Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Idejas vakariņām.

 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Sveiciens gan tām, kuras virtuvē jūtas kā karalienes, gan tām, kuras, tāpat kā es, vēl tikai mēģina nepiededzināt visvienkāršākos ēdienus!
Pirms kāda laika nācās iziet no savas komforta zonas - pavisam vienkāršas, lētas maltītes, protams, neizpalika arī našķošanās kafejnīcās. Nu jau teju pus gadu aktīvi šiverējos pa virtuvi, eksperimentējot ar dažādu ēdienu pagatavošanu, bet ne vienmēr tas vainagojās ar izcilību!
Mājās ir vīrietis, kurš labprāt ēd gaļu (vēlams vistas), vārīti kartupeļi un zupas tam ir lielākais bieds!
Man ir tas pienākums vīrietim vēderu piepildīt vakariņu laikā, bet tām jābūt bagātīgām, jo par cik brokastis ir uz vīrieša pleciem, tajās lielākoties tiek ēsti dažādi draņķi un pusdienas darbā izpaliek. Vakariņās visbiežāk gatavoju frī kartupeļus, makaronus, plovu, šad tad uzcepu pelmeņus, mājās gatavoti burgeri laikam ir iecienītākais ēdiens!
Šī iemesla dēļ, vēršos pie Jums pēc ieteikumiem, kā vakariņas papildināt ar īpaši gardām maltītēm! Šoreiz mani ierobežo tas, ka mājās ir tikai katls un panna, tāpēc gardo ēdienu receptes, kas jāpagatavo cepeškrāsnī, šoreiz lai paliek kā Jūsu firmas noslēpums!
Iesakiet man, lūdzu, savas iecienītākās gaļas ēdienu receptes, no kurām tā vien gribas norīt mēli! Labprāt priecātos arī par jaunām, gardām burgeru receptēm un varbūt arī kādu "lētās maltītes" padomu! Varbūt varat ieteikt arī kādu interneta vietni, kur man kā iesācējam smelties dažādas idejas sātīgām vakariņām!
Paldies Jums par ieteikumiem! Lai visām izdevusies atlikusī nedēļas nogale!
05.01.2020 12:47 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Griķi ar malto gaļu+pupiņām, rīsi un vista karijā, pievienots saldais krējums (var pielikt šampinjonus klāt, Spilvas mērci), pasta ar bekonu un tomātiem savā sulā, pasta ar garnelēm saldā krējuma mērcē un sieru, tortiljas (iesaku vistai izmantot Santa Maria Fajita garšvielas) pārējais tīrā improvizācija- salātlapa, tomāts, sīpols, mērcīte utt.
Es šad tad paskatos receptes.lv,tur ir gan foto receptes, gan recepšu kolekcijas- ātri pagatavojamās, vegāniskās utt. Pasmeļos idejas un tad atliek vien eksperimentēt.
02.02.2020 22:28 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Rīsi vai griķi ar sēņu mērcīti- lēti un garšīgi. Vai rīsi ar pupiņām un tomātu mērci- arī lēti un diezgan sātīgi. Un arī vienkārši, jo pupiņas var izvārīt uzreiz vairāk un tad kādu daļu sasaldēt priekš pievienošanas nākošajām ēdienreizēm. Sanāk lētāk nekā pirkt pupiņu konservus, un vienkāršāk nekā katrai ēdienreizei atsevišķi stundām mērcēt un vārīt pupiņas. ?
02.02.2020 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
blacke @ 02.02.2020 01:12

Par tiem nagetiem, man patīk vistas vai tītara fileju vienkārši sagriezt gabaliņos, izritināt pa garšvielām un rīvmaizi, un sacept uz pannas, arī diezgan nice :)

Būs man arī jāizmēģina ?
02.02.2020 02:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
BekiLu @ 02.02.2020 01:00
Manam draugam top ēdiens ir wrapi - taisu pavisam vienkārši - apcepu pannā vistas filejas gabaliņus ar Santa Maria Fajita garšvielām, sagriežu svaigus gurķus, sarkano sīpolu, salātlapas vai Ķīnas kāpostu , salieku visu mazās bļodiņās, kā arī atveru vienu kukurūzas bundžu , dažreiz vēl sarīvēju sieru , sagriežu tomātus ( pēc garastāvokļa ) . Nu būtībā ir gaļa , tortiljas , dažādas piedevas un mērce ( es taisu pati , bet var izmantot veikalos nopērkamas ) , salieku mazās bļodiņās, draugs saliek ko grib un ēd . Ļoti patīk šāda ideja , jo iespējams mainīt sastāvdaļas , ielikt visus cik daudz vai maz gribas. Un galvenais vienkārši , diezgan atri un salīdzinoši lēti .
Kā arī dažāda veida karbonādes un ļoti garšo arī paštaisītie nageti - vistas fileju sagriež nelielos gabalos apviļā gasvielās , olā, oranžajā rīvmaizē (taču var izmantot arī parasto rīvmaizi) , un met eļļā cepties ( vienkārši katlā ieleju eļļu un cepu , nevajag pat friteri).

Par tiem nagetiem, man patīk vistas vai tītara fileju vienkārši sagriezt gabaliņos, izritināt pa garšvielām un rīvmaizi, un sacept uz pannas, arī diezgan nice :)
02.02.2020 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Manam draugam top ēdiens ir wrapi - taisu pavisam vienkārši - apcepu pannā vistas filejas gabaliņus ar Santa Maria Fajita garšvielām, sagriežu svaigus gurķus, sarkano sīpolu, salātlapas vai Ķīnas kāpostu , salieku visu mazās bļodiņās, kā arī atveru vienu kukurūzas bundžu , dažreiz vēl sarīvēju sieru , sagriežu tomātus ( pēc garastāvokļa ) . Nu būtībā ir gaļa , tortiljas , dažādas piedevas un mērce ( es taisu pati , bet var izmantot veikalos nopērkamas ) , salieku mazās bļodiņās, draugs saliek ko grib un ēd . Ļoti patīk šāda ideja , jo iespējams mainīt sastāvdaļas , ielikt visus cik daudz vai maz gribas. Un galvenais vienkārši , diezgan atri un salīdzinoši lēti .
Kā arī dažāda veida karbonādes un ļoti garšo arī paštaisītie nageti - vistas fileju sagriež nelielos gabalos apviļā gasvielās , olā, oranžajā rīvmaizē (taču var izmantot arī parasto rīvmaizi) , un met eļļā cepties ( vienkārši katlā ieleju eļļu un cepu , nevajag pat friteri).
02.02.2020 01:00 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mani ātrie un garšīgie varianti ir -
Makaroni ar rio mare tunci vai vistas fileju sajaukti ar saldo krējumu. Pavisam vienkārši,uzvāri makaronus, ja ar tunci, tad nolej no bundžas šķidrumu,tunci katlā pie gataviem makaroniem un to visu ar saldo krējumu, tāpat arī ja ar vistu, tikai vistiņu apcep uz pannas, pieliek gataviem makaroniem un samaisa ar saldo krējumu.
Vai maltās gaļas mērce kuru es saucu par wannabe boloņas mērci, apcepu malto gaļu,ar dažādām gaļas un ķiploku garšvielām, klāt pielieku mazliet tomātu pastu, adžiku un spilvas tomātu mērci gaļas ēdieniem, tajā tomātu merecē ir kukuruzā,pupiņas, tomāti, burkāni, sipoli un viss lielos gabalos, manam vīrietim ļoti garšo mana wannabe boloņas mērce.
Vēl viens no top ir sarīvēts kabacis, sarīvēts siers, milti,ola, garšvielas un tad cepu plācenīšus, bet sieru lieku ļoti daudz, dikti garšīgi.
Patīk arī kotletes cept, es cepu tā, ka jaucu malto gaļu ar olu, karoti miltu un karoti krējuma, garšvielas protams, tad cepu uz pannas smuki.
Vēl man ļoti patīk mājās uz pannas taisīt tortiljas, nopērku smērējamu krēmsieru ar zaļumiem, sasmērēju tortiljas pamatni, lieku salātlapas, vistas fileju, tomātiņu, sieru, garšvielas, fitaki sieru, ķiploku majonēzi, ieloku visu tortiljas maizē un uz mazas uguntiņas uz pannas apcepu - fantastiskiiii!!!
Ceru, ka kaut kas noderēs:)
05.01.2020 13:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!