Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tiara @ 15.01.2020 10:30
blacke, atsūti, lūdzu! Tas, ka tirgo poļu lupatas, tas jau skaidrs un noteikti tā ir. Es tikai domāju, ka noteikti nešuj Butterfly birkas klāt. Tas būtu dīvaini, un ne jau Butterfly birkas dēļ kāda uzreiz skries to kleitu pirkt. Vispār tā jau pilnas malas ar tām Didras lupatām - gan FB, gan atverskapi, gan andele ?

Viņai vienām biksēm bildē ir birka, man kleitu atsūtīja bez birkas, atdevu masīcai, jo izskatījos kā maisā. Šobrīd viņai sludinājumi izņemti, bet tās 'labākās bikses' stāvēja pārdošanā, lai gan pēc atsauksmēm jau nopirkts.
https://www.andelemandele.lv/taurenitiss
" rel="nofollow" target="_blank">http://
15.01.2020 11:07 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
blacke, atsūti, lūdzu! Tas, ka tirgo poļu lupatas, tas jau skaidrs un noteikti tā ir. Es tikai domāju, ka noteikti nešuj Butterfly birkas klāt. Tas būtu dīvaini, un ne jau Butterfly birkas dēļ kāda uzreiz skries to kleitu pirkt. Vispār tā jau pilnas malas ar tām Didras lupatām - gan FB, gan atverskapi, gan andele ?
15.01.2020 10:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiki007 @ 15.01.2020 10:04
Es nesaprotu šo cepienu. Latvijā katrs trešais uzņēmējs ir negodīgs pret valsti. Ir vesela rinda ar veikaliem ar nekvalitatīvām drēbem un sliktu apkalpošanu, hm,newjorker, visi šitie cropp un meta. Ar ko Didrihsone atšķirās?
Nu,lai pumpē sev lūpas,krūtis,kas tieši Jums traucē!? Esmu viņu redzējusi dzīvē(Spicē), jā,izskatās viņa mākslīga un Nauris arī izskatās...nu te ir komentāri par to ?
Un? Taču ir ziņots Vid,bez tabu utt, acīmredzot nav tas viņu bizness tik nelegāls kā Jūs mēģinat pataisīt!
Un tie komentāri par to,ka te Elīna komentē...nu bļ*, pirms kāda laika par mani arī teica,ka esmu Elīna. Lasīju un domāju-reāli šizo. Labi,ka Montas suns vēl te neraksta...

Man jau liekas, ka cepās kaut kādas jaunās foruma dalībnieces, jo par to, ka LV tādu praksi piekopj katrs trešais ir rakstīts un izrunāts jau pašās sākuma lapās kaut kur arī.
Visi mesh un vivishop utt, same shit. Tirgus un titāniks, katrs mazpilsētas mazais apģērbu veikaliņš ir tieši tas pats.
Šaubos, ka kāds ir tiešām ziņojis vid, bez tabu cik zinu pateica, ka netaisīs sižetu ja vien kāda nerunās kameras priekšā.
Arī ja vid ir ziņots, viņiem tak lielākas problēmas par ko uztraukties.
15.01.2020 10:23 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Būtu nu Dida grīdu izslaucijusi pirms filmējusi storijus, visa piebirusi ar puķu lapām, tās kūkas arī jau no sestdienas stāv, hmm interesanti.?
15.01.2020 10:21 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Kiki007 @ 15.01.2020 10:04
Es nesaprotu šo cepienu. Latvijā katrs trešais uzņēmējs ir negodīgs pret valsti. Ir vesela rinda ar veikaliem ar nekvalitatīvām drēbem un sliktu apkalpošanu, hm,newjorker, visi šitie cropp un meta. Ar ko Didrihsone atšķirās?
Nu,lai pumpē sev lūpas,krūtis,kas tieši Jums traucē!? Esmu viņu redzējusi dzīvē(Spicē), jā,izskatās viņa mākslīga un Nauris arī izskatās...nu te ir komentāri par to ?
Un? Taču ir ziņots Vid,bez tabu utt, acīmredzot nav tas viņu bizness tik nelegāls kā Jūs mēģinat pataisīt!
Un tie komentāri par to,ka te Elīna komentē...nu bļ*, pirms kāda laika par mani arī teica,ka esmu Elīna. Lasīju un domāju-reāli šizo. Labi,ka Montas suns vēl te neraksta...

Nu salīdzināji H&M ar taurenīti. ??
Šie nosauktie veikali maksā nodokļus un dod čekus. Kā arī var apmainīt preci vai atgriezt, ja nav kaut kas tā, Tevi nenobloķē un neapkrāpj.
Šeit ir runa par Elīnas attieksmi pret klientiem. ?‍♀️
15.01.2020 10:20 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es nesaprotu šo cepienu. Latvijā katrs trešais uzņēmējs ir negodīgs pret valsti. Ir vesela rinda ar veikaliem ar nekvalitatīvām drēbem un sliktu apkalpošanu, hm,newjorker, visi šitie cropp un meta. Ar ko Didrihsone atšķirās?
Nu,lai pumpē sev lūpas,krūtis,kas tieši Jums traucē!? Esmu viņu redzējusi dzīvē(Spicē), jā,izskatās viņa mākslīga un Nauris arī izskatās...nu te ir komentāri par to ?
Un? Taču ir ziņots Vid,bez tabu utt, acīmredzot nav tas viņu bizness tik nelegāls kā Jūs mēģinat pataisīt!
Un tie komentāri par to,ka te Elīna komentē...nu bļ*, pirms kāda laika par mani arī teica,ka esmu Elīna. Lasīju un domāju-reāli šizo. Labi,ka Montas suns vēl te neraksta...
15.01.2020 10:04 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tiara @ 15.01.2020 09:30
Jā, noteikti - kāda vēl andelē šuj poļu lupatām butterfly birkas ?

Tā tiešām ir, varu vismaz vienu tādu profilu nosūtīt privāti. Netirgo ar birku, lai gan bildes dažam drēbēm bija birka. Ea nopirku kleitu, par kuru pēc tam vel citas meitenes atstāja atsauksmi, tāpat ari ar biksēm tai profilā, vairakas atsauksmes par vienām biksēm. Tatad pārdots vairākam, vairakas preces.
15.01.2020 09:35 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Tiara @ 15.01.2020 09:30
Jā, noteikti - kāda vēl andelē šuj poļu lupatām butterfly birkas ?

Haha. ? datorā raksta un printē laukā ?
15.01.2020 09:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Jā, noteikti - kāda vēl andelē šuj poļu lupatām butterfly birkas ?
15.01.2020 09:30 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Andele daudzas netirgo Taurina drebes, bet pasas ieperk atseviski polju tirgu un tad kjip pieliek Butterfly birku klat, lai vieglak pardot.
15.01.2020 08:39 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Baac es shito biju aizmirsusi, man ari ta bija. Pec dzemdibam gribeju pasutit volanbluzi, brinijas par maniem apkartmeriem, ka krutis maz un vidukli tik daudz salidzinosi. Un esmu S izmers, nu nav man lapsenes viduklis un C izmera krutis. Ari sajutos stulbi.. nenemu pie sirds, bet nodomaju, ka kada jutigaka sirds gan varetu labi apvainoties.
15.01.2020 08:37 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Crystal, tiešām komiski ?
Esmu novērojusi, ka “smalkas” dāmas ar zemu izglītību nespēj to noslēpt un nāk ārā šādas pērles.
15.01.2020 08:11 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Pormifē @ 14.01.2020 23:28

Gan jau ir tādas kuras gribētu! Tik jāraksta Bez Tabu!

kkur te komentaru juraa (pirmsakumos) bija daudzas rakstijusas uz Bez tabu, bet tad kka tas viss pieklusa laikam. Bet precizi neatceros, kas tur bija. Man slinkums vnk rakties tagad
14.01.2020 23:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Pormifē @ 14.01.2020 23:28

Andelē jau arī cik esmu noskatijusies tad Butterfly drēbes tirgojas bieži.??‍♀️

Jā, gan FB, gan Andelē tirgo meitenes. Reāli izmesta nauda, jo pārdod daudz lētāk nekā ir pirkušas.
Brīnos, kāpēc to mazo meiteņu vecāki vēl neceļ ''haju'' par tām drēbēm, jo nedomāju, ka vecāki baigi priecājas, ka viņu 16-17 gadīgās meitas atnes mājās pilnīgu lupatu, kuras cena ir x3 attiecībā pret kvalitāti... :)
14.01.2020 23:36 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Lindeberg @ 14.01.2020 23:29
Ups, nemanīju ka andeles sludinājums ievietots 29.decembrī. Kas tad tie par "jaunumiem" tauriņam. ?

Interesanti, ka tā meiča tirgo 6 apģērba gabalus no Butterfly..
14.01.2020 23:32 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.12.2019
Dior21 @ 14.01.2020 20:52
Skatos un smejos ?
Jūs visas tādas odzes un meles te esat uztaisījuši 146 lpp ar negatīviem un apmelojosiem komentiem par ļoti cienījamiem. Svetigiem cilvēkiem!! ??
Jūs visas te esat tik ļoti smaidīgas ka pat nesaprotat ko jūs te runājat ??
Bet ,protams.. Kā jūs skauž! Jums jau nav tādu teplu, naudas un skaistu augumu, sejas un matu, drēbju. ELĪNAI. NAURIM UN MONTAI IR VISS KĀ JUMS SUŠĶĒM, KALPONĒM NAV!!! ?Nu ir meičuki Elīnai kases aparāts, neuztraucoties parr to tik ļoti. Labāk ejiet sakopt sevi, nevis Annas pērli nomelnot, pat Annas pērli te neviena nevar atļauties un kur nu vēl pedikīru ziemas sezonā hahaha. Jā.nu skauge. Skaugenes.
??
Vot, atveriet pašas veikalu un uztaisiet gada labāko atklāšanas ballīti ar tādu vērienu ka Elīna ar savu lielisko vīriņu. Kurš viņu lutina un ved uz randiņiem, bet jūs sēžat mājas un skatāties uz saviem dzērājiem vai esat vienas ar kaķi vai jau apbernojusas ar daudz kneveliem... Tipiskas mājsaimnieces Latviešu hahaha nekā jums nav un es jumsoateiksuprieksaa ka jūsu skaudība Elīnas un viņas draugu lokā neko nemainīs. Tauriņš būs un viņš lidos vienmēr!!
Labāk būtu paklusējusas mērkaķu bars. Stulbas ka simpanzites... Kamēr Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus, ģērbjas ekstravaganti jūs neko dzīve nesasniedzat.
A
Pati biju tauriņa un tur visy laiku pa durvim nāk iekšā meitenes, vienā pēc otras. Hahaha.. ? Takā suņi beidziet riet.

Es intereses pēc sekoju līdzi diskusijai un tad ievēroju šo komentāru, kuru izlasot nenocietos un veicu mazu “izpēti”. Šo “izpēti” veicu, jo strādāju IT jomā ?
Vārdsakot - šis komentārs 99.99% pieder Elīnai (pieļauju vēl iespēju ka Naurim).
Līdz šim man nebija vēlmes iesaistīties diskusijā, jo daži komentāri pret šiem cilvēkiem bija pārāk deep - respektīvi, pārāk aizvainojoši un personīgi, taču visādi citādi diskusija man šķita jautra un vienmēr arī bija par ko pasmieties lasot Jūsu novērojumus un iečekojot Elīnas “izpaušanos” ?? Taču šis komentārs mani līdz galam pārliecināja to, kāda liekulība, izlikšanās un FAKE dzīve tiek atrādīta internetam.
Jebkurā gadījumā mans ir žēl, ka internets tiek pārpludināts ar šo FAKE dzīvi, pārspīlēto izmālēšanos un “fancy” lifestyle izrādīšanu tur, kur nekā “fancy” nemaz nav. Man žēl, ka šīs meitenes mērķauditorija/sekotāji lielākoties ir jaunas meitenes, kurām tas viss liekas “wow” un “must have”. Vēl man ir žēl, ka tik dabīgi skaista meitene (salīdzināju bildes - kompliments Elīnai kad viņa vēl bija dabīgi skaista) sevi ir izķēmojusi ar FAKE matiem, FAKE skropstām, FAKE nagiem, FAKE lūpām utt. Par plastisko, ja tāda arī ir bijusi - whatever, katram ir savi iemesli to veikt utt.
Mans novēlējums - neiet ar ļaunu pret ļaunu. Šis komentārs parādīja pretīgu žulti, kas nu nemaz nepiedien “ticīgiem” cilvēkiem. Tauriņ - esi dabiska un cilvēki Tev sekos vairāk nekā šobrīd. Nekas nespēj iedvesmot cilvēkus vairāk par dabiskumu - un es nedomāju atteikšanos no kosmētikas pavisam.
14.01.2020 23:30 |
 
Reitings 78
Reģ: 04.11.2019
Ups, nemanīju ka andeles sludinājums ievietots 29.decembrī. Kas tad tie par "jaunumiem" tauriņam. ?
14.01.2020 23:29 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
rizha_anna @ 14.01.2020 23:27

apciemotu, ja kada no vinas klientem piekristu runat kameras prieksa :)

Gan jau ir tādas kuras gribētu! Tik jāraksta Bez Tabu!
14.01.2020 23:28 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Lindeberg @ 14.01.2020 23:26
Tie džemperi ar nolaistiem pleciem (Montai mugurā bija) jau andelē tirgojas. Tad jau ļoti labi, ja jau nākamajā dienā kāda pardod tālāk. ??

Andelē jau arī cik esmu noskatijusies tad Butterfly drēbes tirgojas bieži.??‍♀️
14.01.2020 23:28 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Pormifē @ 14.01.2020 23:18

Nu tas ir līmenis, kā vispār var kaut ko tādu rakstīt! Es toč nesaprotu, kā cilvēkiem acis neveras vaļā un reāli pērk šmotkas tur..
Nu es domāju, ka vajadzētu sižetu Bez Tabu, brīnums, ka vēl nav Didu apciemojuši.
Tākā, Elīna, gaidi ciemiņus! ?

apciemotu, ja kada no vinas klientem piekristu runat kameras prieksa :)
14.01.2020 23:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits