Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Negribēju šeit neko komentēt, bet man ir viena lieta kura man ļoti interesē. Šeit arī bija ielikts pārskats par uzņēmumu, un rakstīts, ka tas dibināts jau 2014 gadā, bet Elīna manuprāt stāstīja ka izdomājusi to nosaukumu jo tauriņš no kūniņas utt, nu doma ka to nosaukumu izdomājuši kādu likt veikalam. BET, cik atceros viņa šo drēbju biznesu, arī kad vēl mājās tirgoja, sāka daudz vēlāk. Vai arī es kļūdos? :)
14.01.2020 22:41 |
 
Reitings 401
Reģ: 14.01.2020
Nenocietos ierakstīties...
Par netīrību Butterfly veikalā nebrīnītos - visi Elīnas storiji virtuvēs parāda ne pārāk smalku attieksmi pret tīrību.
Par to, kA meitenes nobmbulēsies apaļas - domāts - tuklas. Bet kā var plocēt sev iekšā tik daudz barības! Tā ir necieņa pret sevi šitā rīt, turklāt vēl publiski. Kāds labs augums! Viņai redzami ir par daudz - tik, cik jaunai sievietei nevajadzētu būt liekajam. Pieņemsim, viņa negrib būt slaida.
Monta, starp citu bija smalkāka. Arī tagad viņs sākusi briest un neizskatās vairs .
Reizēm liekas, ka to ideju Elīna paņēmusi no lēta ķīniešveikala, kur šitādas pārspēlēti pāršmugulētas meičas vulgārā paskatā pārdot tikpat lētas (kvalitātē) un vulgāras lupatas.
Brīnos par viņas “draudzenēm”, kas iepērkas. Sauliete un citas - vai tiešām viņas ar savu materiālo stāvokli nav spējīgas īstus brendus iegādāties? Arī Liene Šomase tur reiz parādījās. Domāju, ka tas šis apģērbu veikals ir ļoti vidējam līmenim. Nekā smalka.
Starp citu mūsu pilsītā tieši tādas lupatu kaudzītes pārdod vēl 2 citi veikali un vairākos Rīgas veikalos arī tāda pati un līdzīga prece redzēta. Nekā oriģināla, izņemot pumpētas lūpas, lieki kg un spīguļi un kruzuļi visās malās. Gaumīgi! Nē - pārspīlēti.
14.01.2020 22:40 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Neteikšu, ka didriksonei komunikācija ar klientēm ir top! 1x sūtīju tur bikses, kalpo vēl aizvien - 2 gadi būs. Bet tad, kad man pajautāja cm, lai var atbilstošu izmēru piemeklēt, saņēmu atbildi - “tik daudz?”
Saņemt tādu tekstu neilgi pēc dzemdībām pie sava stabilā m izmēra tajā laikā, bija bēdīgi.
P.s. Nebija rēķins par pirkumu ?
14.01.2020 22:33 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Dior21 @ 14.01.2020 20:52
Skatos un smejos ?
Jūs visas tādas odzes un meles te esat uztaisījuši 146 lpp ar negatīviem un apmelojosiem komentiem par ļoti cienījamiem. Svetigiem cilvēkiem!! ??
Jūs visas te esat tik ļoti smaidīgas ka pat nesaprotat ko jūs te runājat ??
Bet ,protams.. Kā jūs skauž! Jums jau nav tādu teplu, naudas un skaistu augumu, sejas un matu, drēbju. ELĪNAI. NAURIM UN MONTAI IR VISS KĀ JUMS SUŠĶĒM, KALPONĒM NAV!!! ?Nu ir meičuki Elīnai kases aparāts, neuztraucoties parr to tik ļoti. Labāk ejiet sakopt sevi, nevis Annas pērli nomelnot, pat Annas pērli te neviena nevar atļauties un kur nu vēl pedikīru ziemas sezonā hahaha. Jā.nu skauge. Skaugenes.
??
Vot, atveriet pašas veikalu un uztaisiet gada labāko atklāšanas ballīti ar tādu vērienu ka Elīna ar savu lielisko vīriņu. Kurš viņu lutina un ved uz randiņiem, bet jūs sēžat mājas un skatāties uz saviem dzērājiem vai esat vienas ar kaķi vai jau apbernojusas ar daudz kneveliem... Tipiskas mājsaimnieces Latviešu hahaha nekā jums nav un es jumsoateiksuprieksaa ka jūsu skaudība Elīnas un viņas draugu lokā neko nemainīs. Tauriņš būs un viņš lidos vienmēr!!
Labāk būtu paklusējusas mērkaķu bars. Stulbas ka simpanzites... Kamēr Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus, ģērbjas ekstravaganti jūs neko dzīve nesasniedzat.
A
Pati biju tauriņa un tur visy laiku pa durvim nāk iekšā meitenes, vienā pēc otras. Hahaha.. ? Takā suņi beidziet riet.

Ekstravaganti? Haha drīzak kā mau**
14.01.2020 22:15 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
P.S. Tas, ka mūždien pozē ar to čummu un trako poker face gan ir diez gan komiski. Viņai ir tīri labs smaids (vismaz no instagram foto tā spriežu).. pasmaidītu un būtu daudz patīkamāk skatāma Didrihsones modele. ?
14.01.2020 22:15 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Nobrīnījos, ka šajā vai otrā diskusijā bija negatīvi komentāri par Montas izskatu un seju. Ja neskaita tos lūpu tuvplānus, tad, manuprāt viņa ir 100x simpātiskāka par Elīnu un cik, nu, sanācis dzirdēt, tad arī klausīties viņā ir vieglāk, nekā Elīnā. ?
14.01.2020 22:12 |
 
Reitings 78
Reģ: 04.11.2019
Milupa ????????
14.01.2020 22:12 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Loģiski, ka atkal Elīna atnākusi pie mums ciemos ar savām pareizrakstības kļūdām un daudzajiem emoji.?
Ko Tu te nāc? Baidies par sava “tauriņa” reputāciju?
14.01.2020 22:11 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Dior21 @ 14.01.2020 20:52
Skatos un smejos ?
Jūs visas tādas odzes un meles te esat uztaisījuši 146 lpp ar negatīviem un apmelojosiem komentiem par ļoti cienījamiem. Svetigiem cilvēkiem!! ??
Jūs visas te esat tik ļoti smaidīgas ka pat nesaprotat ko jūs te runājat ??
Bet ,protams.. Kā jūs skauž! Jums jau nav tādu teplu, naudas un skaistu augumu, sejas un matu, drēbju. ELĪNAI. NAURIM UN MONTAI IR VISS KĀ JUMS SUŠĶĒM, KALPONĒM NAV!!! ?Nu ir meičuki Elīnai kases aparāts, neuztraucoties parr to tik ļoti. Labāk ejiet sakopt sevi, nevis Annas pērli nomelnot, pat Annas pērli te neviena nevar atļauties un kur nu vēl pedikīru ziemas sezonā hahaha. Jā.nu skauge. Skaugenes.
??
Vot, atveriet pašas veikalu un uztaisiet gada labāko atklāšanas ballīti ar tādu vērienu ka Elīna ar savu lielisko vīriņu. Kurš viņu lutina un ved uz randiņiem, bet jūs sēžat mājas un skatāties uz saviem dzērājiem vai esat vienas ar kaķi vai jau apbernojusas ar daudz kneveliem... Tipiskas mājsaimnieces Latviešu hahaha nekā jums nav un es jumsoateiksuprieksaa ka jūsu skaudība Elīnas un viņas draugu lokā neko nemainīs. Tauriņš būs un viņš lidos vienmēr!!
Labāk būtu paklusējusas mērkaķu bars. Stulbas ka simpanzites... Kamēr Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus, ģērbjas ekstravaganti jūs neko dzīve nesasniedzat.
A
Pati biju tauriņa un tur visy laiku pa durvim nāk iekšā meitenes, vienā pēc otras. Hahaha.. ? Takā suņi beidziet riet.

Elīna-ja tā tiešām esi tu, kas raksta, tad gribu pateikt tikai vienu! Ej nahuj! Kaut tev piemestos caureja no tām samazgām ko taisi! Vemt gribas skatoties??
14.01.2020 22:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Njā, atkal te komentē kārtējais, šaurās pierītes trollis ar ļoti zemu intelektu (Dior21)
Nu baigi “stilīga dzīve” Elīnai un viņas “draugu bariņam”, ja tos vispār var nosaukt par draugiem, kuri pat nevar pateikt, cilvēks sevi kropļo ar to visu kosmētikas kvantumu un nu jau sabojāto. Un patiesi, ļoti ekskluzīva dzīve - rīt tunča groziņus, sacepumus vai Gan Bei, nu baigie randiņi ar vīru, tur pat zirgam jāsmejas! ;)
14.01.2020 22:04 |
 
Reitings 16
Reģ: 14.01.2020
Crystal @ 14.01.2020 21:43
Es nedomāju, ka Elīna ir tik dumja, lai te nāktu un drukātu n-tos uzkrītoši aizstāvošos tekstus, drīzāk kāds trollēns speciāli mēģina kopēt viņas kļūdaini tizlo rakstības stilu un pats piedurās, jo visas domā, ka Elīna? Bet ja tiešām Elīna vai kāds taurenis, tad novēlu izdomāt oriģinālākus apvainojumus kā lopiņu vārdus, resnules, kalpones utt??‍♀️??

Protams kā es neesu Elīna..
Es to nesu teikuse "
14.01.2020 22:04 |
 
Reitings 16
Reģ: 14.01.2020
Montyna @ 14.01.2020 21:34
Ta drosi vien pati Elina. Profils tik sodien uztaisits.?
Savas izsmalcinatas sprotes ed. Aiziet sushi Gan Bei paest nav izsmalcinati. Tie garie nagi un milzigas skroptas loti leti izskatas.

Pati tu esi lēta!??
Neko sev nevari atļauties, staigā pa metu un zappingu ??
14.01.2020 22:02 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Es nedomāju, ka Elīna ir tik dumja, lai te nāktu un drukātu n-tos uzkrītoši aizstāvošos tekstus, drīzāk kāds trollēns speciāli mēģina kopēt viņas kļūdaini tizlo rakstības stilu un pats piedurās, jo visas domā, ka Elīna? Bet ja tiešām Elīna vai kāds taurenis, tad novēlu izdomāt oriģinālākus apvainojumus kā lopiņu vārdus, resnules, kalpones utt??‍♀️??
14.01.2020 21:43 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Nafig Tev tik daudz emoji tekstā?

Jo Elīna tā pieradusi ig rakstīt-ar daudz emoji.
Elīna, tā Tu?
Atnāca sevi aizstāvēt..
Pircējam ir tiesības saņemt čeku/kvīti par pirkumu, nedomāju, ka man kā pircējam būtu jālūdzās pēc čeka!
14.01.2020 21:37 |
 
Reitings 16
Reģ: 14.01.2020
Jūs visas te esat pašas dumjas.Elinai ir viss kā jums nav Dievs, vīrs, populāri draugi, daudz sekotāju!!! ??????
A, jūs te tik aprunājat. Hehhe. Lai jau... Tas tāpat netraucē nevienam un tauriņa ? augšani no kunas. Kamēr jūs esat tārpi. Un par kases aparātu nevaig melot ?. Jo tas tur ir un atrodas, kā arī čeki! ?
14.01.2020 21:35 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ta drosi vien pati Elina. Profils tik sodien uztaisits.?
Savas izsmalcinatas sprotes ed. Aiziet sushi Gan Bei paest nav izsmalcinati. Tie garie nagi un milzigas skroptas loti leti izskatas.
14.01.2020 21:34 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Surikatins06 @ 14.01.2020 21:02
Dior21 es atvainojos ,ja es aizvainoju tavus elkus ,bet tomēr šī sadaļa ir par Didrihsones drēbes kvalitāti un cenām ,izteicu arī to ,ka šis veikals ir 2 dienas atklāts ,bet putekļi visur .Man neskauž Elīnas dzīve ,man prieks ,ka Latvijā ir cilvēki ,kas uzsāk biznesu no nekā ,bet tad storijos ,lai neliek ka viss ir tik fancy.ES IZTEICU VIEDOKLI ,es neaprunāju Elīnu vai viņas dzīvi ,izteicos tikai par veikalu un tās apģērbiem.Laikam nesaproti ,kas ir viedoklis un aprunāšana ,tās ir divas atšķirīgas lietas

Nav vērts,aiz tā profila stulbs trollolloo :D
14.01.2020 21:30 |
 
Reitings 65
Reģ: 11.11.2019
Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus ?????
Labākais joks šodien ????????
Man arī niez doties apskatīt viņas veikalu, jo storijos arī izskatās maz drēbes izliktas. Pārvācās uz lielākām telpām, jo esot pa šauru ??‍♀️? bet tur tikai lielākas pielaikošanas kabīnes un viss
14.01.2020 21:02 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.01.2020
Dior21 es atvainojos ,ja es aizvainoju tavus elkus ,bet tomēr šī sadaļa ir par Didrihsones drēbes kvalitāti un cenām ,izteicu arī to ,ka šis veikals ir 2 dienas atklāts ,bet putekļi visur .Man neskauž Elīnas dzīve ,man prieks ,ka Latvijā ir cilvēki ,kas uzsāk biznesu no nekā ,bet tad storijos ,lai neliek ka viss ir tik fancy.ES IZTEICU VIEDOKLI ,es neaprunāju Elīnu vai viņas dzīvi ,izteicos tikai par veikalu un tās apģērbiem.Laikam nesaproti ,kas ir viedoklis un aprunāšana ,tās ir divas atšķirīgas lietas
14.01.2020 21:02 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Dior21 @ 14.01.2020 20:52
Skatos un smejos ?
Jūs visas tādas odzes un meles te esat uztaisījuši 146 lpp ar negatīviem un apmelojosiem komentiem par ļoti cienījamiem. Svetigiem cilvēkiem!! ??
Jūs visas te esat tik ļoti smaidīgas ka pat nesaprotat ko jūs te runājat ??
Bet ,protams.. Kā jūs skauž! Jums jau nav tādu teplu, naudas un skaistu augumu, sejas un matu, drēbju. ELĪNAI. NAURIM UN MONTAI IR VISS KĀ JUMS SUŠĶĒM, KALPONĒM NAV!!! ?Nu ir meičuki Elīnai kases aparāts, neuztraucoties parr to tik ļoti. Labāk ejiet sakopt sevi, nevis Annas pērli nomelnot, pat Annas pērli te neviena nevar atļauties un kur nu vēl pedikīru ziemas sezonā hahaha. Jā.nu skauge. Skaugenes.
??
Vot, atveriet pašas veikalu un uztaisiet gada labāko atklāšanas ballīti ar tādu vērienu ka Elīna ar savu lielisko vīriņu. Kurš viņu lutina un ved uz randiņiem, bet jūs sēžat mājas un skatāties uz saviem dzērājiem vai esat vienas ar kaķi vai jau apbernojusas ar daudz kneveliem... Tipiskas mājsaimnieces Latviešu hahaha nekā jums nav un es jumsoateiksuprieksaa ka jūsu skaudība Elīnas un viņas draugu lokā neko nemainīs. Tauriņš būs un viņš lidos vienmēr!!
Labāk būtu paklusējusas mērkaķu bars. Stulbas ka simpanzites... Kamēr Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus, ģērbjas ekstravaganti jūs neko dzīve nesasniedzat.
A
Pati biju tauriņa un tur visy laiku pa durvim nāk iekšā meitenes, vienā pēc otras. Hahaha.. ? Takā suņi beidziet riet.
Nafig Tev tik daudz emoji tekstā?
14.01.2020 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)