pārsteigums/kāzas/grūtniecība/

 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Sveikas!
Daudz pārmaiņu tagad dzīvē un gribās vnk parunāties, padiskutēt. Kā jums ar pieredzi?
Pa visam nesen uzzināju ka esmu stāvoklī. Pirmās sajūtas, protmas- bailes:D
Esmu saderinājusies un slānojām kāzas nākamgad. Pat nezinām kā tas notika, jo izsargājāmies. Kāzās nevēlos būt ar lielu punci tāpēc tagad īsti nevaram saprast ko iesākt. Gribējām, protams aprecēties un tad sākt plānot ģimeni. Varētu jau nedaudz tad atlikt, bet gribētos jau sarakstīties pirms bērna..
Tik daudz domu tagad galvā.
Un kā pateicāt saves vecākiem? Uzreiz vai tikai vēlāk pēc tiem 3 mēnešiem kā īpašu pārsteigumu? Vai uzreiz zvanījāt:D:D
Gribās paklačoties ar meitenēm ?
11.11.2019 14:58 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
SamSamantha @ 11.11.2019 16:04
Ok, saprotu, ka neviena metode negarantē 100% drošību, bet kā tas var būt, ka izmantojot prezervatīvu, pēc dzimumakta beigām nav nojausma, ka ir kaut kāda "noplūde"? Vai tad, ja prezervatīvu pēc seksa pārbauda - viss ir kārtībā un nav saplīsis, KĀ var palikt stāvoklī?
Labi, saprotu arī to, ka prezervatīvi var plīst/noslīdēt un tad, jā, var "iekrist" ar visu prezi (var vēl pēdējo iespēju doties pēc AK), bet tad taču to pamana!..bet kā var palikt stāvoklī, ja prezervatīvs ir pilnīgi vesels un paspaidot nekas ārā netek??! ?
viņa neteica, ka tas ir prezervatīvs. Tās var būt tabletes, riņķīši, plāksteri, spirāle.
11.11.2019 16:11 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Ok, saprotu, ka neviena metode negarantē 100% drošību, bet kā tas var būt, ka izmantojot prezervatīvu, pēc dzimumakta beigām nav nojausma, ka ir kaut kāda "noplūde"? Vai tad, ja prezervatīvu pēc seksa pārbauda - viss ir kārtībā un nav saplīsis, KĀ var palikt stāvoklī?
Labi, saprotu arī to, ka prezervatīvi var plīst/noslīdēt un tad, jā, var "iekrist" ar visu prezi (var vēl pēdējo iespēju doties pēc AK), bet tad taču to pamana!..bet kā var palikt stāvoklī, ja prezervatīvs ir pilnīgi vesels un paspaidot nekas ārā netek??! ?
11.11.2019 16:04 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
SamSamantha @ 11.11.2019 15:13

Ceru, ka tas nenotika, izmantojot prezervatīvu, kurš nebija ne noslīdējis, ne caurs, ne vecs...
Citādi es vairs laikam nemīlēšos līdz 30 gadu vecumam...
tu 30 gados strikti nolēmi, ka taisīsi bērnu? ?Zināji, ka arī samazinās produktivitāte un var raksties problēmas. Ka tas nav tā, ka vienu reizi un hops, bērns. Citiem pat gadiem jāmēģina, citiem arī ar 1x pietiek, bet to nevar noteikt.
Un pēc tam tev būs 43 gadi un iesi uz vecāku sapulcēm, kur būs jaunas meitenes visas. 30 gadi?
11.11.2019 15:46 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Kas var būt skaistāks kā līgava kāzu kleitā un vēl vēl puncis. Manuprāt, tik simt reiz skaistāks brīdis nekā bez punča.
Vai arī kāzas atlikt, jo nedeg tak un oagaidi, kad mazais paaugsies. Varēs kā filmās pa priekšu iet un bārstīt lapiņas vai ko tamlīdzīgu. Es arī biju bērns, kam bija 5 gadi un tad vecāki precējās. Es esmu laimīga, ka redzēju to mirkli, jo man tas likās tāds notikums, pilnīgi sapņu kāzas mazai meitenei.
Nebaidies. Ceru, ka no bērniņa neatteiksies
11.11.2019 15:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
SamSamantha Vienīgā efektīvā kontracepcijas metode ir nenodarboties ar seksu vispār. Visas pārējās ir efektīvas tikai 98%.
Tātad...:D
11.11.2019 15:33 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
colorfulll Pm Tev.
11.11.2019 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
If you use condoms perfectly every single time you have sex, they’re 98% effective at preventing pregnancy. But people aren’t perfect, so in real life condoms are about 85% effective — that means about 15 out of 100 people who use condoms as their only birth control method will get pregnant each year.
The better you are about using condoms correctly every time you have sex, the better they’ll work. But there’s a small chance that you will get pregnant even if you always use them the right way.
11.11.2019 15:19 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Pat nezinām kā tas notika, jo izsargājāmies

Ceru, ka tas nenotika, izmantojot prezervatīvu, kurš nebija ne noslīdējis, ne caurs, ne vecs...
Citādi es vairs laikam nemīlēšos līdz 30 gadu vecumam...
11.11.2019 15:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits