Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ir vērts dāvināt smaržu paraugus?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Tā ka tuvojas Ziemassvētku un Jauna gada periods, aizvien vairāk aktuāls kļūst dāvanu jautājums. Nesen man ienāca prātā doma uzdāvināt savai mīļotai paris mazus flakonus ar smaržām, katrs pa 5 ml. Es uzskatu to par ļoti praktisko lietu, jo par to pašu naudu, ko maksā „normāls” iepakojums, var dabūt uzreiz vairākas smaržas, ko pēc tam var miksēt savā starpā: šodien Versace, rīt Chanel utt.

Kā arī tādi paraudziņi ir ļoti ērti nēsāšanai līdzi, jo tos var viegli ielikt somā vai pat sev džinsu kabatās. Paredzot no dažām no jums āķīgo jautājumu: pats sev tikai šādus mazos flakoniņus arī pērku, lai vienmēr būtu zem rokām un kad gribas varētu izāķēt tos ārā no kabatas, uzpūst sev virsū un iet tālāk pēc savam darīšanām. Bet es esmu es un sievietes ir sievietes.

Tāpēc man jautājums:
ja es uzdāvināšu sievietei pāris smaržu flakonus, 5 ml katrs, viņa neuzskatīs to par sīkumainības izpaudi?
02.12.2019 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 13.11.2011
Es noteikti nepriecātos par tādu dāvanu. Tas varētu būt kā kāds sīkums klāt kaut kam “lielākam”, nejau pliki testeri.
02.12.2019 23:50 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Jā diemžēl ļoti daudzas gaida dārgas dāvanas un ne tikai no saviem draugiem, bet arī dreudzenēm un pat paziņām (laikam es arī neesmu izņēmums :D) .. tas verētu būt saistīts par to šausmīgo šausmināšnos, kā...ne lielo pudeli.. gaida vērtīgas dāvanas
reiz darbānoklausījos darunu starp 2 kolēģēm kas runāja par mani pazīstamu puisi... 1 otrai teica,, es tev taču teicu ka viņš tiks priekšniekos, teicu, lai ''savaldzini''viņu ... un vēlāk varēju skatīties kā tā meitene lielījās ar savām dāvanām ziemassvētkos, dz. dienā... kut aizbrauca.... bija žēl .. tā puiša .. jo viņu pazinu..... tādās situācijās man tiesām nev žēl nevienas tās, kas tiek pamesta tad, kad redz viss bija lieliski... jo viņi jau arī jūt to attieksmi un to.... ka ja nebūtu ticis priekšniekos ... nafig viņš tai čiksai būtu vajadzīgs ... bet laikam lielākā vai mazākā mērā pati tāda pati esmu :D .. bet jauki palasīt kā te šausminās.. kā nemet ārā lielu naudu par dāvanu dreudzenei :D
02.12.2019 22:20 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Sākšu ar to, ka tirgo gan ... 5 ml bieži ir komplektā ar dušas žeējām un losjoniem. 10 ml un 7 ml pavisam nesen Douglas tirgoja. Iemesls kāpēc netirgo varētu būt tas ka nepēr.. mazie iepaojumumi principā vienmēr par 100 ml ir daudz neizdevīgāki .. par 30, 50 ml un 100 ml ir nenormāli liela starpība par 100 ml .. un tad visas sapērkas lielās pudeles un stāv viņas gadiem ( man vismaz stāv). Man jau liekas, ka sievietes dalās 2 daļās kam patīk un kam nē. Man ļoti patīk visādi sīkumi tāpēc man patiktu un zinu tādas, kurām patiktu. Vajadzētu vēl izņemt no kastītēm un visas kopā salikt skaistā dāvanu kastītē. ... un būtu super...
Bet jā, ja runā par izdevīgumu un to, kā dāvana izskatās... hmm ja 10 ml makša 14 bet 100ml 60 eiro ... tad nu ir skaidrs, ka izdevīguma nekāda un pati pirktu sev lielo iepakojumu...
tāpat mazās ir ļoti mīļas, ērtas paņemšanai līdzi un pluss ir tas , ka var izēģināt visādas un saprast kuras visvairāk patīk .... bet nekad maziņās paciņas neizskatīsies ne tuvu tik efektīvi un kā vērtīga un laba ( un dažai arī dārga) dāvana kā lielais smaržu iepakojums. Un tas kā te burtiski tādu ideju nodirš .. to parāda....
,... vispār smaržas dāvināt baigais risks... (gandrīz kā pilnīgi visu) ... jo man patīk konkrētas un tieši tās es gribu nopirtk ... nevis vienalga kādas tā ir tāda lieta .. ja to lieto.. tad tā smarža vienmēr būs bakus utt. un ja nepatīk ... tik pat labi varēja vispar neko nedāvināt....
bet varbūt tu zini viņas gaumi...
P.S. Chanel Chance ir tas kumplekts kur ir 3 pudelītes pa 20 ml visādu veidu ērtai līdzņemšanai un zaļāis un rozā visām vienmēr patīk un dzeltenai nē ... var pameklēt lidostās.. pilnīgi cita cena .. un ja pērc Douglas nevis internetveikalā tad līdz 22.12 ir iespēja iegravēt vārdu vai kaut kādu vēstījumu par velti .. noteikti tā būs personalizētāka dāvana un patiks vairāk.
02.12.2019 22:11 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man nepatiktu.
02.12.2019 21:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vienreiz saņēmu šāda tipa dāvanu. Kkāds komplekts ar dažadām, mazajām Versace smaržām. Smaržas patika protams, bet pati doma nē. Likās bezpersoniski un nepārdomāti. Labāk aizvestu mani uz veikalu un ļautu izvēlēties pašai tad vienu aromātu. Kā jau te minēja normālā tilpumā.
02.12.2019 20:28 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Kur esi noskatījis tādus paraudziņus? Parasti brendi šādus 5ml tilpumus atsevišķi netirgo, tie nāk kā dāvana par pirkumu un lielākoties apakšā arī rakstīts “Sample - not for sale”. (Tas, ka interneta veikali tirgo, ir cita lieta, tie tirgo arī lielos testerus bez korķa).. Tā ka dāvanai nederētu.
02.12.2019 19:59 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Tā kā šobrīd esmu savu smaržu meklējumos, domāju, ka man šāda dāvana varētu patikt. Ar nosacījumu, ka vīrietis tomēr +- ir painteresējies, kādas aptuveni smaržas man patīk, un izvēlējies to smaržu paraudziņus, kas varētu tam atbilst. Ja man patīk svaigas un saldenas smaržas, tad nepriecātos saņemt random komplektu, kur puse ar kaut kāda tējaskoka vai pačūlijas aromātu. Un tad vīrietim atkristu arī jautājums par dāvanu nākamajos svētkos - mierīgi varētu neiespringt ar domāšanu un vienkārši nopirkt normāla tilpuma smaržas, kuras no visām būtu patikušas vislabāk :P :D
02.12.2019 19:19 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kas tie par paraudziņiem? Tas nav fake smaržas? Neesmu redzējusi parastos veikalos Chanel paraugus,ka tirgotu...
Piekritīšu viedoklim par to, ka ja nevar atļauties kārtīgi,tad labāk neko ?
02.12.2019 18:54 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Atkarīgs kāda tev sieviete. Ja viņai nav mīļāko smaržu un savas vēl nav atradusi tā varētu būt laba dāvana. Bet ja viņa parasti lieto kādas noteiktas smaržas un zin savu gaumi tad nebūtu gan labi.
Ja man tādas dāvinātu, tad domātu ka kaut kur dabūja par brīvu un tagad gribi pataisīt par baigo dāvanu netērējot naudu.
02.12.2019 18:45 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Laikam, domāju tāpat kā Blanche. Man tas liktos reāli skumji, labāk tad neko nesaņemt :D
02.12.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu parasti sievietei ir kādas vienas konkrētas mīļākās smaržas, nu vismaz man, kuras arī pērku atkārtoti vai vismaz ar līdzīgu smaržu.
Nebūtu priecīga par mazajiem flakoniem. Ja nevari uzdāvināt īstas smaržas, tad labāk nedāvini neko.
02.12.2019 18:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits