Un kādi Jums patīk?

 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Tā kā šeit valda tukšums un totālāka garlaicība uzcepjam katu ko interesantu, lai rīt ir ko lasīt!

Tātad dāmas, kas jums vīriešus patīk? Kādas rakstura īpašības Jūs piesaista? Kādas īpašības Jums ir svarīgas? Kas Jūs piesaista vīrieša ārienē?
Ceru uz daudz jo daudz komentāriem...
un saldus sapņus visiem!
03.02.2020 23:02 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es domāju primāri par sevi, kāpēc man būtu jāziedojās priekš citiem?
06.02.2020 20:28 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
watchingandtalking @ 06.02.2020 10:30
Narcistiskais sēņu pīrādziņi brokastīs ēdi? ?
Tieši viss no rakstītā ir pretēji, izņemot par narcismu, bet arī ne tik izteikti kā aprakstīts. ?

Narcisists nav nepieciešams lai būtu izskatīgs. Narcisists var tā domāt par sevi. Ne visi izskatīgi cilvēki apzinās, ka viņi ir izskatīgi.
Galvenās narcisisma pazīmes ir tas ka cilvēks manipulē ar citiem. Citiem vārdiem doma ka gudrāks par pārējiem un spēle prata spēles, bieži vien tikai sava galvā. Citi cilvēki var pat nenojaust ka narcisists ar viņiem spēle prata spēles.
Jūsu gadījumā jums arī ir narcistiskas iezīmes, jo spēlējat ar mani prata spēles mēģinot mani pazemot un diskreditēt, sakot par mani kaut ko kas man nepiemīt un respektīvi nav patiesība.
Es neapvainojos, ja cilvēks par mani pateiks patiesību, jeb faktus, jo šādi man tiek iedota iespēja izlabot sevi.
Cilvēks ar psihiskiem traucējumiem uztvers faktus par sevi, ka uzbrukumu savai personībai.
watchingandtalking @ 06.02.2020 19:50
Oho kādam nav ko darīt un ir uzgājis ko minimums 5 gadus vecu, kad biju viena no pirmajām influencerēm LV, jo man deva produktus reklamēt savā blogā ( hā un es tur stāstu, ka nereklamēju ? kāda mele ??)
Ok bet par tēmu, cilvēks Nr. 4 tolaik bija mana mamma kas dzīvoja ar mums ? jā taisnība sieviete ?

Tas nav svarīgi, ka tā bija jūsu māte. Mēs arī nevaram pārbaudīt, ka tas ko jūs sākat šobrīd ir patiesība. Ne par jūsu vīru, ne par jūsu ģimeni. Jo pati atzinaties ka jūs sava bloga melojat, sakot ka nereklāmejat.
Līdz ar to tālāk spriest par jūsu ģimeni būs grūti. Bet par jums es varu droši pateikt ka esat narcisiste kas manipulē ar citiem cilvēkiem.
06.02.2020 20:15 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Hey, bet paldies par bloga atrašanu, biju totāli aizmirsusi par tāda eksistenci un interesanti tagad pārlasīt, un paskatīties cik jauna biju un galīgi savādāka kā tagad (pašai šķiet) ???
06.02.2020 19:58 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Shy @ 06.02.2020 18:45
Nobriedušais, vai Jūs būtu ārsts? ??

Atkal gribat diskreditēt mani? To jau varēja pēc maniem tekstiem saprast, ka formālas kvalifikācijas psihiatrijā man nav. Tomēr man ir gan bakaura, gan maģistra grāds sociālās zinātnēs cieši saistīta profesijā.
Diemžēl ne visas augstskolas ir tik labas ka Harvarda kur visticamāk pasniedz tas specifiskas zināšanas. Manā augstskola diemžēl tādas zināšanas nepāsniedza. Es to apguvu pašapmācības veidā, ka arī no savas dzīves pieredzes.
Mana profesija ir ļoti svarīgi mācēt noteikt cilvēka personīgas īpašības (lasiet ka psihiatriskas personības traucējumus) momentāni.
Faktiski man jābūt pat zinošakam un labākam nekā ĀRSTS psihiatrs.
Tā ka es tikai nesen sapratu ka to darīt, es šobrīd spēlējos ar šim zināšanām trenējoties uz “žurkām” ? Un šis forums man kā laboratorijas vide ar žurkām. Žurkas šajā kontekstā ir cilvēki ar psihiatriskiem personības traucējumiem. Jo reālajā dzīve var taču arī ieraut, ja izdarīsi kļūdu ? Šeit trenēties ir daudz drošāk. ?
06.02.2020 19:54 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Oho kādam nav ko darīt un ir uzgājis ko minimums 5 gadus vecu, kad biju viena no pirmajām influencerēm LV, jo man deva produktus reklamēt savā blogā ( hā un es tur stāstu, ka nereklamēju ? kāda mele ??)
Ok bet par tēmu, cilvēks Nr. 4 tolaik bija mana mamma kas dzīvoja ar mums ? jā taisnība sieviete ?
06.02.2020 19:50 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Nobriedušais, visdrīzāk, ne tāpat vien psihiskās slimības pārzin. Cerams, ka pats arī ārstējās...vai varbūt šie ieraksti palīdz pieņemt savu veselības stāvokli ?
06.02.2020 19:29 |
 
Reitings 59
Reģ: 17.01.2013
Nobriedušais, vai Jūs būtu ārsts? ??
06.02.2020 18:45 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

watchingandtalking teksts @ 06.02.2020 10:33

Un kas ir otrs bērns? Jūsu bloga ir rakstīts ka jūsu māja ir 4 cilvēki ?
https://watchingandtalking.wordpress.com/2014/08/12/esmu-sieviete-nevis-trauku-mazgataja/
“Mājās esam četri cilvēki”
Tātad otra ir meita?
Atkal manipulācija?
Nu re papildinu jūsu diagnozi. Jums arī ir narcistiskas personības traucējumi. Jo jūs ar manipulācijām mēģināt mani diskreditēt.
https://blogs.psychcentral.com/psychology-self/2017/09/narcissistic-projection/
Whenever a narcissistic person feels threatened, they will call you the things that they themselves are as or are afraid that others see them as. And then they will try to stalk you, slander you, or discredit you.
Un ja, jūs esat laimīga, jo jums tas ka viņš jūs krāpj neuztrauc. Līdz ar to jums viss liekas kārtībā :) Ar ko es jūs arī apsveicu :)
06.02.2020 18:13 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Shy @ 06.02.2020 10:08
Nobriedušais, manu prāt šī priekš tevis nebūs īstā diskusija! (Pārāk gudrs priekš mums sievišķiem) ?? tur jau tā lieta, ka man ar dzīves uztveri viss labi! Problēmas nemeklēju, citus nenolieku, tikai mēģinu saprast, kas Tev ir iekodis? Naids pret cilvēkiem vispārināti, varbūt tik ļoti vīlies sievietēs? Ja jau tik ļoti jāmeklē kautkādas sliktās iezīmes cilvēkos, kurus pat nepazīstim bet spried pēc teikumiem, kas izrauti no konteksta!
The king, Of cosmo! ???

Nu vo, atkal manipulācija.
Tur tā lieta. Kur es nolieku cilvēkus? Pateikt patiesību par cilvēku ir nolikt viņu? Tiešām? Tas nav nekāds izrauts kontekst, tā ir jūsu pilna atbilde saturoša tīri vienīgi manipulācijas.
Šobrīd jūs mēģināt mani diskreditēt.
Atkal griežamies pie teorijas:
https://blogs.psychcentral.com/psychology-self/2017/09/narcissistic-projection/
Calling you things that you are not
Narcissists often feel a need to compete with others since they are factually not that special and terribly insecure on top of it.
Whenever a narcissistic person feels threatened, they will call you the things that they themselves are as or are afraid that others see them as. And then they will try to stalk you, slander you, or discredit you. They will try to sabotage and destroy you. They will start a smear campaign and attempt character assassination. In their mind, frighteningly, you have become their mortal enemy.
They also have no problem doing all of it preemptively and calling it defense.
So if you privately call them out, set healthier boundaries, or end the relationship, they may be afraid that you can see their flaws, or that you will tell others what kind of person they are. Whether you do that or not is not important to them. Because in their mind the mere possibility of it is a good enough excuse to label you as an enemy. And because a narcissistic type of person has little or no empathy, they may imagine that you will behave as they would in these situations. If they would lie, or more likely are already lying, they will accuse you of lying.
A common narcissistic strategy is to play the victim. “You hurt me! Poor, poor me.” Instead of working through the issue with you or internally, they have no problem dragging others into it by lying and painting you as the perpetrator and themselves as the victim.
Vēl vajag diagnozi? ?
06.02.2020 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Niknais - esmu attiecībās. Beidzot esmu atradusi kādu, ar kuru pārrunāt sporta spēles, baudīt dažādas virtuves, aktīvi kopā pavadīt laiku. ?
bet turi acis un ausis vaļā, ne es viena tāda ar šādām interesēm. Lai izdodas!
06.02.2020 13:16 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
miiluuliite @ 06.02.2020 11:45
Piesaista labs humors, jebkāda veida aizraušanās ar sportu, un tas, lai mums ir kaut nedaudz kopīgas intereses. Ja viņam patīk jokot, eksperimentēt ar ēdienu (izmēģināt dažādas garšas), aktīvā atpūta, interesē NBA, NHL, lielais futbols - mums būs par ko parunāt.

Es brīva?
Viss atbilsts, + esmu maniaks uz sportu, tikai sports, sports, no rīta pamostos ja esmu palaidis garām kādu spēli, uzreiz sportacentrs.com, jaunumi, jaunumi.
Bieži skatos nakts NHL spēlēs ar latviešu līdzdalību.
Protams PČ hokeja, man vienmēr darbā ir atvaļinājums un tiek iekarota fanu telts.
Par sportu varu daudz runāt.
Par ēdieniem, patīk ļoti ekspirmentēt un gatavot mājas visādas garšas, nākotne sapnis ir savas restorāns!
06.02.2020 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Piesaista labs humors, jebkāda veida aizraušanās ar sportu, un tas, lai mums ir kaut nedaudz kopīgas intereses. Ja viņam patīk jokot, eksperimentēt ar ēdienu (izmēģināt dažādas garšas), aktīvā atpūta, interesē NBA, NHL, lielais futbols - mums būs par ko parunāt.
06.02.2020 11:45 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Nobriedušais @ 06.02.2020 09:24

Jūsu vīram visticamāk ir narcistikas personības traucējumi. Ļoti liela varbūtība, ka viņš jūs krāpj. Bet visticamāk jums ir vienalga, jo viņš dod jums to kas jums vajag. Jums ir atkarīgas personības traucējumi un ir vajadzīgi nepārtraukti apliecinājumi gan izskatam, gan jūsu iekarojamibai, gan palīdzība izvēlēties kleitas krasu. Ja jums ir bērni, tad tie visticamāk būs meitas. Jūsu virs dod jums visu kas jums ir vajadzīgs un visticamāk jūs esat laimīga, kaut gan jūs pati viņu dažreiz krāpjat ar citiem vīriešiem lai būtu apliecinājumi jūsu izskatam un iekarojamibai.
?

Nu un kādi tad ir mani personības traucējumi pēc tavām domām?
06.02.2020 10:50 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vispār pārlasot nesapratu loģiku, esmu laimiga, jo viņš mani krāpj un es viņu krāpju, wtf? ???
Aaa un mums ir puika ?
06.02.2020 10:33 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Narcistiskais sēņu pīrādziņi brokastīs ēdi? ?
Tieši viss no rakstītā ir pretēji, izņemot par narcismu, bet arī ne tik izteikti kā aprakstīts. ?
06.02.2020 10:30 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Daži komentāri ir tādi šizo,ka neomulīgi paliek ?
06.02.2020 10:09 |
 
Reitings 59
Reģ: 17.01.2013
Nobriedušais, manu prāt šī priekš tevis nebūs īstā diskusija! (Pārāk gudrs priekš mums sievišķiem) ?? tur jau tā lieta, ka man ar dzīves uztveri viss labi! Problēmas nemeklēju, citus nenolieku, tikai mēģinu saprast, kas Tev ir iekodis? Naids pret cilvēkiem vispārināti, varbūt tik ļoti vīlies sievietēs? Ja jau tik ļoti jāmeklē kautkādas sliktās iezīmes cilvēkos, kurus pat nepazīstim bet spried pēc teikumiem, kas izrauti no konteksta!
The king, Of cosmo! ???
06.02.2020 10:08 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
watchingandtalking @ 06.02.2020 08:34
Man patīk mans vīrs, izcila humora izjūta, mačo tips, intelekts bomba ( mana personīgā google). :)

Jūsu vīram visticamāk ir narcistikas personības traucējumi. Ļoti liela varbūtība, ka viņš jūs krāpj. Bet visticamāk jums ir vienalga, jo viņš dod jums to kas jums vajag. Jums ir atkarīgas personības traucējumi un ir vajadzīgi nepārtraukti apliecinājumi gan izskatam, gan jūsu iekarojamibai, gan palīdzība izvēlēties kleitas krasu. Ja jums ir bērni, tad tie visticamāk būs meitas. Jūsu virs dod jums visu kas jums ir vajadzīgs un visticamāk jūs esat laimīga, kaut gan jūs pati viņu dažreiz krāpjat ar citiem vīriešiem lai būtu apliecinājumi jūsu izskatam un iekarojamibai.
?
06.02.2020 09:24 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Shy @ 06.02.2020 08:30
Labrīt, Nobriedušais! Lasu tavus komentārus un domāju, vai Tu ar dzīvi esi apmierināts? Es protams, neapstrīdu ka esi zinošs, izglītots un tā, bet kāda velna pēc Tu tērē savu dārgo laiku, lai sieviešu forumā meklētu kašķi, un dižotos ar savām zināšanām? Tas tiešām liek aizdomāties, par Tavu vispārējo apmierinātību ar dzivi!

Jums laikam arī ir tā paranoidas personības traucējumi, jo jūs nepareizi interpretējat manas darbības. Respektīvi tā ir neloģiska, jeb iracionāla domāšana.
Es nedižojas ar savam zināšanām, bet vienkārši atnācu patrenēties atpazīt cilvēku psihiskus personības traucējumus. Tas ir tas pats kad jūs sev nopērkat kādu jaunu lupu krasu, kura jums ļoti patīk un jūs jau trīs mēnešus ar to spēlējaties un nevarat nomierinaties. Tāpat arī es, visu dzīvi meklēju atbildes par cilvēku tipiem un pēkšņi man viss palika skaidrs, ka nav nekādu cilvēku tipu ir personību psihiatriskie traucējumi.
Es tā arī uzrakstīju sev interesēs. Bet laikam jūs neņemat vērā šo mazo detaļu, kas atkal noved pie secinājuma par paranoidas personības traucējumiem. Ka arī jums laikam ir vairāk izteikti narcistiskie personības traucējumi. Jūsu teksta saredzu manipulāciju. It ka neuzbrūkat manai kompetencei, tomēr jums nepatīk apzinaties, ka kāds varētu būt gudrāks par jums šeit. Kaut gan jūs uzbrukat manai dzīves pieredzēj. Ka neesmu apmierināts ar to, mēģinot mani pazemot, kas raksturīgs narcisistam kurš spēlējas ar citiem prata spēles un lai pašam justos labāk pazemo citus ?
https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/narcissistic-personality-disorder/symptoms-causes/syc-20366662
Tas ir tas ko jūs tagad darāt:
Have an exaggerated sense of self-importance
Have a sense of entitlement and require constant, excessive admiration
Expect to be recognized as superior even without achievements that warrant it
Monopolize conversations and belittle or look down on people they perceive as inferior
Expect special favors and unquestioning compliance with their expectations
Respektīvi es nevis tērēju savu dārgu laiku, bet trenējos atpazīt civēku tipus momentāni, lai uzreiz zinātu ko sagaidīt no cilvēka. Ka viņš uzvedīsies un vai es varu ar viņu sadarboties un kāda veida. Pieņemsim vai pieņemt cilvēku algota darba vai ne. Šobrīd trenējoties ieguldu laiku sava nākotne :)
Ja kāds vēl grib saņemt bezmaksas diagnozi, varat droši man uzbrukt, un kamēr man būs interesanti es jums to noteikšu ?
06.02.2020 09:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man patīk mans vīrs, izcila humora izjūta, mačo tips, intelekts bomba ( mana personīgā google). :)
06.02.2020 08:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits