Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par labu trešajām bērnam!

 
Reitings 46
Reģ: 11.09.2019
Sveikas, kādi jums bija iemesli par labu trešajām bērniņam kurš pieteicies neplānoti? Saprotu priekš Latvijas trīs bērni ir par daudz, bet kā samierinajaties? Prātā visādas domas! ?
09.11.2019 10:06 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Chikita, skaidrs, ka paveicās un es nekādā gadījumā neapgalvoju, ka izglītība nav nepieciešama. Kaut pašam priekš sevis ir vajadzīga!
Tā pati draudzene nākamgad plāno uzsākt studijas neklātienē un nedomā, ka sektetāre ir viņas mūža darbs.
12.11.2019 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Undiya tavai draudzenei ar darba vietu vienkārši palaimējās, bet ne visiem tā veicās, jo tādas darba vietas ir reti kur, un ja ir, tad kāds tur sēž un nekustēsies ne no vietas.
Izglītība mūsdienās tiek prasīta, kaut 1.līmenis, un to var lieliski redzēt sludinājumos, nesaku ka bez tās nekā, bet tā ir būtiska, likt priekšā kādu 1 veiksmes stāstu būtu muļķīgi, arī man paziņa bija ar vidējo izglītību kurš attīstījis uzņēmējdarbību, labi pelna, māja, labs auto, ceļojumi sapelnīti, tomēr uzsāka studijas augstskolā un tagad ir pēdējā kursā!
12.11.2019 14:51 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Asistenti? Kur tieši? Man likās, ka par asistentiem (nu, neskaitot zobārstu un tml) var strādāt arī bez nekādas izglītības, ja ir galva uz pleciem. Tā mana draudzene (bez augstākās izglītības un ar diviem bērniem) iekārtojās par sekretāri labā firmā, saņem pieklājīgu apdrošināšanu, brauc komandējumos (aka "ceļojumos" ?) un par nemaz tik daudz stundām saņem ~ 800€ uz rokas. Manuprāt, pietiekoši pieklājīgs atalgojums priekš pilsētas, kas nav Rīga. Turklāt, mierīgi var apvienot ar bērnu bd gaitām un treniņiem.
Protams kādi kuram tie profesionālie mērķi. Es noteikti netēmēju uz statusu "biznesa haizivs".
Tomēr virziens, kurā skatos noteikti nebūs tāds, kur aizejot uz darbu šķībi skatīsies, jo pārsniedzu 30 gadu slieksni. ?
Ir profesijas, kuras vispār ir grūti savienot ar bērniem.. kur, nu, vēl vairākiem. Piekrītu! Katram savs! Ne visi var atļauties vairākus bērnus. Katrs pats zinās, kas viņam pašam vislabāk der vai neder!
12.11.2019 13:29 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Es apbrīnoju daudzbērnu māmiņas, es zinu, ka vienkārši mani nervi neizturētu vairāk par 2viem bērniem, jo jau tagad jūtu cik mani tas ir iespaidojis - visas nevar sēdēt mājās ar mazajiem 24/7 , es toč nē..
12.11.2019 11:28 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Man stipri vairāk un it kā mācīties un strādāt nekad nav par vēlu,bet neesmu 40gadīgu asistenti kaut kur redzējusi. Teorijā visu var, bet praktiski? Tā jau cita tēma, neiedziļinamies :D
12.11.2019 11:02 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Šobrīd man ir 26 gadi.
Vai tad mācīties un strādāt kādreiz var būt arī par vēlu?
12.11.2019 10:34 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Cik Tev gadu? Man, piemēram, gadi neatļauj domāt tādā virzienā kā " vēl izmācīšos" un tad strādāšu. Tāpēc trešais būtu viss,punkts uz jelkāda darba, taisnais ceļš uz Rimi kasi.
12.11.2019 09:59 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Standby, nē, protams nestrādāju. Man kā tajā anekdotē viss notiek no otra gala. No sākuma bērni, pēc tam izglītība un darbs. ?
Tā sanāca un labi, ka tā! Pa šiem gadiem daudz kas izkristalizējies un ir skaidrāks virziens, kuru izvēlēties. Tagad es saprotu kas dzīvē ir grūti.. kādreiz man likās, ka no rītiem piecelties ir grūti.
Uz 15 gadiem nedomāju mājās iesēsties. Kā mazākais uzsāks bērnudārza gaitas tā arī es sākšu mācīties.
12.11.2019 09:54 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Vajag ka agrakos LV laikos, katra gimene 8-12 berni, neatkarigi no apstakliem, lai celt demografiju un konkurenci.
12.11.2019 09:37 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Undiya, Tu strādā? Man ir kaut kādas asociācijas ar 3bērnu mātēm,ka tās nestrādā. Viss. mājās uz 15 gadiem. Lūk,no kā es baidos,domājot par trešo,kuru nu ļooooti negribētu.
12.11.2019 09:28 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Kad uzzināju par trešo sajūsmā nespiedzu un nelēkāju, bet zināju, ka nekāda atpakaļceļa nav un nebūs. ?
Katram jau tā situācija savādāka un bērni, un pieredze ko tie devuši.
Mums visi trīs ir ar nepilnu divu gadu starpību. Vecākie bērni savā starpā ideāli satika un satiek.. arī mazo abi mīl un sargā. Vislielākais prieks un laime, kad redzu, ka viņi labi savā starpā satiek, aizstāv viens otru, mierina, samīļo un viens otram ir labākie rotaļu draugi. Tādos brīžos man liekas, ka viss ir vislabākajā kārtībā, labāk nevar būt un tā tam ir jābūt! ❤
Izklausās saldi un salkani, bet tas jau skaidrs, ka neizpaliek arī sīkie ikdienas kašķi par mantām un to, kurš pirmais kāps no vannas vai nesīs brālim pamperi.. ??
Protams tie ģimenes 3+ bonusi nav iemesls skriet un taisīt katram trīs bērnus, bet zināmas privilēģijas ir. Internetā var iepazīties ar visiem bonusiem, kuri jums pienākas.
ShabbyEve, atbildot par to laika sadali es varu godīgi teikt, ka es noteikti nebūtu pat uz 1/2 tik laba mamma, cik esmu tagad un neizdarītu pat 1/2 no tā ko varu tagad. Es noteikti nesaku, ka esmu labākā, bet es pilnīgi noteikti esmu labāka sevis versija. Domāju, ka viņiem visiem trim šobrīd ir labāka mamma, nekā varēja būt, ja mans pirmdzimtais vēljoprojām būtu viens. Atceros sevi tajā laikā un visu kas man likās grūti.. gribas atgriezties pagātnē, uzšaut sev pa pakausi un pateikt "saņemies"! ?
Abi lielākie, piemēram, brīvdienās pazūd savā mantu valstībā. Spēlējās, ārdās, smejas. Ja kur dodamies, tad visi kopā. Nezinu, neizskatās, ka viņiem trūktu uzmanības. Esmu brīvi pieejama, bet viņiem ir tik interesanti savā starpā, ka par mani atceras, kad ir kaut kas sasists, nav sadalīts vai miegs nāk.
11.11.2019 23:42 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man ir 2 berni un 3.iedomāties nu neee... tas nozimee laika zinjaa apzagt sevi vai parejos 2 bernus. Jums tiesam pietiek laika 3 berniem katru dienu? Vai jus viniem laika 1:1 neveltat?
10.11.2019 23:34 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Man apkārt trešie vien dzimst! Daļa parakstās uz trešo,jo pirmie divi viena dzimuma un kaut kā sanāk,ka 3.tiešām ir pretēja dzimuma. Daļai bērni pirmajās klasēs,tieši var vadāt jaunākos uz skolu. Man jau šķiet,ka ar diviem esi zinoša mamma,neziņai nevajadzētu būt. Godīgi jāpajautā sev,no kā baidies. Vai tas ir sabiedrības viedoklis?vai trešais grauj kādus plānus? Karjeru? Finansiāli nepavilksiet? Un tad skatities,kā to risināt.
10.11.2019 22:55 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Herz @ 09.11.2019 22:11
3+ ğimenes kartei kā lielāko bonusu laikam uzskatu atlaides degvielai.
nezinu vai ar 3+ karti, bet 50%atlaide ceļa nodoklim automašīnai
09.11.2019 22:31 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
3+ ğimenes kartei kā lielāko bonusu laikam uzskatu atlaides degvielai.
09.11.2019 22:11 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Man nē, bet paziņām bija. Noteikti laimīgi. Ļoti daudz atlaides. Piemēram, ceļa nodoklis par auto, ja tāds ir, tad 50%atlaides. Par elektrību bija atlaides. Iegādājās tādu ģimenes 3+karti. Skolā visiem ir brīvpusdienas. Nākotnē vieglāk iestāties augstskolā, jo daudzbērnu ģimene,stipendijas studentiem.
Atlaides sabiedriskajiem, dažādos preču veikalos. Vari ieiet ģimenes goda kartes mājaslapā un paskatīties visas atlaidītes.
Noteikti mājas ir lietas, kas palikušas jau no lielākajiem bērniem. Izmanto tās. Un nevajag ieciklēties, ka bērnam viss jāpērk jauns. FB rafus, gultas, drēbes citas mammas atdos bez maksas vai par simboliskām naudām.
Lielākie (atkarīgs cik lieli) vienmēr palīdzēs, jo augs kā liela vesela ģimene. Ja bērni nav izlutināti un neprasa jaunākos iphone utt, tad arī citās lietās nebūs problēmu, jo viņi māk dalīties.
Lai tev jauks šis tuvojošais Ziemassvētku gaidīšanas laiks! ?Tā ir vēl viena maza laimīte!
09.11.2019 12:29 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nedomaju, pienemu ka izaicinajumu, latina bija, kamer morali pavilkt vari ok.
Pec 7 vazektomija, jo zinu gana 100% un lai nebutu risks sastradat, ja nu gadijuma prata aptumsums pec 10-15 gadiem.
09.11.2019 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits