Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pagātne

 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Jūtu greizsirdību pret mīļotā pagātni. Nezinu, kā ar to cīnīties.
Loģiski, arī man tāda ir, bet nezinu, ko pasākt ar iekšējām sajūtām.
Iemeslu būt greizsirdīgai nav, un viss ir lieliski, bet tomēr
Kā pārliecināt sevi, ka tas ir un paliek pagātnē un nav vairs tam nozīmes kur un ar ko tika pavadīts laiks?
22.01.2020 23:30 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Nemeklē problēmas, kur to nav - katram ir sava pagātne. Dzīvo šodien un baudi mīlestību. :)
24.01.2020 21:17 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Nevēlos neko zināt par vīrieša pagātni ? Dievs pasarg jautat, vēl par savu būs jāstāsta ?
Kas bijis,bijis! Citās attiecībās bija citi cilvēki, citi apstākļi un notikumi. Ko var dot to analizēšana!?
24.01.2020 13:34 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tu būsi nākamais "sviests" viņa dzīvē!
Jebkuras attiecības un jebkuras šķiršanās, lai cik dārgi neizmaksātu, ir jāuztver kā pieredze. Nedrīkst runāt sliktu. Ja nav ko labu teikt, labāk ir nerunāt vispār.
Atceramies, ka jebkurās attiecībās mēs šo cilvēku esam izvēlējušies paši, paši mīlējuši un paši, cerams, tikuši mīlēti.
24.01.2020 13:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Mani vairāk uztrauc tas, vai bijušās un bijušie nesāks līst mūsu dzīvē kā kaut kādi pagātnes rēgi. Ļoti vēlos lai viss izdotos, tāpēc tādas domas

Līdīs tikai tad, ja Jūs paši to pieļausiet.
24.01.2020 11:26 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
sniegpulksteniite @ 24.01.2020 00:24
Emigrante
Viņš bijušajai dāvināja ziedus? Tev nedāvina, tikai ziedus, vai arī vispār nav nekādi citi uzmanības žesti? Uz randiņu kādreiz ved, dzimšanas dienās apsveic, smagu maisiņu palīdz aiznest, vakariņas kādreiz uztaisa, vai arī traukus nomazgā, salabo plauktiņu, ja Tu lūdz ?
Kas viņā ir labs, kas patīk?
Brunetee
Ko tādu uzzināji, ja tik grūti samierināties?
tur tā lieta, ka pilnīgi neko tādu. Ar prātu visu saprotu, emocijas kaut kā ārdās.
Vienkārši nolēmām būt atklāti, es pateicu, viņš pateica un viss. Kā jau viss attiecībās. Niansēs neieplūdām vienkārši konstatējām faktus
Bijušo diezgan nolika pie vietas un vienīgais, ko viņš man teica, ka esmu pirmā ar ko izjūt tādas jūtas. Ar bijušajām viņš tagad salīdzinot teica, ka pilnīgs sviests tas esot bijis .
Mani vairāk uztrauc tas, vai bijušās un bijušie nesāks līst mūsu dzīvē kā kaut kādi pagātnes rēgi. Ļoti vēlos lai viss izdotos, tāpēc tādas domas
24.01.2020 11:20 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Brunetee @ 22.01.2020 23:30
Jūtu greizsirdību pret mīļotā pagātni. Nezinu, kā ar to cīnīties.
Loģiski, arī man tāda ir, bet nezinu, ko pasākt ar iekšējām sajūtām.
Iemeslu būt greizsirdīgai nav, un viss ir lieliski, bet tomēr
Kā pārliecināt sevi, ka tas ir un paliek pagātnē un nav vairs tam nozīmes kur un ar ko tika pavadīts laiks?

Nav tā, ka es tikai slikto redzētu. Degvielu mašīnā ielej, vīnu nopērk ? plauktiņus labo bez prasīšanas. Bet droši vien tieši tās sievišķīgās nianses ir tās, kuras pietrūkst. Tādēļ es, pati priekš sevis, esmu sapratusi, ka grozi kā gribi, katras attiecības ir citādākas, un tas, kas bijis ar vienu cilvēku, var nebūt ar otru cilvēku. Piemēram, es bijušajās attiecībās bieži gāju uz teātri, man puisis bija vairāk “jādzenā”, lai kaut kas tiktu izdarīts, bija vairāk dāvanu, bet bija mazāk apskāvienu utt.
Tā ir, katrs cilvēks ir citādāks, tādēļ arī katras attiecības ir citādākas.
24.01.2020 02:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Emigrante
Viņš bijušajai dāvināja ziedus? Tev nedāvina, tikai ziedus, vai arī vispār nav nekādi citi uzmanības žesti? Uz randiņu kādreiz ved, dzimšanas dienās apsveic, smagu maisiņu palīdz aiznest, vakariņas kādreiz uztaisa, vai arī traukus nomazgā, salabo plauktiņu, ja Tu lūdz ?
Kas viņā ir labs, kas patīk?
Brunetee
Ko tādu uzzināji, ja tik grūti samierināties?
24.01.2020 00:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nejūtu nekādu greisirdību. Esmu labāka par viņa bijušo. Pagātne paliek pagātnē.
24.01.2020 00:16 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Taisnība - mēs par daudz domājam un viņiem pat nav ne mazākās nojausmas, kas mūsu galvās notiek.
Man atkal ļoti patīk dzirdēt, ko sliktu par bijušo!
Un nemaz nenosodiet, neticu, ka ir kāda sieviete, kas par to nepriecājas!
23.01.2020 23:25 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man ir tieši tas pats, nu jau kopā esam 1,5 gadus, bet joprojām esmu bieži greizsirdiga un iezogas domas galva, nez ka vins šajā situācija izturējās pret savu bijušo, vai vins viņai arī tā teica, vai arī bija tāda attieksme. Ar laiku viss samazinās un mēs sievietes esam stulbas, jo par daudz domājam un uztaisam problēmas tur kur tam nevajag but. Pati cīnos ar sevi un savu galvu. ?
23.01.2020 22:17 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Cik interesanti, es laikam, tad esmu dīvaina, jo man ir tieši otrādāk :D
Es visu gribēju zināt par viņa pagātni, par bijušo meiteni, kādas viņiem bija attiecības, kāpēc izšķīrās, kādas vispār meitenes bija iepriekš, jā arī esmu jautājusi šo to par sexa tēmām ar iepriekšējām partnerēm. Un tad, kad viņš man to stāsta, tad man ir nevis greizsirdība, bet viņš man liekas vēl iekārojamāks, zinot, cik ļoti daudzām viņš ir paticis un tagad viņš ir tikai mans.
23.01.2020 20:21 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Zinu, ka mans komentārs nekādu lielo atbalstu nedos, bet man personīgi šāda sajūta ir vairāk nekā pus gadu.
Es pazinu viņa bijušo draudzeni, tādēļ nespēju pieņemt un sagremot to, ka man ziedus nedāvina, ka neizsaka komplimentus tik bieži kā gribētos.. pat liekas, ka nesamīļos jau tāpat kā viņu. Un viņš jau nezina, ka es zinu daudzus sīkumus par viņa attiecībām ar bijušo draudzeni, un ka mūsu attiecības ir pavisam savādākas. Taču tas brīžiem šausmīgi grauž un liek domāt, ka es vispār neesmu svarīga vai “neesmu tik pietiekama”, lai man kaut puķīti uzdāvinātu.
Šādi visādi barojot sevi ar dažādām domām var nodarīt tikai pāri, jo sarunas laikā var pasprukt dažādas dzēlīgas frāzes, kuras visu tikai pasliktinās, tādēļ, ka sievietes dabā nereti ir zāģēt zaru uz kura pašai jāsēž.
Man, piemēram, būtu neizsakāmi vieglāk, ja es šo visu nezinātu. Man nebūtu par ko domāt un nebūtu tik daudz vīna izdzerts ? tādēļ dažreiz labāk neko nestāstīt par savām bijušajām attiecībām, un, ja teikt, tad teikt tikai “ nu jā, bijām kopā .. gadus un izšķīrāmies. Nu ko tur daudz teikt - katrs izdomājām iet savu ceļu. Tā gadās”
Lai arī cik ļoti gribētos uzzināt, kas un kā, un kāpēc, labāk nevajag.. domāju, ka labāk gulēsi, ja nezināsi, piemēram, ka krāpis bijušo, vai mānījis.. nespēsi mierīgi pasēdēt mājās viena, neceļot paniku, kur viņš ir.
Bet pēc tam, kad būsiet jau viens ar otru apraduši un zināsiet, cik karotes cukura vajag pielikt otra tējā, tad arī pastāstīsiet kaut ko sīkāk. Tad vairs nebūs tik sāpīga tā pagātne.
Tagad atliek tikai vairāk neko nejautāt un tikt galā ar to, ko jau zini.
23.01.2020 18:43 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Nē. Tagad no tā nekas nav. Kā jau visiem-randiņi, tikšanās, meitenes, attiecības, kopīgs laiks.
Nevaru saņemties pieņemt to, ka tā ir pagātne un tam vairs nav nozīmes tāpat kā man.
23.01.2020 10:36 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Domāju, ka tikai laiks visas sajūtas sakārtos pa plauktiņiem.
Bet, kas ir tas no pagātnes, kas dara traku, vai viņa pagātne ir kaut kā arī tagad klātesoša?
23.01.2020 00:13 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Var teikt tikai šo mēnesi.
Jā, vienkārši jūku prātā. Uzticos un pieņemu, bet ir brīži, kad vienkārši traka palieku.
22.01.2020 23:39 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Cik ilgi esat attiecībās?
Man arī no sākuma tā bija, juku vai prātā, bet ar laiku vienkārši pārgāja, jo iepazinu, sapratu, ka varu uzticēties, un bijusī viņam pilnīgi neko nenozīmē.
22.01.2020 23:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!