinajat izdarit.
Are hypersensitive and take criticism poorly.
they generally react with anger and are quick to retaliate.
Cannot see their role in problems or conflicts, believing they are always right.
Are hostile, stubborn, and argumentative.
Un vēl aseksuāls nav norma. Norma ir gribēt seksu un ar to nodarboties.

Vai zinat, ka tas kas grib, bet nevar saucas par impotentu, kam ir erekcijas disfunkcija?
Vai zinat, ka tas kas var, bet negrib saucas par aseksuāli?
Vai jus zināt kas ir seksuala atkariba?
Vai tad nezinajat, ka seksuala atkariba, tas ir tad kad cilveks nepartraukti grib seksu?
Vai tad jus neredzat lidzibu ar narkotisko atkaribu, kad cilveks nepartraukti mekle devu?
Vai tad nezinat, ka šobrid neviens plaši neruna, ka ta ir pataloģija, jo vairumam cilveku ta ir un tas bus globala problema ieskatot politiskaja ziņa?
Atsauce uz informaciju:
https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_addiction#Controversy
Saturs uz ko atsaucos:
In a report from 2003, Marty Klein, stated that "the concept of sex addiction provides an excellent example of a model that is both sex-negative and politically disastrous.":8 Klein singled out a number of features that he considered crucial limitations of the sex addiction model:8 and stated that the diagnostic criteria for sexual addiction are easy to find on the internet.:9 Drawing on the Sexual Addiction Screening Test, he stated that "the sexual addiction diagnostic criteria make problems of nonproblematic experiences, and as a result pathologize a majority of people.":10
Tas ka lielakai cilveces daļai ir seksuala atkariba, un tie cilveki pienem irracionalus un nelogiskus lemumus šķerdejot naudu nozagtu nodokļu maksatajiem pavisam nenozime ka to nedrikts uzskatit par patologiju.
Tas ir tas pats, ka cilveces pirmsakuma, bija normali nodarboties ar kanibalismu, jo ta visi cilveki dzivoja.
Tas pats, ka ar pipesanu, ka 100 gadus atpakaļ visi uzskatija ka tas ir normali pipet un tas pavisam nekaite veselibai, kaut gan šobrid to visur aizliedz, veselibas kaitiguma dēļ.
Tas pats ir ar informaciju par aseksuāļiem. Tie cilveki kam ir seksuala atkariba, un tadu ir ļoti daudz, un tie ir parsvara virieši, meģina kliegt pilna balsi, ka tas kadi viņi ir ir normali, jo savadak visi zinas, ka viniem ir tomer patologija. To pašu dara tadas sieveites ka jus, kuras negrib pašas īpaši piepuleties un pelnit savu lielo naudu, bet izmanto sava laba tadus seksuali atkarigus viriešus, kuri parsvara nozag naudu tieša vai netieša veida no citiem. Peimeram nodokļu veidā, negodigi valsts iepirkumi ar stipri paaugstinatu cenu, vai apkrapjot pateretajus, piedavajot nekvalitativus pakalpojumus un pieprasot parak lielu cenu, ta paša momenta ierobežojot tirgus konkurenci ar negodigam metodem, izmantojot sava laba policiju lai tie fabricetu kriminallietas pret konkurentiem. Vai ari izmanto citu negodigus veidus lai izspieztu konkurentus. Tas ir ta ka viss notiek Latvijā.
Ja visiem pasaule butu informacija par aseksuaļiem un viņi apzinatos (tieši tapec notiek praidi, kur aseksuaļi arī piedalas!), kas tas ir, tad lielaka daļa sievietes un daudzi virieši apzinatos un iespejams arī teiktu, ka viņi ir aseksuāļi. Un tad aseksuaļu butu vairakums un tad tadī kadus jus izmantojat savam savtigam interesem butu mazakumā un tiktu atziti par patoloģiki slimajiem :D
Un ticiet man, tad pasaule kļutu labaka un pasaule butu mazak problemu.
Runas par manipulācijām... šizofrēnija?

Atkal manipulacija ar merķi diskriditet?
Atriebiba, ka istam paranoidas cilvekam?
Vai tad jus nezinajat ka šizofreniju ir janovero dzivē, jo tas ir tad kad cilvekam nak domas, ka jums, tomer cilveks uztver to ka atsevišķa cilveka balsi sava galvā un sak ar to runāt, sakot tam atsevišķam cilvekam izvakties prom no viņu galvas?
Vai tad jus nezinajat?
Es vismaz vienu tadu cilveku noveroju. Es pat uzņemu nelielo video :) Izskatas amizanti :D
Manuprat, tas notiek cilvekiem ar intelektualas attistibas traucejumiem, jo tie nevar saprast, ka tas ir tikai viņu irracionalas domas. Tas ir tas pats ka paranoidas personibas traucejumi, tikai vel klat intelektualas attistibas aizkavešana un tad veidojas tads burvigs koktelis :D
Bet es jus bloķeju arī :) Jus esat viena vieniga bezjedziga laika terešena :)
11.02.2020 01:47 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es mīļvārdiņus lietoju, bet, protams, ar mēru. Jā, es mēdzu pareizās dāmas saukt par mīļām, mēdzu saukt par sirsniņām vai no rīta - "mans porcelāna eņģelīti, cik harmoniski mūsu rīti". Taču nekas nav skaistāks par cilvēka vārdu. Saukt kādu par puķīti arī neskan diez ko labi, puķes novīst. Lācīši ir resni. Zaķīši? Nu varbūt. Vāverīte? Tā var ar pannu dabūt.
uzbriedušais, vari necensties uzstādīt man diagnozi, savai psiholoģei uzticos ✌
11.02.2020 01:33 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Ketija123 teksts @ 10.02.2020 20:26
Sabiedrībā gan izvairos tā runāt.

Tas ir ļoti jauki, man tas ļoti patik.
Pagaidam, jūms plusiņš jusu profilam, mana "VDK kartoteka" :D Kaut gan visticamak, to plusiņu neatcerešos, ja paradisies kaut kas nejauks :D Bet pagaidam pret jums pretenziju nav :D
Pagaidam jus esat jauka princesīte :)
Paldies, par atbildi :)
11.02.2020 00:10 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

1shade teksts @ 10.02.2020 19:42
Tas ko tev pasaka, nav vērā ņemams, bet tas, ko tu pats izdomā izlasot citus postus, tas gan der.

Vai es tad neteicu, ka jums ir paranoidas personibas traucejumi, un jums ir problemas izdarit pareizus secinajumus, jo neņemat verā visas detaļas, domas jums sanak neloģiskas un no gaisa paņemtas?
Vai tad jus nezinat ka "borderline personality disorder" tas tad kad cilvēkam krasi mainas garastavoklis un tas no mušas padara ziloni?
Vai tad nezinajat ka kad cilvēkam ir "borderline personality disorder" tas viena bridi var but nepamatoti parak laimigs un dzives priecigs, bet otra bridi varbut parak drums un dusmigs?
Atsauce uz informaciju:
https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/borderline-personality-disorder/symptoms-causes/syc-20370237
Saturs uz ko atsaucos:
Yet inappropriate anger, impulsiveness and frequent mood swings may push others away, even though you want to have loving and lasting relationships.
Vai tagad saprotat priekš kam ir japavero?
Vai tatad nesaprotat ka mutiskas manipulacijas tas ir tas pats ka rakstiskas manipulacijas, tikai vienkaršak jo teksts jau ir vizualizets, bet vardus vel vajag piefikset (video, audio vai ar papiru) un pec tam tikai analizet?
Vai tad nesaprotat, ka jusu speja analitiksi domat un izdarit pareizus racionalus secinajumus arī viegli analizejama, kad jus pats savas domas uzrakstat šeit forumā meģinot mani apsudzet kaut ka?
Proti, realaja dzive, to vel grutak izdarit, jo vajag analizet tiešsaistē, kam es tagad ari trenejos.
Es partraucu jums atbildet un šoreiz tiešam bloķeju. Pirms tam laikam aizmirsu.
Jo ka redzat, ar jums nav jegas runaties, jus tapat nejauša kartiba visu ko piedomajat, dēļ jusu paranoidas personibas traucejumiem, ko jums jaarste aizejot pie laba psihiatra.
Psihiatru atradisiet paši jo es nesniedzu tadus pakalpojumus.
Es tikai macos diagnoscet, bet nevis labot psihiatriskas problemas, jo tas nav mans darbs.
11.02.2020 00:03 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tas, vai " lācītis, princesīte" izklausīsies salkani vai nē, ir atkarīgs no situācijas, intonācijas, cilvēka. Ar savējo laikam neesam baigi oriģināli mīļvārdiņu izpausmēs. Lietoju gan "runcis, mazais lācis, kaķītis", gan "mans mīļotais, seksīgais". ? Sabiedrībā gan izvairos tā runāt.
10.02.2020 20:26 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Dieviete.lv reindžers.
Nobriedušais @ 10.02.2020 19:19

Vai tad es kādreiz teicu ka esmu psihoterapeits vai ārsts psihiatrs?
Vai tad nebiju godīgi pateicis ka neesmu?
Vai tad nebiju godīgi pateicis ka strādāju saistīta profesija un man ir gan bakalaura, gan maģistra grāds sociālās zinātnēs?
Vai tad nebiju godīgi pateicis ka nesen atklāju priekš sevis šis zināšanas un tagad trenejoš šeit forumā?
Vai tad neteicu ka manas profesijas pārstāvjiem ir jābūt pat labākiem par ārstu psihiatru diagnozes noteikšanas ziņā?
Vai tad nezinājāt, ka labam ārstam psihiatram jāmāk ne tikai noteikt diagnozi bet arī jāzina metodes psihiatrisko traucēju novēršanai?
Vai tad es kādreiz teicu ka zinu tas īstas metodes psihiatrisko traucējumu novēršanai? (šeit mēs neņemsim vērā izrunāšanās terapiju)
Vai tad jums bija mērķis sniegt objektīvu viedokli par mani vai tomēr uzbrukt manai personībai diskreditējot?
Vai tad nezinājāt ka tie ir narcisisti kuri ar manipulācijām mēģina diskreditēt cilvēkus?
Vai tad saucot mani par "pseido psihoterapeits" tas nav tas kas jūs pati esat vai baidaties būt apsaukāta par tādu?
Vai tad nezinājāt ka jums ir narcistiskas personības traucējumi?
Avots manai informācijai:
https://blogs.psychcentral.com/psychology-self/2017/09/narcissistic-projection/
Saturs uz kuru atsaucos:
Whenever a narcissistic person feels threatened, they will call you the things that they themselves are as or are afraid that others see them as. And then they will try to stalk you, slander you, or discredit you. They will try to sabotage and destroy you. They will start a smear campaign and attempt character assassination. In their mind, frighteningly, you have become their mortal enemy.
Paldies par šo informāciju, tomēr objektīvi izanalizēt vai tā ir patiesība nav iespējams. Ir jānovēro jūs dzīvē. Ka arī "antisocial personality disorder" ir vispārēja diagnoze un manuprāt tā diagnoze ir izdomāta lai novērstu uzmanību no īstas diagnozes, kas ir narcistiskas personības traucējumi.
Vai tad jūs nesaprotat kādiem mērķiem es norādu avotu savai informācijai?
Vai tad jūs nezinājāt ka lai atmaskotu ka cilvēks mulda ir jāprasa viņam informācijas avotus?
Vai tad jūs nezinājāt ka DSM-5 ir aizsargāta ar autortiesību likumu un publicējot saturu pilna apjoma var nākties maksāt sodus?
Vai tad jūs nezinājāt ka DSM-5 ir Amerikas Psihologu asociācijas veidots materiāls un ir tikai viens no vairākiem autoritatīvas informācijas avotiem?
Vai tad jūs nezinājāt ka pastāv arī Pasaules Veselības Organizācijas slimību klasifikators kurš ir brīvi pieejams internetā, tomēr nav viegli pārskatāms?
Vai tad jūs domājat ja pieminesiet DSM-5 tas norādīs uz jūsu kompetenci?
Vai tad jūs nedomājat ka pat ja jums ir kau kāds, iespējams uzdāvināts, ārsta psihoterapeita diploms, bet pašai ir narcistiskas personības traucējumi norāda uz to ka jūs esat tāds kurpnieks bez kurpēm?
Vai tad jūs nezinājāt ka Latvijā augstākas izglītības diplomus bieži vien uzdāvina, tieši tāpēc izglītības kvalitāte ir tik švaka un absolventi pasaules mērogā nav tik finansiāli veiksmīgi? Skaļi kliegt par saviem pārspīlētiem sasniegumiem ka to parasti dara narcisisti, jebkurš var. Tomēr godīgi nopelnīt daudz naudas un kļūt par bagātāko cilvēku pasaulē vai vienu no tiem nav tik vienkārši. Vai ne?
Vai tad jūs nezinājāt ka ārsti psihiatri rekomendē pārtraukt jebkādu saziņu ar cilvēkiem kam ir narcistiskas personības traucējumi?
Vai tad jūs nezinājāt ka cilvēki ar narciskiem traucējumiem pēc būtības nav ārstējami jo tie neuzskata ka viņiem kaut kas kaiš? (ļoti retos gadījumos kad cilvēks var sākt apzinaties un tad izārstēties griežoties pie speciālista)
Vai tā ir jūsu kārtējā manipulācija ar mēģinājumu diskreditēt, tāpēc ka jūs esat īsta narcisiste?
Vai tad jūs nezinājāt ka kritika tas ir tad kad paziņoti objektīvi patiesie fakti nevis piedomāti un sacepti meļi? Piemēram ka es izliekos par psihoterapeitu (jūsu "pseido psihoterapeits"). Kaut gan es godīgi biju teicis citas tēmas ka es neesmu nekāds ārsts un atklājis šis zināšanas priekš sevis pavisam nesen un šobrīd šajā foruma trenējos pielietot teroristiskās zināšanas praksē. Tieši tāpēc es arī norādu manas informācijas avotus lai cilvēki redzētu ka es saku patiesību, ka arī lai pārbaudītu sevi (ka es atceros mācību vielu).
Vai tad nezinājāt ka mēģinājumi diskreditēt nav nekādu objektīvo faktu sniegšana, bet vien vienīgie meļi un manipulācijas, ka jūsu uzbrukumos?
Vai tad es nebiju iepriekš pats to teicis citas manas atbildes šī forumā?
Vai tad jūs nedomājat ka ja jūs gribētu mani objektīvi kritizēt, nevis vienkārši mēģināt diskreditēt, jūs vismaz pačekotu ko es iepriekš biju rakstījis, atverot manu profilu un uzspiežot uz "dalība forumā"?
Kāda jēga no narcistiskiem cilvēku melīgām atbildēm?
Vai jūs zināt ka lai statistiska informācija būtu kvalitatīvā atbildēm jābūt patiesām?
Kāda jēga no tādas statistikas?
Vai mans mērķis šajā foruma ir savākt statistiku, vai tomēr iemācīties ātri atšķirt, jeb diagnoscet cilvēku psihiatriskas traucējumus?
Kāpēc jus tik pārdzīvojat ka es jūs bloķēju?
Pārdzīvojat ka jūs neesat nozīmīga priekš manis un jums nebūs iespēju ar mani manipulēt lolojot savu niecīgumu?
Jūs esat bloķēta!

Paldies par šo informāciju, tomēr objektīvi izanalizēt vai tā ir patiesība nav iespējams. Ir jānovēro jūs dzīvē. Ka arī "antisocial personality disorder" ir vispārēja diagnoze un manuprāt tā diagnoze ir izdomāta lai novērstu uzmanību no īstas diagnozes, kas ir narcistiskas personības traucējumi.
Tas ko tev pasaka, nav vērā ņemams, bet tas, ko tu pats izdomā izlasot citus postus, tas gan der.
Neesi ievērojis, ka mazliet ej pretrunā ar sevi ? Vispirms tu no maniem 9 postiem uz to momentu nosauci mani par paranoiķi, bet tagad šo dāmu tev jāredz dzīvē, lai varētu noteikt diagnozi ?
Pašam tev paranoja pie tam izpaužās, redziet šī diagnoze slēpj patieso diagnozi ???
10.02.2020 19:42 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Tiara teksts @ 10.02.2020 09:24
hahahahaha, dāmas, pseido psihoterapeits beidzot ir ieradies mūsu forumā ?

Vai tad es kādreiz teicu ka esmu psihoterapeits vai ārsts psihiatrs?
Vai tad nebiju godīgi pateicis ka neesmu?
Vai tad nebiju godīgi pateicis ka strādāju saistīta profesija un man ir gan bakalaura, gan maģistra grāds sociālās zinātnēs?
Vai tad nebiju godīgi pateicis ka nesen atklāju priekš sevis šis zināšanas un tagad trenejoš šeit forumā?
Vai tad neteicu ka manas profesijas pārstāvjiem ir jābūt pat labākiem par ārstu psihiatru diagnozes noteikšanas ziņā?
Vai tad nezinājāt, ka labam ārstam psihiatram jāmāk ne tikai noteikt diagnozi bet arī jāzina metodes psihiatrisko traucēju novēršanai?
Vai tad es kādreiz teicu ka zinu tas īstas metodes psihiatrisko traucējumu novēršanai? (šeit mēs neņemsim vērā izrunāšanās terapiju)
Vai tad jums bija mērķis sniegt objektīvu viedokli par mani vai tomēr uzbrukt manai personībai diskreditējot?
Vai tad nezinājāt ka tie ir narcisisti kuri ar manipulācijām mēģina diskreditēt cilvēkus?
Vai tad saucot mani par "pseido psihoterapeits" tas nav tas kas jūs pati esat vai baidaties būt apsaukāta par tādu?
Vai tad nezinājāt ka jums ir narcistiskas personības traucējumi?
Avots manai informācijai:
https://blogs.psychcentral.com/psychology-self/2017/09/narcissistic-projection/
Saturs uz kuru atsaucos:
Whenever a narcissistic person feels threatened, they will call you the things that they themselves are as or are afraid that others see them as. And then they will try to stalk you, slander you, or discredit you. They will try to sabotage and destroy you. They will start a smear campaign and attempt character assassination. In their mind, frighteningly, you have become their mortal enemy.
veci, pateikšu tev priekšā par sevi - augsti funkcionējošs antisocial personality disorder un borderline personality disorder.

Paldies par šo informāciju, tomēr objektīvi izanalizēt vai tā ir patiesība nav iespējams. Ir jānovēro jūs dzīvē. Ka arī "antisocial personality disorder" ir vispārēja diagnoze un manuprāt tā diagnoze ir izdomāta lai novērstu uzmanību no īstas diagnozes, kas ir narcistiskas personības traucējumi.
Tas tā, lai nav jāmokās, jo izskatās, ka savu DSM-5 vēl neesi iegādājies, ka jārokas pa dažādām internetlapelēm ?

Vai tad jūs nesaprotat kādiem mērķiem es norādu avotu savai informācijai?
Vai tad jūs nezinājāt ka lai atmaskotu ka cilvēks mulda ir jāprasa viņam informācijas avotus?
Vai tad jūs nezinājāt ka DSM-5 ir aizsargāta ar autortiesību likumu un publicējot saturu pilna apjoma var nākties maksāt sodus?
Vai tad jūs nezinājāt ka DSM-5 ir Amerikas Psihologu asociācijas veidots materiāls un ir tikai viens no vairākiem autoritatīvas informācijas avotiem?
Vai tad jūs nezinājāt ka pastāv arī Pasaules Veselības Organizācijas slimību klasifikators kurš ir brīvi pieejams internetā, tomēr nav viegli pārskatāms?
Vai tad jūs domājat ja pieminesiet DSM-5 tas norādīs uz jūsu kompetenci?
Vai tad jūs nedomājat ka pat ja jums ir kau kāds, iespējams uzdāvināts, ārsta psihoterapeita diploms, bet pašai ir narcistiskas personības traucējumi norāda uz to ka jūs esat tāds kurpnieks bez kurpēm?
Vai tad jūs nezinājāt ka Latvijā augstākas izglītības diplomus bieži vien uzdāvina, tieši tāpēc izglītības kvalitāte ir tik švaka un absolventi pasaules mērogā nav tik finansiāli veiksmīgi? Skaļi kliegt par saviem pārspīlētiem sasniegumiem ka to parasti dara narcisisti, jebkurš var. Tomēr godīgi nopelnīt daudz naudas un kļūt par bagātāko cilvēku pasaulē vai vienu no tiem nav tik vienkārši. Vai ne?
un priekškam bloķēt? Cmooon, ko tas pasaka par tevi

Vai tad jūs nezinājāt ka ārsti psihiatri rekomendē pārtraukt jebkādu saziņu ar cilvēkiem kam ir narcistiskas personības traucējumi?
Vai tad jūs nezinājāt ka cilvēki ar narciskiem traucējumiem pēc būtības nav ārstējami jo tie neuzskata ka viņiem kaut kas kaiš? (ļoti retos gadījumos kad cilvēks var sākt apzinaties un tad izārstēties griežoties pie speciālista)
Vai tā ir jūsu kārtējā manipulācija ar mēģinājumu diskreditēt, tāpēc ka jūs esat īsta narcisiste?
Ko tu tik sūdīgi kritiku uzņem, huh?

Vai tad jūs nezinājāt ka kritika tas ir tad kad paziņoti objektīvi patiesie fakti nevis piedomāti un sacepti meļi? Piemēram ka es izliekos par psihoterapeitu (jūsu "pseido psihoterapeits"). Kaut gan es godīgi biju teicis citas tēmas ka es neesmu nekāds ārsts un atklājis šis zināšanas priekš sevis pavisam nesen un šobrīd šajā foruma trenējos pielietot teroristiskās zināšanas praksē. Tieši tāpēc es arī norādu manas informācijas avotus lai cilvēki redzētu ka es saku patiesību, ka arī lai pārbaudītu sevi (ka es atceros mācību vielu).
Vai tad nezinājāt ka mēģinājumi diskreditēt nav nekādu objektīvo faktu sniegšana, bet vien vienīgie meļi un manipulācijas, ka jūsu uzbrukumos?
Zināji, ka veselu cilvēku nav? Ja tiešām kaut ko no tā sajēgtu, ļoti labi zinātu, ka ar šādu tekstu sākās pirmā lekcija jebkurā psiholiģiska novirziena studiju programmā.

Vai tad es nebiju iepriekš pats to teicis citas manas atbildes šī forumā?
Vai tad jūs nedomājat ka ja jūs gribētu mani objektīvi kritizēt, nevis vienkārši mēģināt diskreditēt, jūs vismaz pačekotu ko es iepriekš biju rakstījis, atverot manu profilu un uzspiežot uz "dalība forumā"?
Labāk būtu statistiku ievācis, nevis bloķējis - re, cik daudz dāmām tavi mīļvārdiņi likās pa salkanu, tātad that's too much priekš lielākās daļas.

Kāda jēga no narcistiskiem cilvēku melīgām atbildēm?
Vai jūs zināt ka lai statistiska informācija būtu kvalitatīvā atbildēm jābūt patiesām?
Kāda jēga no tādas statistikas?
Vai mans mērķis šajā foruma ir savākt statistiku, vai tomēr iemācīties ātri atšķirt, jeb diagnoscet cilvēku psihiatriskas traucējumus?
Kāpēc jus tik pārdzīvojat ka es jūs bloķēju?
Pārdzīvojat ka jūs neesat nozīmīga priekš manis un jums nebūs iespēju ar mani manipulēt lolojot savu niecīgumu?
Jūs esat bloķēta!
10.02.2020 19:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nobriedušais atgādina Ķiršu zēnu.
10.02.2020 16:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Attiecību sākumā mīļvārdiņi šķiet gan jauki, gan ērmīgi. Ir jājūt robeža.
Teiktu, ka varbūt saulīte šķiet vairāk OK nekā ja tā cilvēka vārdu izmaina/izmēda deminutīvā.
Es dotu priekšroku mīļais/ mīļā, nevis zaķīšiem, ziediņiem, un tādiem !
10.02.2020 16:15 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Autors,manuprāt, ir krievu valodā runājošs. Tulkojot no krievu valodas ziediņš- цветочек ir jauks,normāls mīļvārds ?
Par tēmu- pati saucu mīļvārdiņos,patīk,ja atbild ar to pašu. Es ikdienā,pat nepazīstamiem cilvēkiem, saku komplimentus,ja kkas patīk. Man tas ir dabiski. Tāpat kā apskauties un telefona sarunas beigās,pateikt, es mīlu Tevi, saudzē sevi,ilgojos utt.
Par autoru- pagaidām nesaprotams tips, domàju,ka pats cieš no kādas slimības izpausmēm. Tāpēc neko sliktu negribās teikt...bet mētašanās ar diagnozēm ir agresīva,netaktiska rīcība. Vienā citā diskusijā rakstīja,ka foruma dalībnieki ir viņam kā izmēģinājuma žurkas... tā par cilvēkiem nesaka. Pagaidām uzvedība ir kā tvaika ielas sanitāram vai sociopātam! Jebkurā gadījumā,izraisa nepatiku.
Un vēl aseksuāls nav norma. Norma ir gribēt seksu un ar to nodarboties. Runas par manipulācijām... šizofrēnija?
10.02.2020 10:51 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
hahahahaha, dāmas, pseido psihoterapeits beidzot ir ieradies mūsu forumā ? veci, pateikšu tev priekšā par sevi - augsti funkcionējošs antisocial personality disorder un borderline personality disorder. Tas tā, lai nav jāmokās, jo izskatās, ka savu DSM-5 vēl neesi iegādājies, ka jārokas pa dažādām internetlapelēm ? un priekškam bloķēt? Cmooon, ko tas pasaka par tevi? Ko tu tik sūdīgi kritiku uzņem, huh? Zināji, ka veselu cilvēku nav? Ja tiešām kaut ko no tā sajēgtu, ļoti labi zinātu, ka ar šādu tekstu sākās pirmā lekcija jebkurā psiholiģiska novirziena studiju programmā. Labāk būtu statistiku ievācis, nevis bloķējis - re, cik daudz dāmām tavi mīļvārdiņi likās pa salkanu, tātad that's too much priekš lielākās daļas.
Bet nu ok - par tēmu - mīļvārdiņu izvēle pabaisa tieši priekš MANIS, bet katram jau savs tomēr. Es ieteiktu speciāli neizdomāt tos vārdus, ar katru konkrēto cilvēku tie paši nāk ārā un piemērojas (parasti, manuprāt, izveidojas viens konkrēts mīļvārdiņš kā iesauka). Nu vismaz man tā vienmēr ir bijis. Pašai patīk, kad sauc mīļvārdiņā, bet visam ir savs laiks un vieta. Savu otru pusīti arī bieži vien saucu ne tikai vārdā.
10.02.2020 09:24 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Maza saulīte mūsu attiecības ir tāds pieduriens. Mans vīrietis man pieceļoties nekad neteiks- kā šodien jūtas mana maza saulīte. ???
10.02.2020 08:22 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Ja vel kadai (-am) ir velme atbildet ne pa temu un man uzbrukt, droši rakstat.
Sakuma es pastastišu kas jus esat (lai visi redz cik pretigs jus esat cilvēks) un pec tam uzreiz nobloķešu.
09.02.2020 23:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits