Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugam depresija

 
Reitings 22
Reģ: 26.08.2019
Sveikas, nezinu ko darīt man ir draugs ar kuru tikai veidojas attiecības...Jūtu,ka viņam ir depresija ,daudz problēmu dēļ kurām viņš ir kā ielīdis alā brīžiem...Grūti arī ar viņu runāt par attiecībām...Tā jau piekrīt satikties,caur pieskārieniem jūtu,ka esmu viņam tuva,bet citādi brīžiem liekas ,ka viņam maz interesēju... Jo,kad ir sevī nezvana,neraksta sms utt. Nezinu kā palīdzēt,pie ārstiem neiet un negrib iet...
16.11.2019 12:37 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man reiz veidojās ļoti līdzīgas attiecības, sākumā šķita, ka vīrietis ļoti foršs, bet ātri vien sāku pamanīt, ka viņam ir straujas garastāvokļa maiņas. Sāka palikt brīžos ļoti drūms, nerunīgs, ierāvās sevī, bija tāds negatīvs. Es pēc dabas esmu ļoti pozitīvs cilvēks, plus tajā laikā vēl bija jaunības maksimālisms (viņš bija 5 g vecāks). Vienā brīdī pateicu, ka neredzu savu dzīvi tādu, smagu un rūpju pilnu, jo nav jau īsti par ko gruzīties. Gribu būt pozitīva, mīlēt dzīvi, un arī cilvēku sev blakus redzēt tādu. Izšķīrāmies. Pēc 2 nedēļām viņš atbrauca pie manis ar rožu klēpi un mudināja atjaunot attiecības, arī gribot pozitīvu dzīvi, solīja mainīt skatījumu uz lietām, stāstīja, ka ir bijis depresijā ilgāku laiku pirms satika mani. Bet es jau biju izlēmusi, plus pašam nemanot viņš atkal sāka runāt kaut ko negatīvu, vairs neatceros ko. Ir tādi cilvēki pēc dabas, viņiem viss vienmēr rādās tumšās krāsās. Un otrs ar burvju mājienu to nevar izmainīt. Nu jā, problēmas... tās jau ir visiem. Svarīgi, kā tās risina. Man arī dzīvē ir bijuši tumšie periodi, tāpat kā manam tagadējam vīrietim, bet mēs viens otru nemokām ar negatīvisma piesātinātu izturēšanos, spītīgu klusēšanu utml. Izrunājām problēmas, domājam risinājumus vai pielāgojamies situācijai. Ir problēmas, kas ir tikai viņa, bet tāpēc attieksme pret mani vai atmosfēra mājās nemainās. Vīrietis pūpēdis nudien nebūtu manā gaumē. Ja tikko uzsāki attiecības un neesi in love, bēdz!!
18.11.2019 01:07 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Te jau atkal jauc - besi ar depresiju. Tie, kuri nav saskārusies ar depresiju vai bijusi līdz atkarīgie partnerim, ģimenes loceklim, nekad nesapratis cik smagi tas var būt. Depresija nav - 3 dienas paguleju gultā un viss ok, tas ir daudz nopietnāk. Un saiet kopā ar depresīvu cilvēku ir katra paša izvēle, bet ir jāpadomā par sekām. Ja otrs ieiet depresijā attiecību laikā - darbs, attiecības, pēcdzemdību depresija, tad tas ir cits, tad tas jacinas kopā, jo apmēram var attīt bildi kāpēc depresija ir sākusies. Bet ja esi kopā jau no paša sākuma ar depresīvu cilvēku un nedod Dievs uz pašnāvību vērstu, tad tas var būt smagi. Man arī kādreiz likās, ka izglābsu veci no depresijas, ne es ārsts, ne Dievs viņam, ne vēl māte.
17.11.2019 21:36 |
 
Reitings 22
Reģ: 26.08.2019
Paldies visiem par komentāriem. Man arī šķiet,ka es nevaru viņu tā vienkārši pamest,sakot tev ir depresija,man sāp ,ka nevaru ar tevi normāli komunicēt, tāpēc beigsim attiecības.. Tā jau mums ir samėrā viss nopietni,no manas puses tā teikt lielā mīla,no viņa -sākumā arī tā likās,bet tagad,kad viņš maz runā ,visu laiku šaubos.Bet kad satiekamies,caur pieskārieniem jūtu,ka viņam esmu īpaši tuva... Ierosināju,katru dienu viņam uzdot vienu jautājumu ,it kā piekrita, redzes kā būs ,gribu viņu vairāk atvērt...
17.11.2019 20:08 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
bulta @ 17.11.2019 17:05
Sports ir viens no lielākajiem depresiju cēloņiem.
Un ar sportu es domāju - sports, nevis tizla tirināšanās.
Man sports ir velo braukšana, kad man rada reālu prieku, + mājās regulāri vingroju (atspiešanās/prese/pietupieni, utml.) tīri veselībai un saglabāt sevi, formā, tā lai nav kauns pludmalē kreklu novilkt.
Varbūt profesionālā sportā var gūt depresiju kad iet uz kaut kādiem mērķiem, kurus neizdodās sasniegt...
17.11.2019 17:13 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.11.2019
:D :D :D
17.11.2019 17:09 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Sports ir viens no lielākajiem depresiju cēloņiem.
Un ar sportu es domāju - sports, nevis tizla tirināšanās.
17.11.2019 17:05 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.11.2019
Nu tieši tā...
Te ir, kas vēlas uzņemties nevis mīļotās sievietes vietu, bet mammītes vietu ?
17.11.2019 17:05 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Imho ja ir hobiji, sports - nav vietas depresijai.
Nekad dzīvē nav bijusi depresiija vai kas tamlīdzīgs, nestādos priekšā...
17.11.2019 17:01 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.11.2019
Depresija ir galvas slimība! Jāmeklē darbs, kārtīga sieviete blakus, depresija ne prātā nenāks ..
ak dies..cik slimi!
Jā, turi rociņu, slauki viņam degungalu... ļoti cienīgi Vīrietim!!
17.11.2019 16:30 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Leula, šeit izkristalizējās tas, par ko te blakus tēmā rakstīju. Tās ES PATI sievietes, kurām vīrietis vajadzīgs tikai bērnu radīšanai un kopīga problēmu risināšana dzīvē neinteresē, jo tas viņām ir par grūti.
Depresija ir kā slimība. Tā ir jāārstē. Protams, arī laiks to ārstē. Ja vīrietim būs gripa, lauzta kāja, arī pametīsim, jo kam tāds aprūpējams vīrietis vajadzīgs?
Attiecības ir tad, kad viens otram ir blakus vistumšākajos brīžos, visgrūtākajos ceļos un tad, kad šķiet, ka pasaule tulīt beigsies, blakus ir cilvēks, kas spēs palīdzēt pārvarēt grūtos brīžus.
Tās, kuras pamet vīrieti tad, kad tam ir depresija ir, nebaidīšos no vārda - maukas. Tieši tā. meklē "saklātu galdu" un kad jāpalīdz traukus mazgāt, tad nav ne ziņas, ne miņas.
Esi blakus, palīdzi, uzmundrini, iedvesmo, dažreiz vienkārši ļauj pabūt ar sevi un Tev būs lieliskākais dzīvesbiedrs pasaulē!
17.11.2019 16:25 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Ak jel. ?
Te nav vērts neko rakstīt. Viss tiek pārvērsts par kaut kādu traģēdiju . Izskatās , ka neviens tā arī kārtīgi neiedziļinās tajā ko raksta. ?
Savās attiecības esam laimīgi kopā, Un viss ir forši.
Paldies.
Vairs šajā diskusija nepiedalīšos.
Visu labu.! ?
17.11.2019 16:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.11.2019
Tas ir no Jūsu vārdiem, no tā, ko pati teicāt.
Nē, lai vai kā...darīšana Jūsu, pa cik dienām vienam ar otru nerunāt :D nesaprotu arī, kā tas var neatstāt kaur kāda veida bojājumu, plaisu, attiecībās...
Manuprāt, attiecībām ir jābūt vieglām, abpusējām..nevis tā, ka tikai viens par tām domā!!
Nē, nu kagtram savs...gribas nastu ko stiept, tad var šo attīstīt! :)
17.11.2019 15:55 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Brevia. Jūs galīgi neziniet mūsu situāciju, un nav viņam tā ka vins tagad ņem ieslēdzas istaba uz divām dienam. Vins vienkārši paliek nopietns un tas arī viss , nerunāt nerunāja sākuma , tagad situācija ir mainījusies par visiem 100. Šeit jau ka vienmēr visi visu pārspīlē.
Un ka jau minēju, tas vairs tā nav bijis ļoti sen.
Ka tik kāda problema uzreiz zāles. Tā tas nenotiek.
Man pašai ir uznācis tā ka vispār neko negriba, iestājies dzīves apnikums, ne darbs , ne mājas , negribas neko, pēc 3 dienām garastāvoklis mainās un viss ok, pēc jūsu domām man noteikti būtu jādzer zāles un jāārstējas.?
17.11.2019 15:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.11.2019
Leula, un Tu tās divas dienas sēdi gaidi, kamēr kungam pāries melllie? Tev, tiešām, šķiet, ka tas ir normāli?
17.11.2019 14:29 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Tieši tā JA nepieciešams. Šajā gadījumā ne.
Ir sliktāki gadījumi un labāki, ne vienmēr jāgrūž sevī zāles, pie pirmajām problēmām, ja var ar to tikt gala tā pat.
17.11.2019 14:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Leula, viņiem ir jāiet pie ārsta un jādzer medikamenti, ja nepieciešams.
17.11.2019 13:33 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
tas viss ir skaisti, bet cilvekiem ir tad sevi jaarstee, nu ka ar tadu, kursh iesledzas 2 dienas istaba veidot gimeni un bernus?

Tādēļ ar viņiem ir jāstrādā. Ja pirms gada bija tas ļoti bieži, tad tagad jau tas ir tik ļoti samazinājies un praktiski vairs nav.
17.11.2019 10:52 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
mēs nekad nesapratīsim otru cilvēku, nezināsim ka mēs uzvestos un justos viņu vieta.

tas viss ir skaisti, bet cilvekiem ir tad sevi jaarstee, nu ka ar tadu, kursh iesledzas 2 dienas istaba veidot gimeni un bernus?
17.11.2019 00:35 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Esmu ar savu draugu arī attiecības. Viņam ir sava pagātne,sāpīga biJusi mīlestība, savi pārdzīvojumi , lielas problēmas,ļoti lielas. Neteiktu ka depresija, negribētu viņam to piespēlēt, gadu esam attiecības, ir brīži kad viņam uznāk melnie,noslēdzas sevi, var nerunāt 2vas dienas, bet zinu ka viņam ir dienas kad vajag pabūt ar sevi, vienkārši pasēdēt istaba vienam un paklausīties mūziku, tikt gala ar savu galvu. Viņam pāriet un viss atkal ir skaisti, mēs nekad nesapratīsim otru cilvēku, nezināsim ka mēs uzvestos un justos viņu vieta.
16.11.2019 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Bet kā tu zini ka viņš ir ielīdis sevī dēļ problēmām? Varbūt tu tiešām viņam neinteresē.

+++
Kā Tu zini, ka viņam ir depresija? Raksti, ka attiecības tikai veidojas. Varbūt viņš vienkārši novēršas no Tevis, un neko tālāk veidot nevēlas.
16.11.2019 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!