Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaitinoša dzīvokļbiedrene

 
Reitings 5
Reģ: 25.11.2019
Sveiki!
Man tiešām nepieciešams padoms,kā labāk atrisināt šo situāciju.
Nevienam nav noslēpums, ka vienam pašam īrēt dzīvokli Rīgā ir diezgan padārgi,tāpēc kā labs variants ir dzīvokļa īrēšana ar kādu kopā. Šobrīd esam četru istabu dzīvoklī trīs meitenes, katrai sava istaba. Diemžēl viena meitene ir īpaši tendēta uz karstasinīgiem tinder randiņiem ar ārzemniekiem, kas beidzas ar to, ka pie viņas atnāk kāds čalis un tad viņas istabā notiek tādas seksa orģijas, ka tās aktivitātes ir dzirdamas pa visu dzīvokli augstos decibelos. Es neko neteiktu, ja tas būtu vienreiz mēnesī vai manas prombūtnes laikā,bet šis notiek katru nedēļu vairāku stundu garumā. Man tiešām riebjas dzirdēt tādas skaņas un šķiet, ka tā ir sava veida necieņa pret pārējiem, ja tu uzspied klausīties savu skaļo seksa dzīvi. Turklāt paralēli man ir diezgan intensīvs mācību periods, kam nepieciešams klusums, lai koncentrētos savām lietām, nevaru uzslēgt skaļu mūziku un ignorēt viņas skaņas. Kā man viņai pateikt, ka šāda situācija man nav īsti pieņemama? Īres līgums ir uz mana vārda, it kā varētu izdomāt kādas sankcijas, bet tā kā dalam visus rēķinus uz 3, man nav īsti iespējas pateikt "vācies prom, tu skaļi uzvedies,kas man traucē", jo tad aizietu skandāli, ka es arī virtuvē skaļi gatavoju u.tml. vai arī tas skandāls aizietu tālāk tā, ka nevarētu atrast citu īrnieku. KO DARĪT?
07.12.2019 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits