Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnā strīpa

 
Reitings 3
Reģ: 03.03.2018
Sveiki visiem !
Ļoti neiedziļināšos detaļās, bet manā dzīvē jau pusgadu (kaut gan liekas, ka visu manu dzīvi) ir iestājusies ‘melnā strīpa’. Tāda sajūta, ka neveiksme seko neveiksmei. Iet slikti veselībā, studijās, attiecībās ar apkārtējiem. Dzīvē nekas nenotiek, jūtos iesprūdusi un vientuļi.
Tāpēc vēršos pie jums, kuri var ieteikt kādu labu dziednieci, zīlnieku vai jebkuru citu pārdabisku un nesavtīgu nolūku vadītu ‘speciālistu’. Tiešām liekas, ka ar mani nav kaut kas ok un esmu pārgurusi gaidīt ‘laimīgās dienas’, kuras tā arī nepienāk.
Būtu vēlams adreses un cilvēku vārdus sūtīt man privāti. Vēlams Rīgā vai tās apkārtnē.
Pēdējais lūgums- negācijas un savus viedokļus paturiet pie sevis, jau tā jūtos sūdīgi- nevajag man bojāt dienu vēl vairāk. Paldies ! :)
06.12.2019 16:55 |
 
Reitings 154
Reģ: 27.11.2019
Nesavtīgs un pārpasaulīgs speciālists.. nez, varbūt tomēr labāk mācītājs vai psihologs, nevis zāļu tantītes un pseido zīlnieces?
06.12.2019 18:02 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
pārdabisku un nesavtīgu nolūku vadītu ‘speciālistu’
šie divi vārdi neiet kopā aprakstot tos naudas izkrāpējus, bet lai jau tev labi sokas.
06.12.2019 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits