Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzemdības Jūrmalas slimnīcā

 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Hei hei
Nu ko, dzemdības nav aiz kalniem un esmu izvēlējusies šo slimnīcu.
Bet vēlētos dzirdēt atsauksmes un ietekumus no jūsu puses par dzemdībām šajā slimnīcā.
27.11.2019 12:38 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
luiizedada @ 09.12.2019 14:00
Funny, ne visi ir attieciibaas kad dzimst beerninjsh ;))

Vai ne ?
Funny @ 09.12.2019 12:42
Man neliekas kopa, stavokli un nedzivo kopa.

Un ja nav ko pateikt saistībā ar izveidoto diskusiju. Varēji paklusēt. Jo tas tavs komentārs bija nedaudz nevietā un neloģisks. Zinu daudzas ģimenes kur bērna tēvs nedzīvo kopā ar mammu un tas nav nekas neparasts un neloģisks.
09.12.2019 15:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.11.2016
Funny, ne visi ir attieciibaas kad dzimst beerninjsh ;))
09.12.2019 14:00 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Man neliekas kopa, stavokli un nedzivo kopa.
09.12.2019 12:42 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Mendy01 @ 28.11.2019 14:06

Kāpēc izlēmi par labu Jūrmalas slimnīcai? Un kad plānojas dzemdības? ?

No tuvākajām slimnīcām kur iespēja dzemdēt, vienīgā kura uzrunā. Tētim vai jeb kuram kurš no paziņām vedīs, būs visātrāk aizvest uz turieni. Arī bērna tēvs (tā kā nedzīvojam ar viņu kopā), viņam vieglāk būs ierasties uz Jūrmalu.
Un plānojas uz Janvāra vidu. jau esmu nelielā stresā. bet šorīt iesniedzu elektronisko pieteikumu.
09.12.2019 11:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2019
Devils_Bitch @ 27.11.2019 15:19
Man mamma ieteica ka nav īsti vajadzība slēgt līgumu ar vecmāti un ko tur vēl.
Iesniegšu tikai to ka plānoju dzemdēt tajā slimnīcā un tad jau laiks rādīs kuri no ārstiem trāpīsies man

Kāpēc izlēmi par labu Jūrmalas slimnīcai? Un kad plānojas dzemdības? ?
28.11.2019 14:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2019
Mendy01 @ 28.11.2019 14:03

Teikšu godīgi, MAN viņu nevajag, bet gan kādam citam ? lai justos droši, ka būšu labās rokās. Kad uzzināšu vecmātes vārdu, varu padalīties te.

Un, protams, ka pajautāšu viņai, vai nav noslēgts līgums ar kādu citu, kurai paredzēts tajā laikā dzemdēt.
Cik lasīju jūrmalas slimnīcas mājaslapā, tad šo pakalpojumu ir jāapmaksā pēc procesa.. jo nu diez vai tā var būt, ka Tu samaksā vecmātei, kura tajā brīdī nevar, un Tava nauda izkūp vējā. Ļooti šaubos. Parasti noslēdz līgumu un apmaksa notiek pēc padarītā darbiņa ?
28.11.2019 14:05 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2019
vienkarsinav @ 27.11.2019 14:36

Tev tik ļoti vajag šo līgumu? Jo tas negarantē, ka dzemdību dienā viņa būs pie tevis, jo iespējams viņa būs pie citas dzemdētājas.
Manai draudzenei tā bija, pēc tam kreņķīga bija, ka liela nauda vējā izmesta

Teikšu godīgi, MAN viņu nevajag, bet gan kādam citam ? lai justos droši, ka būšu labās rokās. Kad uzzināšu vecmātes vārdu, varu padalīties te.
28.11.2019 14:03 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.10.2019
Es šī gada pavasarī dzemdēju Bulduros. Kopumā es savu pieredzi vērtēju pozitīvi - daktere, kura pieņēma dzemdības bija patiešām izcila, slimnīcā kopumā atmosfēra bija mājīga, arī pārējam personālam nebija ne vainas. Vienīgi par krūtsbarošanu lietderīgu palīdzību varēja sniegt 2 māsiņas. Izmantoju arī epidurālo anestēziju - saistībā ar to arī nebija nekādu problēmu vai komplikāciju.
Taču diemžēl bija divi momenti, kuri atstāja rūgtu piegaršu manai visādi citādi labajai pieredzei. Neilgi pirms pilna atvēruma sasniegšanas vecmāte man pateica "nepūt kā veca riepa". Nu šī frāze bija pat ļoti nevietā. Tāpat man bija problēmas ar krūtsbarošanu un vienu nakti bērnam nācās dot maisījumu, par ko ļooooti pārdzīvoju, līdz ar to bērnu baroja vīrs. To redzot, viena no māsiņām man pārmetoši teica: "Ko Tu darītu, ja Tev nebūtu tāds vīrs?!". Jau atkal komentārs pilnīgi nevietā. Kādai noteikti tie šķitīs sīkumi, bet nu, kā jau teicu, šie komentāri ir atstājuši rūgtu piegaršu.
Man vēl pāris paziņas ir dzemdējušas Jūrmalā, kopumā neko izteikti negatīvu neesmu dzirdējusi.
Par līgumu ar vecmāti - man vienās nodarbībās vecmāte no Dzemdību nama ieteica 5x padomāt, pirms slēgt līgumu. Tas, ka par kādu vecmāti ir daudz labas atsauksmes, nenozīmē, ka šī vecmāte "derēs" visiem. Ja tomēr tiek izlemts par labu līguma slēgšanai, noteikti skaidri jāizrunā ko grūtniece sagaida no vecmātes dzemdību laikā un vai vecmāte to varēs nodrošināt. Es personīgi neredzu jēgu slēgt līgumu, ja vien neplāno, piemēram, ūdens dzemdības, kur līgums ar vecmāti pārsvarā ir obligāta prasība.
27.11.2019 20:21 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Atceries, katram ir sava pieredze, bērnus nedzemdē tik daudz cik iet uz veikalu, lai pilnīgi spriestu par slimnīcu un personālu, kādai mammai var būt emocionāla pieredze, citai ļoti pozitīva. Arī katras sievietes emocionālais stāvoklis ir ļoti atšķirīgs. Man paziņa strādā(ne Bulduros) bet citā slimnīcā dzemdību nodaļā, un nevar teikt ka visas dzemdējošās mammas ir puķītes, tāpēc rodas daudz negatīvu komentāru un atsauksmju.
27.11.2019 15:22 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Man mamma ieteica ka nav īsti vajadzība slēgt līgumu ar vecmāti un ko tur vēl.
Iesniegšu tikai to ka plānoju dzemdēt tajā slimnīcā un tad jau laiks rādīs kuri no ārstiem trāpīsies man
27.11.2019 15:19 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Pagaidām vecmātes vārdu vēl nezinu, bet pirmdien jābrauc slēgt līgums.

Tev tik ļoti vajag šo līgumu? Jo tas negarantē, ka dzemdību dienā viņa būs pie tevis, jo iespējams viņa būs pie citas dzemdētājas.
Manai draudzenei tā bija, pēc tam kreņķīga bija, ka liela nauda vējā izmesta
27.11.2019 14:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2019
Pievienošos Tavai diskusijai :) gribētu arī paklausīties.
Arī mana izvēle(spontāni) šobrīd ir par labu Bulduru slimnīcai. Sākotnēji plānoju dzemdību namu, bet daži cilvēki patīkami pārsteidza, tāpēc ļaujos šai izvēlei un uzticos. Pagaidām vecmātes vārdu vēl nezinu, bet pirmdien jābrauc slēgt līgums. Man solīja, ka būšu labās rokās ?
Bet kopumā, cik palasīju, pagāšgad Bulduru slimnīca ir apbalvota kā “gada slimnīca”, mazulim draudzīga vide, kvalitatīvs personāls un īpaša attieksme ❤️ Tāpēc domāju, ka arī bez līguma tur ir labi.
27.11.2019 14:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits