Par finansiālu palīdzēšanu vecākiem

 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Aizdomajos šodien par tēmu...
Vai jūs atbalstāt finansiāli savus vecākus?
Piemēram, mammu, ja viņa nestrādā, kaut ir darbspējas vecumā, jo vietējā ciemā nav darba, bet dzīvo ar vīrieti (pie viņa), kurš strādā, bet nav īsti apmierināts ar situāciju, ka viņai nav pašai savi ienākumi?... Vai man kā bērnam vajadzētu viņu atbalstīt un dot viņai naudu, lai ir pašai sava nauda, piemeram, kādus 100e mēnesī, vai arī tomēr ne, ja vēl nav veca vai slima?
Ka Jums šķiet un kā rīkotos Jūs?
27.11.2019 17:22 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ir tāda lieta kā vienkāršotā grāmatvedība. Nav jau SIA jātaisa. Kad man bija biznesa vadība ko liek visos lielajos NVA kursos nemaz nav tik traki. Ja bērni var atbalstīt ar 100 eiro tad uz nomaksu datoru arī var paņemt. Vecums? Nu un? Ja jau Džema Skulme savos pāri 90 darbojās ar Facebook un ir daudz pensionāru kas arī 70 gados labi strādā ar datoru vismaz Rīgā kur tas ir pieejams tad nu dators nav lieta ko nevarētu apgūt sieviete darbspējīgā vecumā. Es tikai ieteicu iedot cilvēkam makšķeri nevis zivi. Kur būtu problēmas iemācīties pērļot vai adīt smalkus cimdus vai apsveikuma kartiņas gatavot un pārdot kaut vai meistardarbs.lv nu jā ja ir standarta produkts tad ar to protams nenopelnītu daudz. Ja cilvēkam nav uzņēmības tad lai autore turpina dot naudu un aizmirst šo diskusiju. Jo kāds diskusijas mērķis īsti nav skaidrs. Dot naudu nedot? Iespējas it kā strādāt ir te problēmas ka pieaugusi sieviete kā mazs bērns pieķērusies vīrietim un nevar bez viņa ne mirkli dzīvot. Vieta it kā kur dzīvot pilsētā ir, bet tur nedzīvo vīrietis, atkrīt. Autobuss dārgi maksā. Tie visi ir tikai attaisnojumi lai autores māte varētu dzīvot nedarot neko savā labā. Ja nebūtu bērnu tad visticamāk sieviete strādātu jo nebūtu jau variantu un nebūtu ne mazākās pīkstēšanas ka autobuss dārgs vai neērts braukšanas laiks. Autorei vienkārši gribējās dzirdēt vairākuma nostāju ka nauda nav jādod, bet neko mainīt arī negrib. Tad priekš kam šī diskusija sava ego spodrināšanai?
29.11.2019 10:17 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Blanche, tad jau droši vien ies uz pilsētu un strādās, bet, tur īsti tāda pamešana nevar būt nemaz, jo viņam ir ļoti ērti ar tādu kalponi, vins viņu ik pa laikam “pamet”, tad viņa aiziet uz pilsētu, bet pēc nedēļas jau iet atpakal, un tā jau kādus 7-8 gadus.
Tā, protams, ir viņas dzīve un uzskati, es tā dzīvot nevarētu, bet, tā jau viņas izvēle, es tikai domāju, ka, pārstājot dot naudu, jutīšos it ka slikta un vainīga par kaut ko, būs tādi ka sirdsapziņas pārmetumi, jo finansiāli atļauties to varu, bet, ar prātu domājot, īsti nav nepieciešamības uzturēt darbspējīgu sievieti, tikai tādēļ, ka viņai slimīga atkarība no veca... Viņai tikai 50, nav jau vēl tik veca, kad tiešām saprastu, ka nu vecums un kāda tur stradāšana utt.
29.11.2019 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
MsInga @ 29.11.2019 09:35
Joselyn-ne visos darbos var tā pats izvēlēties sev darba laiku un pateikt, es nakšu vēlāk un beigšu vēlāk...
Nauda, protams, paliktu pāri smieklīga, bet, taisnība ir arī tur, ka pati jau vien vainīga, ka tik ļoti atkarīga no vīrieša klātbūtnes ik dieniņu, baidās no vientulības, ka pati pamato. Ļoti daudz kašķu mums par to ir bijis, esmu mēģinājusi viņai skaidrot, ka tā ir slimīga atkarība no kāda klātbūtnes, bet viņa tik atbild, ka, ka man izaugs bērni un aizies, tad es sapratīšu par ko iet runa, ka es vnk nesaprotu tagad, jo man pilna māja ar cilvēkiem utt

Nu tas ir traki. Un ja viņš viņu pametīs, ko tad darīs. ?‍♀️
29.11.2019 09:39 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Par biznesu, protams, šajā gadījumā ideja galīgi garām, tā ka par to nemaz nekomentēšu, jo, pirmkārt, nav Vijai tāda ķēriena uz tādām lietām.
29.11.2019 09:38 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Joselyn-ne visos darbos var tā pats izvēlēties sev darba laiku un pateikt, es nakšu vēlāk un beigšu vēlāk...
Nauda, protams, paliktu pāri smieklīga, bet, taisnība ir arī tur, ka pati jau vien vainīga, ka tik ļoti atkarīga no vīrieša klātbūtnes ik dieniņu, baidās no vientulības, ka pati pamato. Ļoti daudz kašķu mums par to ir bijis, esmu mēģinājusi viņai skaidrot, ka tā ir slimīga atkarība no kāda klātbūtnes, bet viņa tik atbild, ka, ka man izaugs bērni un aizies, tad es sapratīšu par ko iet runa, ka es vnk nesaprotu tagad, jo man pilna māja ar cilvēkiem utt
29.11.2019 09:35 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Sviire @ 28.11.2019 21:55
Hany_Sany domā plašāk, biznesu var taisīt jebkur kaut vai tundrā, gatavo kādu amatniecības izstrādājumu un brauc vai sūti tur kur to var pārdot. Interneta var pārdot piemēram rotaslietas, adītas zeķes, cimdus. Konkurence protams šajā sektorā liela. Tāpēc vajag kaut ko kas nav citiem. Pieņemu ka autores mammas vīrietim ir zeme gan jau viņa varētu ar viņu sarunāt ka var kaut ko arī audzēt. Un tā kā ir bērni kas saprot kaut ko no interneta un biržā piedāvā arī kursus par biznesu ir pieejams noteikti arī biznesa inkubators. Tikai jāpakustina smadzenes ar ko var nopelnīt. Ir piemēram mums Latvijā viens vīrietis kas taisa koka pīpes un pārdod caur internetu un ne jau par 10 eiro, bet par simtiem ārzemniekiem. Ir daudz iespēju kā pelnīt nestradājot algotu darbu tikai vajag zināšānas un produktu kuru cilvēki gribētu un noteikti piedāvātais produkts ne vienmēr jāpiedāvā vietā kur dzīvo. Tai pašā tundrā cilvēki audzē nekurienes vidū ziemeļbriežus un tad mēro simtiem kilometru lai kaut ko pārdotu un iegādātos nepieciešamo. Vai tad tas nav bizness?
Tu pati pateici ZINĀŠANAS UN PRODUKTU .... kāpēc pieņem ka tās zināsānas ir ... lai par no NVA dabūtu palīdzību biznesa plānā ir jābūt atbisltošai augstākajai izglītībai vai veidējai profesionālajai pašnodarbinātās personas plānotajā biznesā. Es 2 reiz mācījos grāmatvedību un zinu, ka neko tur nezinu... kā veca padzīvojusi sieviete nekurienes vidū pat bez centrālapkures Tev spēs visu gŗamatvedību sakārtot savā tā saucamajā uzņēmumā... un cik tad abi viņa orientējas internetā, lai visus likums atrast.. a internets vispār mājās ir ( bibliotēkā kādreiz tikai stundu nevis 10 varēja sēdēt) man pazīstama meitene ar 2 izglītībām kas visur iesaistījās tikko atvēra frančīzi tā unversitātē vispār neparādījās un nejau tāpēc ka strādāja... tāpēc ka grāmatvedību visu apguva... ārpakalpojumi.. tak tam visam naudu vajag... izejmateriāli... naudu ... biznesu taisa ar zināšanām un ar naudu ... nevis no pilka gaisa un nevar vecs cilvēks fiziski smagu un intensīvu darbu strādāt .. LV cilveks ir darbaspējīgs ( veselība netraucē strādāt visēji līdz 52-53 gadiem) es nevaru nefisisku darbu ar vajadzīgo intensitāti un koncentrēšanos nostrādāt kur nu vēl gados ... nev vispiem mierīgs papīra darbiņš bez atbildības ... bez izglītības tādu vispār neatrast ...tiešām absurdas un ļaunas iedomas no komentētāju puses ... nu pilnīgākā utopija... neizskatās, ka kāda ielās būtu izgājusi
29.11.2019 00:37 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Blanche @ 28.11.2019 22:00

Nu sen jau pieradijies, ka sany_hany nevar ņemt par nopietnu ar saviem izteikumiem. Ja jau iesaka iesnas ārstēt ar antibiotikām slimnīcā ..
nu jāārstē man jāārstē ar antibiotikām un slimnīcā .. kopš pirms 13 gadiem pirmo reizi aizaidu līdz haimorītam un man koš dzimšanas hroniskas iesnas visu mūžu tā .. te savu pieredzi prasa .. nevis citu
29.11.2019 00:27 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
bulta @ 28.11.2019 21:58
Ko tieši laukos nevar?
https://www.northmen.com/en/about-us/who-where-and-why
https://www.johnneeman.com/en
Nu jā. hany_sany nevar izvēlēties iet uz maximu vai rimi. Viņa tiešām nevar. Nevajag visus par invalīdiem uzskatīt, cilvēki var visu un laukos dzīvo uzņēmīgākie cilvēki.
a tu zini kāpēc es par tiem veikaliem prasīju? Ja esi ''īpaši apdāvināts'' tad nevajag muti vērt vaļā, lai citu to nepamana....
29.11.2019 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Tām, kas teica ka ir iespējams braukāt. Ir autobuss, jā, bet, pirmkārt,pirmais autobuss ir vēlu pilsēta un viņai darbs katru ritu būtu jākavē un pēc darva vēl 2h jāgaida autobuss. Turklāt, finansiāli tas neatmaksājas, jo autobuss maksa naudu

Cik tad tas autobuss maksā?
Jo kupumā man kkas šeit neiet kopā. Ok, pieņemsim, ka autobusa biļete maksā 3.50 vienā virzienā. Abos 7.00. Tātad 140 eur mēnesī (20 darbadienas). Minimālā alga 430 EUR bruto, 306 EUR neto. Starpība: 168 EUR.
Pusdienas, pieļauju, ka var paņemt līdzi, jo tāpat ēstu pie vīrieša mājās kaut ko. Protams, ja katrs bērns dod 100 EUR (Tu & Brālis), tad īsti neatmaksājas. Bet nu te kopumā jautājums, kādas jums iespējas...
Un ja jau viņa kavētu darbu, braucot ar autobusu, tad nemaz 2h nebūtu pēc darba jāgaida, jo jāstrādā jau parasti 8h- nokavē, tad sarunā, ka strādā ilgāk..
28.11.2019 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
bulta @ 28.11.2019 21:58
Ko tieši laukos nevar?
https://www.northmen.com/en/about-us/who-where-and-why
https://www.johnneeman.com/en
Nu jā. hany_sany nevar izvēlēties iet uz maximu vai rimi. Viņa tiešām nevar. Nevajag visus par invalīdiem uzskatīt, cilvēki var visu un laukos dzīvo uzņēmīgākie cilvēki.

Nu sen jau pieradijies, ka sany_hany nevar ņemt par nopietnu ar saviem izteikumiem. Ja jau iesaka iesnas ārstēt ar antibiotikām slimnīcā ..
28.11.2019 22:00 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ko tieši laukos nevar?
https://www.northmen.com/en/about-us/who-where-and-why
https://www.johnneeman.com/en
Nu jā. hany_sany nevar izvēlēties iet uz maximu vai rimi. Viņa tiešām nevar. Nevajag visus par invalīdiem uzskatīt, cilvēki var visu un laukos dzīvo uzņēmīgākie cilvēki.
28.11.2019 21:58 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Hany_Sany domā plašāk, biznesu var taisīt jebkur kaut vai tundrā, gatavo kādu amatniecības izstrādājumu un brauc vai sūti tur kur to var pārdot. Interneta var pārdot piemēram rotaslietas, adītas zeķes, cimdus. Konkurence protams šajā sektorā liela. Tāpēc vajag kaut ko kas nav citiem. Pieņemu ka autores mammas vīrietim ir zeme gan jau viņa varētu ar viņu sarunāt ka var kaut ko arī audzēt. Un tā kā ir bērni kas saprot kaut ko no interneta un biržā piedāvā arī kursus par biznesu ir pieejams noteikti arī biznesa inkubators. Tikai jāpakustina smadzenes ar ko var nopelnīt. Ir piemēram mums Latvijā viens vīrietis kas taisa koka pīpes un pārdod caur internetu un ne jau par 10 eiro, bet par simtiem ārzemniekiem. Ir daudz iespēju kā pelnīt nestradājot algotu darbu tikai vajag zināšānas un produktu kuru cilvēki gribētu un noteikti piedāvātais produkts ne vienmēr jāpiedāvā vietā kur dzīvo. Tai pašā tundrā cilvēki audzē nekurienes vidū ziemeļbriežus un tad mēro simtiem kilometru lai kaut ko pārdotu un iegādātos nepieciešamo. Vai tad tas nav bizness?
28.11.2019 21:55 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Sviire @ 28.11.2019 18:14
Kā tas ir - nevar bez tā vīrieša? Kas tur? Problēmas ar galvu, stipra pieķeršanās? Bailes ka vīrietis pazudīs,laidīs pa kreisi? Ja arī brālis dod naudu tad šis jautājums japāruna ar brāli un jānonāk pie kāda Jums abiem pieņemama kopsaucēja. Vai būtu jājūtas vainīgais ka nedod naudu mammai kas var strādāt un uzturēt sevi pati? Labi braukāšana ar autobusu maksā, labi neērti. Autobuss neatmaksājas? Labi, cik rēali tad ir summa ko nobraukātu ar autobusu? 100? 150 eiro? Iespējams ka tad paliek tie paši 100eiro ko bērni iedod, bet ja iedod pašai vairs nav jāpūlas. Mēs vecākiem neko neesam parādā jo tā bija viņu izvēle radīt bērnus. Es saprotu ka tad kad ir slikti ar veselību ir krīze, tad jā ir normāli palīdzēt, bet ne tad ja mammai ir pašai tādas iespējas un vēl jo vairāk ja ir pieejams dzīvoklis pilsētā kur par īri nav jāmaksā, tikai komunālie. Ja mamma tagad nestrādā tad arī pensija būs ļoti maza un ja gadījumā ar kādu no bērniem kaut kas atgadās tad ir vakars uz ezera īpaši ja vīrietis pēkšņi izdomā pamest cik saprotu no teksta viņš arī nav apmierināts ka sieviete nestrādā. Protams ir risks sabojat attiecības un tā noteikti arī būs vairāk naudu nedodot. Var jau teikt ka vēl viens bērns, vairāk izdevumi un vairāk pabalstīt nevar. Bet mamma jau nesapratīs. Sarežģīta situācija. man bija situācija kad bijušā drauga mamma gadiem nestrādāja, viņa par trešo bērnu saņem pabalstu, vēl apgādnieka zaudējuma pensija jo meitas tēvs nomira. Vēl laikam arī nabadzības pabalsts un tā sieviete dzīvo. Dziļos laukos, viņa varētu pārdot lauku māju, zemi, nopirkt dzīvokli pilsētā, gan pati varētu strādāt gan meitai būtu vieglāk ar skolu. Bet redz vieglāk neko nedarīt. Ir tāda cilvēku kategorija kas kaut kā ērti iekārtojas. Ar mazumiņu iztiek, bet nekas nav jādara. Par nākotni vispār nedomā. Pensijas viņai vispār nebūs, tikai minimālais laikam 80 eiro ja darba stāžs ir vismaz 15 gadi. Izskatās ka cer ka meita uzturēs un piedevām sieviete ir fanātiski ticīga, katra teikuma galā- cik jūs labi, lai Dievs Jūs svētī, palīdzi utml.
Ir jāizlemj vai esi labā meitiņa kas dod naudu un ļauj pašai par savu iztiku necīnīties( tas ir strādāt) vai arī esi nepateicīga atvainojos cūka kas naudu nedod un liek pašai strādāt. Manas domas ja naudu vairāk nedod un izvēlas nepateicīgas statusu domāju ka tas būtu tikai mammas pašas labā jo būs spiesta darīt pati. Un ja ūdens smeļas mutē tad daudz ko var izdomāt un izdarīt. Varbūt pat mamma izdomā veidot savu nelielu biznesu, piemēram kaut ko gatavot praktisku, kaut vai linu somas šūt(šobrīd aktuālas ir auduma somas iepirkumiem, vai cept kūkas uz pasūtījumu vai audzēt kaut ko specifisku kas ienes naudu. Ir zemnieki kas audzē gurķus priekš sēklām, ir kas taisa augu un augļu pulverus, cits Rīgas restorāniem audzē zaļumus vai ēdamos ziedus, spiež sulas vai vienkārši pārstrādei audzē sīpolus, kāpostus. Ja nebūtu dziļi lauki varētu kaut sietspiedes cehu uztaisīt un kaut ko apdrukāt vai iemācīties iesiet grāmatas un tās restaurēt. Pamet mammai ideju par kādu biznesu varbūt viņai ir kādas īpašas prasmes.
jābūt prātu zaudejušam, lai iedomātos, ka no pilnīga nekā var biznesu uztaisīt nekurienes vidū, kur ir pils ar cilvēkiem bez pirktspējas.
28.11.2019 21:34 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kā tas ir - nevar bez tā vīrieša? Kas tur? Problēmas ar galvu, stipra pieķeršanās? Bailes ka vīrietis pazudīs,laidīs pa kreisi? Ja arī brālis dod naudu tad šis jautājums japāruna ar brāli un jānonāk pie kāda Jums abiem pieņemama kopsaucēja. Vai būtu jājūtas vainīgais ka nedod naudu mammai kas var strādāt un uzturēt sevi pati? Labi braukāšana ar autobusu maksā, labi neērti. Autobuss neatmaksājas? Labi, cik rēali tad ir summa ko nobraukātu ar autobusu? 100? 150 eiro? Iespējams ka tad paliek tie paši 100eiro ko bērni iedod, bet ja iedod pašai vairs nav jāpūlas. Mēs vecākiem neko neesam parādā jo tā bija viņu izvēle radīt bērnus. Es saprotu ka tad kad ir slikti ar veselību ir krīze, tad jā ir normāli palīdzēt, bet ne tad ja mammai ir pašai tādas iespējas un vēl jo vairāk ja ir pieejams dzīvoklis pilsētā kur par īri nav jāmaksā, tikai komunālie. Ja mamma tagad nestrādā tad arī pensija būs ļoti maza un ja gadījumā ar kādu no bērniem kaut kas atgadās tad ir vakars uz ezera īpaši ja vīrietis pēkšņi izdomā pamest cik saprotu no teksta viņš arī nav apmierināts ka sieviete nestrādā. Protams ir risks sabojat attiecības un tā noteikti arī būs vairāk naudu nedodot. Var jau teikt ka vēl viens bērns, vairāk izdevumi un vairāk pabalstīt nevar. Bet mamma jau nesapratīs. Sarežģīta situācija. man bija situācija kad bijušā drauga mamma gadiem nestrādāja, viņa par trešo bērnu saņem pabalstu, vēl apgādnieka zaudējuma pensija jo meitas tēvs nomira. Vēl laikam arī nabadzības pabalsts un tā sieviete dzīvo. Dziļos laukos, viņa varētu pārdot lauku māju, zemi, nopirkt dzīvokli pilsētā, gan pati varētu strādāt gan meitai būtu vieglāk ar skolu. Bet redz vieglāk neko nedarīt. Ir tāda cilvēku kategorija kas kaut kā ērti iekārtojas. Ar mazumiņu iztiek, bet nekas nav jādara. Par nākotni vispār nedomā. Pensijas viņai vispār nebūs, tikai minimālais laikam 80 eiro ja darba stāžs ir vismaz 15 gadi. Izskatās ka cer ka meita uzturēs un piedevām sieviete ir fanātiski ticīga, katra teikuma galā- cik jūs labi, lai Dievs Jūs svētī, palīdzi utml.
Ir jāizlemj vai esi labā meitiņa kas dod naudu un ļauj pašai par savu iztiku necīnīties( tas ir strādāt) vai arī esi nepateicīga atvainojos cūka kas naudu nedod un liek pašai strādāt. Manas domas ja naudu vairāk nedod un izvēlas nepateicīgas statusu domāju ka tas būtu tikai mammas pašas labā jo būs spiesta darīt pati. Un ja ūdens smeļas mutē tad daudz ko var izdomāt un izdarīt. Varbūt pat mamma izdomā veidot savu nelielu biznesu, piemēram kaut ko gatavot praktisku, kaut vai linu somas šūt(šobrīd aktuālas ir auduma somas iepirkumiem, vai cept kūkas uz pasūtījumu vai audzēt kaut ko specifisku kas ienes naudu. Ir zemnieki kas audzē gurķus priekš sēklām, ir kas taisa augu un augļu pulverus, cits Rīgas restorāniem audzē zaļumus vai ēdamos ziedus, spiež sulas vai vienkārši pārstrādei audzē sīpolus, kāpostus. Ja nebūtu dziļi lauki varētu kaut sietspiedes cehu uztaisīt un kaut ko apdrukāt vai iemācīties iesiet grāmatas un tās restaurēt. Pamet mammai ideju par kādu biznesu varbūt viņai ir kādas īpašas prasmes.
28.11.2019 18:14 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu jā viņai svarīgs ir vīrietis tad tev nav jāskaidro kāpēc beidz skaitīt naudu. Tu viņai esi piedāvājusi citas iespējas un viņa ir pieaugusi un ar savām smadzenēm. Lai risina pati savu dzīvi. Tev nav pienākums darbspējīgai sievietei dot naudu. Un tev būs vēl veins bērns. Kur loģika.
28.11.2019 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
MsInga @ 28.11.2019 11:14
Blanche, viņas problēma ir tur, ka viņa ir sieviete, kas nespēj bez vīrieša klātbūtnes. Viņa jau vairākkārt bija aizgājusi uz pilsētu, nostrādāja mēnesi un aizskrēja atpakaļ, un, pamatoja man to tā-man neatmaksājas pilsēta strādāt, maksāt tur elektrību, malku, internetu TV, un braukāt nedēļas nogales un vēl strādāt tur (laukos).
Vins ir pa dienām mājas, jo vins sāk darbu ap 2 nakti un ir mājas jau ap 11 no rīta.

Nu bet viņa ir taču pieaugusi sieviete un Jums ar brāli ir pašiem sava dzīve.
Ja viņai patīk tā dzīvot, lai dzīvo, bet Jūsu pienākums nav dot viņai naudu. Jums ir savas ģimenes, kurām tie 100 eiro noderētu arī.
Es to arī tā paskaidrotu, viņai to vajadzētu saprast. Ir jāpalīdz saviem vecākiem, bet ne jau katru mēnesi 100 eiro. Saprotu uz svētkiem, piemeram, dzimšanas diena utt., vai kādu mēnesi tāpatās ieskaitīt, lai kaut ko sev nopērk, bet ne jau katru mēnesi un kā pienākumu.
28.11.2019 11:23 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Blanche, viņas problēma ir tur, ka viņa ir sieviete, kas nespēj bez vīrieša klātbūtnes. Viņa jau vairākkārt bija aizgājusi uz pilsētu, nostrādāja mēnesi un aizskrēja atpakaļ, un, pamatoja man to tā-man neatmaksājas pilsēta strādāt, maksāt tur elektrību, malku, internetu TV, un braukāt nedēļas nogales un vēl strādāt tur (laukos).
Vins ir pa dienām mājas, jo vins sāk darbu ap 2 nakti un ir mājas jau ap 11 no rīta.
28.11.2019 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
MsInga @ 28.11.2019 10:52
Kikismau, viņa ir piedāvājusi viņam pārvākties uz pilsētu, bet, vins atsakās, jo viņam tur ir darbs, dārzs un māte slima ar sirdi.

Nesaprotu, kur ir problēma īsti, ja gribētu strādāt, tad pārceltos uz pilsētu un tiktos brīvdienās.
Tāpat jau visas darba dienas vīrietis ir prom, ko tad viņa sadara tur viena? Gaida vakaru, kad būs kopā pāris h un viss. Ja vajadzētu naudu, tad ietu un strādātu. Bet te labi, par komunalajiem nav jamaksa, est gan jau arī viņš noperk un tavi 100 eiro paliek tāpat lai kaut ko nopirktu, ko pašai gribas.
Domāju, ka Tev nevajadzetu dot naudu, pateikt, ka mazulitim vajadzes.
28.11.2019 11:00 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Mēs ar brāli - bija domāts
28.11.2019 10:59 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Par to vīrieti jau nav nekādas runas un viņa nostāja ir sen skaidra-vins nepārvāksies, un, ja mēs ar brāķi nedotu mammai naudu, tad vins liktu viņai iet uz pilsētu un braukāt kaut nedēļas nogales. Runa jau ir tieši par pašu mammu, jo viņa jau nevar bez vīrieša klātbūtnes.
Tām, kas teica ka ir iespējams braukāt. Ir autobuss, jā, bet, pirmkārt,pirmais autobuss ir vēlu pilsēta un viņai darbs katru ritu būtu jākavē un pēc darva vēl 2h jāgaida autobuss. Turklāt, finansiāli tas neatmaksājas, jo autobuss maksa naudu un arī ja pat kāds braukātu, pirmkārt, nav teikts, ka tas sakristu ar viņas darba laiku un otrkārt, tam cilvēkam tak tāpat būtu jāmaksā par degvielu tāpat ka autobusam.
28.11.2019 10:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits