Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu pulēšana.

 
Reitings 16
Reģ: 22.03.2019
Sveikas, Dāmas. Pēdējā laikā soc. tīklos uzduros tādai tēmai kā- matu pulēšana. Gribas pameiģināt, bet pēdējā laikā esmu sabojājusi savus matus tā, ka tagad pat bail kko jaunu meiģināt. Saprotu,ja gribu atpakaļ savu matu garumu tie ir ik pa laikam jāapgriež, vai jaizpulē. Ir kādai bijusi reāla pieredze ar to visu? Kādi mati ir pēc tā visa? Vai netiek sabojāti vel vairāk?
Pētu frizētavas un acīs iekritusi Familyhair_frizētava.
Īsti vairs neuzticos tām iestādēm kur iet visas instagrama "Dīvas", pēc sliktās pieredzes ar Annas Pērles "profesionālajām" manikīra meistarēm.
BET, varbūt kādai ir bijusi saskarsme ar šo frizētavu un var dalīties pieredzē?
Paldies ??
16.11.2019 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Tieši šo procedūru neesmu veikusi, bet vispār minētajā salonā esmu bijusi, un ļoti patika meistares, apkalpošana, neko sliktu nevaru teikt. Es uzticētos un ietu. Ja nu kas, vari pakonsultēties ar darbiniecēm tur; man likās ļoti foršas !
17.11.2019 04:03 |
 
Reitings 78
Reģ: 04.11.2019
keratin_hair_therapy instagramā var atrast. Meitene forša un labi dara savu darbu! Taisno ar keratīnu un arī pulē!
17.11.2019 02:04 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.03.2019
DebesisIekritaTevī @ 16.11.2019 12:46

Es pulēšanu apvienoju ar matu botoksu, tāpēc man ļoti patika rezultāts.

Paldies, man ir doma pulēšanu apvienot ar keratīnu.
16.11.2019 12:49 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
DebesisIekritaTevī @ 16.11.2019 12:44
Pašai ir bijusi matu pulēšana, tikai citā salonā. Domāju, ka ar šo procedoru nemaz nevar nošaut greizi, tikai var nenoveikties, un frizieris izdara paviršāk.
Ideja procedūrai ir tāda, ka nemainot tavu matu garumu, tev pa šķipsnai ies ar mašīnīti, nogriežot tikai sabojātos galus. Kas man nepatika - būs pēc tam daudz ‘baby hair’, kas var mest pūku. Ja frizieris izdara korekti darbu, tad paskatoties uz matiem nevajadzētu tev vairs redzēt sašķeltos galus. Pēc tā arī vari spriest, vai labi paveikts darbs. Protams, ja tev ir ļoti daudz sašķelto galu, tad ar vienu reizi var nepietikt. (lai gan, man bija diezgan briesmīgi gali, bet pietika ar vienu reizi)
Lai nu kā, bet sliktāk nevajadzētu palikt.

Es pulēšanu apvienoju ar matu botoksu, tāpēc man ļoti patika rezultāts.
16.11.2019 12:46 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Pašai ir bijusi matu pulēšana, tikai citā salonā. Domāju, ka ar šo procedoru nemaz nevar nošaut greizi, tikai var nenoveikties, un frizieris izdara paviršāk.
Ideja procedūrai ir tāda, ka nemainot tavu matu garumu, tev pa šķipsnai ies ar mašīnīti, nogriežot tikai sabojātos galus. Kas man nepatika - būs pēc tam daudz ‘baby hair’, kas var mest pūku. Ja frizieris izdara korekti darbu, tad paskatoties uz matiem nevajadzētu tev vairs redzēt sašķeltos galus. Pēc tā arī vari spriest, vai labi paveikts darbs. Protams, ja tev ir ļoti daudz sašķelto galu, tad ar vienu reizi var nepietikt. (lai gan, man bija diezgan briesmīgi gali, bet pietika ar vienu reizi)
Lai nu kā, bet sliktāk nevajadzētu palikt.
16.11.2019 12:44 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.03.2019
feinulee @ 16.11.2019 12:29
Ieteikt man nav ko, bet vai tad uz šo konkrēti minēto frizētavu tieši arī neiet daļa instagram ''dīvu"?

Iet, bet tādēļ arī jautāju vai kādai ir reāla pieredze ar šo frizētavu, vai nav tā, ka skatās virsū šķībi un pats jūties neērti.
16.11.2019 12:38 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ieteikt man nav ko, bet vai tad uz šo konkrēti minēto frizētavu tieši arī neiet daļa instagram ''dīvu"?
16.11.2019 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits