Draugam depresija

 
Reitings 22
Reģ: 26.08.2019
Sveikas, nezinu ko darīt man ir draugs ar kuru tikai veidojas attiecības...Jūtu,ka viņam ir depresija ,daudz problēmu dēļ kurām viņš ir kā ielīdis alā brīžiem...Grūti arī ar viņu runāt par attiecībām...Tā jau piekrīt satikties,caur pieskārieniem jūtu,ka esmu viņam tuva,bet citādi brīžiem liekas ,ka viņam maz interesēju... Jo,kad ir sevī nezvana,neraksta sms utt. Nezinu kā palīdzēt,pie ārstiem neiet un negrib iet...
16.11.2019 12:37 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.11.2019
Vulkana @ 16.11.2019 12:37
Sveikas, nezinu ko darīt man ir draugs ar kuru tikai veidojas attiecības...Jūtu,ka viņam ir depresija ,daudz problēmu dēļ kurām viņš ir kā ielīdis alā brīžiem...Grūti arī ar viņu runāt par attiecībām...Tā jau piekrīt satikties,caur pieskārieniem jūtu,ka esmu viņam tuva,bet citādi brīžiem liekas ,ka viņam maz interesēju... Jo,kad ir sevī nezvana,neraksta sms utt. Nezinu kā palīdzēt,pie ārstiem neiet un negrib iet...

Tu par tādām attiecībām esi sapņojusi? Tas ir tas ko Tu vēlies, un tā kā Tev gribas un vajag?
16.11.2019 21:14 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Un satuvināšanās - manu ex pie manis satuvināja tie brīži, kad viņš vārīja sūdus un vajadzēja palīdzēt, tā viņam bija vienalga kā apkārtējie jūtas, jo viņam širmis iet ciet.
16.11.2019 20:56 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
No monētas otras puses, ka te minēja, es zaudēju daudzis gadus savas laimes, jo viņa māte man lūdzās, lai nemetu viņu no mājām āra, viņš nodzersies, ieies vēl lielākā depresijā... var palikt kopā, ja cilvēks saņem atbalstu un iet pie psihiatra, bet tā - dēļ žēluma - Nekad! Kurš jūs zelos???
16.11.2019 20:54 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Ar pirmo vīru iepazinos, kad viņam bija liela depresija, apakša ļoti daudz un smagu notikumu ar vecākiem. Es otro reizi NEKAD mūža neiesaistītos tadas attiecības. Nekad. Un neiesaku nevienam. Ja skita, ka palīdzēšu tikt pāri, tad tue bija meli. Vēlāk viņš mani sūtīja ārstēties, saka briesmīgi izturēties, alkohols bija katru dienu, skandāli, manis vainošana pie visa. Viņam bija skaudība, ka mani vecāki par mani rūpējas a viņa vecākiem par viņu vienalga (tas tiešām tā arī ir), līdz ar to kopā nekad nebraucām pie manējiem, ko tur mūžigi neomulīga atmosfēra dēļ tas greizsirdības. Ja velies savu dzīvi iznīcināt, tad esi ar tādu kopā, ja ne.... mūc!
16.11.2019 20:52 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Depresiju pats nevar sev uzstādīt. To var uzstādīt psihologs/psihiatrs
Pati ar to cīnos.
Bet kā tu zini ka viņš ir ielīdis sevī dēļ problēmām? Varbūt tu tiešām viņam neinteresē.
Ar depresiju un citām mentālam problēmām , piemēram, zemu pašvērtējumu, ir tā ka, ir sasodīti grūti komunicet ar citiem cilvēkiem. Ja ir pierasts brīvi sarunāties ar cilvēkiem, uzdot sev interesējušos jautājumus, pasmieties, paklačoties, tad cilvēkam savu personīgo problēmu, traumu dēļ, to izdarīt ir neiespējami, jo pa galvu skrien miljoniem domu, ka tevi nepieņems, nesapratis ko tu gribi, utt. Rezultātā tu noslēdzies, lai nebūtu ar to jāsaskaras. Un to nevar tā vienkārši nedarīt un iet un būt ar citiem kopā un nenoslēgties. Tad kad ir savesta kārtībā galva, tad arī viss notiekās.
Pamest puisi novārtā neieteiktu, ja tas tiešām ir problēmu/traumu dēļ. Tas būs kārtējais duncis sirdī viņam, jo šādi cilvēki to ņēm ļoti pie sirds. Ka atkal no manis atsvešinājās, jo esmu dīvains, utt., un puisis kritīs arvien dziļāk tajā bezdibenī.
Tas tā, no monētas otras puses
16.11.2019 18:17 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Netēlot māti Terēzi un neveidot ar tādu attiecības. Mīlēt pirmkārt sevi.
16.11.2019 17:11 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Vulkana @ 16.11.2019 12:37
Sveikas, nezinu ko darīt man ir draugs ar kuru tikai veidojas attiecības...Jūtu,ka viņam ir depresija ,daudz problēmu dēļ kurām viņš ir kā ielīdis alā brīžiem...Grūti arī ar viņu runāt par attiecībām...Tā jau piekrīt satikties,caur pieskārieniem jūtu,ka esmu viņam tuva,bet citādi brīžiem liekas ,ka viņam maz interesēju... Jo,kad ir sevī nezvana,neraksta sms utt. Nezinu kā palīdzēt,pie ārstiem neiet un negrib iet...
to depresiju nesauc introvertums?
16.11.2019 16:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Susanne @ 16.11.2019 13:10
Man šķiet tieši, ka nevajag atstāt cilvēku vienu pašu. Labāk lieku reizi uzplīties un likt saprast, ka ir vajadzīgs un svarīgs.
Un tieši šādi brīži satuvina vēl vairāk, ja tiek tam visam pāri.
Var būt gan labāk, gan sliktāk, never know :)
16.11.2019 13:12 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet tieši, ka nevajag atstāt cilvēku vienu pašu. Labāk lieku reizi uzplīties un likt saprast, ka ir vajadzīgs un svarīgs.
Un tieši šādi brīži satuvina vēl vairāk, ja tiek tam visam pāri.
16.11.2019 13:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja attiecības tikai veidojas, tad varbūt vajag to mazliet atlikt malā? Lai tiek galā ar sevi vispirms?
Lai pašai nav jācieš. Bet ja ir lielā love..
16.11.2019 13:08 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Vulkana @ 16.11.2019 12:37
Sveikas, nezinu ko darīt man ir draugs ar kuru tikai veidojas attiecības...Jūtu,ka viņam ir depresija ,daudz problēmu dēļ kurām viņš ir kā ielīdis alā brīžiem...Grūti arī ar viņu runāt par attiecībām...Tā jau piekrīt satikties,caur pieskārieniem jūtu,ka esmu viņam tuva,bet citādi brīžiem liekas ,ka viņam maz interesēju... Jo,kad ir sevī nezvana,neraksta sms utt. Nezinu kā palīdzēt,pie ārstiem neiet un negrib iet...

Mēģini parunāties, noskaidrot, kas nomāc un vai vari palīdzēt kaut kā.
Depresija, tā ir nopietna slimība un tā ir jāarstē.
Bet, ja cilvēks pats negrib, tad ir grūti palīdzēt.
Centies izrunāties ar viņu.
Mājaslapā depresija.lv var palasīt vairāk informācijas.
Lai izdodas tikt tam pāri!
16.11.2019 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits