Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
kuro reizi jau tiks atvērts “jaunais showrominš”? Laikam 2x gadā tiek mainītas telpas?
15.12.2019 20:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Un vēl beigās mani nobloķē, tikai par to!! Cilvēks vienkārši izvairās no jebkāda negatīvā viedokļa! Vienkārši bloķējot, interesants veids kā uzlikt po...
15.12.2019 19:32 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Wooomaaan @ 15.12.2019 18:55

Piekrītu, katram savs. Man pašai zaļais šampūns ļoti matiem nepatika. Bet tas ar medu - viss super, viegli, smaržīgi, viss kā vajag. Ieteicu draudzenei - pilnīgi pretējs efekts. Viņai no mana favorīta mati palika smagnēji un šķita netīri.

Bet iet runa, ka viņa iesaka citiem, bet pati nav mēģinājuši, kaut gan to apgalvo!! Strunts par iedarbību vai ne!! Nebija maniem matiem, bet fakts, ka viņai vienalga!! Bet stāsta ka ir godīga un iesaka, to ko pati tikai lietojusi!!
15.12.2019 19:16 |
 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Brunetee @ 15.12.2019 14:04
nu ja tev tas šampūns un maska neder nenozīmē, ka citam matu tipam tas neder??? Es nopirku, bet ne no Elīnas pabudinājumiem to darīt. Nopirku pilnu komplektu-šampūns, kondicionieris, maska un tā mazā maska. Biju sajūsmā, viss patīk. Mati mīksti, maigi, tīri. Smaržo labi. Tai pat laikā es nevaru lietot tos jaunos Elvital, ko pa visām malām sprauda ārā-mati palika netīri. Skaloju pat 2x. Netīri un viss. Kondicionieris par smagu, mati palika tā it kā būtu mazgāti tikai ar ūdeni.
Tāpēc nevajag teikt, ka ja tev neder viens produkts, tas neder citam. ?

Piekrītu, katram savs. Man pašai zaļais šampūns ļoti matiem nepatika. Bet tas ar medu - viss super, viegli, smaržīgi, viss kā vajag. Ieteicu draudzenei - pilnīgi pretējs efekts. Viņai no mana favorīta mati palika smagnēji un šķita netīri.
15.12.2019 18:55 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Daigucis113 @ 15.12.2019 17:58
Eliina atkal izceļas ar saviem bilžu aprakstiem ?

Daudz kļūdas! Var just, ka viņa emocijas zīmītes liek, lai kompensētu to, ka nezin kur likt pieturzīmes. :(
15.12.2019 18:30 |
 
Reitings 40
Reģ: 30.09.2019
Eliina atkal izceļas ar saviem bilžu aprakstiem ?
15.12.2019 17:58 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Nepatika @ 15.12.2019 16:13

Mācies lasīt!!! ???

Tev laikam dislkeicja, neuztver teksta būtību ??‍♂️???
15.12.2019 16:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Brunetee @ 15.12.2019 14:04
nu ja tev tas šampūns un maska neder nenozīmē, ka citam matu tipam tas neder??? Es nopirku, bet ne no Elīnas pabudinājumiem to darīt. Nopirku pilnu komplektu-šampūns, kondicionieris, maska un tā mazā maska. Biju sajūsmā, viss patīk. Mati mīksti, maigi, tīri. Smaržo labi. Tai pat laikā es nevaru lietot tos jaunos Elvital, ko pa visām malām sprauda ārā-mati palika netīri. Skaloju pat 2x. Netīri un viss. Kondicionieris par smagu, mati palika tā it kā būtu mazgāti tikai ar ūdeni.
Tāpēc nevajag teikt, ka ja tev neder viens produkts, tas neder citam. ?

Mācies lasīt!!! ???
15.12.2019 16:13 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Nepatika @ 14.12.2019 20:23
Hey!
Man ar Elīnu caur instagram sanāca maza diskusija, pēc kuras viņa mani bloķēja.. :(
Lieta šoreiz bija par peduktiem, ko viņa reklamē! Es viņas reklāmas iespaidā izdomāju, ka vēlos pamēģināt jauno Gliskur produkciju, šampūns, balzāms, maska. Dizains smuks, pēc viņas nu jau 5 reklāmas story, es izdomāju nopirkt.. Neteikšu ka, katrs no šiem produktiem ir lēts, aptuveni līdz 6 eur uz atlaidi 4.99. Nesūdzos par cenām, OK labaam lietām jāmaksā atbilstoši cenai!! Bet nu tā nebija!! Es 1x rezi mūža saskāros ar tādu mēslu! Labāks par šo produktu ir tad jau tas pats fructis, Elvital, Lorel!! Kurus ikdienā ari lietoju.. OK nu es izdomāju uzrakstīt Elīnai. Rakstīju vai pati ir mēģinājusi vispār produktus ko viņa reklamē? Viņa atbild,Sveika, diemžēl nē! Jautāju kādēļ tad viņa iesaka, ja nav pat mēģinājusi?? Viņa man atbild, ka vinai nav viss jāizmēģina un tam nav laika!!! ?Man tāds OK, bet tev ir tik daudz sekotāju, vismaz esi godīga!! Jo šampūns vispār ka produkts nekam neder!! Beigās viņa man pateica! Kā pašas vaina.. Un nobloķēja mani.
Var redzēt cik mantkārīga viņa ir, jo tikai dēļ sadarbības no reklamēs pēdējos sūdus,lai tikai pašai nauda tiek! Nekas traks, jaa, tā dara notiekti daudzi. Bet viņa vienmēr saka to, ka viņa iesaka tiešām kas der un ko viņa pati mēģinājusi, savādāk neieteiktu.. Un man nav nekādi tur baigi kaprīzie mati!! Zinu kad daudzi arī vīlusies! Šampūns beidzās nedēļas laikā, vispār nevar ar 1x izmazgāt! Beigās mati nespīd un izskatās netīri, matu gali sausi un vairāk izceļas saskletie matu gali.
Bet nu kā cilvēks viņa ir liela mele,egoiste!! Neticu nevienam viņas vārdam!!
nu ja tev tas šampūns un maska neder nenozīmē, ka citam matu tipam tas neder??? Es nopirku, bet ne no Elīnas pabudinājumiem to darīt. Nopirku pilnu komplektu-šampūns, kondicionieris, maska un tā mazā maska. Biju sajūsmā, viss patīk. Mati mīksti, maigi, tīri. Smaržo labi. Tai pat laikā es nevaru lietot tos jaunos Elvital, ko pa visām malām sprauda ārā-mati palika netīri. Skaloju pat 2x. Netīri un viss. Kondicionieris par smagu, mati palika tā it kā būtu mazgāti tikai ar ūdeni.
Tāpēc nevajag teikt, ka ja tev neder viens produkts, tas neder citam. ?
15.12.2019 14:04 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Blanche @ 15.12.2019 12:51

Domājat, ka viņa vispār kaut lpp ir izlasījusi? Tas tik tā priekš IG, es domāju.
Lemončiks @ 15.12.2019 12:41
Nez, Bībele viņas vidējam prātam nav par sarežģītu?

Hmm, būtu nu jau labāk viņa ņēmusi latviešu valodas gramatikas pamatprincipus un mācījusies?!
15.12.2019 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Lemončiks @ 15.12.2019 12:41
Nez, Bībele viņas vidējam prātam nav par sarežģītu?

Domājat, ka viņa vispār kaut lpp ir izlasījusi? Tas tik tā priekš IG, es domāju.
15.12.2019 12:51 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Nez, Bībele viņas vidējam prātam nav par sarežģītu?
15.12.2019 12:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Blanche @ 14.12.2019 21:33

Protams, ka viņa nelietos tos lētos šampūnus saviem matiem, ja viņai ir speciāli no frizētavām. ?
Bet nu stulbi, ka tā dara, reklamē visu, lai tik nauda butu.

Nu protams.. Bet, tas ka viņa nobloķē, es jau tikai pajautāju :) jo es ļoti labi atceros viņas frāzi teikto! Iesaku ko pati lietoju, savādāk meitenes es Jums neko neieteiktu! Kad pamēģinu tad iesaku!!
Nemsuki, lēta viņa ir!! Mele, kas mele.
14.12.2019 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nepatika @ 14.12.2019 20:23
Hey!
Man ar Elīnu caur instagram sanāca maza diskusija, pēc kuras viņa mani bloķēja.. :(
Lieta šoreiz bija par peduktiem, ko viņa reklamē! Es viņas reklāmas iespaidā izdomāju, ka vēlos pamēģināt jauno Gliskur produkciju, šampūns, balzāms, maska. Dizains smuks, pēc viņas nu jau 5 reklāmas story, es izdomāju nopirkt.. Neteikšu ka, katrs no šiem produktiem ir lēts, aptuveni līdz 6 eur uz atlaidi 4.99. Nesūdzos par cenām, OK labaam lietām jāmaksā atbilstoši cenai!! Bet nu tā nebija!! Es 1x rezi mūža saskāros ar tādu mēslu! Labāks par šo produktu ir tad jau tas pats fructis, Elvital, Lorel!! Kurus ikdienā ari lietoju.. OK nu es izdomāju uzrakstīt Elīnai. Rakstīju vai pati ir mēģinājusi vispār produktus ko viņa reklamē? Viņa atbild,Sveika, diemžēl nē! Jautāju kādēļ tad viņa iesaka, ja nav pat mēģinājusi?? Viņa man atbild, ka vinai nav viss jāizmēģina un tam nav laika!!! ?Man tāds OK, bet tev ir tik daudz sekotāju, vismaz esi godīga!! Jo šampūns vispār ka produkts nekam neder!! Beigās viņa man pateica! Kā pašas vaina.. Un nobloķēja mani.
Var redzēt cik mantkārīga viņa ir, jo tikai dēļ sadarbības no reklamēs pēdējos sūdus,lai tikai pašai nauda tiek! Nekas traks, jaa, tā dara notiekti daudzi. Bet viņa vienmēr saka to, ka viņa iesaka tiešām kas der un ko viņa pati mēģinājusi, savādāk neieteiktu.. Un man nav nekādi tur baigi kaprīzie mati!! Zinu kad daudzi arī vīlusies! Šampūns beidzās nedēļas laikā, vispār nevar ar 1x izmazgāt! Beigās mati nespīd un izskatās netīri, matu gali sausi un vairāk izceļas saskletie matu gali.
Bet nu kā cilvēks viņa ir liela mele,egoiste!! Neticu nevienam viņas vārdam!!

Protams, ka viņa nelietos tos lētos šampūnus saviem matiem, ja viņai ir speciāli no frizētavām. ?
Bet nu stulbi, ka tā dara, reklamē visu, lai tik nauda butu.
14.12.2019 21:33 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.12.2019
Hey!
Man ar Elīnu caur instagram sanāca maza diskusija, pēc kuras viņa mani bloķēja.. :(
Lieta šoreiz bija par peduktiem, ko viņa reklamē! Es viņas reklāmas iespaidā izdomāju, ka vēlos pamēģināt jauno Gliskur produkciju, šampūns, balzāms, maska. Dizains smuks, pēc viņas nu jau 5 reklāmas story, es izdomāju nopirkt.. Neteikšu ka, katrs no šiem produktiem ir lēts, aptuveni līdz 6 eur uz atlaidi 4.99. Nesūdzos par cenām, OK labaam lietām jāmaksā atbilstoši cenai!! Bet nu tā nebija!! Es 1x rezi mūža saskāros ar tādu mēslu! Labāks par šo produktu ir tad jau tas pats fructis, Elvital, Lorel!! Kurus ikdienā ari lietoju.. OK nu es izdomāju uzrakstīt Elīnai. Rakstīju vai pati ir mēģinājusi vispār produktus ko viņa reklamē? Viņa atbild,Sveika, diemžēl nē! Jautāju kādēļ tad viņa iesaka, ja nav pat mēģinājusi?? Viņa man atbild, ka vinai nav viss jāizmēģina un tam nav laika!!! ?Man tāds OK, bet tev ir tik daudz sekotāju, vismaz esi godīga!! Jo šampūns vispār ka produkts nekam neder!! Beigās viņa man pateica! Kā pašas vaina.. Un nobloķēja mani.
Var redzēt cik mantkārīga viņa ir, jo tikai dēļ sadarbības no reklamēs pēdējos sūdus,lai tikai pašai nauda tiek! Nekas traks, jaa, tā dara notiekti daudzi. Bet viņa vienmēr saka to, ka viņa iesaka tiešām kas der un ko viņa pati mēģinājusi, savādāk neieteiktu.. Un man nav nekādi tur baigi kaprīzie mati!! Zinu kad daudzi arī vīlusies! Šampūns beidzās nedēļas laikā, vispār nevar ar 1x izmazgāt! Beigās mati nespīd un izskatās netīri, matu gali sausi un vairāk izceļas saskletie matu gali.
Bet nu kā cilvēks viņa ir liela mele,egoiste!! Neticu nevienam viņas vārdam!!
14.12.2019 20:23 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.09.2019
Runājot par pašu Elīnu man liekas diezgan nesaprotami tas, ka tik ļoti sevi prezentē kā pareizticīgo dāmu - lasa bībeli, iet uz draudzēm utt. , bet tajā pašā laikā visiem 'dirš' , ka mamma šuj kažokus, kostīmus un ko tik vēl nē... Esmu pati personīgi atradusi identiskus kostīmus no kurienes viņa pasūta, un runājot par kažokiem - tos tak arī iesūta no Polijas vai Ukrainas.
14.12.2019 18:32 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Mazaa_saulite @ 13.12.2019 22:06

Es par so tieši domāju, kā viņa to kostīmu saglabā baltu..nu kā. Lai vai cik uzmanīgs cilvēks nebūtu, baltas drebes tā pat pamanās sasmērēties.
Es arī to gribu iemācīties. ?

Viņa vienmēr storijus filmē ar filtru, nevar jau saprast cik tīrs tas kostīms ir.?
13.12.2019 22:12 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Vai nu viņsi līdzi tādi ir vairāki, vai kā, bet nesaprotu kā tādu var saglabāt baltu.?? 100 punkti viss ar tonālo.?

Es par so tieši domāju, kā viņa to kostīmu saglabā baltu..nu kā. Lai vai cik uzmanīgs cilvēks nebūtu, baltas drebes tā pat pamanās sasmērēties.
Es arī to gribu iemācīties. ?
13.12.2019 22:06 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
LadyInBlack @ 13.12.2019 21:51
Izskatās ka izņemot to viņas balto Butterfly kostīmu viņa citu neko pārsvarā nevelk kad kkur lido prom ?? kad lido prom , ceļojuma laikā un kad atpakaļ lido, tik viņā arī staigā??

Vai nu viņsi līdzi tādi ir vairāki, vai kā, bet nesaprotu kā tādu var saglabāt baltu.?? 100 punkti viss ar tonālo.?
13.12.2019 21:59 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.11.2016
Izskatās ka izņemot to viņas balto Butterfly kostīmu viņa citu neko pārsvarā nevelk kad kkur lido prom ?? kad lido prom , ceļojuma laikā un kad atpakaļ lido, tik viņā arī staigā??
13.12.2019 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits