Materiālisms vīriešos

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mani visu laiku nomoka jautājums... kurš tad ir tas vis materiālistiskākais dzimums...
Internets ir pils ar tekstiem un video, par to, cik materiālistiskas ir sievietes utt. Slavens psihologs saicis veselu lekcijas kursu par materiālismu..... bet ...
Dzīvē es visu laiku saskaros ar ko citu. Sievietēm patīk 2 veidu vīrieši ar naudu un fiziski pievilcīgie. Vienus viņi kādu laiku izmanto, lai pēc tam būtu kopā ar otriem... tur gan parasti sanāk aplauzties. Principā visas sievietes no LV ko pazīstu izvēlētos izskatu, jaunību un harizmu.... kaut gan apkārt klejo tas uzskats par sieviešu materiālismu.
Arī socioloģijas pasniedzēja mums stāstīja ka tieši vīrieši precību ceļā paceļas pa materiālajām kāpnēm... nezinu par kura reģiona statistiku gāja runa.
... un tieši tas ir tas ko es esmu atkal un atkal spiesta novērot dzīvē.... es esmu ne tikai pieradusi pie pretējā dzimuma uzmanības, bet burtiski no tās cietusi.... un neskaitāmas reizes saskāros ar to, ka es kā pretējais dzimums tieku novērtēta arī no tāda skatapunkta no cik situātas ģimenes nāku, cik lielu algu pelnu vai pat potenciāli pelnīšu. Tik daudzas reizes...
Un šodien atkal nācās dzirdēt kārtējo piemēru, kad kāds ( parast remontstrādienieks bez jebkādas izglītības) ieprecējies no laukiem Jūrmalā, jo redziet viņa jaunajai sievai pieder māja (pieder nevis ir kredītā).
Tad mātes ''draudzenes'' dēls kurš domāja starp vienu kura viņam krekus gludināja, vēlk kamēr universitātē mācījās, un otru, kura redziet nāca no situētas ģimenes. Nu un protams izvēlējās to ar bagāto papucīti.... un viņa nu ļoti matriālistiskā māte varēja mierīgi gulēt, jo nedot dievs izvēlētos to kuras vecāki nav bagāti....
... un tad pamatskolā klasē mums bija puisis.. kas patika visām...... un Tad viņam bija gandrīz vai sarkasts kuras viņam patika un kura patikšanas līmenī bija kurā vietā. Jau tad pamanīju, ka viņš ir materiālistisks. Pēc skolas bija iespēja, ka viņš saiet kopā ar dažām meitenēm kuras nu tā centās viņam iepatikties..... bet kā Jums liekas. Aprrecējās ar daudz dumjāku, nesmukāku un visādi citādi sliktāku... bet kuras vecākiem ir liels dzīvoklis Rīgā.. un pie viņiem arī jaunlaulātie dzīvo.
... un tad visam pa virsu mūsu skolas kārtējais smuklītis absolventu vakarā piedzērās un skaidri un gaiši definēja, jā tur tās un tās ir skaistas... bet redziet viņas ir tikai skaistas... bet tās ir skaistas un gudras, tātad pelnīs lielu naudu.....
... nu no kurienes tik liels materiālisms vīriešos?
Vai arī Jūs saskaraties ar ļoti daudziem vīriešiem kas ir ļoti materiālistiski?
Kas par iemeslu ir šim materiālismam?
Kāpēc vīrieši LV ir materiālistiskāki par sievietēm? Un kāpēc visu laiku tiekam bombardētas un kritizētas par materiālismu, lai gan patiesībā sievietes nav tās lielākās gold diggeres? Jūsu viedoklis....
14.11.2019 22:48 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
bulta @ 15.11.2019 16:32
Klausies.
Pirmkārt, kas ir alga? Es pat nezinu cik man ir alga. Tas ir svarīgi? Es nezinu. Ienākumi - nu tad tā arī jāraksta.
Otrkārt jā. Visām interesē nauda. Pat netiešā veidā. Ja sievietei neinteresē nauda, man būs iespēja atrast sev draudzeni, no kuras es prasīšu īres maksu par to, ka viņa dzīvos manā īpašumā? Pagaidi, tad tomēr šajā gadījumā vīrietis ir rāvies melnās miesās un siviete atnāk uz gatavu ballīti. Tas pats par visu pārējo sadzīvē.
Redzi, šeit runā pat par auto uzturēšanas izmaksām. Normālam vecim auto uzturēšanas izmaksas gadā ir dienas alga. Nesvarīgs faktors. Savukārt uzturēt sievieti un viņas untumus - o lalā, beibe!
Atgādinu, ja neizlasīji - apprecēju meiteni no laukiem, mīļu, sirsnīgu, bet bez lieka lata pie pakaļas, kura pašlaik no manis prasa tāsu summiņu, kādu lielākā daļa sieviešu savā dzīvē nespēj nopelnīt. Jā, pirms pāris gadiem man tiešām liktos - sievietēm nauda nav svarīga. Taču pašam to izjūtot uz savas ādas un parunājot ar čomiem(agrāk par to nerunājām), tad ir skaidrs, visas sievietes izmanto vīriešu makus, nav neviena sieviete, kas pacels augstu degunu gaisā, spers sevis nopelnīto labutēnu pret grīdu un teiks - ES PATI!
Tās, kuras ir kopā ar dzērājiem ir kopā tikai tāpēc, ka neviens cits tur nespraustu.
Un nav svarīgi kādi ir vīrieša ienākumi. Ja tie būs 700Eur, čīkstēs, lai nopērk ričuku un sudraba ķēdīti, būs 2k, prasīs auto un zelta ķēdīti, būs 10k, prasīs ceļojumu uz miami un Porsche Boxteri vasarai. Būs 100k, prasīs dzīvokli Maljorkā, uz kuru brauks katru ziemu dzīvot, būs 1m, prasīs villu Maljorkā, etc. Un vīrietis maksās. Tā ir attiecīgās sievietes cena. Natašai no grobiņas rozā velosipēds būs piece de resistance, savukārt bankas īpašnieka draudzenei Porsche 911 nekotēsies, ja nebūs vismaz Turbo versijā un pat tad viņas spāņu draudzenei būs kas vēl krutāks.
kur problēma bija slēgt laulību līgumu? Ātrāk vajadzēja domāt.
15.11.2019 17:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
...Un viņa varēs ilgi ņemties, kamēr tas tiks novests līdz iznākumam...
15.11.2019 17:22 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Olainfarm ir pēkšņa nāve un mantojums, kuru jāsadala, bet ja škiršanās, tad ir daudzas variācija. Viena no tām ir nedot piekrišanu un uz tikai sava pamata sieva nevar prasīt daudz.
15.11.2019 17:20 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
bigsister @ 15.11.2019 17:03
Tāpēc arī jāskatās uz sievietēm ar izglītību un lieku rubli kabatā, nevis jaukām, mīļām, kas nekad nav strādājušas.

Tieši tā. Kas liek precēt tās lauku nabadzes?
15.11.2019 17:12 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
bulta @ 15.11.2019 17:02
Es? Vienu. Taču kā jau teicu manu čomu pieredze to pašu apliecina.
Ko nozīmē - paši tādas atrod? Uz pieres tas taču nav rakstīts. Kur meklēt tās, kurām absolūti neinteresē vīrieša ienākumi un nevajag mega izskatu vīrietī?
Ja džeks būs gudrs un lielisks sarunubiedrs, kā arī tam būs civilizētas manieres randiņā, tad jā, tāds vīrietis noteikti nebūs materiāli nabadzīgs.

Uz pieres nekas nav rakstīts, bet ir tāda opcija kā otra iepazīšana.
Skaidrs, tātad ne tik turīgiem vīriešiem nav manieres un viņi nav gudri. Paldies, šo noteikti piefiksēšu?
15.11.2019 17:10 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ir bērni un pāris gadi laulībā.
Jāpierāda ir juristiem. Paskaties uz bijušā O-farm īpašnieka sievu. Tur normāla laulības laika/$ attiecība.
15.11.2019 17:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tāpēc arī jāskatās uz sievietēm ar izglītību un lieku rubli kabatā, nevis jaukām, mīļām, kas nekad nav strādājušas.
15.11.2019 17:03 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
bulta.
Nez ko sieviete var prasīt,dzīvodama LV, ja nav kopīgu bērnu? Prasīt jau var, bet vai pienākas un vai kāds dod. Tur jau tomēr jāpierāda sava artava mantā un arī gadu stāžam jābūt ilgam. Tāpat svarīgi kas ir šķiršanās prasītājs.
Arī ar sievietēm jāmāk appieties un prasīt var daudz ko, ja gribi izpildi. Ja ne, tad atrodi varbūt citus veidus kā viņu izklaidēt un papildus tam ierobežo draudzenes.
15.11.2019 17:02 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es? Vienu. Taču kā jau teicu manu čomu pieredze to pašu apliecina.
Ko nozīmē - paši tādas atrod? Uz pieres tas taču nav rakstīts. Kur meklēt tās, kurām absolūti neinteresē vīrieša ienākumi un nevajag mega izskatu vīrietī?
Ja džeks būs gudrs un lielisks sarunubiedrs, kā arī tam būs civilizētas manieres randiņā, tad jā, tāds vīrietis noteikti nebūs materiāli nabadzīgs.
15.11.2019 17:02 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
bulta @ 15.11.2019 16:46

Tā nav domāšana, tā ir pieredze. Droši vari dalīties ar savu.

Cik tad reizes esi bijis precējies, ja saliec visas vienā maisā?
Paši sameklē kaut kādas sliņķes un pēc tam čīkst sieviešu forumā?
15.11.2019 16:53 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Fameonfire @ 15.11.2019 16:45
Šitā vīriešu aprobežotā domāšana?‍♀️?

Tā nav domāšana, tā ir pieredze. Droši vari dalīties ar savu.
15.11.2019 16:46 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Šitā vīriešu aprobežotā domāšana?‍♀️?
15.11.2019 16:45 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Manuprāt viegls ceļš uz pārtikušu dzīvi ir sastopams abos dzimumos!
Dabā mātītes izvēlās stiprākos tēviņus! Vīrietis ar naudu,parasti ir veiksmīgs un gudrs. Man būtu grūti pieņemt faktu,ka mans macho pelna mazāk kā es...
P.S To,ka sievietēm vajag tikai naudu ir izdomājuši skopi vīrieši un skops naudā ir skops visā, attieksmē ieskaitot!
15.11.2019 16:44 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Klausies.
Pirmkārt, kas ir alga? Es pat nezinu cik man ir alga. Tas ir svarīgi? Es nezinu. Ienākumi - nu tad tā arī jāraksta.
Otrkārt jā. Visām interesē nauda. Pat netiešā veidā. Ja sievietei neinteresē nauda, man būs iespēja atrast sev draudzeni, no kuras es prasīšu īres maksu par to, ka viņa dzīvos manā īpašumā? Pagaidi, tad tomēr šajā gadījumā vīrietis ir rāvies melnās miesās un siviete atnāk uz gatavu ballīti. Tas pats par visu pārējo sadzīvē.
Redzi, šeit runā pat par auto uzturēšanas izmaksām. Normālam vecim auto uzturēšanas izmaksas gadā ir dienas alga. Nesvarīgs faktors. Savukārt uzturēt sievieti un viņas untumus - o lalā, beibe!
Atgādinu, ja neizlasīji - apprecēju meiteni no laukiem, mīļu, sirsnīgu, bet bez lieka lata pie pakaļas, kura pašlaik no manis prasa tāsu summiņu, kādu lielākā daļa sieviešu savā dzīvē nespēj nopelnīt. Jā, pirms pāris gadiem man tiešām liktos - sievietēm nauda nav svarīga. Taču pašam to izjūtot uz savas ādas un parunājot ar čomiem(agrāk par to nerunājām), tad ir skaidrs, visas sievietes izmanto vīriešu makus, nav neviena sieviete, kas pacels augstu degunu gaisā, spers sevis nopelnīto labutēnu pret grīdu un teiks - ES PATI!
Tās, kuras ir kopā ar dzērājiem ir kopā tikai tāpēc, ka neviens cits tur nespraustu.
Un nav svarīgi kādi ir vīrieša ienākumi. Ja tie būs 700Eur, čīkstēs, lai nopērk ričuku un sudraba ķēdīti, būs 2k, prasīs auto un zelta ķēdīti, būs 10k, prasīs ceļojumu uz miami un Porsche Boxteri vasarai. Būs 100k, prasīs dzīvokli Maljorkā, uz kuru brauks katru ziemu dzīvot, būs 1m, prasīs villu Maljorkā, etc. Un vīrietis maksās. Tā ir attiecīgās sievietes cena. Natašai no grobiņas rozā velosipēds būs piece de resistance, savukārt bankas īpašnieka draudzenei Porsche 911 nekotēsies, ja nebūs vismaz Turbo versijā un pat tad viņas spāņu draudzenei būs kas vēl krutāks.
15.11.2019 16:32 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Visām sievietēm interesē nauda. Vairāk vai mazāk, bet visām. Esmu runājis ar meitenēm par šo, jā, protams, visām interesē sirds, harizma, prāts...Lai beiz **st, visām interesē nauda.

Vai kāds beidzot var paskaidrot sīkāk, ko tas nozīmē? Pēc kādiem kritērijiem tas tiek izspriests? 1000 uz rokas vīrietim skaitās nauda? Pilns ar bezzobainiem celtniekiem un mehāniķiem, kam ir tie 1000 uz rokas, bet jau 10 gadus vieni un aiz bēdām slīcinās alkoholā un prostitūtās. Vai runa ir par 2k+ algas vīriešiem? 10k+? Nevienam 700 neto algas vīrietim sievas nav? :D
15.11.2019 15:33 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Manuprāt, sievietes ir lielākas materiālistes. Vienkārši ielikts tas, ka jānomaksā rēķini, bērniem apģērbi, kur dzīvosim, vai pietiks naudas TA auto, vai būs iekrājumi un paliks 30 eur frizierim.
Starp vīriešiem nekad neesmu dzirdējusi, vai ļoti reti, kad baigi meklē sev bagātas dāmas. Drīzāk sievietes meklē sev izskatīgus, harizmātiskus, turīgus vīriešus, kas spēs nodrošināt normālu dzīvi. Protams, mīlestība un bla bla bla, bet nu tā ir. Parasti, ja izdzird, ka 30 gados vīrietis strādā rimi par krāvēju, vai maximā par elektriķi, kaut kādi secinājumi paši uzprasās.
15.11.2019 12:21 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
... nu no kurienes tik liels materiālisms vīriešos?

Jebkurš cilvēks grib dzīvot labāk. Dzimumam šeit nav nekādas nozīmes.
Vai arī Jūs saskaraties ar ļoti daudziem vīriešiem kas ir ļoti materiālistiski?

Ļoti reti. Šādu vīriešu būtu daudz vairāk, ja sabiedrībā nevaldītu vēl lielāka stigma pret šādiem vīriešiem, kā sievietēm. Ir taču pieņemts, ka vīrietis uztur sievieti, ne otrādi.
Kas par iemeslu ir šim materiālismam?

Kā jau teicu - jebkurš cilvēks grib dzīvot labāk. Blakus diskusijā tika runāts par nestrādājošām sievietēm. Vīrieši arī negrib mocīties un raut piķi besīgā darbā, daudzi tik to neatzīs. Daži sieviešu aprakstītie ikdienas modeļi ir visnotaļ pievilcīgi. Arī ar visiem bērniem un mājas kopšanu.
Kāpēc vīrieši LV ir materiālistiskāki par sievietēm?

Tas ir tikai tavs pieņēmums.
Un kāpēc visu laiku tiekam bombardētas un kritizētas par materiālismu, lai gan patiesībā sievietes nav tās lielākās gold diggeres? Jūsu viedoklis....

Tāpēc, ka lielākā daļa sieviešu uzskata, ka vīrietim būtu jābūt tam galvenajam uzturētājam. Praktiski nezinu nevienu vīrieti, kas domātu pretēji. Par padibenēm nerunāju, tā vispār ir cita kategorija, kuru, uzskatu, ka var neņemt vērā šis diskusijas kontekstā.
15.11.2019 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Es neesmu saskārusies ar vīriešiem materiālistiem, iespējams tāpēc, ka nekad neesmu ģērbusies šiku zīmolu drēbēs, lai vizuāli izskatītos ļoti turīga. Visi vīrieši ar kuriem esmu satikusies, gājusi uz randiņiem, ir bijuši vidusmēra vīrieši, vienkāršs darbs, sava iedzīve, neviens nav licis saprast ka meklē turīgu sievieti.
Es arī sevi neesmu nekad pasniegusi augstāk.
15.11.2019 10:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es reti saskaros ar vīriešiem materiālistiem, stāstiem par tiem.
Ir gadījies ar tādu satikties, jo patiesā daba atklājas ne vienmēr uzreiz, bet tāpat pēc uzvedības, attieksmes jau var saprast kas vīrietim ir svarīgāks. Bet ir dzirdēts, ka kāds kādu izvēlas, jo viņai liela alga.
Visbiežāk jau vīrieši izvēlas skaistas sievietes, ar jauku personību, tādas, kuras dod, vai arī, kuras vienkārši var dabūt.
15.11.2019 07:58 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Pec gadu pieredzes, redzot klasesbiedrenes gala rezultats 76% ir lidzigs ka tika prognozets, nemot vera vidi kada auga.
Iznemumu it mazak.
Porzinkis ir liels iznemums ka piemers
15.11.2019 07:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits