Istabas biedrene ož

 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Čau. Vēršos pie jums pēc padoma. Man ir ļoti nehigiēniska istabas biedrene. Labprāt izvairās no mazgāšanās. Vakar atbrauca no sava dzīvokļa uz kojām, lepni pateica, ka 6 dienas nav mazgājusies, jo boileri bijis slinkums ieslēgt. Mati taukaini, likās arī, ka no kājstarpes dīvaina smaka pa gabalu jūtama. Vienīgais, paduses viņa iztīra, bet neko vairāk. Un tā nemazgāšanās notiek regulāri. Vakar esot negribējusi mazgāties, jo miegs nācis. Kā sadzīvot ar to? Un kā pieradināt pie mazgāšanās? Reizēm tāda smqka pēc viņas, ka, viņai aizbraucot, gribas smaržu pudeli pa sienu noliet.
22.11.2019 08:37 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
blacke @ 23.11.2019 15:24

Man arī ar svīšanu bija lielas problēmas, līdz atradu perfektu dezodorantu ar kuru ne svīstu, ne ko. noteikti iesaku - https://www.douglas.lv/lv/katalogs/collistar-multi-active-deodorant-24-hours-roll-on/
ne visi var atļāuties dezodorantus pa 18 eur katru mēnesi prikt ... tas pats rexona pa 3 ar akut ko ir ok (24h nevis 48)
23.11.2019 20:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
ShabbyEve @ 23.11.2019 01:24
Man pasai ir lielas problemas ar svishanu... tadel es bez bundzas dezisha paduses nespeju iziet no majas :D bet man kojas ari bija meitene, kura nemazgajas un nenormali smirdeja.. tas bijakaut kas neiedomajams... vina matus mazgaja izlietne, jo slinkums iet dusa.... nu kur logika?

Man arī ar svīšanu bija lielas problēmas, līdz atradu perfektu dezodorantu ar kuru ne svīstu, ne ko. noteikti iesaku - https://www.douglas.lv/lv/katalogs/collistar-multi-active-deodorant-24-hours-roll-on/
23.11.2019 15:24 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Moa @ 22.11.2019 22:25
Varbūt tu nedaudz pārspīlē ar smakas saošanu? Man līdz 20 gadiem mājās nebija ne vannas, ne dušas, un tualete tikai sausā. Bija iespēja nomazgāties reizi 2 nedēļās, un nekas nesmakoja. Es zinu cilvēkus, kas mazgājas reti un nekad to pati nebūtu pamanījusi (saodusi), ja viņi paši nepateiktu. Rīgā 20% mājsaimniecību nav pieejams karstais ūdens, un nav tā ka cilvēki staigātu smirdīgi (izņēmums ir bezpajumtnieki, bet tas ir pavisam kas cits). Ķermeņa smarža atkarīga no dzīvesveida, veselības, ne tikai no mazgāšanās. Ir cilvēki, kas mazgājas 2x dienā, bet smēķē un visu laiku ož pēc cigaretēm.

Kā jau tika minēts, ir cilvēki, kas smako pat ar kārtīgām 2x dienā dušām un drēbju maiņu. Kāpēc, lai meitene, kas mazgājas reizi nedēļā tādā gadījumā nesmakotu? Piekrītu, ka pastāv cilvēki, kas var nesmakot mazgājoties reizi nedēļā, man bija tāda istabas biedrene un man atlika vien brīnīties, kā to nezinātājs nevar pateikt :)
23.11.2019 14:12 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man pasai ir lielas problemas ar svishanu... tadel es bez bundzas dezisha paduses nespeju iziet no majas :D bet man kojas ari bija meitene, kura nemazgajas un nenormali smirdeja.. tas bijakaut kas neiedomajams... vina matus mazgaja izlietne, jo slinkums iet dusa.... nu kur logika?
23.11.2019 01:24 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Varbūt tu nedaudz pārspīlē ar smakas saošanu? Man līdz 20 gadiem mājās nebija ne vannas, ne dušas, un tualete tikai sausā. Bija iespēja nomazgāties reizi 2 nedēļās, un nekas nesmakoja. Es zinu cilvēkus, kas mazgājas reti un nekad to pati nebūtu pamanījusi (saodusi), ja viņi paši nepateiktu. Rīgā 20% mājsaimniecību nav pieejams karstais ūdens, un nav tā ka cilvēki staigātu smirdīgi (izņēmums ir bezpajumtnieki, bet tas ir pavisam kas cits). Ķermeņa smarža atkarīga no dzīvesveida, veselības, ne tikai no mazgāšanās. Ir cilvēki, kas mazgājas 2x dienā, bet smēķē un visu laiku ož pēc cigaretēm.
22.11.2019 22:25 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jā ir tāda ķermeņa patologija kad aknas nepārstrādā vienu no vielām kas ir ēdienam. Un tad tiešām smird vienalga ko darot. Lai to labotu ir jāēd mazāk gaļa, zivis, olas un pākšaugi. Tad tā smaka samazinās. Bet šis nav tas gadījums.
Mums skolā arī bija meitene kura smirdēja. Un arī tipa izlikās un tēloja ka viss ir baigi cool un viņa tā pati grib. Īstenībā izrādījās ka viņai bija depresija dēļ tā ka mammai bija vēzis. Ārpus mājas izlikās ka viss labi un viņai tā smaka netraucēja un vienalga.
Varbūt meitenei ir kaut kādas emocionālās problēmas?
Ja nē, tad visticamāk ka neaudzināta un vajag pateikt kādu skarbāku vārdu
22.11.2019 20:10 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Džīzas, man liekas es jau sen nebūtu izturējusi un pateiktu visu kā ir, un vienalga cik tas pieklājīgi būtu/nebūtu.
22.11.2019 19:50 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Ir cilvēki, kas smako uzreiz izejot no dušas, mazgājoties ar želeju 2x dienā, nezinu, kas tā ir par organisma slimību, ka ķermenis tik toksisks, bet te gan laikam mentālas problēmas, ja tā arī pasaka, ka dienām neiet ?
22.11.2019 19:45 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Crystal @ 22.11.2019 13:35

Tu pati tā darītu? Vārītu tēju, kamēr smirdule mazgājas? ?Varbūt vēl pankūkas uzcept piedāvāt?
Ko darīt, es nezinu, ja nevarētu nomainīt istabu, sakārtu visur tās Wunderbaum egles, ko mašīnā karina, varbūt saprastu un kauns paliktu. Bet šaubos.

Tu izvēlies ieņemt upura pozīciju- bēgt vai ciest.
Es izvēlos atrisināt šādas situācijas ar atklātu sarunu, saglabājot labas attiecības. Neticu, ka tā meitene nemēģinātu turpmāk savākties. Ja nu tomēr nesavāktos, tad tas jau attiecīga tipa cilvēks un sarunas ir bezjēdzīgas, jāizvācās.
22.11.2019 14:33 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Viņa ar ziepēm mazgājas reti. Kad iet dušā, tad tikai apskalojas, ar ziepēm reizi nedēļā vai divās. Pati nupat teica. Kā var justies tīrs, ja tu vienkārši aplejies ar ūdeni. Ā un vēl viņa teica, ka viņai riebjas ar šampūnu matus mazgāt, jo tad mati esot pārāk kupli un pūkaini.
22.11.2019 14:07 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 22.11.2019 13:12

Sorry, neredzu loģiku Tavos jautājumos ?

Ir cilvēki, kuri citiem ikdienā izpalīdz bez atlīdzības - pietur durvis, palīdz bērnu ratiņus transportā iecelt/izcelt, novēl kaimiņam labrīt, noliek savus liekos rudens ābolus aiz sētas, lai tiek citiem, nevis sapūst, taču ir cilvēki, kuriem allaž jāmeklē kāds labums visā, ko tie dara. Un no tādiem jābēg prom vēl naskāk, nekā no tiem, kuri ož.
Nemazgāties gan nav attaisnojums, mūsu sabiedrībā ir pieņemtas elementāras higiēnas un cieņas normas pret citiem, tas ir tas, ar ko mēs no dzīvniekiem atšķiramies.
22.11.2019 13:41 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Kiki007 @ 22.11.2019 11:39
Tā saruna varētu būt:”klau,es jūtu,ka Tu vairākas dienas neesi bijusi dušā! Man ir ļoti nepatīkami un neērti atrasties istabiņā. Saprotu,ka jūties nogurusi, bet vai Tu,lūdzu, varētu ieiet dušā? Es Tev tikmēr pagatavošu tēju,ok? Varam sarunāt,ka turpmāk Tu sekosi līdzi šim jautājumam,jo pretējā gadījumā es jutīšos tā it kà Tu mani necieni. Man paliek nelabi no sliktām smaržām un ir neērti par to Tev teikt, Tu taču saproti, vai ne?”

Tu pati tā darītu? Vārītu tēju, kamēr smirdule mazgājas? ?Varbūt vēl pankūkas uzcept piedāvāt?
Ko darīt, es nezinu, ja nevarētu nomainīt istabu, sakārtu visur tās Wunderbaum egles, ko mašīnā karina, varbūt saprastu un kauns paliktu. Bet šaubos.
22.11.2019 13:35 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Funny @ 22.11.2019 12:20

Un ko tu dosi man? Kads man bus labums?

Sorry, neredzu loģiku Tavos jautājumos ?
22.11.2019 13:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pieprasītu citu istabu vnk. Iemesls ir diezgan pamatojošs. Un pati pārvāktos. Ganjau viss tur nepatīkami ož, kā pati istaba, tā drēbes visapkart un viss pārējais.
22.11.2019 12:35 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Kiki007 @ 22.11.2019 11:39
Tā saruna varētu būt:”klau,es jūtu,ka Tu vairākas dienas neesi bijusi dušā! Man ir ļoti nepatīkami un neērti atrasties istabiņā. Saprotu,ka jūties nogurusi, bet vai Tu,lūdzu, varētu ieiet dušā? Es Tev tikmēr pagatavošu tēju,ok? Varam sarunāt,ka turpmāk Tu sekosi līdzi šim jautājumam,jo pretējā gadījumā es jutīšos tā it kà Tu mani necieni. Man paliek nelabi no sliktām smaržām un ir neērti par to Tev teikt, Tu taču saproti, vai ne?”

Un ko tu dosi man? Kads man bus labums?
22.11.2019 12:20 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tā saruna varētu būt:”klau,es jūtu,ka Tu vairākas dienas neesi bijusi dušā! Man ir ļoti nepatīkami un neērti atrasties istabiņā. Saprotu,ka jūties nogurusi, bet vai Tu,lūdzu, varētu ieiet dušā? Es Tev tikmēr pagatavošu tēju,ok? Varam sarunāt,ka turpmāk Tu sekosi līdzi šim jautājumam,jo pretējā gadījumā es jutīšos tā it kà Tu mani necieni. Man paliek nelabi no sliktām smaržām un ir neērti par to Tev teikt, Tu taču saproti, vai ne?”
22.11.2019 11:39 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Minny @ 22.11.2019 11:18
Oi, ko tik man tās kursa biedrenes nedarīja - tā arī darīja - teica acīs, teica vadībai, pūta smaržas virsū, pūta visu istabiņu, kaunināja citu cilvēku priekšā (ar cerību, ka tad vsm sapratīs), nu, vsp nekas nelīdzēja.... vienīgais risinājums, kad aizgāja uz citu istabu, bet tas neatrisināja šīs meitenes smaku :D
Tur tā lieta - ar visiem vīriešiem un bērniem. Droši vien tādi paši, neticu, ka būtu mainījušās...

Pieklājīgi diskrēti, bez pazemošanas arī nesaprata? Man liekas,ja cilvēkam agresīvi uzspiež kko vai pazemo,rodas pretreakcija!?
Nu es vismaz to risinātu nezaudējot cieņu pret otru. Ja nepalīdzētu, pārceltos
22.11.2019 11:24 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Neko tur nevar izdarīt, aiz matiem nevilksi katru dienu uz dušu, ja pati nesaprot. Kā jaute minēja, tā ir mentāla problēma, esmu saskārusies ar šādu kolēģi darbā. Nepalīdzēja ne kolēģu komentāri, ne vadības draudi atlaist. Nu varbūt uz pāris dienām. Maini istabu, ja iespējams.
22.11.2019 11:24 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tev ar to nav jāsadzīvo un jāradina ieverot elementāru higiēnu.
Pēc iespējas taktiskāk jāpasaka, ka smaka ir neciešama un Tu izjūti diskomfortu. Jūs tomēr dzīvojat vienā istabā un viņai Tevi ir jāciena.
Vēl jau ir tā,ka katram cilvēkam ir sava specifiskā smarža. Pazīstu cilvēkus no kuru smaržas man paliek pretīgi, nezinu par viņu higiēnu un kāpēc tā, bet tas ir drausmīgi. Izvairos no komunikācijas ar tādiem
22.11.2019 11:19 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Oi, ko tik man tās kursa biedrenes nedarīja - tā arī darīja - teica acīs, teica vadībai, pūta smaržas virsū, pūta visu istabiņu, kaunināja citu cilvēku priekšā (ar cerību, ka tad vsm sapratīs), nu, vsp nekas nelīdzēja.... vienīgais risinājums, kad aizgāja uz citu istabu, bet tas neatrisināja šīs meitenes smaku :D
Tur tā lieta - ar visiem vīriešiem un bērniem. Droši vien tādi paši, neticu, ka būtu mainījušās...
22.11.2019 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits