Friziere apčakarēja vai nē?

 
Reitings 14
Reģ: 25.01.2020
Hei!
Pirms nedēļas biju pie frizieres Līga Luna un mani nepamet sajūta, ka no manis paprasīja pārāk lielu samaksu par sniegto pakalpojumu.
Nācu ar prasību nedaudz apgriezt galus un izbalināt šķipsnas. Pirms pus gada biju pie šīs meitenes un samaksāju 50€, taču šoreiz 100€!
Pati Līga jau kopš paša sākuma teica - kāpēc neteici, ka gribi balayage uz ko es neko neatbildēju, jo godīgi sakot neko daudz no tiem stiliem nesaprotu, ņemot vērā, ka prasu tieši to pašu, ko iepriekš, domāju, lai nu saka, ka balayage, ea jau nezinu, varbūt iepriekš bija tas pats. Kad meitene nosauca maksājamo summu, es apstulbu un neko nemaz arī nepajautāju, taču dienas gaitā aprunājoties ar dažādām personām, visas kā viena saka, ka tāda cena var būt tikai super stilīgā salonā un, ka šī cena ir vienkārši kosmoss. Un tas man lika justiea vēl stulbāk. Uzrakstīju meitenei IG, kāpēc tad šoreiz tik dārgi. Ļoti veiksmīgi izdzēstā sarakstē man paskaidro, ka balinātājs maksāja ~13€, tonējums x€, griezums x€ un pats balayage 40€. Prasīju ar ko tad atšķiras balayage no šķipsnu balināšanas, jo procesa bija tieši tāds pats kā iepriekš, tad nu uz šo man atbild, ka balayage ir pavisam citādāka tehnika... Tad nu vēlējos dzirdēt vēl papildus viedokļus, vai tiešām 100€ par prasīto ir ok?
25.01.2020 18:18 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
100€ priekš bayelage Rīgā nav nekāds kosmoss. Šķipsnu balināšana ir pavisam cita (daudz vienkāršāka tehnika) un laika ziņā arī atšķirība liela.
25.01.2020 18:32 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kāpēc uzreiz pirms dot naudu neko neteici?
Vai arī veicot pierakstu nepārrunājāt?
Cena ir riktīgs kosmoss.
25.01.2020 18:24 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Cik Tev pašai ir gari mati?
25.01.2020 18:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!