Vīlusies vīrā

 
Reitings 1
Reģ: 01.12.2019
Velos padalities ar savam sajutam un varbūt ir kas ieteicams... Ne ar vienu neesmu par šo runājusi, jo izskatās no malas viss lieliski. Esmu pilnīgi vīlusies savā vīrā,manuprāt, pārāk visu sasteidzām, esam 5 gadus kopā, ir dēliņš divus gadus vecs, kurš ļoti tika gaidīts, un drīz jau būs klāt otrais bērniņš... vīrs arī rūpējas, bet darba dienās ir vēlu mājās, brīvdienās ar kā kuru reizi strādā, bet ir dažreiz muļķīgi strīdi, un kad sastrīdamies, tad uzreiz skrien prom no mājas, brauc uz darbu, ārdas, lamājas. Bieži melo par ļoti parastām lietām... elementārāk pateikt būtu patiesību, bet patīk samelot, pateikt to, ko gribas dzirdēt un lai atšujos. Runāts tik daudz ir ar viņu, bet tas ir caur vienu ausi iegšā, caur otru ārā. Un neesmu vienīgā kam melo, sola...
Kā arī esmu vīlusies savī, ilgāk neiepazinu viņu un nesapratu to, ka šis cilvēks nemainīsies, jo pirms pirmā bērna likās ka cilvēks vairs nemelo un ir mainījies. Bieži jāatrisina un jādomā par viņa problēmām, ko ir sastrādājis. Bojā un ir sabojājis ar meliem un solījumiem un naudas lietām attiecības ar citiem, tuviem cilvēkiem.
Jūtos ka būtu dzīvē izgāzusies, visu tik ļoti ātri gribēju, apprecēties, bērnus, bet ne līdz galam pārliecinājos par to ar ko veidoju savu nākotni, sākt mākt šaubas, un nožēla par labu otram bērniņam, lai vai cik nežēlīgi tas izklausītos, 5 gadu laikā vajadzēja iepazīt ar ko veidoju ģimeni... bet vienu brīdi tāds, otru brīdi atkal viss no jauna. Bet kā tēvs ir ļoti labs, rūpējās par bērnu. Negribētos, lai bērni augtu šķirtā ģimenē, bet nezinu, vai tādu cilvēku varēšu paciest turpmāk, protams, ne vienmēr viss ir tik slikti. Jūtos kā strupceļā, runāšana nepalīdz, varbūt kādam ir no malas kas ieteicams, paciest, gaidīt kad pats sapratīs ir laiks mainīties?
02.12.2019 00:14 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Stāsti, kur atrast brīvu meiteni ap 30, ar māju, auto, labu darbu. Jā. Tādu nav.

Nu, nu. Apgalvot, ka tādu sieviešu nav, ir drusku par skaļu teikts. Mans variants - 29 gadi, brīva, nekad neesmu bijusi precējusies, bērnu nav, ir auto, savs dzīvoklis, labs darbs, kurš ļauj pašai menedžēt savu laiku, hobiji - ceļošana, aktīvā atpūta. Lūk, atrast brīvu vīrieti, kuram būtu tāds pats komplekts + nebūtu pilna galva tarakānu, ap 30 gadiem ir ļoti grūti, jo, kā rāda mana pieredze, normālie jau ir aizņemti un pāri palikuši vai nu tikai rūdīti vecpuiši, tie, kuri paši neko diži daudz savā dzīvē nav sasnieguši, vai tie, kuriem it kā ir gan tā māja, gan mašīna, gan labais darbs, bet, acīmredzot, ir citas problēmas, kuru dēļ nesanāk atrast to otru pusīti. Tiesa gan, izmisusi neesmu un savā dzīvē esmu sasniegusi gana daudz, tāpēc, jo vecāka palieku, jo mazāk stresoju par to, ka esmu viena, jo vairs nav tas vecums, kad būtu gatava ņemt to, kas pagadās, lai tikai nebūtu viena. Un varbūt man paveicies ar sabiedrību sev apkārt, jo zinu gana daudz brīvu, veiksmīgu, labi pelnošu sieviešu. Viņas eksistē.
02.12.2019 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Myb tev hormoni trako,mana brāļa sieva arī gandrīz ar manu brāli izšķīrās,jo bija nereālas garastāvokļa maiņas.?
Sākumā tiešām der aiziet pie kāda terapeita, ja nelīdz,tad var arī šķirties,jo dzīvot ģimenē , kur vecāki abi savā starpā kašķējas ar nav forši.
Man vecāki periodiski pašķīrās kopš man bija kād 4-5 gadi, bet final versijā,kad man bija 10, tas reāli bija labākais lēmums ko varēja pieņemt, jo beidzot bija arī laiks kam citam ne tikai kašķiem.
02.12.2019 19:48 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 02.12.2019 16:55
Tikko šo rakstīju vienā citā forumā.
Sieviete jaunā laumas veļā ar mežģīnēm un zeķturiem, apakšveļu tādu, ka "šķirbiņa" paliek mazliet lielāka, krūšturis tāds, mazliet par mazu un sieviete ar acīm lūdzas, lai to novelk. Mati ieveidoti skaisti, bet tomēr nedaudz rotaļīgi. Agrs ziemas vakars, sveces daudz un telpā pārāk silts, lai krekls paliktu mugurā. Klusa mūzika, kūpošs vīraks, rožlapiņas, viegli pieskārieni, divas glāzes auksta Château de Chambert...
Un Tu tiešām domā, ka vīrietis sēdēs darbā?

Šis ir laulības must have, periodiski jāuzrīko ??
02.12.2019 17:27 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tikko šo rakstīju vienā citā forumā.
Sieviete jaunā laumas veļā ar mežģīnēm un zeķturiem, apakšveļu tādu, ka "šķirbiņa" paliek mazliet lielāka, krūšturis tāds, mazliet par mazu un sieviete ar acīm lūdzas, lai to novelk. Mati ieveidoti skaisti, bet tomēr nedaudz rotaļīgi. Agrs ziemas vakars, sveces daudz un telpā pārāk silts, lai krekls paliktu mugurā. Klusa mūzika, kūpošs vīraks, rožlapiņas, viegli pieskārieni, divas glāzes auksta Château de Chambert...
Un Tu tiešām domā, ka vīrietis sēdēs darbā?
02.12.2019 16:55 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Hm, pārmet iespējams tādēļ,ka ir sajūta, ka “darbs ir svarīgāks par mani” ?
To jau pavisam vienkārši atrisināt. Kad mans vīrs daudz strādā un man gribas visu viņa mīlestību, es kā mīļa kaķenīte murrājot saku, ka man ļoti,ļoti gribētos pavadīt vakaru divatā. Man taaaa pietrūkst tas laiks, kad viņš izplānoja randiņus un tie ziedi,ko dāvināja...mmh!!!teksts katru reizi mainās, bet strādā 100%.
Ja man sāktu pārmest par darbu es toč nesaprastu,ko no manis grib.
02.12.2019 16:44 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 02.12.2019 16:10

Bulta, kādēļ Tev ir tik svarīgs sievietes finansiālais stāvoklis? Veiksmīgam vīrietim sieviete ir “sajūtām”, ģimenes veidošanai ? Man liekas,ka Tu ne pēc īstajiem kritērijiem vadies.

Man tas pilnīgi un galīgi nav svarīgs. Doma tajā bija tāda - man parasti pārmet, ka es par daudz strādāju. Ja man visu kāds plāno nodrošināt, varu nestrādāt.
Tā pārmešana, ka vīrietis par daudz strādā ir ļoti bieža un bieži izjauc attiecības.
02.12.2019 16:20 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Tieši tā, katrā laulībā ir kādas problēmas,strīdi un šķiršanas brīži,bet vai ir jēga strebt karstu un pamest visu,sliktajā dzīves posmā. Tāpēc, mēs esam vīri un sievas,lai atbalstītu un censtos saglābt. Ja nu galīgi visi diegi plīst,tad jā, katrs iet uz savu pusi.
02.12.2019 16:15 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 02.12.2019 15:03
Jā, Kiviču un Timmu ņemt kā piemēru. Nē, nu varēji Dž.Dž. Džilindžeru vēl pieminēt :D
Dzeltenajā presē raksta par skandalozām lietām. Tur neraksta par kaimiņu Jāni, kurš laulībā ar savu Ilzi dzīvo jau 50 gadus.
Esmu piedāvājis savai ex sievai pāru terapiju, viņa bija tā, kura atteica.
No daudzām sievietēm, ar kurām esmu bijis uz randiņiem, vienai ir savs dzīvoklis. Kuras ir tās, kas nāk ar "pilnu paplāti"? Es nezinu. Savukārt manu paziņu logā ir pilns ar vīriešiem ar "pilnu paplāti". Ok. Būšu 100% tiešs. Esmu gatavs aiziet uz randiņu ar meiteni. Stāsti, kur atrast brīvu meiteni ap 30, ar māju, auto, labu darbu. Jā. Tādu nav. Man ir tiešā tekstā prasīts par manu algu, vai man ir auto, kur es dzīvoju, jo daudzām meitenēm tas ir ļoti svarīgs kritērijs vīrieša izvēlē.

Bulta, kādēļ Tev ir tik svarīgs sievietes finansiālais stāvoklis? Veiksmīgam vīrietim sieviete ir “sajūtām”, ģimenes veidošanai ? Man liekas,ka Tu ne pēc īstajiem kritērijiem vadies.
02.12.2019 16:10 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Darbu nomainīja vins uz stabilu-bija domāts.
02.12.2019 15:46 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Bulta, man bija “pilna paplāte”, kad sagāju kopā ar savu vīru. Vins atnāca dzīvot pie manis, viņam nebija ne mašīnas, ne īpašumi, darbs arī nebija stabils, bija pašnodarbinātais ar neregulāriem ienākumiem. Paldies Dievam, nebija viņam arī ne bērni, ne kredīti, ne sievas. Darbu nomainīju uz stabilu, auto iegādājās, apprecēja mani par savu naudu, viss stabilizējās.
Tā ka, jā, ir tādas sievietes.
02.12.2019 15:44 |
 
Reitings 30
Reģ: 18.11.2019
Viņš taču Tev saka to,ko Tu pati vēlies dzirdēt! Kur problēma? Vienmēr darbā?! Oky! Bet jums tūlīt būs ģimenes pieaugums! Tu pati gribētu,lai viņš strādātu mazāk? Tātad arī pelnītu mazāk un,vai Tu būtu gatava no kautka atteikties? Un aizdomājies kādēļ ir tie muļķīgie strīdi,ja viņi var tur arī nebūt,tad dari tā,lai nebūtu! Daudzi iet prom,lai nomierinātu sevi,nepateiktu ko lieku. Ir cilvēki kuri labāk nomierinās vienatnē! Kā,arī Tev nevajadzētu skatīties,kādas viņam ir attiecības ar citiem! Tev jāskatās,kāds viņš ir tēvs! Saliec plusus ko viņš dara priekš Tevis/ģimenes! Neskaiti tikai mīnusus! Un aplūko arī sevī,kāda Tu es sieva! Vai,Tu novērtē viņa darīto,paslavē viņu,saki,ka viņš labs Tev?Vai,Tu priekš viņa centies? Sagādā viņam patīkamus mirkļus? Un galu galā,vai Tu viņu atslābini pēc darbā?
02.12.2019 15:34 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Jā, Kiviču un Timmu ņemt kā piemēru. Nē, nu varēji Dž.Dž. Džilindžeru vēl pieminēt :D
Dzeltenajā presē raksta par skandalozām lietām. Tur neraksta par kaimiņu Jāni, kurš laulībā ar savu Ilzi dzīvo jau 50 gadus.
Esmu piedāvājis savai ex sievai pāru terapiju, viņa bija tā, kura atteica.
No daudzām sievietēm, ar kurām esmu bijis uz randiņiem, vienai ir savs dzīvoklis. Kuras ir tās, kas nāk ar "pilnu paplāti"? Es nezinu. Savukārt manu paziņu logā ir pilns ar vīriešiem ar "pilnu paplāti". Ok. Būšu 100% tiešs. Esmu gatavs aiziet uz randiņu ar meiteni. Stāsti, kur atrast brīvu meiteni ap 30, ar māju, auto, labu darbu. Jā. Tādu nav. Man ir tiešā tekstā prasīts par manu algu, vai man ir auto, kur es dzīvoju, jo daudzām meitenēm tas ir ļoti svarīgs kritērijs vīrieša izvēlē.
02.12.2019 15:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Redzi, sieviešu psiholoģija strādā savādāk nekā vīrieša. Vīrietis pamatā lietas mēdz labot, sieviete mainīt.

Nepiekrītu. Nav tālu jāmeklē, ieejm Delfos un Jānis Timma pametis bērna māti, Kivičs pametis 2 bērnus dēļ citas. Visbiežāk vīrieši atrod tās, kuras viņus saprot, nevis iet un labo. Sievietes ies un labos, lasīs forumus un visādas muļķības, bet vīrietis ne.
ir ļ'oooooooti maz vīrieši, kuri ies uz pāra terapiju, visbiežāk sievas iet un vīra dēļ, jā tā arī var, iet pie psihologa, lai palīdzētu vīram.
Jo sievietēm ir vieglāk iepazīties

Bŗivām sievietēm ir veiglāk iepazīties, ne 2 bērnu mātēm. Nesaku, ka visām, bet grūtniecība atstāj pēdas uz ķermeņa, ja ne izstaipīta āda, tad krūtis, kas ļoti būtiski ietekmē sievietes pašapziņu un vispār kādu meklēt.
Atceramies, ka sieviete bieži vien atnāk "tukšām rokām" pie vīrieša, kuram ir darbs, mājas, auto. Vīrietis sievieti aplido, dāvanas, randiņi, etc. Rozā briļļu periods abiem beidzas, sieviete attopas, ka vīrietis taču strādā par daudz, bet mājās nav, neko mājas darbos nepalīdz. Te ir tas, ko Kiki007 teica - sievetei jākopj sevi, jābūt skaistai, labai seksā un sabiedrībā jāuzvedas kā vīrieša rotaslietai.

Un šīs ir pilnīgas muļķības, ļoti reti sieviete atnāk ar tukšām rokām, neticu, ka visas sēž bez darba un gaida to savu princi ar randiņiem, dāvanām un ziediem. Tas nav nekas tāds. BET, es piekrītu par rūpēm par sevi, bet ATKAL, sievietei ir maksimāli sevi jāattīsta, jāstudē arī esot ar bērnu mājās, jāstrādā 1 x nedēļā kaut uz dažām h, lai vieglāk atsisties pēc tam kad BKA beidzies. Sievietei NAV jābūt vīrieša rotas lietai, sievietei ir jābūt pašai par sevi, ar saviem panākumiem, ar savu pievienoto vērtību.
02.12.2019 14:53 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
MGTOW101 @ 02.12.2019 06:13
Tāpēc es vienmēr saku ka nevajag taisīt bērnus un ja taisa tad padomāt kārtīgi 10x

Vecīt, Tev ir 35, Tu dzīvo pie mammas un nevēlies bērnus, bet lētu seksu, jo tā ir vieglāk dzīvot. Es nedomāju, ka Tavs viedoklis šajā sakarā ir vērtīgāks par dzeltenu sniegu.
Protams. Vieglāk ir nestrādāt. Vieglāk ir neradīt bērnus. Vieglāk ir nerisināt problēmas. Taču tāpēc mēs esam attīstītāki par dzīvniekiem, jo mums ir galva uz pleciem un tajā galvā ir vairāk rievu nekā sliekai. Mūsu mērķis šajā pasaulē nav peldēt pa mākoņiem kā tauriņam un baudīt dzīvi. Mūsu mērķis ir radīt bērnus, gribās to vai nē. Bērni attiecības nestiprina, sieva ziedo savu ķermeni, savu laiku, savu "Es" lai izaudzinātu bērnus. Vīrs strādā vairāk, guļ mazāk. Attiecībām laika nepietiek, jo viss laiks aiziet bērniem. Protams, smagi! Protams, ka tā ir grūti dzīvot. Ja neviens netaisīs bērnus, nav jēga iet uz darbu, jo jebkura darba pamatā jābūt konceptam, ka tas tiek darīts tādēļ, lai mūsu bērniem būtu labāka pasaule un vide tiem apkārt.
02.12.2019 14:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Manuprāt Jums abiem ir stress, emocijas. Tūlīt būs otrais bērniņš. Jums neatliek laika kopt savas kā vīra un sievas attiecības, jo jādomā par bērniem. Katrs ar stresu tiek galā pa savam, Tavs vīrs izvēlās šādi.
Tā vietā vajag palīdzēt, radīt labvēlīgus apstākļus, būt saprotošākai, tikt galā ar šo dzīves posmu. Pēc tam bērni paaugsies un, tad varēsiet veltīt viens otram tik daudz laika cik gribēsies. Es pilnībā saprotu tekstu, ka visu sasteidzām, mēs ar vīru arī esam pieci gadi kopā, ir bērns un man no sākumā arī likās, ka visu sasteidzām, ka vajadzēja pabaudīt divvientulību, bet nu kā ir tā ir, cenšos būt pozitīva un saprotu, ka tas nav mūžīgi.
Un runājot vēl par vīra strādāšanu-Varbūt vīrs raujas darbā, jo drīz būs vēl viens bērns par ko jārūpējas? Ja vīrs sēdēs mājās, tad nauda no zila gaisa nekritīs.
02.12.2019 14:35 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Atbraucu uz darbu, varu pieslēgties un atbildēt plašāk.
Jā, šeit es redzu tieši to problēmu. Izvēle.
Redzi, psiholoģiskās problēmas ir tāda pati lieta kā lauzta roka vai plaušu karsonis.
Ja vīrs salauž kāju - mainam vīru? Ja auto salūzt - pērkam jaunu? Ja kādam ģimenē uznāk depresija, jo ģimenē ienākuši bērni, darbā problēmas - uzreiz šķiramies?
Redzi, sieviešu psiholoģija strādā savādāk nekā vīrieša. Vīrietis pamatā lietas mēdz labot, sieviete mainīt.
Sievietēm klubos ieeja bez maksas. vīriešiem jāmaksā. Kāpēc? Jo sievietēm ir vieglāk iepazīties. Un tā iemesla dēļ sieviete vīrietī saskata problēmu un izlemj aiziet, jo ir taču milzīga izvēle. Bieži šādu lēmumu palīdz pieņemt draudzenes, radinieki.
Visās ģimenēs ir strīdi. Atklāšu noslēpumu - praktiski visās laulībās bijuši periodi, kad pāris ir dzīvojis šķirti. Pirms biju pie psihologa, man neviens to neteica un to es nezināju. Taču tā ir normāla prakse - strīdēties. Taču te ir divi ceļi - risināt strīdus kā pieaugušiem cilvēkiem, vai tēlot mazas, apvainotas meitenes un aizcirst durvis.
Man ir daudzu gadu attiecību pieredze ar cilvēku, kur bijs strīdi, kas pamatā radušies no tā, ka netiek runāts par problēmām, fiziskā tuvība divreiz mēnesī un nav man bijusi vēlme braukt uz savām mājām, jo attiecības bija kļuvušas kā brālim ar māsu. Taču zinot, ka cilvēks studiju gados uz randiņiem gāja kā uz darbu, tad tas viss atspoguļojas rīcībā - problēmu nerisinam, ejam prom, jo ir taču milzīga izvēle ar labākiem kandidātiem.
Atceramies, ka sieviete bieži vien atnāk "tukšām rokām" pie vīrieša, kuram ir darbs, mājas, auto. Vīrietis sievieti aplido, dāvanas, randiņi, etc. Rozā briļļu periods abiem beidzas, sieviete attopas, ka vīrietis taču strādā par daudz, bet mājās nav, neko mājas darbos nepalīdz. Te ir tas, ko Kiki007 teica - sievetei jākopj sevi, jābūt skaistai, labai seksā un sabiedrībā jāuzvedas kā vīrieša rotaslietai. Vīrietim ir jādara lietas, kas itkā pašsaprotamas - jāstrādā un jāuztur ģimeni. Bet vai kāds ir jautājis, ko nozīmē strādāšana? Stress, atskaites, nelaipni klienti, salūzis transports, kavētas piegādes, garas rindas, problēmas ar strādniekiem. Un viss tikai tāpēc, lai būtu ģimenei jumts virs galvas un silta māja ziemā. Taču sieva jau mājās gaida nikna un pārmet vīrietim, ka netīrās drēbes nav grozā iemestas vai durvju rokturis nsav nomainīts. Un protams, turpinās strīdi, kas beidzas ar šķiršanos. Tad sieviete kādu gadu, divus padzīvo viena, atrod citu veci, jau ar zemākiem standartiem, jo sieviete ar bērniem vairs nav "ejošākā prece", tad turpinās dzīve, bērni ik pa laikam aizbrauc pie īstā tēva, kurš arī ir nodibinājis ģimeni, visbiežāk labāku un veselīgāku, jo vīrietis galu galā pēc 35-40 tikai "uzzied" un paverās jauna pasaule, bērni paliek kautkur pa vidu.
Es nemīlu tos bērnus kuri aug bez
tēva skolotāja stāsta labvēlīgās mājās
Viņi bojā manas klases labo slavu man ar tādiem grūti klājās
02.12.2019 14:35 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
woman_wonderland @ 02.12.2019 13:38
Piekrītu par to, jo arī mani vecāki ir bijuši piemērs KĀ NEVAJAG. Un es tā negribētu, un nedzīvotu.
Citam liekas, ka strīdēties utt ir normāli ģimenē - lai tā būtu.

Ja Tu esi mīļa sirsniņa attiecības,bet vīrietis ir agresīvs,melo, krāpj, nerūpējās par ģimeni, ir vardarbīgs, ar atkarībām, cieš no hroniskas nespējas atrast darbu- BĒDZ. Dievs pasarg tā dzīvot.
Ja vīrietis ir mīlošs un rupējās par ģimeni, bet sīku strīdu rezultātā viņš bļauj un mūk no mājas- viņam zb sievietes uzvedība. Viņam tiešam ir vieglak samelot nekā 2h klausīties morāles. Protams,var šķirties un ar nākamo vīrieti turpināt darīt to pašu, beigu beigās nonākot pie secinājuma,ka visi viņi ir vienādi ?
02.12.2019 13:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Haily @ 02.12.2019 11:42

Es atkal nepiekrītu. Es bērnībā savu tēvu ienīdu, viņš dzēra, viņš krāpa, viņš lamājās un vispār vienmēr spļauj ārā to, ko domājis, nedomājot vai tas sāpina citus. Es būtu priecājusies, ja mamma būtu izšķīrusies, jo viņš mājās atbraucot tāpat nekad neko nedarīja, tikai skatījās TV. Mana pusmāsa par mūsu tēvu teica, ka tam cilvēkam bērniem vispār nevajadzētu būt.
Par sievieti zāģi gan var piekrist, apdomā pati savu rīcību.
un kad sastrīdamies, tad uzreiz skrien prom no mājas, brauc uz darbu, ārdas, lamājas. Bieži melo par ļoti parastām lietām...
Kas tās par attiecībām, ja otra puse klaji var melot acīs skatoties? Zūd taču uzticība.
Piekrītu par to, jo arī mani vecāki ir bijuši piemērs KĀ NEVAJAG. Un es tā negribētu, un nedzīvotu.
Citam liekas, ka strīdēties utt ir normāli ģimenē - lai tā būtu.
02.12.2019 13:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 02.12.2019 11:54
http://www.lm.gov.lv/upload/berns_gimene/bernu_tiesibas/akti/par_berna_tiesibam.pdf
Visu rudeni gāju pie psihologa, kurš specializējas arī bērnu psiholoģijā.
Veselīgākās attiecības bērnam turpmākajās attiecībās un savas ģimenes veidošanā būs tad, ja bērns pats uzaudzis ģimenē, bērna audzināšanā piedaloties abiem vecākiem.
Šis nav pirmais ieraksts šajā fotrumā ar domu "vīrs apnicis, ģimenes psihologu/psihoterapeitu nepiedāvāt"
Nu ko lai saka, sievietēm ar šādu apziņu piedāvāju bērnus nedzemdēt, nav viņi vainīgi pie sievietēm, kurām vīrs vienkārši "apnīk".
Jā, vairums sieviešu vīrus zāģē, pašas to neapzinoties.

Nav jau tā,ka sievietēm apnīk vīri. Viņas jūtās nemīlētas. Un te ir jāatceras viena patiesība:
Vīrietis mīl sievieti tā kā sieviete mīl viņu. Sieviete mīl vīrieti tā kā mīl sevi. Ja attiecībās ir problēmas pirmā lieta,kas sievietei ir jādara-jāceļ sava pašapziņa. Nu nebūs neviens vīrietis gana labs,kamēr būs nepilnvērtības sajūta.
Vīrieši ir ārkārtīgi vienkārši. Tas ir apbrīnojumi cik ļoti var sarežģīties attiecības,ņemot vērā, ka vīrietis maz prasa no sievietes- būt seksuālai, kopt sevi, interesēties par dzīvi un būt sievietei savā būtībā-maigai un mīļai. No vīrieša tiek prasīts 3x vairāk. Un vīrietis ir gatavs darīt 3x vairāk,ja sieviete ir tāda kā viņš sagaida.
Psihologu ir vērts apmeklēt. Bet vai grūtniecības laikā? Nezinu, iespējams. Jāņem vērā, ka šajā laikā sievietes ir īpaši emocionālas.
02.12.2019 13:23 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Piekrītu par vīra zāģēšanu.
02.12.2019 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits