Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Dior21 @ 14.01.2020 20:52
Skatos un smejos ?
Jūs visas tādas odzes un meles te esat uztaisījuši 146 lpp ar negatīviem un apmelojosiem komentiem par ļoti cienījamiem. Svetigiem cilvēkiem!! ??
Jūs visas te esat tik ļoti smaidīgas ka pat nesaprotat ko jūs te runājat ??
Bet ,protams.. Kā jūs skauž! Jums jau nav tādu teplu, naudas un skaistu augumu, sejas un matu, drēbju. ELĪNAI. NAURIM UN MONTAI IR VISS KĀ JUMS SUŠĶĒM, KALPONĒM NAV!!! ?Nu ir meičuki Elīnai kases aparāts, neuztraucoties parr to tik ļoti. Labāk ejiet sakopt sevi, nevis Annas pērli nomelnot, pat Annas pērli te neviena nevar atļauties un kur nu vēl pedikīru ziemas sezonā hahaha. Jā.nu skauge. Skaugenes.
??
Vot, atveriet pašas veikalu un uztaisiet gada labāko atklāšanas ballīti ar tādu vērienu ka Elīna ar savu lielisko vīriņu. Kurš viņu lutina un ved uz randiņiem, bet jūs sēžat mājas un skatāties uz saviem dzērājiem vai esat vienas ar kaķi vai jau apbernojusas ar daudz kneveliem... Tipiskas mājsaimnieces Latviešu hahaha nekā jums nav un es jumsoateiksuprieksaa ka jūsu skaudība Elīnas un viņas draugu lokā neko nemainīs. Tauriņš būs un viņš lidos vienmēr!!
Labāk būtu paklusējusas mērkaķu bars. Stulbas ka simpanzites... Kamēr Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus, ģērbjas ekstravaganti jūs neko dzīve nesasniedzat.
A
Pati biju tauriņa un tur visy laiku pa durvim nāk iekšā meitenes, vienā pēc otras. Hahaha.. ? Takā suņi beidziet riet.
Nafig Tev tik daudz emoji tekstā?
14.01.2020 21:01 |
 
Reitings 16
Reģ: 14.01.2020
Skatos un smejos ?
Jūs visas tādas odzes un meles te esat uztaisījuši 146 lpp ar negatīviem un apmelojosiem komentiem par ļoti cienījamiem. Svetigiem cilvēkiem!! ??
Jūs visas te esat tik ļoti smaidīgas ka pat nesaprotat ko jūs te runājat ??
Bet ,protams.. Kā jūs skauž! Jums jau nav tādu teplu, naudas un skaistu augumu, sejas un matu, drēbju. ELĪNAI. NAURIM UN MONTAI IR VISS KĀ JUMS SUŠĶĒM, KALPONĒM NAV!!! ?Nu ir meičuki Elīnai kases aparāts, neuztraucoties parr to tik ļoti. Labāk ejiet sakopt sevi, nevis Annas pērli nomelnot, pat Annas pērli te neviena nevar atļauties un kur nu vēl pedikīru ziemas sezonā hahaha. Jā.nu skauge. Skaugenes.
??
Vot, atveriet pašas veikalu un uztaisiet gada labāko atklāšanas ballīti ar tādu vērienu ka Elīna ar savu lielisko vīriņu. Kurš viņu lutina un ved uz randiņiem, bet jūs sēžat mājas un skatāties uz saviem dzērājiem vai esat vienas ar kaķi vai jau apbernojusas ar daudz kneveliem... Tipiskas mājsaimnieces Latviešu hahaha nekā jums nav un es jumsoateiksuprieksaa ka jūsu skaudība Elīnas un viņas draugu lokā neko nemainīs. Tauriņš būs un viņš lidos vienmēr!!
Labāk būtu paklusējusas mērkaķu bars. Stulbas ka simpanzites... Kamēr Elīna ēd izsmalcinātus ēdienus, ģērbjas ekstravaganti jūs neko dzīve nesasniedzat.
A
Pati biju tauriņa un tur visy laiku pa durvim nāk iekšā meitenes, vienā pēc otras. Hahaha.. ? Takā suņi beidziet riet.
14.01.2020 20:52 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.01.2020
Es negribu kasīties ,vienkārši nesaprotu ,kas tajā veikalā tāds ir ,jo tās drēbes ,ko rāda storijos Didrihsone ,nav tādas kā dzīvē
14.01.2020 20:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.01.2020
Miss99 es piekrītu tas nav šovrūms vairs
14.01.2020 20:49 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Es uzskatu,ka čeks nav jādot pēc pieprasījuma,bet vienkārši jādot,kas tad tas par veikalu,nav jau vairs šovrūms. Ja redzi,ka čeku izskatās,ka nedos tad gan uzjautātu,ja man tas būtu vajadzīgs.
14.01.2020 20:45 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Loģiski, ka jāprasa čeks, tas taču veikals.
Ja vēl atlaidi iedotu kādu par to, ka nedod čeku. Bet tā kāds labums pircējam no tā, nekas.
14.01.2020 20:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.01.2020
Es izteicu savu viedokli par šo veikalu ,man nebūtu jāpieprasa čeks ,tas ir viņu pienākums ,ja jau viņiem ir bizness .Man to čeku nevajag,es nekarošu ar Didrihsoni,es kleitu nopirku jo neredzēju nekādu vainu tai un neatgriezīšu to,vienkārši lasot šeit komentārus ,meitenes ir ieminējušās vai jaunajā veikalā būs kase ,es šeit izstāstīju savu pieredzēto.
14.01.2020 20:38 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja es dzivotu LV, gan jau aizietu paskatities uz vinam dzive bez filtriem ?
Drebes gan nav mana gaume.
14.01.2020 20:27 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Es brīnos, ka vienīgais ko jūs varat izdarīt ir pasūdzēties šeit.. Varēja taču uz vietas paprasīt kur čeks vai ko tādu.. Vienalga ko viņas nodomās vai pēc tam runās. Tas ir viņu pienākums... Jāliek slepenā kamera un jāiet t pirkt :D
14.01.2020 20:18 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Bet kur problēma čeku pieprasīt?! Ko tad šīs skaistās biznesmenes darīs? Tik klaji tirgot kaut ko un lepoties ar savu biznesu ir next level!
14.01.2020 20:17 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Nevajag tagad te par tiem čekiem sūdzēties, tu tak pirki uz vietas, ja gribēji vajadzēja prasīt "A kur čeks"...kur tad liktos, nāktos dot. Mums pilsētā DGS veikalā čeku dod domāju vienam no 100. Reiz speciāli izdevu naudu, es kā bijusī pārdevēja zinu kā izklausās vecajiem aparātiem kad saskaita cenas un kad aparāts darbojas. Izdruka tikai čeku kur laiku rada un viss. Speciāli stāvēju un gaidīju kad izsniegs čeku. Ja jūti ka nedos tās ir tavas tiesības prasīt. Ja ir čeks vismaz var nest atpakaļ ja tiešām drēbes izirst. Bet ja neņem čeku nu tad neviens nevar palīdzēt
14.01.2020 20:16 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tas metelis/zakete ar josta Aliexpress maksa 11£.
14.01.2020 20:14 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.01.2020
Sveikas,šodien biju pirmo reizi Butterfy veikalā,gāju ar domu kaut ko nopirkt ,jo esmu dzirdējusi ,ka neizdod čekus ,tad nu gāju uz nu jau saucamo veikalu .Tad nu iegāju ,viss bija skaisti ,pat labāk nekā storijos ,tikai drēbju klāsts ir diez gan mazs ,kas likās dīvaini ,jo tas taču skaitās veikals ,bet ne par to stāsts .Gāju piemērīt kleitu un bikses klasiskās ar augsto jostas vietu .Pirmais ,kas iekrita acīs ,kad gāju kabīnē,bija ļoti netīra grīda ,viss pilnīgos putekļus ,labi tad uzmēriju bikses ,biksēm diegi lien ārā ,un viņas neizskatījās tik labi kā uz Didrihsones ,uzmērīju kleitu ,tā man patika gan kvalitātē ,gan izskatā,bet cena 31 eiro ,priekš tādas kleitas cena likās ļoti augsta ,bet es nolēmu nopirkt ar domu ,vai man iedos čeku un NEDEVA ČEKU.Es biju šokā ,tas taču ir veikals .Vispār tā gaisotne man likās piespiesta ,jutos neērti .Man nekas nav pret Didrihsones bisnezu ,bet ja ir nolēmusi atvērt veikalu ,tad preču klāsts varētu būt lielāks ,tīrākas telpas ,jo divas meitenes ,kas tur strādā un Didrihsons vienkārši runājās savā starpā ,tad telpas varētu arī uzskopt,un ,protams ,par čeku izdošanu vispār nerunāsim ,jo katrā veikala uzņēmumā kasei ir jābūt.Nezinu vai turpmāk tur iegriezīšos .
14.01.2020 20:10 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.01.2020
Man gan tas mētelītis iepatikās, bet negribas viņai tādu naudu atdot. Ja nu vēl pēc tam aiziet pa vīlēm vai vel nezin kas notiek.?
14.01.2020 19:23 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Pormifē @ 14.01.2020 17:25
Hmmm pēc story neliekas, ka jaunā bode būtu baigi apmeklēta?

Šaubos arī, ka kādreiz būs ?
14.01.2020 18:19 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Es pāris reizes esmu bijusi uz Annas Pērli uz manikīru, kaut kā laikam paveicās atrast meistari, kas smuki sakopa nagus, bet šķiet visas vīlējot nost veco paķer klāt arī no naga. Pēdējā reizē aizgāju tikai noņemt, pēc tam atcēlu nākamo pierakstu, uzrakstot, ka novīlējušas man nagus drausmīgi plānus, atpakaļ saņēmu ļoti atvainojamies, ka tā ?‍♀️?
Vienreiz izmēģināju arī to viņu spray tan - bija tiiiik slikti, es mājās paštonējošo labāk uzklāju. Bet meiča gan sevi ļoti slavēja - vienīgā tikai to dara, tik daudz pierakstu. Tas gan bija gandrīz pirms gada, varbūt šobrīd ir labāk. ?‍♀️
14.01.2020 17:27 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Hmmm pēc story neliekas, ka jaunā bode būtu baigi apmeklēta?
14.01.2020 17:25 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.11.2016
madara108 @ 14.01.2020 15:08

Annas pērle ir vispār manā “block listā”, kopš neglīta atgadījuma ar pierakstiem, 3x mainīja pierakstu laiku divu nedēļu garumā, līdz beigās atteicos un aizgāju pie savas meistaras, tā ir, ka “uzraujas” uz smukām bildītēm ???‍♀️??‍♀️
hah, druškai vēl pa tādu cenu uztaisija velna sazin ko ))) it kā paņēma ar zīmuli bišk pašvīkāja un viss ???
14.01.2020 15:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
madara108 @ 14.01.2020 15:08

Annas pērle ir vispār manā “block listā”, kopš neglīta atgadījuma ar pierakstiem, 3x mainīja pierakstu laiku divu nedēļu garumā, līdz beigās atteicos un aizgāju pie savas meistaras, tā ir, ka “uzraujas” uz smukām bildītēm ???‍♀️??‍♀️

*Meistares
Pati uz sevi biju dusmīga, ka tā uzķēros ???
14.01.2020 15:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
LadyInBlack @ 14.01.2020 14:50
Starpcitu tà Annas Pērle arī baigā šmaucēja! Ig rakstītas vienas cenas a īstenībā pavisam citas. ))
Draudzene uzrakstija par uzacīm ar hennu ka grib pierakstīties ig rakstīts 20€ a privāti uzrakstija ka būs 25€ un norēķināties var tikai skaidrā naudā!)

Annas pērle ir vispār manā “block listā”, kopš neglīta atgadījuma ar pierakstiem, 3x mainīja pierakstu laiku divu nedēļu garumā, līdz beigās atteicos un aizgāju pie savas meistaras, tā ir, ka “uzraujas” uz smukām bildītēm ???‍♀️??‍♀️
14.01.2020 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits