Uzrakstīju

 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Sveikas!
Esmu iekūlusies tādā netipiskā situācijā.
Atzinos puisim simpātijās. Pietam kolēģim. Nejau klātienē, protams, bet ar SMS palīdzību.
Man likās ka es viņam arī patīku, tāpēc uzrakstīju.

Viņš atrakstīja, ka ir patīkami ko tādu dzirdēt , jo kas tāds nenotiek katru dienu. Un ir nedaudz pārsteigts , bet patīkami pārsteigts. Un tādas lietas ir jāsaka. Bet pretī nepateica neko tādu , kas liktu manīt, ka arī es viņam patīku.

Nevaru izanalizēt, vai patīku , vai nē, ja jau neko neteica par to.
Man tagad nedaudz dīvaina sajūta iet uz darbu. Nezinu kā viņam acīs paskatīties, jo neērti. Sanāk satikties tur katru dienu.
10.11.2019 20:36 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Nu ko, esmu darbā. Bet viņš izturās it kā nekas nebūtu bijis. Pasveicinās, uzjautāja vienu teikumu sakarā ar darbu un viss. Es protams arī izliekos, ka nekas nebūtu bijis.
Nezinu, vai tā būs vienmēr. Man protams tas nepatīk. ?
11.11.2019 11:02 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Vienīgais, ja viņš uzsāk izrādīt savas simpātijas, tad iedomājies, cik neveikli būs tad, ja starp jums kaut kas notiks un izjuks. Protams, ja liels kolektīvs un saskarsme nav bieža, tad nekas traks, bet, ja diendienā pēc tam būs jāsatiek, tad diez kas nav.
11.11.2019 00:56 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Rakstīt tiešām nebija labs variants. Pat ja viņš tev būtu uzrakstījis kaut ko tādu, kas liktu domāt, ka viņam arī ir simpātijas, arī tad satikties dzīvē būtu jocīgi. Tādas lietas labāk risināt dzīvajā saziņā.
Tagad neko vairs, esi draudzīga, smaidi utt. Kaklā nekaries, bet arī vienaldzību netēlo.
11.11.2019 00:53 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es noteikti nebūtu tiešā tekstā rakstījusi "tu man patīc", bet vienkārši pačatojusi, ja puisis ieinteresēti atbildētu, tad varētu aizrunāties par dziļākām tēmām un pārspriest arī attiecību un simpātiju jautājumus, pēc viņa rakstītā tad jau nojaustu, vai tu viņam interesē vai nē.
10.11.2019 22:16 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Kāpēc tu sūtīji sms vispār? Likās, ka tā nebūs awkward sajūta? Katrā ziņā situācija neapskaužama, noteiktu negribētu būt tādā, bet es ieteiktu vienkārši neliecies ne zinis, viņam tagad ir jāsper nākamais solis jebkādā virzienā. Kā saka - tu pasviedi bumbu, viņam tagad ir jādomā, ko tālāk ar to iesākt. ?
10.11.2019 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Heh, kā tur bija tas joks facebookā.
Tu pateici, ka viņš Tev simpatizē, tagad tā ir viņa problēma..?
10.11.2019 21:08 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Jā, es arī domāju smaidīt, it kā nekā nebūtu bijis. Ja pats vēlēsies, atnāks aprunāties.
Bet es riktīgi mulsīšu, viņu ieraugot, un viņš noteikti to manīs. Akdievs. ?
Bet nu, es biju pamanījusi ka ja viņš paiet man garām vai pienāk kaut ko uzprasīt, viņš mulst un ir nosarcis..
Tas lika manīt, ka ir kāda interese. Nezinu. Sarežģīti ar tiem vīriešiem. ?
Un vēl viena nianse. Viņš ir jaunāks par mani par 5 gadiem.
Un jā, noteikti pastāstīšu kā man ies tālāk. ?
10.11.2019 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Smaidi un uzlieciet it kā nekas nebūtu bijis.
Manuprāt, ja tu viņam patiktu, tad viņš būtu tevi kkur uzaicinājis vai kaut vai mājienu devis,ka tad jau jātiekas ārpus darba.
Pēc tam pastāsti kā viss tālāk izvēršas:)
10.11.2019 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits