Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko dāvināsiet Ziemassvētkos savai otrajai pusītei?

 
Reitings 1
Reģ: 19.11.2019
Sveikas!
Ko jūs plānojat dāvināt Ziemassvētkos savai otrajai pusītei?
Gribas kaut ko oriģinālu... Pēdējā laikā mums iepatikušies Latvijā radītie džemperi un t-krekli, esmu Facebook redzējusi, bet vairs nezinu, kur meklēt.
Kādas ir Jūsu idejas?
19.11.2019 19:21 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man ir vairākas idejas ko kādreiz realizēšu. Vai uz Z-svētkiem, vai dzimšanas dienu.
1) savs foto lielā izmēra, foto rāmi ko likt pie sienas (erotiskā fotogrāfija, pats teica, ka ļoti tādu vēlas) ;
2) sudraba gredzens;
3)viss kas saistīts ar zveju/zvejas lietas(gatavojamies vasarai);
No dārgāka gala-
Go pro kameru;
Tattoo izmaksāšana.
Tās ir tas lietas par kuram pats ir ieminējies. Tev būtu jāsaprot ko Tavs vīrietis vēlas. Katram gaumes un vēlmes ir dažādas.
Neuzskatu par vajadzīgu dāvināt to ko vīrietis nevēlas. Ja es zinu kas viņam patīk tad protams arī dāvināšu ko tādu.
Tava gadījumā tiešām dāvinātu tad arī Latvijā radītus džemperus, jo ka jau minēji viņam tie ir iepatikusies. Būtu ļoti jauki. ?
19.11.2019 19:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.05.2016
Šogad arī domāju dāvināt ko oriģinālu.
Par Latvijā radītiem džemperiem varu ieteikt Print4Style (www.print4style.com) un Words of Latvian https://thewordsoflatvian.lv/ Abi ražo vienā ražotnē, vienā kvalitātē, bet Print4Style salīdzinot ar Words of Latvian cenas ir daudz draudzīgākas un pie viņiem var pasūtīt arī individuālu dizainu bez papildus maksas.
Šos abus iesaku, jo viņu produkcija ir klasi augstāk nekā t-bode un visas pārējās drukas bodes, viņi liek uzdruku DTG tehnikā, kas ir krietni kvalitatīvāka nekā visas pārējās adrukas, kas mums te pieejamas, kā arī apģērba audums ir izcili mīksts. Tā kā noteikti šos abus iesaku, regulāri pasūtīju no Words of Latvian, bet tad atklāju Print4Style, jo cenas labākas. :)
Esmu redzējusi arī latviešu dizaina cepures, bet neesmu mēģinājusi, tā kā nemācēšu neko ieteikt. Esmu par latviešu veikaliņu atbalstīšanu :)))
19.11.2019 19:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits