Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 283
Reģ: 03.11.2019
Mīļās sirdis, tak nevienam Bez tabu un VIDam neinteresē kaut kāda vietējā lupatu tirgotāja par kuru sacepušās pāris meitenes. :D Es, protams, neko no visa šī neatbilstu un esmu savu viedokli izteikusi, bet nu būsim tak reālas
15.01.2020 20:26 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Demakina jau tāda pati, tās lūpas...?
15.01.2020 18:01 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Izskatās, ka jaunajam veikalam iet diezgan gausi. Te tev nu bija lielā iepirkšanās. Agrāk visām likās nez kāpēc kaut kas īpašs, laikam, jo showrooms, a tagad ieejot veikalā, sarata, ka nekā tur nav. Lupatu tur vēl mazāk kā iepriekš, toties ir vairāk kaktu, kur taisīt cmukas bildītes.❤️
15.01.2020 16:48 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Tpc tas kas ir andele mandele - puse vismaz noteikti nav pirkts caur Didrihsones rokam.
15.01.2020 13:36 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Tiara - tieshi ta. Nav jauztver burtiski Butterfly birka, bet andele noteikti atzime, ka Butterfly zimols. Uzliek mazaku cenu un aidaa, perk loti labi. Pieliek vel no Butterfly fotosesijas bildes, beigas meitene no malas nopelna uz Didrihsones rekina par minimalam izmaksam.
15.01.2020 13:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.01.2020
Reiz gribēju tauriņā nopirkt mākslīgo kažociņu par kaut kur ap 60 eiro, bet pārdomāju, tagad skatoties uz komentāriem vispār nekādas velmes nav pirkt kaut ko. Tas pats arī ar džemperīšiem un kleitam, var tādus pati atrast lētāk?
15.01.2020 13:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Reku tā, kas tos bodijus pārdeva, baigi slikti man tie screeni, bet nu tie nebija Butterfly bodiji, es pajautāju Elīnai :D
https://failiem.lv/u/qhvmejgm#/
15.01.2020 11:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tiara @ 15.01.2020 11:15
Paldies! Riktīgi rēcīgi - baigais fashion un luxury veikals ????

Tai meitenei tā rozā kleita un labākās bikses ļoti ilgi stāvēja, pieļauju, ka iztirgoja vairāk nekā ir atsauksmes.
O jā, mazajām liekas tik ļoti stilīgi, ja gatavas pirkt jebko, ka andelē tiek uzdots par Butterfly.
15.01.2020 11:19 |
 
Reitings 2
Reģ: 30.10.2019
Artemis @ 14.01.2020 23:30

Es intereses pēc sekoju līdzi diskusijai un tad ievēroju šo komentāru, kuru izlasot nenocietos un veicu mazu “izpēti”. Šo “izpēti” veicu, jo strādāju IT jomā ?
Vārdsakot - šis komentārs 99.99% pieder Elīnai (pieļauju vēl iespēju ka Naurim).
Līdz šim man nebija vēlmes iesaistīties diskusijā, jo daži komentāri pret šiem cilvēkiem bija pārāk deep - respektīvi, pārāk aizvainojoši un personīgi, taču visādi citādi diskusija man šķita jautra un vienmēr arī bija par ko pasmieties lasot Jūsu novērojumus un iečekojot Elīnas “izpaušanos” ?? Taču šis komentārs mani līdz galam pārliecināja to, kāda liekulība, izlikšanās un FAKE dzīve tiek atrādīta internetam.
Jebkurā gadījumā mans ir žēl, ka internets tiek pārpludināts ar šo FAKE dzīvi, pārspīlēto izmālēšanos un “fancy” lifestyle izrādīšanu tur, kur nekā “fancy” nemaz nav. Man žēl, ka šīs meitenes mērķauditorija/sekotāji lielākoties ir jaunas meitenes, kurām tas viss liekas “wow” un “must have”. Vēl man ir žēl, ka tik dabīgi skaista meitene (salīdzināju bildes - kompliments Elīnai kad viņa vēl bija dabīgi skaista) sevi ir izķēmojusi ar FAKE matiem, FAKE skropstām, FAKE nagiem, FAKE lūpām utt. Par plastisko, ja tāda arī ir bijusi - whatever, katram ir savi iemesli to veikt utt.
Mans novēlējums - neiet ar ļaunu pret ļaunu. Šis komentārs parādīja pretīgu žulti, kas nu nemaz nepiedien “ticīgiem” cilvēkiem. Tauriņ - esi dabiska un cilvēki Tev sekos vairāk nekā šobrīd. Nekas nespēj iedvesmot cilvēkus vairāk par dabiskumu - un es nedomāju atteikšanos no kosmētikas pavisam.

Smiekli nāk, šeit ir forums, kur katra var būt tas kas vēlas- tad viena bija VID darbiniece, tad vēl bija Elīnas paziņas un ka vēl ne, un tagad vēl IT jomā strādājoša persona un spēj pēc komentāra "izpētīt" autoru, hmm interesanti, laikam piestrādā par FIB aģenti ?
15.01.2020 11:19 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Paldies! Riktīgi rēcīgi - baigais fashion un luxury veikals ????
15.01.2020 11:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ui, bilde 2x pievienojās, bet nu šī meitene vairākos eksemplāros pārdod šo to ik pa laikam.
Ir vēl viena, kas bodijus uzdod par it kā Butterfly drēbēm, bet tādi bodiji nekad nav bijuši tur, kaut kur jābūt screeniem, tas pirms kāda laika bija, pameklešu. Bet ir tādi, kam tas Butterfly liekas kaut kas amazing.
15.01.2020 11:09 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tiara @ 15.01.2020 10:30
blacke, atsūti, lūdzu! Tas, ka tirgo poļu lupatas, tas jau skaidrs un noteikti tā ir. Es tikai domāju, ka noteikti nešuj Butterfly birkas klāt. Tas būtu dīvaini, un ne jau Butterfly birkas dēļ kāda uzreiz skries to kleitu pirkt. Vispār tā jau pilnas malas ar tām Didras lupatām - gan FB, gan atverskapi, gan andele ?

Viņai vienām biksēm bildē ir birka, man kleitu atsūtīja bez birkas, atdevu masīcai, jo izskatījos kā maisā. Šobrīd viņai sludinājumi izņemti, bet tās 'labākās bikses' stāvēja pārdošanā, lai gan pēc atsauksmēm jau nopirkts.
https://www.andelemandele.lv/taurenitiss
" rel="nofollow" target="_blank">http://
15.01.2020 11:07 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
blacke, atsūti, lūdzu! Tas, ka tirgo poļu lupatas, tas jau skaidrs un noteikti tā ir. Es tikai domāju, ka noteikti nešuj Butterfly birkas klāt. Tas būtu dīvaini, un ne jau Butterfly birkas dēļ kāda uzreiz skries to kleitu pirkt. Vispār tā jau pilnas malas ar tām Didras lupatām - gan FB, gan atverskapi, gan andele ?
15.01.2020 10:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiki007 @ 15.01.2020 10:04
Es nesaprotu šo cepienu. Latvijā katrs trešais uzņēmējs ir negodīgs pret valsti. Ir vesela rinda ar veikaliem ar nekvalitatīvām drēbem un sliktu apkalpošanu, hm,newjorker, visi šitie cropp un meta. Ar ko Didrihsone atšķirās?
Nu,lai pumpē sev lūpas,krūtis,kas tieši Jums traucē!? Esmu viņu redzējusi dzīvē(Spicē), jā,izskatās viņa mākslīga un Nauris arī izskatās...nu te ir komentāri par to ?
Un? Taču ir ziņots Vid,bez tabu utt, acīmredzot nav tas viņu bizness tik nelegāls kā Jūs mēģinat pataisīt!
Un tie komentāri par to,ka te Elīna komentē...nu bļ*, pirms kāda laika par mani arī teica,ka esmu Elīna. Lasīju un domāju-reāli šizo. Labi,ka Montas suns vēl te neraksta...

Man jau liekas, ka cepās kaut kādas jaunās foruma dalībnieces, jo par to, ka LV tādu praksi piekopj katrs trešais ir rakstīts un izrunāts jau pašās sākuma lapās kaut kur arī.
Visi mesh un vivishop utt, same shit. Tirgus un titāniks, katrs mazpilsētas mazais apģērbu veikaliņš ir tieši tas pats.
Šaubos, ka kāds ir tiešām ziņojis vid, bez tabu cik zinu pateica, ka netaisīs sižetu ja vien kāda nerunās kameras priekšā.
Arī ja vid ir ziņots, viņiem tak lielākas problēmas par ko uztraukties.
15.01.2020 10:23 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Būtu nu Dida grīdu izslaucijusi pirms filmējusi storijus, visa piebirusi ar puķu lapām, tās kūkas arī jau no sestdienas stāv, hmm interesanti.?
15.01.2020 10:21 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Kiki007 @ 15.01.2020 10:04
Es nesaprotu šo cepienu. Latvijā katrs trešais uzņēmējs ir negodīgs pret valsti. Ir vesela rinda ar veikaliem ar nekvalitatīvām drēbem un sliktu apkalpošanu, hm,newjorker, visi šitie cropp un meta. Ar ko Didrihsone atšķirās?
Nu,lai pumpē sev lūpas,krūtis,kas tieši Jums traucē!? Esmu viņu redzējusi dzīvē(Spicē), jā,izskatās viņa mākslīga un Nauris arī izskatās...nu te ir komentāri par to ?
Un? Taču ir ziņots Vid,bez tabu utt, acīmredzot nav tas viņu bizness tik nelegāls kā Jūs mēģinat pataisīt!
Un tie komentāri par to,ka te Elīna komentē...nu bļ*, pirms kāda laika par mani arī teica,ka esmu Elīna. Lasīju un domāju-reāli šizo. Labi,ka Montas suns vēl te neraksta...

Nu salīdzināji H&M ar taurenīti. ??
Šie nosauktie veikali maksā nodokļus un dod čekus. Kā arī var apmainīt preci vai atgriezt, ja nav kaut kas tā, Tevi nenobloķē un neapkrāpj.
Šeit ir runa par Elīnas attieksmi pret klientiem. ?‍♀️
15.01.2020 10:20 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es nesaprotu šo cepienu. Latvijā katrs trešais uzņēmējs ir negodīgs pret valsti. Ir vesela rinda ar veikaliem ar nekvalitatīvām drēbem un sliktu apkalpošanu, hm,newjorker, visi šitie cropp un meta. Ar ko Didrihsone atšķirās?
Nu,lai pumpē sev lūpas,krūtis,kas tieši Jums traucē!? Esmu viņu redzējusi dzīvē(Spicē), jā,izskatās viņa mākslīga un Nauris arī izskatās...nu te ir komentāri par to ?
Un? Taču ir ziņots Vid,bez tabu utt, acīmredzot nav tas viņu bizness tik nelegāls kā Jūs mēģinat pataisīt!
Un tie komentāri par to,ka te Elīna komentē...nu bļ*, pirms kāda laika par mani arī teica,ka esmu Elīna. Lasīju un domāju-reāli šizo. Labi,ka Montas suns vēl te neraksta...
15.01.2020 10:04 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tiara @ 15.01.2020 09:30
Jā, noteikti - kāda vēl andelē šuj poļu lupatām butterfly birkas ?

Tā tiešām ir, varu vismaz vienu tādu profilu nosūtīt privāti. Netirgo ar birku, lai gan bildes dažam drēbēm bija birka. Ea nopirku kleitu, par kuru pēc tam vel citas meitenes atstāja atsauksmi, tāpat ari ar biksēm tai profilā, vairakas atsauksmes par vienām biksēm. Tatad pārdots vairākam, vairakas preces.
15.01.2020 09:35 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Tiara @ 15.01.2020 09:30
Jā, noteikti - kāda vēl andelē šuj poļu lupatām butterfly birkas ?

Haha. ? datorā raksta un printē laukā ?
15.01.2020 09:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Jā, noteikti - kāda vēl andelē šuj poļu lupatām butterfly birkas ?
15.01.2020 09:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits