Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas sievietes dominē mūsu sabiedrībā?

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kā jūs uzskatāt, šobrīd mūsu sabiedrībā dominē labās vs sliktās meitenes? Kādas meitenes patīk vīriešiem?
Labā, piemēram, kārtīga, ar pašcieņu, neguļ ar vairākiem, tāpēc iespējams nav liela seksuālā pieredze, svarīga ir pašizaugsme, izglītība, veido pati savu nākotni, ir meitenīga, trausla, nelamajās, pieklājīga, ģērbjas neizrādot dekoltē, dibenu utt. Pieņemsim, ka labās varētu būt kautrīgas, jaukas meitenes.
Sliktās - vulgāra, liek atkailinošas pics instā, ar savu izskatu pievilina vīriešus, svarīga nav viņas izaugsme, bet izskats, ir liela seksuālā pieredze, patīk tusēties, party guru, tikties ar jauniem cilvēkiem, varētu pa naudu piekrist kaut kam, pat arī bez naudas piekrist, daudz vīrieši- fani, ģērbjas seksīgi, noraksturot īsti nevarēšu, bet pieņemsim, ka sliktās ir diez gan kašķīgas, un iespējams, ka pieprasīs kaut ko no vīrieša, piemēram, naudu. Un ja būs kāds ar viņu attiecībās, viņa neatteiksies no pavedinošu foto izlikšanu instā.
01.02.2020 12:51 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

law7 teksts @ 06.02.2020 19:29
Tiesa, vīrieša pelnītspēja parasti izriet no viņa saturiskajām kvalitātēm, un tā ir tā lieta (saturiskās kvalitātes), pēc kuras šīs sievietes primāri izvēlas vīriešus.

Tā nav. Pelnītspēja arī atkarīga no sievietes kas ir blakus.
Ja viņa manipule, čakarē smadzenes, krāpj, tad nekas labs nesanāks (narcisiste).
Ja vienkārši krāpj un pati patstāvīgi neko nevar izdarīt, tad arī nav labi (atkarīgas personības traucējumi, visu laiku vajag apliecinājumi iekarojamibai).
Ja viņai ir arī neloģiska domāšana, tad būs arī ļoti daudz strīdu attiecībās, kas arī nav nekas labs (paranoidala).
Apmēram šādi.
07.02.2020 00:26 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Sievietes, tāpat kā vīriešus, nevar iedalīt tikai divos tipos. Tāpat man liekas dīvaini, ka abu tipu gadījumā apraksti iet totālās galējībās. Ja labā meitene, tad uzreiz kautrīga, bikla, nevainīga, maiga, trausla un super duper jauka, bet, ja sliktā, tad tāda, kura internetā ievieto pusplikas bildes, vīriešiem atdodas par naudu, ir mantkārīga maita, kura pārgulējusi ar 100 večiem. Tas tā nopietni? Kāpēc jāiet tādās galējībās? Man vienmēr līdz šim bija šķitis, ka esmu sliktās meitenes tips (mīlu risku, adrenalīnu, nodarbojos ar ekstrēmu sporta veidu, staigāju kedās un klausos metālu), taču tagad, izlasot konkrēto aprakstu, saprotu, ka man neatbilst nekas no tajā pieminētā, ja nu vienīgi tas, ka patīk iepazīt jaunus cilvēkus, kas man, vismaz līdz šim, šķita laba iezīme. Izrādās, ka ne. Neesmu padauza, no vīriešiem naudu neņemu un kailbildes internetā neievietoju.
Pirms nākamreiz uzdot tādu jautājumu, iesaku mazliet piedomāt pie sieviešu tipu aprakstiem, neiet galējībās un rakstīt tā, lai ārā nespraucas personīgās emocijas, jo uz doto brīdi nolasās, ka iekšā kaut kāda sāpe pret tām sliktajām meičām, kuras, atšķirībā no labajām, baltajām un pūkainajām, noraksturotas kā sabiedrības padibenes, kurām dzīvē viss griežas par un ap naudu un seksu.
06.02.2020 23:48 |
 
Moderators
Reitings 3628
Reģ: 13.11.2016
Līdzīgi kā diskusijā par vīriešiem teikšu, ka nevar sievietes sadalīt divās kastītēs.
Man, protams, apkārt pārsvarā ir vairāk pirmajām līdzīgās. Tas , ka sieviete ir labi izglītota, gan nenozīmē, ka viņa ir kautrīga, vai ka viņa atbilstošiem vīriešiem nepatiktu arī ārējā izskata dēļ. Tāpat tas nenozīmē, ka tādai sievietei nav būtiski, cik vīrietis nopelna. Tiesa, vīrieša pelnītspēja parasti izriet no viņa saturiskajām kvalitātēm, un tā ir tā lieta (saturiskās kvalitātes), pēc kuras šīs sievietes primāri izvēlas vīriešus. Laba izglītība nenozīmē arī mazu seksuālo pieredzi, vienīgi tā varbūt ir ar mazu skaitu vīriešu.
06.02.2020 19:29 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

watchingandtalking teksts @ 06.02.2020 10:38
Vienam un tam pašam vīrietim dažādos dzīves posmos dažādi mērķi.

Tā nav. Narcisisti vienmēr krāps. Vienkārši iegūstot vairāk pieredzes viņi labāk to slēps ?
Tikai seksuāli atkarīgam cilvēkam nepārtraukti ir vajadzīgs seks. Vienkārši jāprot pareizi interpretēt cilvēka darbības. Piemēram, ja vīrietis kuram seks īpaši nav vajadzīgs iepriekš satika sievietes kuras viņam meloja par vaginalo orgasmu lai ieņemtu bērnu, tāds vīrietis var kļūdaini domāt ka sievietei tiešām patīk vaginalais seks un viņš centīsies apmierināt sivietes šāda veidā. Kaut gan tam nav nekāda sakara ar sievietes baudu. Lai saprastu vai vīrietim ir vajadzīgs seks vai ne ir nepieciešams viņu nepārtraukti novērot. Viņam jābūt vienmēr jūsu redzes loka un citu personu apkārt nevajadzētu būt. Ja šādos spstakļos vīrietis katru dienu nāks pie jums pēc seksa vai pašapmierinasies tad viņš ir seksuāli atkarīgs. Ja viņš mēnešiem par jums neinteresējies un viņam nebija vispār nekādu iespēju dabūt seksu no citas vai pašapmierinaties, tad seks viņam nav vajadzīgs.
Amēram tā.
06.02.2020 19:16 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Viss atkarīgs kādā sabiedrībā dzīvo. Vai esi starp nabago slāni vai bagātāku vai starp cilvēkiem ar zemu izglītības līmeni vai starp profesoriem. Sabiedrībā ir dažādi cilvēki un prātot kas tad ir vairāk sliktās vai labās sievietes ir tikai viena konkrēta indivīda konkrēts spriedums. Vai tagad forumā tiek veikts kāds sociāls pētījums? Visos sabiedrības slāņos ir abi veidi. No paša cilvēka atkarīgs ar ko tad viņš biežāk kontaktēties un no tā arī radīsies secinājums ka apkārt ir vairāk inteliģentās labās meitenes vai vairāk ir sliktās. Tas ir kā ar cilvēkiem kas skatās degpunktu vai kriminal infom tiem kas skatās liksies ka apkārt ir daudz noziedzības, bet tie kas neskatās nezin tos šausmu stāstus un pats varbūt vienreiz dzīvē saskāries ar kaut kādu noziedzīgu nodarījumu vai dzirdējis kaut ko no paziņām tam pasaule liksies mierīga. Diskusija kas cenšas noskaidrot kādi cilvēki tad te apgrozās,tie kas pārstāv zemu degradējušos cilvēki vai inteliģentus.
06.02.2020 10:57 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tas atkarīgs ko vīrietis grib no tas sievietes, ja izklaidēties nepiespiesti un nenopietni, bez tālākiem mērķiem utt. , Tad maucīgaus variants.
Ja grib attiecības, tad jau parasti grib, lai meitene ir kārtīga un nav nervi čupā un jāuztraucas, ka neaiziet pa kreisi utt. ?
Vienam un tam pašam vīrietim dažādos dzīves posmos dažādi mērķi.
06.02.2020 10:38 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
blacke @ 01.02.2020 13:38
Es arī piekrītu, ka nav tādas labās un sliktās, ja jādala kategorijās, tad vajag vismaz desmit dažādas kategorijas, jo nav tikai divu veidu sievietes.

Tur ir vairāk nekā desmit kategorijas. Jāskatās psihiatrisko traucējumu sarakstu un to variāciju. Būs vismaz 12 pamata kategorijas plus papildus novirzieni.
Manuprāt sievietei jābūt psihiski veselai un pēc iespējas viņai jābūt labai fiziskai veselībai.
Ja es meklētu sievieti man būtu tikai divas, ja tā var teikt, prasības.
Nekas vairāk man nevajag.
06.02.2020 09:44 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
"Nēesmu stūlbs"
01.02.2020 16:34 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Redpoll, cik noprotu, tu esi mgtow. Ko saki par sievietēm, kuras vēlas sev blakus vīrieti, kurš prot latviski?
01.02.2020 16:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Man abas patīk, + es nēsmu greizsirdīgs.
01.02.2020 14:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
No šīm 2 kategorijām teiktu, ka ''labās'' uzvar, jo tās ir ''es PATI'' sievietes
Nedomāju, ka vulgaritāte var dominēt
01.02.2020 14:19 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Ar vārdu "dominē" domāts kuru ir vairāk? ... Un kāda starpība kuras dominē?
01.02.2020 14:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es arī piekrītu, ka nav tādas labās un sliktās, ja jādala kategorijās, tad vajag vismaz desmit dažādas kategorijas, jo nav tikai divu veidu sievietes.
01.02.2020 13:38 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
1. Nevar sadalīt visas sievietes šādās divās kategorijās.
2. Katra vīrieša gaume ir unikāla.
01.02.2020 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits