Par finansiālu palīdzēšanu vecākiem

 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Aizdomajos šodien par tēmu...
Vai jūs atbalstāt finansiāli savus vecākus?
Piemēram, mammu, ja viņa nestrādā, kaut ir darbspējas vecumā, jo vietējā ciemā nav darba, bet dzīvo ar vīrieti (pie viņa), kurš strādā, bet nav īsti apmierināts ar situāciju, ka viņai nav pašai savi ienākumi?... Vai man kā bērnam vajadzētu viņu atbalstīt un dot viņai naudu, lai ir pašai sava nauda, piemeram, kādus 100e mēnesī, vai arī tomēr ne, ja vēl nav veca vai slima?
Ka Jums šķiet un kā rīkotos Jūs?
27.11.2019 17:22 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
MsInga @ 27.11.2019 17:59
Bulta, mašīna viņiem nav nevienam, viņam ir darba auto, kuram ir GPS un ar kuru nevar braukāt nemaz nekur citur, tā ka vispār traki :) Ja viņa gribētu strādāt, tad būtu jābrauc ar autobusu katru dienu 50km katra virzienā uz pilsētu, kas ir ļoti traki, manuprāt.

Palīdzēt pārdot lauku īpašumu un nopirkt mazu dzīvokli pilsētā? Palīdzēt pārvākties?
27.11.2019 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu nav jau tik traki tie 50 km nemaz. Ir cilvēki, kuri ar vilcienu katru dienu brauc 90 km, es daudzus tādus zinus.
Bet nu ja negrib, tad tā ir cita lieta. ?
27.11.2019 18:01 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Bulta, mašīna viņiem nav nevienam, viņam ir darba auto, kuram ir GPS un ar kuru nevar braukāt nemaz nekur citur, tā ka vispār traki :) Ja viņa gribētu strādāt, tad būtu jābrauc ar autobusu katru dienu 50km katra virzienā uz pilsētu, kas ir ļoti traki, manuprāt.
27.11.2019 17:59 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es vienmēr visiem saku - dzīve laukos ir vislielākā dzīves bauda, taču par to ir jāsmaksā dārgi!
Pirmkārt, darbs laukos nebūs. Jābrauc uz pilsētu. Tātad vajag savu transportlīdzekli. Ar vienu būs par īsu, vajag divus, jo ja viens nobrūk, vajag turēt otru. Ja sniegs aizputinās ceļu, pašam jātīra. Ja kanalizācija pilna, asenizācija maksā ievērojami dārgāk nekā pilsētā. Ja koks nokritis pāri kādam vietējās nozīmes ceļam - vadā līdzi motorzāģi, neviens cits nenāks palīgā. Zāle jāpļauj, zvēri var nākt un šmuci pagalmā sataisīt(man stirnas mēdz kokus apgrauzt), tuvākie kaimiņi tālu, ja kas notiek, jāpaļaujas uz saviem spēkiem. Īsāk sakot lauki ir dārgi un ja nav naudas, jādzīvo pilsētā.
Ja mammai tas krāns ir tik svarīgs, lai viņa dzīvotu laukos, tad lai viņš arī viņu uztur. Tu esi jauna sieviete, Tev jārūpējas par saviem bērnim, jāauklē, jāizglīto, lai neizaug par sliņķiem.
27.11.2019 17:56 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Es vnk aizdomājos, ka, no vienas puses jocīgi, tā atbalstīt vēl samērā jaunu un veselu māti, ja man pašai 2 bērni un nākammēnes dzims trešais... Pagaidām to daru, dodu 100e mēnesī, bet, nezinu kā pārstāt to darīt, kā viņai to paskaidrot, lai neizskatos pēc nepateicīga maitas gabala... Jo, ir jau jābūt kaut kādai robežai, nevaru arī beztermiņā to darīt...
Man ir neliels dzīvoklis 50km no ciema, kur viņa dzīvo, neapdzīvots, mēbelēts, tur viņa dzīvoja līdz samazinās un aizgāja pie šī vīrieša uz laukiem, tur viņa varētu dzīvot bez maksas arī turpmāk un stradat, bet viņa to nevēlas, jo nevar iztikt bez šī vīrieša un ir no tam sievietēm, kas nespēj bez vīrieša klātbūtnes ne mirkli...
27.11.2019 17:49 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Gromova, darba tur tiešām nav, tas ciems ļoti maziņš, tuvākā pilsēta 50km, un, ja tur nospīd kāds darbiņš, kaut uz mēnesi, tad viņa iet un dara, bet tie nav patstāvīgi ienākumi.
Bezdarbniekos viņa ir iestājusies, un viņai vairs nemaksā, kaut kad sola “simtlatniekus”.
27.11.2019 17:38 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tas man atgādina manu māti. Nestrādā jau daudzus gadus, darbspējīga sieviete. Piedāvāju strādāt pie manis - negrib.
Cilvēku var uzturēt tikai tad, ja ir radušies apstākļi, kas liedz vai ievērojami ierobežu darbspējas un nav no šī cilvēka atkarīgi. Visādi citādi visādiem dīkdieņiem uz šīs pasaules nav vietas.
27.11.2019 17:37 |
 
Reitings 30
Reģ: 18.11.2019
Noteikti nē! Kas,tas par ciemu,kur nav darbā? Darbs ir visur bet,vai ir vēlme strādāt?! Protams palīdzēt vecākiem ir labi un vajag,ja tāda iespēja ir. Bet uzturēt,lai māte var sev kosmētiku nopirkt nuuu nē! Labāk būtu palīdzēt viņai atrast kādu darbiņu,tā vismaz es darītu un piedāvātu iet uz bezdarbniekiem.
27.11.2019 17:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits