Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemassvetki

 
Reitings 64
Reģ: 14.01.2019
Sveikas, Damas!
Ziemassvetki nav aiz kalniem.
Kada jau ir izdomajusi, ko davinat Ziemassvetkos savam virietim?
(Padalaties ar idejam:)
14.12.2019 15:44 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Uzdāvināšu smaržas, cerams, ka patiks, jo tādas, kā lieto tagad, vairs nav atrodamas. Piemeklēju līdzīgas. ?
Un varbūt kādu kopbildīti rāmītī.
15.12.2019 17:33 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Jetta @ 15.12.2019 16:42
Izskatās, ka čalis, es atvainojos, vīrietis ir salasījies glancētos žurnālus, kuros visos dzīve ir skaista. Jau iztēlojos skatu, sēž lepni krēslā pie kamīna ar pāris simtu vērtu cigārkasti blakus, pa logu ūberkruts skats un nesteidzīgi šķirsta lilit.lv forumu spriedelēdams par to, kā vidusmēra ļautiņi nepērk zelta stieņus dāvanā, bet dāvina no sirds zeķes. Baisi.

Jetta, nosūtīju Tev bildi. Cigāru vietā vermuts, citādi Tu lieliski uzminēji kā pavadu šo vakaru.
Nesmēķēju, bet neatmetu domu izmēģināt labus cigārus.
kiskismau, kāds te sakars automašīnām?
15.12.2019 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Jetta @ 15.12.2019 16:42
Izskatās, ka čalis, es atvainojos, vīrietis ir salasījies glancētos žurnālus, kuros visos dzīve ir skaista. Jau iztēlojos skatu, sēž lepni krēslā pie kamīna ar pāris simtu vērtu cigārkasti blakus, pa logu ūberkruts skats un nesteidzīgi šķirsta lilit.lv forumu spriedelēdams par to, kā vidusmēra ļautiņi nepērk zelta stieņus dāvanā, bet dāvina no sirds zeķes. Baisi.

Precīzi! Šķiet, ka ienācis palasīt un padiskutēt par dzīvi un ir izbrīnīts, ka cilvēki nedāvina zelta pogas vai zelta stieņus viens otram.
Laikam jau visu dzīvē sasniedzis, ka tagad ir daudz laika apspriest dažādas diskusijas.
15.12.2019 16:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
bultanu izskatās ka vairāk vīrietis nekā tu viņš ir. Nav ne laika ne vēlmes sedrt sieviešu foruma un dirsties par to kas ir laba dāvana... Zināji ka mašīnas arī ir tāda spēļmantiņa vien...
15.12.2019 16:49 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Izskatās, ka čalis, es atvainojos, vīrietis ir salasījies glancētos žurnālus, kuros visos dzīve ir skaista. Jau iztēlojos skatu, sēž lepni krēslā pie kamīna ar pāris simtu vērtu cigārkasti blakus, pa logu ūberkruts skats un nesteidzīgi šķirsta lilit.lv forumu spriedelēdams par to, kā vidusmēra ļautiņi nepērk zelta stieņus dāvanā, bet dāvina no sirds zeķes. Baisi.
15.12.2019 16:42 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
bulta @ 15.12.2019 14:29

Jā, es esmu par datorspēļu spēlēšanu saņēmis mazākus vai lielākus labumus, bet tas nav pieminēšanas vērts un nekas, ar ko lepoties.
Pieķeramies Tevis teiktajam. 250Eur stundā.
Par tādu ciparu var bliezt 15h dienā. Tātad 3750Eur dienā. Nedēļā 26k. Mēnesī 110k.
Investējam mēneša ienākumus ar 10% ROI un pelnam ar tūkstoti mēnesī. Nedarot vairs neko.
Jā, zini, ir interesanti palasīt cilvēku sapņus internetā. Dažreiz šķiet, ka es par zemu mērķēju savā dzīvē!
atvaino, bet nevar. Turnīri notiek noteiktu laiku, noteiktas dienas un ne vienmēr šie turnīri tiek uzvarēti.
15.12.2019 14:38 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Brunetee @ 15.12.2019 14:13
@bulta runājot par tām datorspēlēm, tu laikam nezini, ka ar to arī var pelnīt? Un ne slikti ?Kā brīvā laika pasākums, 1h nospēlēt un nopelnīt 250 eur, es neteiktu, ka tas ir slikti ???Mans vīrietis laimīgs, es laimīga, jo tieku iepriecināta.
Un datorspēles kopā spēlēt-why not? Nejau visu laiku mīlēsies, seksosies, bučosies un izbaudīs viens otru?Fantāzija. Jābūt kaut kam, kad atslēgties un datorspēles ir laba lieta.
Katram savs.

Jā, es esmu par datorspēļu spēlēšanu saņēmis mazākus vai lielākus labumus, bet tas nav pieminēšanas vērts un nekas, ar ko lepoties.
Pieķeramies Tevis teiktajam. 250Eur stundā.
Par tādu ciparu var bliezt 15h dienā. Tātad 3750Eur dienā. Nedēļā 26k. Mēnesī 110k.
Investējam mēneša ienākumus ar 10% ROI un pelnam ar tūkstoti mēnesī. Nedarot vairs neko.
Jā, zini, ir interesanti palasīt cilvēku sapņus internetā. Dažreiz šķiet, ka es par zemu mērķēju savā dzīvē!
15.12.2019 14:29 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Zelts ir paliekoša vērtība.

Taaada vērtība, kura stāv skapī un viss ???ej nost. Tik derīga lieta ???
15.12.2019 14:15 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
@bulta runājot par tām datorspēlēm, tu laikam nezini, ka ar to arī var pelnīt? Un ne slikti ?Kā brīvā laika pasākums, 1h nospēlēt un nopelnīt 250 eur, es neteiktu, ka tas ir slikti ???Mans vīrietis laimīgs, es laimīga, jo tieku iepriecināta.
Un datorspēles kopā spēlēt-why not? Nejau visu laiku mīlēsies, seksosies, bučosies un izbaudīs viens otru?Fantāzija. Jābūt kaut kam, kad atslēgties un datorspēles ir laba lieta.
Katram savs.
15.12.2019 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
bulta @ 15.12.2019 14:03

Nesauc puišeli par vīrieti.
15 gadu vecumā Quake2/3 vai UT2k4 es praktiski jebkuru spēli uzvarētu. Bez jautājumiem. Lanpārtijos spēlējām.
Nesaprast? Ko tieši man nesaprast?
Es visu saprotu lieliski. Ir brīdis, kad puišelis pārtop par vīrieti. Un acīmredzot Tavam puišelim šis brīdis nav pienācis.
Zelts nav ķēdīte. Zelts ir materiāls. Zelts var būt plāksnēs. Var būt zelta aproču pogas. Zelts ir paliekoša vērtība.

Kurš normāls cilvēks dāvinātu zeltu plāksnēs? ?? pirmkārt, tā nav nekada dāvana svētku. Un cik tad ir jāpelna, lai dāvinātu zeltu? ? nu arī ja bagāti cilvēki, tad diez vai kāds savai otrajai pusei dāvinātu zelta kluci. ?
Ok, vēl zelta aproču pogas, ja ir kāds biznesmenis, bet nu arī..
15.12.2019 14:11 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Vienmēr klāt dāvanai dāvināju pašas zīmētu kartīti un pašsacerētu pantiņu, kas atbilst mums. ? un nav mums 20 gadu. ?

Tiiiiik jauki?♥️
15.12.2019 14:09 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiskismau @ 15.12.2019 08:48

Khem. Tas ir mans vīrietis un ja viņam vai mums abiem patīk datorspēles tad tev nebūs spriest vai tā ir laba dāvana. Datorspēle ir kā pieredze, kā ceļojums, kā laba garāmata. Un datorspēles nav lētas. Tiem cilvēkiem kuri nav geek vai iekš gaming community nesaprast.
Priecājos ka neesi mans vīrietis, jo redzu, ka nebūtu nekā kopīga. Man zelts neinteresē, viņu arī nē. Un mums ir daudz laika ko pavadīt kopā . Ir arī spēles kuras spēlē uz multiplayer vai online kā komanda. Nesen viņš man uzdāvināja switch konsoli un spēli kuru gribēju. Manuprāt ideāla dāvana. Spēlēju spēli un stāstu viņam cik forši un kas tur notiek. Viņam prieks. Visi vīrieši nav kā tu bulta.

Nesauc puišeli par vīrieti.
15 gadu vecumā Quake2/3 vai UT2k4 es praktiski jebkuru spēli uzvarētu. Bez jautājumiem. Lanpārtijos spēlējām.
Nesaprast? Ko tieši man nesaprast?
Es visu saprotu lieliski. Ir brīdis, kad puišelis pārtop par vīrieti. Un acīmredzot Tavam puišelim šis brīdis nav pienācis.
Zelts nav ķēdīte. Zelts ir materiāls. Zelts var būt plāksnēs. Var būt zelta aproču pogas. Zelts ir paliekoša vērtība.
15.12.2019 14:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nezinu nevienu vīrieti, kurš nēsātu kādu zelta ķēdīti, vai arī priecātos, ko tādu saņemt.
Ir jāzin vīrietis, intereses, hobiji, vēlmes.
Biļetes uz pasākumu dāvināšu.
15.12.2019 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Kiskismau @ 15.12.2019 09:50

Es nebūtu kopā ar vīrieti kuram interesē tikai mašīnas vai sports. Vai arī mans vīrietis nevariet būt kopā ar sievieti kura sēž instgaram un aprunā citus. Kurai galva ir tikai kurpes un drēbes, kosmētika. ?
Ir dažādi cilvēki un ne visiem patīk vienas lietas. Tāpēc pataisīt kāda dāvanu par labāku vai sliktāku jo tas ir/nav zelts ir stulbi.
Un šeit tika meklētas idejas dāvanai nevis kaut kāda spriedelēšana.

Piekrītu, bet tāpēc jau šis ir forums, kur var padiskutēt pat visu ko. :)
15.12.2019 09:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu tas kā kuram, es arī, piemēram, nebūtu kopā ar vīrieti, kuram patīk datorspēles, jo uzskatu, ka tā ir velta laika izšķiešana.

Es nebūtu kopā ar vīrieti kuram interesē tikai mašīnas vai sports. Vai arī mans vīrietis nevariet būt kopā ar sievieti kura sēž instgaram un aprunā citus. Kurai galva ir tikai kurpes un drēbes, kosmētika. ?
Ir dažādi cilvēki un ne visiem patīk vienas lietas. Tāpēc pataisīt kāda dāvanu par labāku vai sliktāku jo tas ir/nav zelts ir stulbi.
Un šeit tika meklētas idejas dāvanai nevis kaut kāda spriedelēšana.
15.12.2019 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
bulta @ 15.12.2019 02:02

Sudraba jā.
Saproti, dāvana manā izpratnē ir personīga lieta. Ja ir runa par materiālām vērtībām.
Redzi, elektriķis gribēs Fluke.
Mežcirtējs gribēs Husquarna XP
Audiofīls gribēs Shure austiņas
Pulksteņu pazinējs gribēs Omega Speedmaster pre-moon
Moto entuziasts gribēs Schuberth ķiveri
Kāpēc es tā aizrunājos? Tāpēc, ka vīriešiem ir hobiji vai lietas, kuras viņš novērtē. Un tās ir specifiskas lietas, kuras vīrietis var nopirkt tikai sev. ja vīrietis skaidri pateiks ko precīzi vēlas - tā jau vairs nebūs dāvana. Mēs ar čomiem tās lietas apspriežam. Mums ir skaidrs, kāpēc vajag apzeltītus audio kabeļus, kāpēc ir naži, kuri maksā vairākus simtus un kāpēc sevi cienoši vīrieši nevalkā pulksteņus ar apakšbikšu brendiem. Nevajag mēģināt dāvināt lietu tikai tāpēc, ka tā visi dara. Kāpēc es minēju zeltu pie manām trīs lietām? Jo tā ir paliekoša vērtība. Zelts atgādina par cilvēku, kurš to ir dāvinājis.
Zeķes ar haizivi ir foršas, bet dāvināt datorspēles? Vīrietim? Zini, tie brīži, kad biju ilgākās attiecībās kopā ar sievieti parasti bija pārāk labi lai būtu laiks datorspēlēm. Vīrietim jābūt tik aizņemtam, ka brīvajos brīžos viņš laiku velta tikai sievietei vai ģimenei.

Nu tas kā kuram, es arī, piemēram, nebūtu kopā ar vīrieti, kuram patīk datorspēles, jo uzskatu, ka tā ir velta laika izšķiešana.
Bet nu ja kādam tas ir hobijs un sievietei nav iebildumu pret to, lai jau spēlē. Un datorspēles būtu laba dāvana.
Jā, un ne visiem vīriešiem patiks tādas dāvanas kā Tu minēji. Zinu vīriešus, kuri par saldumu tūti ar visādiem viņu mīļākajiem gardumiem būs daudz priecīgāki nekā Tevis nosauktās lietas. ?
15.12.2019 09:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Zeķes ar haizivi ir foršas, bet dāvināt datorspēles? Vīrietim? Zini, tie brīži, kad biju ilgākās attiecībās kopā ar sievieti parasti bija pārāk labi lai būtu laiks datorspēlēm. Vīrietim jābūt tik aizņemtam, ka brīvajos brīžos viņš laiku velta tikai sievietei vai ģimenei

Khem. Tas ir mans vīrietis un ja viņam vai mums abiem patīk datorspēles tad tev nebūs spriest vai tā ir laba dāvana. Datorspēle ir kā pieredze, kā ceļojums, kā laba garāmata. Un datorspēles nav lētas. Tiem cilvēkiem kuri nav geek vai iekš gaming community nesaprast.
Priecājos ka neesi mans vīrietis, jo redzu, ka nebūtu nekā kopīga. Man zelts neinteresē, viņu arī nē. Un mums ir daudz laika ko pavadīt kopā . Ir arī spēles kuras spēlē uz multiplayer vai online kā komanda. Nesen viņš man uzdāvināja switch konsoli un spēli kuru gribēju. Manuprāt ideāla dāvana. Spēlēju spēli un stāstu viņam cik forši un kas tur notiek. Viņam prieks. Visi vīrieši nav kā tu bulta.
15.12.2019 08:48 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Jetta @ 14.12.2019 23:38

Un korķa viļķis būs ar pievienoto vērtību?

Sudraba jā.
Saproti, dāvana manā izpratnē ir personīga lieta. Ja ir runa par materiālām vērtībām.
Redzi, elektriķis gribēs Fluke.
Mežcirtējs gribēs Husquarna XP
Audiofīls gribēs Shure austiņas
Pulksteņu pazinējs gribēs Omega Speedmaster pre-moon
Moto entuziasts gribēs Schuberth ķiveri
Kāpēc es tā aizrunājos? Tāpēc, ka vīriešiem ir hobiji vai lietas, kuras viņš novērtē. Un tās ir specifiskas lietas, kuras vīrietis var nopirkt tikai sev. ja vīrietis skaidri pateiks ko precīzi vēlas - tā jau vairs nebūs dāvana. Mēs ar čomiem tās lietas apspriežam. Mums ir skaidrs, kāpēc vajag apzeltītus audio kabeļus, kāpēc ir naži, kuri maksā vairākus simtus un kāpēc sevi cienoši vīrieši nevalkā pulksteņus ar apakšbikšu brendiem. Nevajag mēģināt dāvināt lietu tikai tāpēc, ka tā visi dara. Kāpēc es minēju zeltu pie manām trīs lietām? Jo tā ir paliekoša vērtība. Zelts atgādina par cilvēku, kurš to ir dāvinājis.
Zeķes ar haizivi ir foršas, bet dāvināt datorspēles? Vīrietim? Zini, tie brīži, kad biju ilgākās attiecībās kopā ar sievieti parasti bija pārāk labi lai būtu laiks datorspēlēm. Vīrietim jābūt tik aizņemtam, ka brīvajos brīžos viņš laiku velta tikai sievietei vai ģimenei.
15.12.2019 02:02 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Dāvināšu specifisku ar hobiju saistītu lietu. Hobijs ir rets, tāpēc nav jēgas precizēt.
14.12.2019 23:56 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
bulta @ 14.12.2019 23:02
Blanche, jo vecāks palieku, jo mazāk spēj iepriecināt materiālas vērtības.
Trāpīt pareizajā materiālajā vērtībā būs praktiski neiespējami, lai, personīgi es, šo dāvanu atcerētos. Es noteikti atcerēšos burvīgi pavadītu dienu kādā muižā vai skaistā viesu namā ar burvīgu ainavu, bet kaut kādu sporta pulksteni?
protams, ja vīrietis ikdienā nēsā uzvalku, tad var nopirkt kasti šlipsēm, ja tāds nav, vai pašas šlipses, ja vēl ir brīva vieta tām. ja vīrietis nesā pulksteņus, tad pulksteni gan lab;āk nedāvināt, ja vien precīzi nav zināms kādu pulksteni vīrietis vēlas, var uzdāvināt pulksteņu uzgriešanas kasti. Ja vīrietis ciena vīnu, var uzdāvināt sudraba korķu viļķi. Jādāvina ir lietas ar pievienoto vērtību. Paliekošas lietas. Taču atkārtojos - būs ļoti grūti trāpīt ar pareizu dāvanu. Ļoti.
Kartiņas ir fine, tās pieskaitam pie mīlestības ;)

Un korķa viļķis būs ar pievienoto vērtību?
14.12.2019 23:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits