Kāzas

 
Reitings 6
Reģ: 16.01.2020
Sveikas! Šobrīd jūtos pilnīgi salauzta un galīgi nezinu, ko darīt.
Man ir 23, manam draugam 26. Mēs jau divus gadus dzīvojam kopā un viss attiecībās ir superīgi. Es ļoti stipri viņu mīlu, zinu, ka viņš mani arī mīl. Kad uzsākām kopdzīvi un runājām par t, kādu mēs redzam savu nākotni, abi zinājām, ka kādreiz vēlaimies kāzas un bērnus. Abi runājām, ka vēlamies kādu dienu veidot ģimeni. Bet laikam lielākā problēma bija tas, ka neesam precizējuši konkrētu vecumu, kad tas ietilpst plānos.
Tā nu mēs jau divus gadus esam nodzīvojuši. Un jau kādu laiku es sāku arvien vairāk un vairāk domāt par to, ka es jau lēnām gaidu bildinājumu no drauga puses. Varbūt ne gluži šobrīd, bet tuvāko pāris gadu laikā. Tad nu lūk, pēdējā laikā gandrīz visi mūsu draugi precās un šodien es izlēmu pacelt šo tēmu, un konkrēti pajautāt, kad viņš īsti domā mani bildināt un kā viņš uz to skatās.
Viņa atbilde mani maksimāli šokēja un neko citu kā tikai raudāt es šobrīd nevaru. Viņš pateica, ka ļoti stipri mani mīl. Taču viņš uzskata, ka dzīvē viss jāsasniedz un tikai pēc kādiem 10 kopdzīves gadiem var skatīties uz kāzu pusi. Un ātrāk, ka pēc 10 gadiem viņš noteikti neko tādu nedarīs. Šobrīd es jūtos vienkārši salauzta. Liekas, ka viss tas, par ko es vienmēr esmu sapņojusi, ko es vienmēr esmu gribējusi un gaidījusi, vienkārši sabruka. Es ļoti labi apzinos, ka tas bija jāprecizē un jāizrunā jau krietni ātrāk, bet tagad galīgi nezinu, ko darīt. Es viņu tiešām no visas sirds ļoti stipri mīlu un jūtos arī ļoti mīlēta, bet ko man darīt? Es negribu tāpēc šķirties un pamest šo cilvēku. Taču kāzas man vienmēr bija ļoti ļoti svarīgas
16.01.2020 22:00 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Negruzies,saule :)
Ja cilvèks mìl tad var nodzìvot kopà arì neprecèti..un bieżi vien pat laimìgàk nekà laullībà.
Kàzas ir lieli izdevumi(atkarībà cik pasakainas kàzas vèlies).
Lielas kàzas drìzàk sagàdà stresu un reàli nenotiek kà filmàs un pasakàs.
Es personìgi dodu priekšroku sarakstìties un pèctam ar vìru aizceļot atpùsties uz kàdu salu. Tas bùtu lètàk nekà sarìkot sapņu kàzas. Un tas pat būtu vèrtìgàk. Bèrniņš atnàks tad kad bùs ìstais laiks.
Un puebalsoju kristianai-Puisis bildinàs tevi kad bùs gatavs. Pa 10gadi viss var mainìties..Gada laikà jau dzìve var izmainìties,kur bu vèl 10 gadi...
NEĶER KREŅĶI...VISS BÙS LABI :)
16.01.2020 22:48 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Pastāsti sīkāk kas tur tajās kāzās tāds ir, par ko tu nereāli sapņo?
Man tas pasākums licies drausmīgi garlaicīgs, ar tipisko pieēšanos/piedzeršanos - kas man galīgi neinterisē...
+ Kaut kādas tizlas spēles/paražas
+ baznīca ar nenormāli svarīgo "dzīvosi kopā līdz nāve mūs šķirs" pilnīgs bezsakars...
Utml.
16.01.2020 22:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tavs draugs ir gudrs, neķer krenķi :)
Manā skatijumā precēties galīgi vairs nav moderni, pilnīgi noiets etaps, kāzas - zemē izmests laiks un nauda.
Precēšanās pilnīgi neko negarantē mūsdienās, bezjēdzīgs pasākums.
Jo īpaši ja nav bērnu*
Ja tomēr izdomāsiet taisīt sīkos, tad rēķinies ka pastāv vairāk kā 50% iespēja ka audzināsi bērnu viena pati, būsi kārtējā vietuļā māte ar piekabi..
16.01.2020 22:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Bērnus arī gribēs pēc 10gadiem? Gaidīsi līdz 33 gadiem? Paies 10gadi un vai viņš patiešām gribēs kāzās ,bērnus? 23gadi nav laiks, kad ļoti būtu jāsteidzas ar kāzām , bērniem, tad 10gadus es noteikti negaidītu. Tomēr jāsakrīt pārim kopīgiem mērķiem.
16.01.2020 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 2556
Reģ: 21.06.2011
Nestreb karstu!
Domas mainās, kad blakus ir īstais cilvēks. Un es ticu, ka spēsiet iziet un kompromisu. Vai viņš zin, cik tev tas ir svarīgi?
Vai tev ir iekrājumi, lai rīkotu kāzas? ☺️
16.01.2020 22:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!