Kādi vīrieši dominē mūsu sabiedrībā?

 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
Sveiki!
Pacelšu tēmu kura mani ieinteresēja.
Jautājums vairāk laikam meitenēm par puišiem kuriem ir 20gadi un vairāk.
Pēc Jūsu personīgās pieredzes vairums vīriešu uzsākot kaut kādu kontaktu ar Jums ir kādi?
Labie zēni kuri nāk pretī ar visu savu lielo sirdi un grib ļoti iegūt Jūsu uzmanību, vai tomēr sliktie zēni "alfa tēviņi" kuri Jums ir jāiekaro?
Ja skatās ārzemju pickup kursus (par sieviešu savaldzināšanu), tad pilnīgi visos tajos kursos dominē uzskats, ka tomēr ir tā, ka vairums sabiedrībā ir labie zēni, kas protams neesot efektīvi, līdz ar to apmāca tādu attiecību modeli pret meitenēm, kur vīrietis ir alfa un meitenei viņš ir jāiekaro.
Bet neņemiet par piemēru tikai tos vīriešus kuri Jums patīk. Paskatieties uz pilnīgi visiem vīriešiem kopā no Jūsu pieredzes. Kādi īsti dominē?
Paldies par komentāriem!
17.01.2020 09:52 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
eergle @ 17.01.2020 12:13
Jūs te laikam nesaprotat īsti manu jautājumu. Varbūt pati nepareizi uzrakstīju.
Ok, pajautāšu vienkāršāk.
Pēc Jūsu pieredzes, kādu vīriešu ir vairāk. Labie, vai tomēr badboys?

badboys ir vairāk... bet varbūt ne tevis aprakstītie... bet vienkārsi tādi, kas izliekas, nemāk eementāri rūpēties vai vispār ir izmantotāji un materiālisti. Bet nav tāda sadaljuma 50/50 ... jo katrs savā ziņā (vai mērā) ir labs un slikts... tikai jautājums cik lielā mērā
17.01.2020 13:58 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Redpill @ 17.01.2020 12:16
Ja tu esi pieradusi ka tev netrūkst uzmanības no pretējā dzimuma un visi tev skrien pakaļ, bet ir 1 super čalis kas ir izskatīgāks/labāks/veiksmīgāks par visiem pārējiem, bet viņš tev nepievērš uzmanību un neskrien pakaļ?! Nav tā ka tieši to sievietes vēlās (ko nevar dabūt tik viegli)

es kā sieviete vēlos to, kas dara mani laimīgu. Un skriešana kādam pakaļ? Vienmēr ir pievērsis uzmanību pretējais dzimums un vispār to ne par ko neuzskatu. Esmu satikusi kaudzi kluso, akurāto tipu un veselu kaudzi izlecēju. Klusie man nepatīk nevis tāpēc ka būtu klusi un pieklājīgi, tieši pretēji man tas pat ļoti patīk... bet tas kāpēc man viņi nepatīk ir nespēja sasniegt neko, vēlme visiem būt labam, godīguma un taisnīguma izjūta... vēlme palīdzēt utt ... nu kam man tāds kas nevis man māju sakārto un ēst uztaisa... bet redziet savam draugam palīdz pārvaties, nevis man nopērk dāvanu, bet ziedo ugunsgrēkā cietušajiem utt .. un tā visu laiku... un tad man ir jābūt tai stiprajai... burtiski vīrietim kas uztur attieciecības visu var utt. Tevis nosaukto grieķu algabēta burtu Alfa... a kāds sakars vispār ir trakiem vijiboniem, kam ir nepamatoti augsts pašvērtējums ar burtu Alfa ... un kā vispār tādu radījumu par Alfa var nosaukt .. un kaut kāds murgs... jā LV tādu ir vesela kaudze ....bet tādas šausmas pamanu uzreiz un nekādu iespaidu uz mani tas galīgi neatstāj pat ja puisis ir harizmātisks un labi izskatās ( un vairmums nemaz nav :D)... redzu cauri .. tādi vai nu tēlo... vai vienkārši iz sieviešu uzmanības izlutināti ... ļoti nepatīk šadi tipiņi un vinu izgājieni....
17.01.2020 13:55 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ja tu esi pieradusi ka tev netrūkst uzmanības no pretējā dzimuma un visi tev skrien pakaļ, bet ir 1 super čalis kas ir izskatīgāks/labāks/veiksmīgāks par visiem pārējiem, bet viņš tev nepievērš uzmanību un neskrien pakaļ?! Nav tā ka tieši to sievietes vēlās (ko nevar dabūt tik viegli)
17.01.2020 12:16 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
Jūs te laikam nesaprotat īsti manu jautājumu. Varbūt pati nepareizi uzrakstīju.
Ok, pajautāšu vienkāršāk.
Pēc Jūsu pieredzes, kādu vīriešu ir vairāk. Labie, vai tomēr badboys?
17.01.2020 12:13 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Mani uzskati līdzīgi kā Sniegpulkstenītei. Es nekad neesmu gājusi un iekarojusi vīrieti, pat arī ne spērusi soli pirmā, tai pat laikā par uzmanības trūkumu no pretējā dzimuma man nekad nav bijis jasūdzas. Ir jau bijis tā, ka kāds puisis/vīrietis šķiet simpātisks, un ar to arī viss beidzies. Varbūt, ja būtu gājusi un viņam to izrādījusi, kaut kas arī būtu izveidojies, kas zin. Bet mani tas neuztrauc, jo tādi kautrīgie tāpat nav manā gaumē. Patīk vīrieši, kuri zina ko grib un nebaidās to pateikt. Vados pēc vecmodīgiem uzskatiem, ka vīrieši ir iekarotāji, bet sieviete izvēlas savās acīs spēcīgāko un veiksmīgāko, kuram ļaus sevi iekarot.
Tomēr pieļauju, ja ilgstoši būtu vientuļa un neizdotos nevienu sastapt, kā arī kanti sistu vieni vienīgi idioti, tad, iespējams, pārdomātu savus uzskatus un mēģinātu soli spert pirmā, jo visticamāk sāktu uzskatīt, ka mana nostāja nav pareiza (no sērijas "ir tak 21. gadsimts, dzimumu līdztiesība, nav vairs bruņinieku laiki, citas arī tā dara" utml).
Nez, man liekas tas vīriešu sadalījums ir 50/50.
17.01.2020 12:09 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Man jau liekas, ka 2 kastītes ir pārāk vispārīgs grupējums.
17.01.2020 12:04 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
Jupiter, tikai pēc Tavas pieredzes. Un nevis 3 kastītēs, bet divās :)
17.01.2020 10:09 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
nezinu, neesmu visus izmēģinājusi ? Tiešām vajag salikt visus vīriešus 3 kastītēs?
17.01.2020 10:07 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
Jautājums bija cits.
17.01.2020 10:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kāpēc gan man būtu kādam jāskrien pakaļ? Es labāk jūtos, ja mani iekaro. Ja paskatās apkārt uz citām, kuras skrien pakaļ, tad nejūtas viņas laimīgās, patiesi mīlētas.
17.01.2020 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits