Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā padraudzēties ar bērnu?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Sveiki, gribu uzklausīt padomus no cilvēkiem, kuriem ir bērns (-i) vai arī pieredze ar tiem. Lieta ir sekojoša: es sastāvu attiecībās ar meiteni, kurai ir bērns no pirmās laulības. Puisēnam ir pieci gadi. Viņš negrib ar mani sveicināties un atvadīties. Šādos brīžos es jūtos stulbi. Piemēram, es viņam sāku: „sveiks, Oskar!” vai „kā tev gāja bērnudārzā, Oskar? kas tur jauns?”, un viņš ne tikai neko neatbild man – viņš pat

neskatās uz manu pusi! Viņa mamma sāka, ka visa vaina slēpjas bērna „kautrīgumā”, bet es tam nepiekritu, jo esmu redzējis kā viņš kliedza lidmašīnā uz visu salonu, kad es paņemu vietu pie loga. Pēdējā laikā, kad mēs kaut kur ar viņa mammu ejam kopā, viņš sāk prasīties aiziet kopā ar mums. Es neiebilstu pret pastaigām trijatā, bet skumja lieta ir tāda, ka šādas pastaigas mums beidzas ar greizsirdības ainām – bērnam ļoti nepatīk tas fakts, ka viņa mamma bučo un apskauj citu vīrieti, kā arī viņš ir ļoti alkatīgs pēc mātes uzmanības, ko es, attiecīgi, viņam zogu, kad pavadu ar viņa mammu laiku.

Kā man padraudzēties ar bērnu? Ko darīt brīžos, kad viņš man neatbild un pat neskatās uz mani??
Uzdot jautājumus tālāk („kas bija uz brokastīm”, „ko zīmēji” utt.) vai arī uz kaut kādu brīdi likt viņam mieru? ?
02.12.2019 17:44 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Iesaku bērnu aizvest uz smilšu terapiju un pašam tēmas autoram aiziet pie bērnu psihologa.
Tiešām, jautājumus, kas attiecas par bērniem, nerisini forumā kur atbildes dod cilvēki, kuri skaidri un gaiši uzrakstījuši, ka paši nevēlas bērnus.
Bērni pasauli saprot savādāk un nepareiza izturēšanās pret bērnu šajā vecumā var iespaidot bērna turpmākās attiecības ar cilvēkiem.
03.12.2019 01:47 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Kā piem. vasarā kopā uz jūru aizbraukt ar sievieti kurai ir mazs bērns? Tas mazais knēvelis taču jāņem līdz? Kur tad viņu atstāt? Kā pludmalē palaizīties/paseksot ja sīkais tur pat blakus skraidīs?
02.12.2019 23:33 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Nedari neko. Pēc pieredzes. Tā ir maza bērna greizsirdība un tiešām Tu gribi sacensties ar mazu bērnu? Vīns tak nesaprot kas notiek.:::
02.12.2019 23:25 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Es varu iedomāties kāds murgs ir draudzēties ar meiteni kura ir mazs bērns no sveša veča, nepskaužu tevi.
02.12.2019 23:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Es arī vairs necenstos un neuzbaztos. Lai ir kā ir. Puikam jāpieņem situācija, acīmredzot tas laiks vēl nav pienācis.
02.12.2019 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Umm.....reāli padomā,kaut kāds svešs cilvēks pēkšņi uzrodas un jaucas pa vidu, kādu reakciju gan tu gaidi?
Labāk liec puiku mierā, un neuzvedies kā bērns. Vari pasēdēt arī ne blakus logam, vai nečiviniet abi sīkā klātbūtnē, jo tad tu būsi melnajā saraksta uz ilgu,ja ne uz visu laiku.
02.12.2019 20:30 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Kiki007 @ 02.12.2019 18:26
Jesus kas par ieteikumiem! Liec bērnu mierā un neliec viņam justies neērti. Bučojaties, kad viņa nav blakus...
Protams, ka bērns ir greizsirdīgs. Tādos brīžos saki, ka loti labi saproti viņu, Tev arī viņa mamma ir vismīļākā. Kāda rotallieta vai saldums jau sen tā kā bija jāuzdāvina...

eh. ko lai saka.
02.12.2019 19:35 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Jesus kas par ieteikumiem! Liec bērnu mierā un neliec viņam justies neērti. Bučojaties, kad viņa nav blakus...
Protams, ka bērns ir greizsirdīgs. Tādos brīžos saki, ka loti labi saproti viņu, Tev arī viņa mamma ir vismīļākā. Kāda rotallieta vai saldums jau sen tā kā bija jāuzdāvina...
02.12.2019 18:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nevar būt tā ka īstais tēvs bērnam stāsta -"mammas jaunais draugs ir riebīgs atņems viņu tev,nerunā ar viņu, viņš ļauns "?
02.12.2019 17:59 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
piekrītu pirmajam kometāram. bērns izklausās tāds savtīgi gudrs, un nejaucot tur iekšā, ka tas taču tikai bērns. 5 gadu vecums ir diezgan riebīgs, ja bērns audzināts kā izlaists puišelis un nav nekādu vērtību un cieņas pret apkārtējiem. mammai jārunā ar viņu un jāredz tomēr pašai, ka šāda situācija ir diezgan stulba un neomulīga, ņemot vērā, ka Tu centies.
02.12.2019 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Jā, drīz Ziemassvētki, noskaidro, kas patīk un uzdāvini.
Bet nu parasti jau 5 gados bērns ir diez gan gudrs un ar viņu var visu sarunāt.
Sarežģīti, jo nav zināms, kāda situācija ar īsto tēvu ir.
Bet nu tur jau mammai ir jāpastāsta situācija bērnam, jāizrunājas ar savu bērnu.
02.12.2019 17:54 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man jau liekas ka ar bērniem ir tā pat kā ar dzīvnikiem. Lai tu viņiem patiktu tie ir jāpielabina. Ar ēdienu, ar mantām utt. Tā teikt jārda pozitīvas emocijas,kuras saistas ar tevi. Kad satiec viņu iedod kādu konču. Aizeja uz kādu kopīgu nodarbi kas viņam varētu pateikt un uzsver to ka tu viņu tur ved. Stulbi skan bet mēģini pielabināt/piekukuļot.
Par greizsirdību... pats ar laiku sapratīs.
Manuprāt šajā situācijā tavai draudzenei un bērna mammai būtu jārunā ar bērnu un jāstāsta, ka tu esi labs cilvēks, nevaig būt greizsirdīgam vai ka nav jābaidās runāt.
02.12.2019 17:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits