Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iepazīšanās

 
Reitings 2
Reģ: 24.12.2019
Meitenes! Es esmu apjukusi un neziņā. Tā kā man nav ļoti liela attiecību pieredze un vispār pieredze saskarsmē ar pretējo dzimumu, gribu jautāt jums, ko es izdarīju nepareizi. Situācija tāda - biju skolas ballē, kur iepazinos ar kādu puisi. Tā kā dzīvoju brīvas meitenes dzīvi šobrīd, es pat negaidīju un necerēju, ka kādu sastapšu šajā pasākumā, tā teikt, jau biju pieradusi pie savas single af dzīves. Nu lūk, šajā pasākumā satiku diezgan jauku puisi, kas varbūt nebija tik ļoti mans tips, bet jauks un mani spēja ieinteresēt. Visu vakaru pavadīju ar viņu - dejojām, runājām, it kā neko vairāk negaidīju. Jā, vakara izskaņā viņš mēģināja mani noskūpstīt, taču es no tā veikli izvairījos, jo negaidīju :D Tomēr, braucām mājās kopā, kad pakļāvos viņam un sākām skūpstīties, es jau teicu, ka tas nav nopietni, nākošajā rītā viņš mani pat neatcerēsies, jo nu jā, alkohols bija patērēts diezgan lielā daudzumā, taču nākošajā rītā viņš mani uzmeklēja sociālajos tīklos, jo nebija prasījis manu nr, un uzrakstīja. Tā mēs kādu brīdi sarakstījāmies, līdz pēkšņi viņš vienkārši sāka mani ignorēt, pat, kad nejauši satikāmies, izvairījās no manis. Es nesaprotu, ko es tādu varēju pateikt, ka viņš tā pēkšņi par mani aizmirsa un sāka izvairīties? Jāpiebilst gan, ka nevienu reizi ne sarunā, ne rakstot, viņš nejautāja neko par mani.
24.12.2019 01:50 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Pasūti viņu piecas mājas tālāk
27.12.2019 21:06 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Redpill, tās kuras vēlēsies sapratīs par ko runāju.Tik iedevu padomu, kā vīrieši skatās uz to. Lai, viņu loģiskā domāšana un spriest spējas, netraucētu Jums. Šādās situācijās, kā tēmas autorei, jo sietieves sāk reaģēt vispirms ar emocijām.
27.12.2019 18:30 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
+57
Uzaicini meiteni uz randiņu un uzraksti viņai pēc pusgada.
Vienīgais, dažreiz viņas jau ir stāvoklī.
27.12.2019 17:48 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Egamons @ 27.12.2019 16:26
Nejauši, ienācu.Kad, senāk rakstīju dažādas tēmas par šo.Varu padalīties, ko puiši, vīrieši analizē, lai Jums būtu vieglāk atpazīt, viņu mājienus.
Ja esi tik tikko iepazinis, simpātisku sievieti, tad neieteiktu, pēc kārtējā randiņa, piezvanīt nākamajā dienā, tad rakstīt sms, tad draugos,visur pēc kārtas, tikties un rakstīties katru dienu, tieši nevajadzētu no Tavas puses, būt tai interesei, lai ir abpusēja.Takā Tev viņa būtu visa dzīve un pašam, bez viņas nekas cits neinteresētu!
Tad Tu sāc viņai pakāpeniski skriet pakaļ, jo, kad viņa nepiezvanīja Tev atpakaļ vai neatbildēja uz sms,tad Tu sācs domāt vai man jāgaida kamēr viņa atbildēs vai varbūt jāpiezvana vēlreiz, jāuzprasa kā viņai iet?. Kad viņa neatbildēja ilgāk par 2h.Vairums sāk nervozēt. Tad Tu sāc palikt par kucēnu.
Jo, visu laiku sāc domāt par to, ko viņa dara, ar kādu vīrieti sarakstas, ej izsekot portālos viņas pēdējos apmeklēšanas laikus, skaties kā izsalcis uz vinās galerijām portālos, vairākas reizes pārskati sms arhīvus ar savstarpējo saraksti, tas sāk Tevi uzvilkt, ka Tu vēlies to, bet nevari dabūt.Sāc stresot pilnīgi par neko.
Kā manuprāt būtu jārīkojas, lai ignorētu tos kucēna instinktus un savest sevi kārtībā?
Ja Tu visu dienu sēdi un domā vai zvanīt,rakstīt viņai, tad NEZVANI! Zvanam būtu jābūt spontānam, nevis ilgi plānotam un samocītam, jo Tu ilgāk gaidīsi, jo Tev būs grūtāk sadūšoties, tāpat kā aicinot sievieti dejot, ja redzi, iepatīkas, tad ej un rīkojies.Un nedomā par to, kas notiks, ja nepiekritīs!. Tev taču ir pašam sava dzīve! Kad paliek garlaicīgi uzzvani viņai, mazliet papļāpā un saki, ka Tev jāatgriežas pie interesantākām lietām ar ko Tu iepriekš nodarbojies!(Ja tādas nav, tad improvizē, izdomā, kas pirmais nāk prātā.)
Tu viņai, nekādā gadījumā nedrīksti atļaut pārāk daudz.
Šīs ir lamatas kurās iekrīt pilnīgi visi, sākumā – pat vislielākie meistari. Tev sākumā būtu jānosprauž robežas par to kas ir un kas nav pieļaujams esot jebkāda veida attiecībās ar Tevi.
Ja Tu brīnies, kāpēc viņa Tev vēl nav piezvanījusi, ja bija norunāts vai arī pēc taviem zvaniem, neatzvana.
Kāda Tev starpība? Viņa ir aizņemta ar citām lietām un Tev arī vajadzētu būt. Get a life! Tas vienmēr vīriešus dzen depresijā un kāpēc? Tāpēc, ka mēs ļaujam, lai tas mūs dzītu depresijā.Tāpēc ej ārā, satiec savus draugus, izklaidējies un beidz vienreiz pārbaudīt telefonu katras piecas minūtes. Tu nepalaidīsi garām viņas zvanu un pat, ja palaidīsi, vēl labāk – viņa zinās, ka Tev arī ir dzīve un ka Tu arī esi aizņemts. Saņemies! Viņa piezvanīs!
Es tev ieteiktu sarkanās tabletes.
27.12.2019 17:35 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Nejauši, ienācu.Kad, senāk rakstīju dažādas tēmas par šo.Varu padalīties, ko puiši, vīrieši analizē, lai Jums būtu vieglāk atpazīt, viņu mājienus.
Ja esi tik tikko iepazinis, simpātisku sievieti, tad neieteiktu, pēc kārtējā randiņa, piezvanīt nākamajā dienā, tad rakstīt sms, tad draugos,visur pēc kārtas, tikties un rakstīties katru dienu, tieši nevajadzētu no Tavas puses, būt tai interesei, lai ir abpusēja.Takā Tev viņa būtu visa dzīve un pašam, bez viņas nekas cits neinteresētu!
Tad Tu sāc viņai pakāpeniski skriet pakaļ, jo, kad viņa nepiezvanīja Tev atpakaļ vai neatbildēja uz sms,tad Tu sācs domāt vai man jāgaida kamēr viņa atbildēs vai varbūt jāpiezvana vēlreiz, jāuzprasa kā viņai iet?. Kad viņa neatbildēja ilgāk par 2h.Vairums sāk nervozēt. Tad Tu sāc palikt par kucēnu.
Jo, visu laiku sāc domāt par to, ko viņa dara, ar kādu vīrieti sarakstas, ej izsekot portālos viņas pēdējos apmeklēšanas laikus, skaties kā izsalcis uz vinās galerijām portālos, vairākas reizes pārskati sms arhīvus ar savstarpējo saraksti, tas sāk Tevi uzvilkt, ka Tu vēlies to, bet nevari dabūt.Sāc stresot pilnīgi par neko.
Kā manuprāt būtu jārīkojas, lai ignorētu tos kucēna instinktus un savest sevi kārtībā?
Ja Tu visu dienu sēdi un domā vai zvanīt,rakstīt viņai, tad NEZVANI! Zvanam būtu jābūt spontānam, nevis ilgi plānotam un samocītam, jo Tu ilgāk gaidīsi, jo Tev būs grūtāk sadūšoties, tāpat kā aicinot sievieti dejot, ja redzi, iepatīkas, tad ej un rīkojies.Un nedomā par to, kas notiks, ja nepiekritīs!. Tev taču ir pašam sava dzīve! Kad paliek garlaicīgi uzzvani viņai, mazliet papļāpā un saki, ka Tev jāatgriežas pie interesantākām lietām ar ko Tu iepriekš nodarbojies!(Ja tādas nav, tad improvizē, izdomā, kas pirmais nāk prātā.)
Tu viņai, nekādā gadījumā nedrīksti atļaut pārāk daudz.
Šīs ir lamatas kurās iekrīt pilnīgi visi, sākumā – pat vislielākie meistari. Tev sākumā būtu jānosprauž robežas par to kas ir un kas nav pieļaujams esot jebkāda veida attiecībās ar Tevi.
Ja Tu brīnies, kāpēc viņa Tev vēl nav piezvanījusi, ja bija norunāts vai arī pēc taviem zvaniem, neatzvana.
Kāda Tev starpība? Viņa ir aizņemta ar citām lietām un Tev arī vajadzētu būt. Get a life! Tas vienmēr vīriešus dzen depresijā un kāpēc? Tāpēc, ka mēs ļaujam, lai tas mūs dzītu depresijā.Tāpēc ej ārā, satiec savus draugus, izklaidējies un beidz vienreiz pārbaudīt telefonu katras piecas minūtes. Tu nepalaidīsi garām viņas zvanu un pat, ja palaidīsi, vēl labāk – viņa zinās, ka Tev arī ir dzīve un ka Tu arī esi aizņemts. Saņemies! Viņa piezvanīs!
27.12.2019 16:26 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
nebija tik ļoti mans tips

26.12.2019 21:06 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
- Viņš ieraudzija tavu personibu caur taviem socialajiem medijiem un saprata, ka ar tādu pīties labāk nevajag.
- Viņš ieraudzija tevi bez makeup
- tu varbūt biji derīga tikai priekš pump&dump
26.12.2019 21:02 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Nez, man visā kopsummā, atklāti sakot, rodas iespaids, kuru sauc par "fboy". Tādi pilna pasaule, alkoholā likies forša, bet pagāja dienas un izklaide apnika. Neskrien tikai pakaļ, jo ja tā ir, tad priekš sevis paliksi muļķes lomā un tas ir nevajadzīgi. Vieeenmēr viss iziet tā, kā tam jābūt. Šis, acīmredzot, nebūs īstais un stāsts ir beidzies. :) Bet jebkurā gadijumā, manu komentāru vari neuzklausīt līdz galam, jo tikai Tu pati zini un juti, kāds viņš ir un bija, un šādās situācijās pat vismazākās nianses var daudz ko pateikt.
26.12.2019 17:49 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Piekrītu 100% aphoria. Izskaties cik vien labi vari, augsti paceltu galvu , iesaisties sociālās aktivitātés un neraksti pirmā. vīrietis ir mednieks.. ja gribēja Tev uzrakstīt, tad tas ka nav nr nebija šķērslis... tad arī tagad pati nebāzies virsū, lai redz, ka neesi izmisusi. Ja nav ziņas .. tad vnk aizmirsti.?
25.12.2019 13:39 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
aphoria - ideāli pateici. gribēju ierakstīt kautko līdzīgu, bet laikam nemāku tik labi pateikt.
vienīgi, pucēties nav obligāti jāpārstāj, ja mēdz to ikdienā darīt. īsāk sakot, ja neliekas ne zinis, esi kāda esi, kāda biji pirms šitā visa
25.12.2019 02:24 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Tā ir spēle. Tu esi sākusi analizēt viņa uzvedību. Viņš ir tavā glavā. Tavs nākamais solis: izskaties maksimāli labi un esi dzīvespriecīga un draudzīga, bet nekādā gadījumā neizrādi, ka viņa uzmanības trūkums tev ir ķēris pie sirds.
Ja kādu laiku nav nekādas reakcijas, tad pārstāj pucēties un izturies pret viņu tāpat kā viņš izturas pret tevi. Ja arī tad ignore turpinās, tad aizmirsti par viņu.
25.12.2019 01:30 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ar Tevi viss ir kārtībā, Tu neizdarīji un nepateici neko tādu dēļ kā puisis varētu zaudēt interesi...variantu ir ļoti daudz,kas un kāpēc...vai ir svarīgi noskaidrot-šaubos! Ja Tev tomēr neliek mieru šis jsutājums,tad pajautā viņam! Bet atdzīsti sev-1x satikta puiša dēļ diez gan lielu jezgu sacel...?
Kad būs Tev piemērots puisis,viņš zvanīs,rakstīs un atradīs jebkādu iemeslu,lai tikai Tevi satiktu ? tàpēc,aizmirsti par šo un dzīvo savu lielisko dzīvi ?
P.S. Daži komentāri te tiešām ir drausmīgi...
25.12.2019 00:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
varbūt cilvēkam kas atgadījies, es aizrakstītu pajautātu - vai viss kārtībā?
24.12.2019 13:44 |
 
Reitings 2
Reģ: 24.12.2019
Tur jau tā lieta, ka gan, braucot mājās, gan pēc tam viņš teica, ka esot mani ievērojis jau tad, kad bija skaidrā. Bet nu tagad jau nezinu vai vairs ticēt.
24.12.2019 13:29 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Komentāri nav rupji. Katram cilvēkam ir sava gaume.. varbūt tiešām puisim dzērumā patiki labāk, bet skaidrā saprot, ka tas nav tas. Nedomāju, ka vajadzētu turpināt rakstīt un interesēties kas, kāpēc... Tur jau skaidrs, ka interese viņam nav, nevajag uzbāzties ;)
24.12.2019 10:49 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu gan rupji komentārino citiem.
Ieteiktu tev skaidri un gaiši pajautā viņam kas notiek? Kāpēc tā uzvedās. Ja jau viņš ir sācis tevi ignorēt tad vairāk nav ko zaudēt. Vismaz zināsi, kas notiek. Varbūt viņam ir meitene. Varbūt tu neizrādīja pietiekamu interesi.
Uzraksti vai satiecies un noskaidro. Te būs grūti izzīlēt, kas viņam galvā.
24.12.2019 07:05 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Skaidrā tu viņam vairs nelikies tik smuka.
24.12.2019 06:38 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Noteikti izgāja alkohols un saprata, ka nu būs sūdi???
24.12.2019 02:41 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vinam nav interese par tevi
24.12.2019 02:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits